Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 4:18 pm

azbaha je napisao/la:
pet maj 31, 2019 4:01 pm
Premier je napisao/la:
pet maj 31, 2019 2:22 pm
Jel to fakat istina za Jamaka? Ma dajte ljudi, pa vezni red sa njim + Hajdar i Dado...pa mi cemo se onda grcevito boriti za 4 mjesto
A jbg, nemamo para realno
Neka ih namaknu preko sponozra i imaju druge nacine Proslih godina pare padale s neba. Ako ne mogu naci novac za igrace, neka idu odmah, djeluju neozbiljno previse.

Zna li neko jesu li igraci dobili obecanu premiju i dio plate (koji im je oduzet sredinom polusezone zbog losih rezultata) za izborenu evropu na terenu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 4:19 pm

Možda je taj prijedlog odličan ali meni lično ljubav prema klubu nije nikakva investicija niti bi mogao da na takve ideje dam pozitivno mišljenje. Po meni i mojoj mahnitoj glavi čim se pojavi miks interesnih sfera i gledanja kluba kroz prizmu profita niko više neće moći reći da iskreno voli klub jer on u biti štiti svoju investiciju. Druga stvar što mi se u toj ideji ne sviđa je što bi diskriminiralo sve navijače koji nisu u povoljnoj imovinskoj situaciji pa na taj način ne mogu pomoći klubu i doći će do još većeg razjedinjenja navijača. Tim dionicama po meni bi izgubili stvarnu vrijednost "Mi smo Željini, Željo je naš" jer bi Željo bio samo onih koji imaju te dionice a oni bi bili manjina u odnosu na stvarni broj plave nacije.
イビチャ・オシム
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 4:22 pm

Hajmo racionalno razmisliti kako bi to izgledalo kada bi klub presao u DD. Eto nek su dionice po 2500KM, evo stari i ja bi npr kupili 2 dionice. Digli kredit i bili bi vlasnici 2 dionice.
Evo nek ovaj cijeli forum to uradi tako, iako sumnjam da svi mogu to tako uraditi, nisam siguran da bi bilo 10000 ljudi, prije da ce to biti 2000 ljudi, posto bi se ukljucila dijaspora, ukljucili bi se maltene svi ljudi koji mogu nabaviti 2500KM.
Eto nek klub zaradi pola miliona kroz to, to nije mala cifra niposto, ali kako utrositi te pare, odnosno bolje reci kako cemo investirati te pare? Ko ce odluciti gdje idu te pare? Sta ako neki zele da se te pare uloze u zapad, pa se razocaraju ako se to ulozi u igrace?

Ja nikad ne bih to uradio dok je ovaj upravni odbor u klubu, ne vjerujem im jednostavno, da je prosla uprava razmislio bih, jer nisu dobro ulagali pare u ekipu, u infrastrukturu ipak jesu.

Mislim da trenutno nije vrijeme ni za DD niti za bilo kakvu privatizaciju, najgore bi prosao Zeljo, jer se nista ne bi promijenilo.

Eh kada bi se npr stara uprava vratila, kada bi u klubu bili Miske, Vukotic, Osim mladji, eto taj Badzak itd itd i radili zajedno na dizanju kluba, apsolutno se ne bih bunio protiv privatizacije jer 100000% vjerujem da oni ne bi dopustili da se naudi klubu.

Mislim da ovako razmislja jedno 60% ovog foruma. Eto taj pomocni, ja nisam protiv prodaje, ali jesam u ovom trenutku jer ne vjerujem ovim ljudima. Mislim da treba sacekati da nestane Koldzeone i da dodju malo bolja vremena za to, kada vrijednost pomocnog bude jos veca, kada klub otplati odredjena dugovanja koja ima.
Meni je dobra ideja da se kamp nalazi negdje u predgradju. Ali gdje naci obucene i kvalitetne ljude koji ce obucavati tu djecu?
Ovo je dugotrajan i mukotrpan proces koji ce uroditi plodovima za nekih 5 godina, ako se odmah krene s radom, a u medjuvremenu cemo imati neke bezvezne rezultate, ako nam se sve zvijezde poklope i ako se zastitimo od sudija(sto cisto sumnjam), mozda i osvojima sta.

Ali od toga nema nista trenutno, niti sam optimistican da ce biti ikad, previse je tu varijabli :(
 
ememo
Postovi: 7
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 7:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 4:35 pm

Qooler je napisao/la:
pet maj 31, 2019 3:54 pm
storm_raider je napisao/la:
pet maj 31, 2019 3:18 pm
Qooler je napisao/la:
pet maj 31, 2019 3:09 pm


To su sasvim dvije različite stvari. Potpuno dvije različite stvari. Čak i izgradnja istoka je bezveze u odnosu na ovo
Naravno da su razlicite stvari. Zato sam i pokusao da spustim na nivo ovog foruma samo. Ne znam citav koncept ideje, nemam vremena ovih dana, na putu sam, ali cu kada nadjem malo vise vremena da pokusam procitati sve sto si pisao, pa cu se ukljuciti u raspravu ravnomjerno.

Generalno, ako je prica kao Hajduk, clan - dionica, to je put u propast. Kazem, ako je, ne znam jos o cemu se radi, pa se izvinjavam, da ne shvatis pogresno. :)

Generalno, pomoc klubu je nesto sto svi trebamo da shvatimo kao nasu obavezu! Nemojmo biti navijaci koji sjede kuci i pricaju o ljubavi, vec se ukljucimo u rad kluba aktivnije. Samo kroz redovne iteracije (ponavljanja) dovodjenja pravilnih ljudi cinimo ispravan proces filtriranja onih ciji je interes samo Zeljin, a sve u cilju da napravimo optimalnu grupu ljudi u Zelji, bilo to da je u Skupstini, UO ili NO. Moramo svi krenuti od sebe i upitati se sta mozemo da ucinimo da pomognemo klubu na ispravan nacin. Svi pricaju o ljubavi, ali ljubav je istinska kada je vrijedna borbe za nju. Da ne bude to samo slovo na forumu, vec konkretno djelovanje. Pa bili to protesti ili skup podrske, svejedno, ali mora biti iskljucivo i samo u Zeljinom interesu.
Storm, ne znam statut Hajduka i šta je kod njih problem. Navijači ne treba da vode klub.

Ja sam za to da i dalje postoji i skupština i uprava i sve kao sada. Samo što bi članovi kluba birali skupštinu. Svaki član kluba može iznjeti svoj plan rada i tražiti da članovi glasaju za njega. Jednom godišnje članovi kluba glasaju za 25% članova skupštine na osnovu programa . Skuština dalje radi svoj posao kao i sada.

Ja mislim da više sada navijači vode klub. Prošlu upravu je 100 ljudi sa juga otjeralo sa bakljama.

Ovde to ne bi bio slučaj. Masa nas su ljudi u ozbiljnim godinama i onaj ko ima 2500,00 KM sigurno neće bakljama riješavati stvari, već će birati najbolje članove skupštine. Skuština dalje vodi klub.

Možda je u Hadjuk bez ikakvog novca ušla neka masa navijača, Torcida i da onda vođa navijača Torcide se pita sve.
Ne ovde se pita onaj ko da novac, a novac će dati mnogi na osnovu nekretina i zemljišta koje Željo ima + prilika za biznis (prodaja igrača i prihodi od rasprodaje talenata).
Ma u principu imaju tri modela organizovanja klubova u Evopi.
-Prvi je gdje postoje članovi kluba koji plaćaju godišnje članarine klub i po osnovu toga imaju uticaja na izbor Skupštine kluba (Barselona, Real i njihovi sociosi - članovi),
-Drugi je engleski model gdje su klubovi 100% privatizovani,
-Treći model je kombinacija ova dva imaš članove kluba koji biraju Skupštinu kluba i Upravu, a sam klub (udruženje građana) je večinski vlasnik dioničarskog društva koje se bavi operativnim poslovima. Obično je Statutom regulisano da klub mora biti vlasnik najmanje 51% te firme, dok se ovo ostalo može ponuditi privatnim investitorima. (ovako su organizovani Bayern, Borussia, Ajax).

Kod nas je trenutno neka hibridna varijanta prvog modela, a ja mislim da bi trebali ići prema ovom tećem modelu.

Problem sa Hajdukom je što je večinski vlasnik kluba Grad Split (vjerovatno zbog stadiona), pa tek onda udruženje navijača. A znamo kako se kod nas upravlja državnim firmama.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 4:40 pm

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 5:00 pm

@qooler i ja bih brate odma sutra uzeo tu dionicu ali mislim da je to utopija kod nas trenutno

Uglavnom ako vec pricamo o "dionicama" prije svake pocetne emisije barem na zapadu je praksa, ispituje se trziste zbog lakseg odredjivanja cijene.

Meni se ideja strasno svidja ali da li je izvodljiva ili ne to je pitanje. Klub bi svakako trebao vidjeti kakav bi potencijalni odziv mogao biti.

Al za to ti trebaju vizionari i sposobni ljudi u upravi a ne duduci koji ne znaju uplatnicu ispuniti, i kojima su radovi na stadionu " megalomanski zahvati"
:zid:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 5:48 pm

Mi ne možemo skupiti 10.000 ljudi na stadionu, a kamoli da skupimo 10.000 ljudi koji će dati po 2.500. Ne možemo da skupimo 10.000 članova, a članovi ostvaruju niz pogodnosti, dakle itekako se isplati. O čemu ba pričamo? Nemamo toliku bazu navijača i to je to.

Na kraju krajeva, šta ja imam od toga što kupim dionicu? Odlučivati (ući u Skupštinu) i ovako može svaki iole uspješniji Željovac.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 5:53 pm

azbaha je napisao/la:
pet maj 31, 2019 4:22 pm
Hajmo racionalno razmisliti kako bi to izgledalo kada bi klub presao u DD. Eto nek su dionice po 2500KM, evo stari i ja bi npr kupili 2 dionice. Digli kredit i bili bi vlasnici 2 dionice.
Evo nek ovaj cijeli forum to uradi tako, iako sumnjam da svi mogu to tako uraditi, nisam siguran da bi bilo 10000 ljudi, prije da ce to biti 2000 ljudi, posto bi se ukljucila dijaspora, ukljucili bi se maltene svi ljudi koji mogu nabaviti 2500KM.
Eto nek klub zaradi pola miliona kroz to, to nije mala cifra niposto, ali kako utrositi te pare, odnosno bolje reci kako cemo investirati te pare? Ko ce odluciti gdje idu te pare? Sta ako neki zele da se te pare uloze u zapad, pa se razocaraju ako se to ulozi u igrace?

Ja nikad ne bih to uradio dok je ovaj upravni odbor u klubu, ne vjerujem im jednostavno, da je prosla uprava razmislio bih, jer nisu dobro ulagali pare u ekipu, u infrastrukturu ipak jesu.

Mislim da trenutno nije vrijeme ni za DD niti za bilo kakvu privatizaciju, najgore bi prosao Zeljo, jer se nista ne bi promijenilo.

Eh kada bi se npr stara uprava vratila, kada bi u klubu bili Miske, Vukotic, Osim mladji, eto taj Badzak itd itd i radili zajedno na dizanju kluba, apsolutno se ne bih bunio protiv privatizacije jer 100000% vjerujem da oni ne bi dopustili da se naudi klubu.

Mislim da ovako razmislja jedno 60% ovog foruma. Eto taj pomocni, ja nisam protiv prodaje, ali jesam u ovom trenutku jer ne vjerujem ovim ljudima. Mislim da treba sacekati da nestane Koldzeone i da dodju malo bolja vremena za to, kada vrijednost pomocnog bude jos veca, kada klub otplati odredjena dugovanja koja ima.
Meni je dobra ideja da se kamp nalazi negdje u predgradju. Ali gdje naci obucene i kvalitetne ljude koji ce obucavati tu djecu?
Ovo je dugotrajan i mukotrpan proces koji ce uroditi plodovima za nekih 5 godina, ako se odmah krene s radom, a u medjuvremenu cemo imati neke bezvezne rezultate, ako nam se sve zvijezde poklope i ako se zastitimo od sudija(sto cisto sumnjam), mozda i osvojima sta.

Ali od toga nema nista trenutno, niti sam optimistican da ce biti ikad, previse je tu varijabli :(
Ako bi kupilo 2000 ljudi to je 5 miliona KM.
U sta ce se uloziti?
To treba napraviti projekat i ponuditi. Mozda prvo viditi krug interesanata. Da se vidi sta se dobija time. Ako se proda samo 20% dionica, onda 20% skupštine ce birati ti članovi.
Mislim da bi inicijalno najisplativije uloziti u kamp. Jedino kamp generise nove igrace i stvara ozibljan profit dugorcno.
Ali to treba definisat projektom koji se nudi kod inicijalih dionica. Postojeca skupstina moze biti zaduzena za realizaciju projekta.

Ovom drugu sto kaze da Zeljo gubi svoj smisao i slogan "Mi smo Željini, Željo je naš". Nažalost u pravu si. Samo još više bi izgubio smisao nekom privatizacijom. Ovo je neko medju rjesenje. To je jedna od losih strana. Ja bih ostavio uvjek mogucnost da se uvjek broj dionica moze siriti da svi koji hoce imaju priliku biti dio Želje. Ako emitujes jos 100 dionica i kuoe se umanjis vrijedost vec emitovanim i vratis proporcionalno novac postojecim vlasnicima dionice. Vlasnici dionice bi opet mogli jos vise uzivat u sloganu Želje.
Ja se vodim time da je sve oko nas tmurno. Svi se malo trudimo da napravimo bolju okolinu. Zeljo nas eto ovde okuplja, trosimo zivce, vrijeme... sve moguce svoje resurse oko Zelje. Moja ideja kad vec sve to gubimo (vrijeme, zivce...) ajmo onda to urediti. Mi svi smo na neki nacin po strani i cekamo neko da ulozi neke milione svoje a mi kao veliki navijaci ne damo svojih 2500KM. Ili smo sebicni ili licemjerni.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet maj 31, 2019 6:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:01 pm

Hajmo za pocetak napravit akciju svi po 200 km za igracki kadar... Da ne moramo gledat bekrije i dame u plavom dresu

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:05 pm

kvalitet je napisao/la:
pet maj 31, 2019 5:48 pm
Mi ne možemo skupiti 10.000 ljudi na stadionu, a kamoli da skupimo 10.000 ljudi koji će dati po 2.500. Ne možemo da skupimo 10.000 članova, a članovi ostvaruju niz pogodnosti, dakle itekako se isplati. O čemu ba pričamo? Nemamo toliku bazu navijača i to je to.

Na kraju krajeva, šta ja imam od toga što kupim dionicu? Odlučivati (ući u Skupštinu) i ovako može svaki iole uspješniji Željovac.
Pa mi ako budemo isli ovim putem necemo mozi skupiti ni 100 članova. Kako to englezi, njemci, spanci skupe onako ko sardine gledaoca. Pa jer je uredjena stvar. Nema da se neko igra i spuši milion ko mi. Svi hoće da idu na uredjenu stvar niko neće u javašluk.
Senad je na ime transparetnosti pokrenuo istok. Da je bilo muljaze, niko ne bi. Ja sam bio rekao da vise necu ici na tekme jer su zijanili milion. Eto oprostio sam im jer vidim da je uplatnica bila na vrijeme.
Svi cekamo da neko nesto rjesi, sve padne samo sa neba ili da neko dodje i milione neke da.
Ovo je model da živimo Želju i da svi zajedno budemo investitor. Pogotovo jer je investicija sigurna. Kupujes nekretnine, zemljiste, rasadnik talenata.
Ako bi ovako uspjeli za 10 godina bi siguran sam gelsali Europa ligu svake godine. Bili bi Ajaxova skola fudbala Balkana, sa dobrim kampom, stipendije u sportu dijeliti talentima..imat dugorocne ugovore sa njima.. jos oni holandjani i mi nigdje veze. Mi smo rasadnik talenata. Samo treba to urediti.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:15 pm

Prvo manite pricu da je Hajduku lose.
Hajduk posluje vec 5.godinu u nizu s dobiti. Dugovi su isplaceni a bili su gori nego nasi. Treca stvar Hajduk ima problem ko i mi zele uspjeh, jer prvenstvo vidjeli nisu od 2005. To stvara nezadovoljnu masu, koja zeli promjenu sistema. Brbic i ekipa su vrlo pametni ljudi i znaju da sa stanjem u hr.nogometu(HNS) gdje ih se krade na utakmici pionira velikim ulaganjem u ekipu mogu samo u nove dugove zapasti. Slicno kao i nasa bivsa uprava o skautingu veze nemaju, ali poslovanje ide kako treba i na dobrom su putu.
Porediti nas i Hajduk je pomalo glupo. Hajduk Europu svaku igra pred 30 000 ljudi. Imaju vecu populaciju navijaca jer Dalamacija zivi Hajduk(izuzev Sibenika). Mi to nemamo i za to sistem koji Hajduk ima nama ne bi pasao.
Postoji neka prica da bi BMW(autocentar Tomic) mogao biti novi generalni sponzor.
2-3 iz uprave su danas bili na sastanku, medjutim ishod istog ne znam.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:16 pm

Reha1921 je napisao/la:
pet maj 31, 2019 4:14 pm
Defanzivac zvanično napustio Zrinjski, najbliži dolasku u Željezničar

Zrinjski je danas službeno potvrdio odlazak Marina Galića, koji je nakon isteka dvogodišnjeg ugovora kao slobodan igrač odlučio potražiti novi izazov u karijeri.

U prethodne dvije sezone 23-godišnji desni bek upisao je 52 službena nastupa i postigao jedan pogodak.

Zrinjski želi Marinu puno sreće i uspjeha u nastavku karijere, navodi se na zvaničnom facebook profilu Zrinjskog.

Galić je prošao omladinsku školu Zrinjskog, a u karijeri je igrao još za Branitelj iz Mostara i za Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Kako sada stvari stoje, Galić je najbliži prelasku u redove Željezničara, koji traže desnog beka nakon što nije produžen ugovor sa Sinišom Stevanovićem.

Galić ide vani. Nije bilo uopšte kontakta između Želje i njega, mada on kaže da ne bi imao ništa protiv.
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:21 pm

Pisi Sinane da se Bekric vraca...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:22 pm

shzna je napisao/la:
pet maj 31, 2019 6:16 pm
Reha1921 je napisao/la:
pet maj 31, 2019 4:14 pm
Defanzivac zvanično napustio Zrinjski, najbliži dolasku u Željezničar

Zrinjski je danas službeno potvrdio odlazak Marina Galića, koji je nakon isteka dvogodišnjeg ugovora kao slobodan igrač odlučio potražiti novi izazov u karijeri.

U prethodne dvije sezone 23-godišnji desni bek upisao je 52 službena nastupa i postigao jedan pogodak.

Zrinjski želi Marinu puno sreće i uspjeha u nastavku karijere, navodi se na zvaničnom facebook profilu Zrinjskog.

Galić je prošao omladinsku školu Zrinjskog, a u karijeri je igrao još za Branitelj iz Mostara i za Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Kako sada stvari stoje, Galić je najbliži prelasku u redove Željezničara, koji traže desnog beka nakon što nije produžen ugovor sa Sinišom Stevanovićem.

Galić ide vani. Nije bilo uopšte kontakta između Želje i njega, mada on kaže da ne bi imao ništa protiv.
Takodje ista inform., Marin ide izvan BiH, vjrv Hrvatska..
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:31 pm

E cuj dionica jedna 2500KM 😂😂😂
pa jbt mi jaci od Apple i Microsofta, jebali smo i VWu mater.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:42 pm

Tare1921 je napisao/la:
pet maj 31, 2019 6:31 pm
E cuj dionica jedna 2500KM 😂😂😂
pa jbt mi jaci od Apple i Microsofta, jebali smo i VWu mater.
Pa nije isto jarane, ovdje bi ljudi to radili iz ljubavi, ne iz biznisa
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:48 pm

U slučaju transparentnosti (kao kod IStoka) ja bih uzeo jednu dionicu od 2.5 k KM. Ali samo ako bi iza projekta stajali ozbiljni ljudi, ne selimovic, pesto i sl. U tom slučaju bi odziv išao i preko 5k ljudi, prilično sam siguran. 10 k već nisam.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 7:03 pm

Ma daj im karinu a ne 2.500KM

Pa ljudi nemaju za jesti a mi da ispravljamp necije greske.

Fino uprava neka se skupi i nek se razlete i nadju sponzore, veoma jednostavno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 7:03 pm

storm_raider je napisao/la:
pet maj 31, 2019 6:21 pm
Pisi Sinane da se Bekric vraca...
Kakva smo mi qurva od tima postali :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 7:05 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet maj 31, 2019 7:03 pm
Ma daj im karinu a ne 2.500KM

Pa ljudi nemaju za jesti a mi da ispravljamp necije greske.

Fino uprava neka se skupi i nek se razlete i nadju sponzore, veoma jednostavno.
Pa ne treba samo greske koje su zbog licence napravljene, nego i one u 2016 toj godini. Tad smo izgubili vise novca, nego ove godine, pa smo opet klubu "pomagali". Nemojte dvostrkuih arsina.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 88 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija