Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1823
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 2:23 am

Što se tiče ovog članka na kliksu;
Nisam pristalica niti stare niti nove uprave, ali svaki tekst na svakom našem domaćem portalu je isti, i uvijek u korist ovog novog "nametnutog" upravnog odbora da ga tako nazovem.
Sad ispada da je Misimović kriv što su oni zakasni sa uplatom, i tako oštetili klub za potencijalno milion KM.
A sa ostalim se mogu složiti, mijenjamo trenere preko noći kao da su oni krivci za sve, jedne sezone imamo ekipu gdje pola igrača je nivo više iznad lige i ne osvojimo tu istu ligu, dok već drugu nam je ekipa sastavljanje od igrača pretežno iz FBiH i tako u krug.
Ali dobro, na kraju svega financijsko stanje kluba je stabilno, i klub posluje u plusu što je rijetkost u ovoj državi, stadion je ušminkan koliko je to bilo moguće, ovi ostali projekti su malo skuplja stvar pa samim time i nerealni.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 2:33 am

Uz Erica, kao, dolazi jos jedan igrac.
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 2:33 am

Krivo je more.

Imali kao 300 milja na racunu a cekali zadnji dan da uplate. Mrs svi redom i ovih sto vas brane.

@shzna, iz Zvijezde ?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 2:39 am

Evo Misic ode iz Zvijezde. Ja sam ga prije prizeljkivao kao rezervnog beka Sinisi. Sad komotno moze biti prvi bek.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 2:51 am

Autoru članka na klixu mrtvom pitaru Kenanu Hadzicu ***** mile i onog ko ga je zaduzio da napisi ovo, **** ih tata vijetnamac sve usta cigani najveći gori su i od ***** i ustaša, kakvi kompleksi ih drmaju

malo pišanja po Želji
Spoiler:
slika

slika
ovo je taj sigurno objektivni novinar popišam mu se na školu i zvanje, ovo ako je objektivno novinarstvo i netendiozno pisanje onda bolje bi nam erdoganov rezim odgovaro

malo pišanja po meši
Spoiler:
slika
slika
pa malo lizanje kitarima
Spoiler:
slika
slika

šta reć za ovaj post o Petroviću, Ključno, Petrović je izgubio ključ ziheraškim pristupom pred vratima nove sezone, pa ga dize u ikone, a ikona na nas sad izjebalaaa u rangu šiljka
Spoiler:
slika
i on se predstavlja ko Željovac !!!
Zadnja izmjena: blueDBR, dana/u pet maj 31, 2019 3:05 am, ukupno mijenjano 4 puta.
 
Meha87
Postovi: 610
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 2:56 am

shzna je napisao/la:
pet maj 31, 2019 2:33 am
Uz Erica, kao, dolazi jos jedan igrac.
Xhelil Asani ????
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 3:02 am

Meha87 je napisao/la:
pet maj 31, 2019 2:56 am
shzna je napisao/la:
pet maj 31, 2019 2:33 am
Uz Erica, kao, dolazi jos jedan igrac.
Xhelil Asani ????
Misic??
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 3:13 am

https://www.klix.ba/sport/nogomet/fk-sa ... /190530009
Dva potpuno kontradiktorna clanka u jednom danu, da li je placen clanak ili nije ili kako je nastao ne treba komentarisati.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 3:14 am

tajming strašan da odbrani ovu upravu pred skupstinu ne trebaju nama ovakvi članci nit išta se postiže razjašnjava s ovim jedini cilj ovog članka je da se prebaci odgovornost na bivše pičketina jedna, Bog zna kome se ulizuje u šupak, propali fudbaler wannabe koluminsta ako je već toliki Željovac hajke nek diže na lopove iz saveza kolumne nek piše o etnonacionalistima, našao on sad šuplju propisat što nije pisao kad su otišli tek, nego tempira lola
Gola je napisao/la:
pet maj 31, 2019 3:13 am
https://www.klix.ba/sport/nogomet/fk-sa ... /190530009
Dva potpuno kontradiktorna clanka u jednom danu, da li je placen clanak ili nije ili kako je nastao ne treba komentarisati.
nije isti autor, taj je Zeljovac samo takav većina foruma ga zna ja mislim
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 3:20 am

Risto Djogo bi mu pozavidio na ovom clanku. Gomila gluposti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 6:48 am

Raptor44 je napisao/la:
pet maj 31, 2019 2:23 am
Što se tiče ovog članka na kliksu;
Nisam pristalica niti stare niti nove uprave, ali svaki tekst na svakom našem domaćem portalu je isti, i uvijek u korist ovog novog "nametnutog" upravnog odbora da ga tako nazovem.
Sad ispada da je Misimović kriv što su oni zakasni sa uplatom, i tako oštetili klub za potencijalno milion KM.
A sa ostalim se mogu složiti, mijenjamo trenere preko noći kao da su oni krivci za sve, jedne sezone imamo ekipu gdje pola igrača je nivo više iznad lige i ne osvojimo tu istu ligu, dok već drugu nam je ekipa sastavljanje od igrača pretežno iz FBiH i tako u krug.
Ali dobro, na kraju svega financijsko stanje kluba je stabilno, i klub posluje u plusu što je rijetkost u ovoj državi, stadion je ušminkan koliko je to bilo moguće, ovi ostali projekti su malo skuplja stvar pa samim time i nerealni.
Ovo "lutanje" je samo dokaz da Misimović se zaista nije petljao u rad trenera. Misimović je bio poslovan čovjek, dogovori se sa trenerom šta je cilj, ovaj dođe, izvoli momak (trener) radi. On nešto radi manje ili više i ne ostvari dogovoreni cilj. Mislimović je vjerovatno i zbog nas navijača i zbog prirode bio principijelan i otjera trenera jer nije ispunio cilj. Onda dodje novi trener sa drugom vizijom i skroz drugi sistem. Zato su bila ovoliko drastično različite politike i "lutanja". Mislim da je Misimović bio dobar Željovac, ali je trebao malo imati i osjećaja, za nekog trenera, da ga istripi, ako vidiš da se trudi i napredak u igri. Svaka čast njemu na svemu, samo je trebao uzeti u obzir da je ovo fudbal i da nije sve uvjek kako neko planira i imati osjećaj za to.
Trebao je manje biti agresivan prema okruženju, igračima, trenerima, a sve to je bio jer je tražio rezultat kao sto ga je i on imao. I to sve zbog nas navijača, al ne ide to bas tako u fudbalu. Uglavnom, imao je najbolje namjere i hvala mu za sve što je učinio. Osim juga, nikada on nije dobio niti jedan zvižduk sa tribine. Mi smo uvjek bili ljuti najvise na igrače.
Ovo je škola i nama, da se ne prebija sve preko noge, pa čak vezano i za ovu Upravu. Poslije one uplatnice, ja povlačim svoje kritike prema upravi. Smatram da se radilo o grešci koja se svakom događa. Svi smo ljudi i svi griješimo. Bitno je da nije bilo zlobe i namjernog djelovanja, bar što se mene lično tiče ja im opraštam.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 8:17 am

Zaka je napisao/la:
pet maj 31, 2019 1:08 am
Gdje je i šta radi @Krajprice?
Tu sam, citam forum svaki dan, ali nemam snage da bilo sta pisem jer sam razocaran na sve.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 9:07 am

KrajPrice je napisao/la:
pet maj 31, 2019 8:17 am
Zaka je napisao/la:
pet maj 31, 2019 1:08 am
Gdje je i šta radi @Krajprice?
Tu sam, citam forum svaki dan, ali nemam snage da bilo sta pisem jer sam razocaran na sve.
Znas li ko je ovaj dogovoreni drugi igrac?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 9:08 am

Sta ce Keno jazavicar, ovo nigdje u svijetu ne bi proslo niti prislo objavi i vijesti ali kod nas u paralelnom univerzumu sve može.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 9:30 am

Nemojte se paliti na kojekakve clanke od pitara.
Sa jucerasnjim clancima kada je isplivalo da su u dubiozi od preko 16 miliona maraka, vecina njih se je zapitala da li ce se jednog dana ugasiti kada se investitor povuce.
Sad da ne bi jos vise talasali pricu oko sebe, okrecu pricu na nas kao sta smo mi radili u zadnjih 3-4 godine.
Dovoljno je reci da smo napravili stadion i povecali vrijednost imovine za 6 miliona, a oni su dobili na poklon 5 veš mašina i još su duzni 16 miliona.

Nemojte im davati povoda za daljnju raspravu jer i oni postaju svjesni da ce se uskoro opet zvati Torpedo kao 1946, kada investitori dignu ruke i proglase stecaj
Alea iacta est!
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 9:50 am

cipiripi je napisao/la:
pet maj 31, 2019 9:30 am
Nemojte se paliti na kojekakve clanke od pitara.
Sa jucerasnjim clancima kada je isplivalo da su u dubiozi od preko 16 miliona maraka, vecina njih se je zapitala da li ce se jednog dana ugasiti kada se investitor povuce.
Sad da ne bi jos vise talasali pricu oko sebe, okrecu pricu na nas kao sta smo mi radili u zadnjih 3-4 godine.
Dovoljno je reci da smo napravili stadion i povecali vrijednost imovine za 6 miliona, a oni su dobili na poklon 5 veš mašina i još su duzni 16 miliona.

Nemojte im davati povoda za daljnju raspravu jer i oni postaju svjesni da ce se uskoro opet zvati Torpedo kao 1946, kada investitori dignu ruke i proglase stecaj
Bavimo se sobom, a ne njima.

Al nemojte se praviti neuki, to je samo fiktivni dug, koji se otpisuje, a u slučaju prodaje to im je vrijednost. Jer se drugacije priliv novca ne moze uknjiziti, nego se pise kao dug, zbog zakona o sportu. Oni mogu napisati 100mil. kad ga budu prodavali to ce im biti vrijesnost kluba, a vlasnik ne moze potrazivati taj novac, pa nisu ni oni toliko glupi, vezali su to vjerovatno ugovorom.

Puno se brinete o njima, a nas trener tuzi za nake kamate, nisu sposobni uplatnicu uplatit, o reztatu da i ne pricam.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 9:57 am

blueDBR je napisao/la:
pet maj 31, 2019 2:51 am
Autoru članka na klixu mrtvom pitaru Kenanu Hadzicu ***** mile i onog ko ga je zaduzio da napisi ovo, **** ih tata vijetnamac sve usta cigani najveći gori su i od ***** i ustaša, kakvi kompleksi ih drmaju

malo pišanja po Želji
Spoiler:
slika

slika
ovo je taj sigurno objektivni novinar popišam mu se na školu i zvanje, ovo ako je objektivno novinarstvo i netendiozno pisanje onda bolje bi nam erdoganov rezim odgovaro

malo pišanja po meši
Spoiler:
slika
slika
pa malo lizanje kitarima
Spoiler:
slika
slika

šta reć za ovaj post o Petroviću, Ključno, Petrović je izgubio ključ ziheraškim pristupom pred vratima nove sezone, pa ga dize u ikone, a ikona na nas sad izjebalaaa u rangu šiljka
Spoiler:
slika
i on se predstavlja ko Željovac !!!
Spin mašinerija Selimovića pred skupštinu radi punom parom. Ako ne izglasa skupština njihov odlazak, slijedi nam dug i težak period za klub.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 10:18 am

cipiripi je napisao/la:
pet maj 31, 2019 9:30 am
Nemojte se paliti na kojekakve clanke od pitara.
Sa jucerasnjim clancima kada je isplivalo da su u dubiozi od preko 16 miliona maraka, vecina njih se je zapitala da li ce se jednog dana ugasiti kada se investitor povuce.
Sad da ne bi jos vise talasali pricu oko sebe, okrecu pricu na nas kao sta smo mi radili u zadnjih 3-4 godine.
Dovoljno je reci da smo napravili stadion i povecali vrijednost imovine za 6 miliona, a oni su dobili na poklon 5 veš mašina i još su duzni 16 miliona.

Nemojte im davati povoda za daljnju raspravu jer i oni postaju svjesni da ce se uskoro opet zvati Torpedo kao 1946, kada investitori dignu ruke i proglase stecaj
Pitari se sa svojih 8.6 Miliona minusa, sa člancima posvetili nama. Sve jasno. NE LOŽITE SE.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 10:24 am

AdmirA je napisao/la:
pet maj 31, 2019 10:18 am
cipiripi je napisao/la:
pet maj 31, 2019 9:30 am
Nemojte se paliti na kojekakve clanke od pitara.
Sa jucerasnjim clancima kada je isplivalo da su u dubiozi od preko 16 miliona maraka, vecina njih se je zapitala da li ce se jednog dana ugasiti kada se investitor povuce.
Sad da ne bi jos vise talasali pricu oko sebe, okrecu pricu na nas kao sta smo mi radili u zadnjih 3-4 godine.
Dovoljno je reci da smo napravili stadion i povecali vrijednost imovine za 6 miliona, a oni su dobili na poklon 5 veš mašina i još su duzni 16 miliona.

Nemojte im davati povoda za daljnju raspravu jer i oni postaju svjesni da ce se uskoro opet zvati Torpedo kao 1946, kada investitori dignu ruke i proglase stecaj
Pitari se sa svojih 8.6 Miliona minusa, sa člancima posvetili nama. Sve jasno. NE LOŽITE SE.
Nije lik pitar.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 31, 2019 10:33 am

Pogledajte mu profil. 100%

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot], neroazzuro i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija