Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 10:06 pm

AdmirA je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:25 pm
Je li gotov sastanak taj?
Nije to sastanak, vise druzenje Zeljovaca, gdje ce se dotaci raznih tema. I trajace vjerovatno do kasno u noc, sve zavisi ko moze vise izdrzat :)
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 10:07 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:57 pm
amar92 je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:13 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
Mozda da su iste principe primjenili i na Radnik?
Nama bi kao lakse bilo da ni oni nisu dobili? Isti nama ***** licencu dobio Radnik ili Tuzla. Druga stvar, vjerovatno i u pravilnicima stoji koji su uslovi obavezni za dobijanje licence. Na neke se mozda moze progledati aplikantu, kao sto je objavljivanje izvjestaja. Kako god nama nebitno, nismo dobili licencu nasom greskom i zivot ide dalje.
Ne bi nam bilo lakše, ali se treba zalagati za to da prema svima bude isti odnos. Ja još ne mogu da vjerujem zbog čega mi nismo dobili licencu. Uplatili smo na vrijeme, to je jedino bitno, ne treba nama niko gledati kroz prste. Ispade da ti možeš odnijeti uplatnicu na vrijeme, onaj na šalteru namjerno fuli jedan broj i ti zbog toga ne dobiješ licencu. Mora se gledati vrijeme uplate, jer mi smo tad svoja sredstva dali, nisu bila kod nas, a ne vrijeme kada legne novac na račun ili šta se već gleda. Ja sam siguran da ćemo, ako je ovakva situacija zaista, da smo mi uplatili na vrijeme, a da iz tehničkih razloga uplata nije realizirana, sigurno dobro proći ako se budemo žalili CAS-u. Eto, ako neko malo bolje poznaje materiju i misli da mi s razlogom nismo dobili licencu, neka mi objasni.
Jesmo li mi pogrešan broj računa napisali ili su namjerno fulali u banci ?
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 10:08 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet jun 06, 2019 10:06 pm
AdmirA je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:25 pm
Je li gotov sastanak taj?
Nije to sastanak, vise druzenje Zeljovaca, gdje ce se dotaci raznih tema. I trajace vjerovatno do kasno u noc, sve zavisi ko moze vise izdrzat :)
Bar malo pozitive.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 10:11 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jun 06, 2019 5:53 pm
Elegant je napisao/la:
čet jun 06, 2019 5:50 pm
CURVA je napisao/la:
čet jun 06, 2019 5:19 pm
veceras je sastanak svih ljudi koji su dali doprinos Zelji valjda se uspiju ujediniti ,znam da mnogi gotive Vukotica i on ce doci hajmo Zeljovci :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Kakvi se to sastanci sad odrzavaju dok gori, dole ovi, oni, ko su ti ljudi koji hoce sad pomoci a gdje su bili prije ? Moraju li prvo na raport Amaru ?

Imali smo mi dobre ljude u klubu to je samo trebalo nadograditi a ne dizati ega.
Bivsi predsjednici Skupstina i UO se sastaju. Tema: Kako dalje?
Kazes bivsi, jesu li i sadasnji sa njima?
5. - 7. Okt 1992.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 10:23 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet jun 06, 2019 10:06 pm
AdmirA je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:25 pm
Je li gotov sastanak taj?
Nije to sastanak, vise druzenje Zeljovaca, gdje ce se dotaci raznih tema. I trajace vjerovatno do kasno u noc, sve zavisi ko moze vise izdrzat :)
Mozemo i mi sa foruma da se okupimo pa iz supljeg u prazno uze mezu, pice, zene...itd.

A ovi "prijatelji" kluba, duzebriznici, ostvareni (citaj bogati), neka sazovu sastanak u klubskim prostorijama, pa neke projekte da osmisle, investicije, ko gdje ima veze, pare, daj da se sa mrtve takce pomaknemo.

Opet kazem ima li smo odlicnu ekipu ljudi koju je samo trebalo nadograđivati, ali ne ego jednog iznad svih.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 10:50 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:57 pm
amar92 je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:13 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
Mozda da su iste principe primjenili i na Radnik?
Nama bi kao lakse bilo da ni oni nisu dobili? Isti nama ***** licencu dobio Radnik ili Tuzla. Druga stvar, vjerovatno i u pravilnicima stoji koji su uslovi obavezni za dobijanje licence. Na neke se mozda moze progledati aplikantu, kao sto je objavljivanje izvjestaja. Kako god nama nebitno, nismo dobili licencu nasom greskom i zivot ide dalje.
Ne bi nam bilo lakše, ali se treba zalagati za to da prema svima bude isti odnos. Ja još ne mogu da vjerujem zbog čega mi nismo dobili licencu. Uplatili smo na vrijeme, to je jedino bitno, ne treba nama niko gledati kroz prste. Ispade da ti možeš odnijeti uplatnicu na vrijeme, onaj na šalteru namjerno fuli jedan broj i ti zbog toga ne dobiješ licencu. Mora se gledati vrijeme uplate, jer mi smo tad svoja sredstva dali, nisu bila kod nas, a ne vrijeme kada legne novac na račun ili šta se već gleda. Ja sam siguran da ćemo, ako je ovakva situacija zaista, da smo mi uplatili na vrijeme, a da iz tehničkih razloga uplata nije realizirana, sigurno dobro proći ako se budemo žalili CAS-u. Eto, ako neko malo bolje poznaje materiju i misli da mi s razlogom nismo dobili licencu, neka mi objasni.
Ja ne mogu da vjerujem da nam je licenca odbijena iako su kao dokaz imali uplatnicu koja je predana 28 og. Na stranu sve podrske ovim ili onim ali to je cista pljacka naseg Zelje od strane interesnih grupa u savezu.
Ja bih isao do kraja sa ovim jer su argumenti na nasoj strani 100 %
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 10:50 pm

RokElsner44 je napisao/la:
čet jun 06, 2019 10:08 pm
Budi Željo je napisao/la:
čet jun 06, 2019 10:06 pm
AdmirA je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:25 pm
Je li gotov sastanak taj?
Nije to sastanak, vise druzenje Zeljovaca, gdje ce se dotaci raznih tema. I trajace vjerovatno do kasno u noc, sve zavisi ko moze vise izdrzat :)
Bar malo pozitive.
Baš. Podržavam :baklja:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 10:54 pm

Cekamo Curvu da se vrati sa sastanka, da vidimo sta se pricalo😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:04 pm

CURVA posudi nam 1.500.000 ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:05 pm

kokoška je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:50 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jun 06, 2019 8:03 pm
kokoška je napisao/la:
čet jun 06, 2019 7:33 pm
Treba poslati zalbu uefi, mozda nam se i smiluju, nazalost tu savez nije kriv jer su oni ispostovali proceduru, mi smo krivi al eto treba sve probati da ne ispasta Zeljo radi nesposobnih ljudi.
Mozda da su iste principe primjenili i na Radnik?
Bosnjo glupi ne gleda sebe nego gleda jel ko drugi zahebo, ti si isti ko i ovi sto su cekali pet do dvanaest da uplate...poenta je da njih uefa nece kazniti jer su oni radili po pravilniku sto se tice naseg slucaja a mene ne interesuje hoce li Radnik ili neko drugi u evropu isto kao sto me nije interesovao onaj penal Zrinjskom za titulu, jer moj bosnjo da si tada odradio posao kako treba a nisi, e onda ti drugi odlucuju i uzimaju titule, licence itd.
Mi imamo u startu razlicite poglede. Ja kao navijac Zeljeznicara, ti kao vjecni pljuvav trenutne uprave.

Zelim da Zeljo ima normalan odnos saveza prema nama, kao sto ima Radnik, Zrinski, Sarajevo. Ali sta tebi imam pricat...

Glupi Bosnjo nemoj se boriti, trazi krivce u svojim redovima..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:09 pm

amar92 je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:13 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
kokoška je napisao/la:
čet jun 06, 2019 7:33 pm
Treba poslati zalbu uefi, mozda nam se i smiluju, nazalost tu savez nije kriv jer su oni ispostovali proceduru, mi smo krivi al eto treba sve probati da ne ispasta Zeljo radi nesposobnih ljudi.
Mozda da su iste principe primjenili i na Radnik?
Nama bi kao lakse bilo da ni oni nisu dobili? Isti nama ***** licencu dobio Radnik ili Tuzla. Druga stvar, vjerovatno i u pravilnicima stoji koji su uslovi obavezni za dobijanje licence. Na neke se mozda moze progledati aplikantu, kao sto je objavljivanje izvjestaja. Kako god nama nebitno, nismo dobili licencu nasom greskom i zivot ide dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mi smo ispunili sve zahtjeve.. Zato i dalje trazimo arbitrazu..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:24 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:13 pm
PratimsamoPlave je napisao/la: Mozda da su iste principe primjenili i na Radnik?
Nama bi kao lakse bilo da ni oni nisu dobili? Isti nama ***** licencu dobio Radnik ili Tuzla. Druga stvar, vjerovatno i u pravilnicima stoji koji su uslovi obavezni za dobijanje licence. Na neke se mozda moze progledati aplikantu, kao sto je objavljivanje izvjestaja. Kako god nama nebitno, nismo dobili licencu nasom greskom i zivot ide dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mi smo ispunili sve zahtjeve.. Zato i dalje trazimo arbitrazu..
Ako je tako, nek predsjednik posudi pare klubu koje su potrebne za tuzbu CAS-u, ako tuzba prodje nek si vrati pozajmicu sa kamatama, ako ne nek halali pare i nek se goni u tri pm. Lako je ganjati “pravdu” klupskim parama, i prati sebe kao svi drugi su krivi. Ako su sigurni u svoje argumente nek cijela uprava pozajmi milion koji bi dobili od Evrope.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:31 pm

Cuj Borac zeli dovesti Krpica i Veselinovica
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:33 pm

Evo im Legenda, Jadranko, Asim zeko odmah.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u čet jun 06, 2019 11:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:35 pm

LARSSON je napisao/la:
čet jun 06, 2019 10:07 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:57 pm
amar92 je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:13 pm

Nama bi kao lakse bilo da ni oni nisu dobili? Isti nama ***** licencu dobio Radnik ili Tuzla. Druga stvar, vjerovatno i u pravilnicima stoji koji su uslovi obavezni za dobijanje licence. Na neke se mozda moze progledati aplikantu, kao sto je objavljivanje izvjestaja. Kako god nama nebitno, nismo dobili licencu nasom greskom i zivot ide dalje.
Ne bi nam bilo lakše, ali se treba zalagati za to da prema svima bude isti odnos. Ja još ne mogu da vjerujem zbog čega mi nismo dobili licencu. Uplatili smo na vrijeme, to je jedino bitno, ne treba nama niko gledati kroz prste. Ispade da ti možeš odnijeti uplatnicu na vrijeme, onaj na šalteru namjerno fuli jedan broj i ti zbog toga ne dobiješ licencu. Mora se gledati vrijeme uplate, jer mi smo tad svoja sredstva dali, nisu bila kod nas, a ne vrijeme kada legne novac na račun ili šta se već gleda. Ja sam siguran da ćemo, ako je ovakva situacija zaista, da smo mi uplatili na vrijeme, a da iz tehničkih razloga uplata nije realizirana, sigurno dobro proći ako se budemo žalili CAS-u. Eto, ako neko malo bolje poznaje materiju i misli da mi s razlogom nismo dobili licencu, neka mi objasni.
Jesmo li mi pogrešan broj računa napisali ili su namjerno fulali u banci ?
Ma nije meni to ni važno. To se dešava. Ovo gore što sam naveo je hipotetički rečeno, šbbkbb. Smisao propisa je da disciplinuje klubove i da ne dozvoli da se duguje nekome nešto. Mi uopće nismo pokušali izbjeći plaćanje, naprotiv uplatili smo na vrijeme, novac smo dali kako bi se on uplatio na račun, NA VRIJEME!!! Može biti milion razloga zbog kojih ne legne novac na račun na vrijeme. Ovo je čista igranka u režiji Saveza. Malo pitarski lobi, malo vraćanje dugova zbog Borca, 100%. Mora se ići na CAS, baš me zanima šta će reći.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:38 pm

Mozel neko sto posto potvrdit da su sjedili bivsi predsjednici i ko vec i ako nije problem da se kaze ko, barem par imena
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:43 pm

Kospicar je napisao/la:
čet jun 06, 2019 11:38 pm
Mozel neko sto posto potvrdit da su sjedili bivsi predsjednici i ko vec i ako nije problem da se kaze ko, barem par imena
Moze i meni na pp ako može. Hvala.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:44 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jun 06, 2019 11:05 pm
kokoška je napisao/la:
čet jun 06, 2019 9:50 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jun 06, 2019 8:03 pm


Mozda da su iste principe primjenili i na Radnik?
Bosnjo glupi ne gleda sebe nego gleda jel ko drugi zahebo, ti si isti ko i ovi sto su cekali pet do dvanaest da uplate...poenta je da njih uefa nece kazniti jer su oni radili po pravilniku sto se tice naseg slucaja a mene ne interesuje hoce li Radnik ili neko drugi u evropu isto kao sto me nije interesovao onaj penal Zrinjskom za titulu, jer moj bosnjo da si tada odradio posao kako treba a nisi, e onda ti drugi odlucuju i uzimaju titule, licence itd.
Mi imamo u startu razlicite poglede. Ja kao navijac Zeljeznicara, ti kao vjecni pljuvav trenutne uprave.

Zelim da Zeljo ima normalan odnos saveza prema nama, kao sto ima Radnik, Zrinski, Sarajevo. Ali sta tebi imam pricat...

Glupi Bosnjo nemoj se boriti, trazi krivce u svojim redovima..
Sokole nemas ti nikakav pogled a kamoli da ga poredis sa mojim, bosnjo da prvo pocisti ispred svoje avlije i da radi na sebi ne bi ovoliko zaostajao za ostatkom svijeta ali ja tebe shvatam s obzirom da si napisao da bi trebao Dzeko i jos pojedini da bojkotuju reprezentaciju jer nismo dobili licencu znaci da si jos uvijek mlad i zelen, al nema veze nadoces u voznji.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:50 pm

CURVA je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
čet jun 06, 2019 11:24 pm
PratimsamoPlave je napisao/la: Mi smo ispunili sve zahtjeve.. Zato i dalje trazimo arbitrazu..
Ako je tako, nek predsjednik posudi pare klubu koje su potrebne za tuzbu CAS-u, ako tuzba prodje nek si vrati pozajmicu sa kamatama, ako ne nek halali pare i nek se goni u tri pm. Lako je ganjati “pravdu” klupskim parama, i prati sebe kao svi drugi su krivi. Ako su sigurni u svoje argumente nek cijela uprava pozajmi milion koji bi dobili od Evrope.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja koliko znam tuzba je vec otisla
Super, kao sto rekoh lako je klupskim parama prati sebe. Daj Boze da upali i da dobijemo ili licencu ili pare, ali to je na dugom stapu. Vecinom se presudi u korist saveza, bilo je svega par izuzetaka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 06, 2019 11:52 pm

Elegant je napisao/la:
čet jun 06, 2019 11:33 pm
Evo im Legenda, Jadranko, Asim zeko odmah.
Kakvi smo Asim bi nam 2 uvalio na Grbavici..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], teatrale36 i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija