Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 1:44 pm

Hajmo malo drugacije sagledati stvari.

Kada gledamo prosjek godina ovdje na forumu on je oko 20 i kusur, s tim da ima nas starijih preko 35 i vise. Ove generacije koje dolaze nemaju pojmaa ko je Amar, oni nisu bili ni rodjeni kada je Amar osvajao prve duple krune i slicno, a ne da se sjecaju ZUBANDANA i polufinala kupa UEFA.

Ono sto hocu da kazem, ovi novi navijaci gledaju interes Kluba i Amar je za njih samo jedna od persona koja je upisana u hitoriju kluba kao i Bazdarevic, Bukal, Ivica i mnogi dugi.

Ove nove generacije ce pojesti Amara, on sa svojom slavom moze da zivi kod nas malo starijih koji se sjecamo njegovih djela, ali ovi mladji ce ga pojesti i nece ga trpiti.
Promjene su neminovne i svaki navijac zeli da njegov klub bude najbolji, ove mladje ne interesuje Amar i njegove titule, njih vise interesuje ono sto su dozivjeli a to je izgradnja stadiona sa prethodnom upravom i puna Grbavica i oni ce da teze prema takvoj upravi, upravi koja ce im ponuditi radost a ne upravi koja ce im donositi ponizenja kao ova trenutna ma ko bio na njenom celu pa makar se on zvao i Amar Osim
Zadnja izmjena: cipiripi, dana/u sri maj 29, 2019 1:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Alea iacta est!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 1:44 pm

Mi smo picke najvece, najvece.Sta smo sve dopustili kao navijaci u zadnjih par godina bez pola rijeci prema ikome.Kad se jednom odrzalo predavanje igracima osula se paljba prema navijacima.
Nismo bolje ni zasluzili i neka nas jebe ko stigne, neka je nama udobno u nasim domovima i poslicima.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 1:47 pm

Kako neofirno najavise pripreme 15juna preko Beganovica i kako se traze pojacanja a zadrzat cemo kao Sinisu i Ermina.

ODLAZITEE UBLEHE PRIJE PRIPREMA!
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 1:50 pm

Kakvo ba, gašenje? Pa nije nas rat '92 ugasio, a da nas sad ovi neki ugase?! Svi članovi se moraju odazvati na Skupštinu 15.juna, jer to je jedna od prelomnih sjednica u historiji Želje! Tu vidjeti šta i kako dalje, i sa kojim ljudima. Optimista sam, mislim da treba neki mix napraviti ovih starih i ovih novih, pa onda svim silama naprijed u nove pobjede! Ko će slati tu tužbu Uefi? Pravni tim oćeran iz kluba, ko će nas zastupati? Pa ne ideš na pijacu, već pred Uefu! Zašto Amar ne zatraži pomoć IVICE da on ode kod Čeferina i da vidi kakve su nam šanse sa žalbom i da li ima potrebe uopšte da je šaljemo i da trošimo pare i vrijeme na istu. Jel to ta strašna Uefa koja dadne naknadno licencu Budućnosti, a kako sam shvatio iz istih razloga je i njima odbijena u prvom stepenu. Šta vam ovo govori? Pored evidentne naše krivice kao kluba i administracije, odnosno njenog šefa, i savez ima itekako prstiju umeljanih u ovome! To se vidi da su čekali rezultate zadnjeg kola za odluku. Što je ne donesoše ranije? Htio to neko priznati ili ne, i u savezu je kao i u državi sve po onoj: B+H+S! Tu smo mi izvisili, kao i sloboda '09 godine, koja je za to dobila obeštećenje od saveza. Treba i s njima vidjeti kako su to dobili i koje argumente su koristili u žalbi. Bilo kako bilo, optimista sam i ne bi me čudilo, ako mi ovo zatalasamo, da će 'dušebrižnici' iz saveza sve učiniti da nam to nekako 'nadomire'. Kako? Vjerovatno kroz korektno suđenje i da na kraju jeseni budemo prvi, kako bi se situacija smirila. Ipak, na kraju da i ja dodam: MRŠ, SVI IZ SVETINJE, da mi je i rođeni otac tamo, a ne neki kamatarević (branite ga vi i dalje zaluđenici). On je sebe osigurao, a vi radite ako imate sreće da ste zaposleni za 5-6 stoja i trošite zadnji dinar na klub koji volite da bi neki krčmili te pare kao da su ih oni donijeli/zaradili u klub.Kakav je to klub koji zavisi od jednog čovjeka? Pa to ima samo kod gumene glave! E neće moći! Letite na skupštini svi! Uh, POGRIJEŠIO sam, sebe je A.O. OSIGURAO na šestocifreni iznos, pa ga moramo još trpiti! Nemojte me pogrešno shvatiti, upalio sam se nakon ovih poruka kerovskih jutros po portalima, a ja ih ušutim i kažem: Jeste li tako govorili kada ste preko Želje kao četvrti igrali evropu neke godine, radi naše duple krune! Amar jednostavno nije onaj stari! Na tekmama je totalno neaktivan, jednostavno nije to onaj strašni Osim! Kad njemu može seoski divlji zec da tersa i da mu odbije igrati poziciju i on ništa, pusti to, e to bi bilo prije 7 godina za papira odmah ujutro! Svi ko jedan, manimo se misketa, amara, selimovića i sl., a uhvatimo se za uže koje je još uvijek čvrsto - ŽELJO i tako će akobogda i ostati, jer SAMO je jedan GRIJEHA je Vrijedan! ŽELJO! :zeljeznicar1:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 1:53 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 1:47 pm
Kako neofirno najavise pripreme 15juna preko Beganovica i kako se traze pojacanja a zadrzat cemo kao Sinisu i Ermina.

ODLAZITEE UBLEHE PRIJE PRIPREMA!
Sad će zvanična kopirati tekst
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:01 pm

Trebamo se zahvaliti što nismo dobili licencu, manje su šanse da nas nabuše.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:04 pm

Znaci neka extra pojacanja zdravo...radije ostavi ekipu kao sto jeste samo nemoj Jamaka i Bekrica.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:07 pm

Brkoo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 11:06 am
zubanovic89 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:36 am
Nema nista od nas narednih 5 godina, mi smo upali u velika govna kad sa Mulalicem nismo otisli u Europu, bruku para je uprava dala da se namakne budzet, nije niko budala to da radi dva puta u tako kratkom periodu, pogotovo kad ovi su to su sad u Zelji nisu kredibilni uopste, imaju support 20% ljudi (maksimalno). Iduce sezone igraju juniori, Bekric i Bogicevic, dabogda da budemo konkurentni za 4 mjesto (Sarajevo, Siroki, Zrinjski, Radnik sa 400 000 eura viska para, nafurani Velez i Borac). Iskreno, ja ne vidim izlaz sve i da odu ovi levati.
Ko je doveo tog Mulalica za sefa strucnog staba? Covjeka bez ikakvog seniorskog iskustva stavili da bude sef strucnog staba. Ko se igrao fm i doveo milion debila u Zelju i trenera za koje niko ziv nije cuo i igraca koji pored toga sto nemaju kvalitet su picketine na kvadrat, neki od njih bili i hronicno povrijedjeni a neka mega giga pojacanja pobjegla odmah? Ko je potrosio ogroman novac zbog toga? Kako mozes biti toliko kontradiktoran, nevjerovatno..
Nema osobe koja se bunila dovodjenu Mulalica za trenera. Zeljno dijete, ratnik, nas Simeone, ubio pitare na grbavici, ubio ih na kosevu. Nema osobe koja se bunila dovodjenju Zahirovica, u 12 navece se ovdje pisali boomovi, janjad se okretala. I sad poslije 4 godine ti si meni nasao pametovat i govorit mi kako sam kontradiktoran. Nadji mi svoje postove, gdje si nam bio vidovit i rekao ne valja ovo nista. Najlakse je bit general poslije bitke.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:12 pm

Da bar hocemo od ovoga napraviti dobru stvar i sada kad su vec ambicije nikakve poceti praviti ekipu i sistem.
Polako, bez insta uspjeha i velikih ocekivanja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:13 pm

zubanovic89 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 2:07 pm
Brkoo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 11:06 am
zubanovic89 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:36 am
Nema nista od nas narednih 5 godina, mi smo upali u velika govna kad sa Mulalicem nismo otisli u Europu, bruku para je uprava dala da se namakne budzet, nije niko budala to da radi dva puta u tako kratkom periodu, pogotovo kad ovi su to su sad u Zelji nisu kredibilni uopste, imaju support 20% ljudi (maksimalno). Iduce sezone igraju juniori, Bekric i Bogicevic, dabogda da budemo konkurentni za 4 mjesto (Sarajevo, Siroki, Zrinjski, Radnik sa 400 000 eura viska para, nafurani Velez i Borac). Iskreno, ja ne vidim izlaz sve i da odu ovi levati.
Ko je doveo tog Mulalica za sefa strucnog staba? Covjeka bez ikakvog seniorskog iskustva stavili da bude sef strucnog staba. Ko se igrao fm i doveo milion debila u Zelju i trenera za koje niko ziv nije cuo i igraca koji pored toga sto nemaju kvalitet su picketine na kvadrat, neki od njih bili i hronicno povrijedjeni a neka mega giga pojacanja pobjegla odmah? Ko je potrosio ogroman novac zbog toga? Kako mozes biti toliko kontradiktoran, nevjerovatno..
Nema osobe koja se bunila dovodjenu Mulalica za trenera. Zeljno dijete, ratnik, nas Simeone, ubio pitare na grbavici, ubio ih na kosevu. Nema osobe koja se bunila dovodjenju Zahirovica, u 12 navece se ovdje pisali boomovi, janjad se okretala. I sad poslije 4 godine ti si meni nasao pametovat i govorit mi kako sam kontradiktoran. Nadji mi svoje postove, gdje si nam bio vidovit i rekao ne valja ovo nista. Najlakse je bit general poslije bitke.
De bola pusti ga, pisao ovdje kada je tek Adžem ubacio Šabanadžovića kako je on govorio da je Anel najveći talenat u zadnjih XX godina, kako se u pionirima vidjelo da on zna, kako ga je pratio. I šta sad ? Anel babin sin, vezni red kurčina. Amar Babuka
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:18 pm

ovo Je živo blato jer šta god da sada uradiš, kakav god trzaj - ti toneš dublje. Evo kako ja to vidim:
1. Fol je da ako se raja okrene i kaže mene nema tu, na tribini, ti imaš situaciju da će još vise dobiti argumenata ovi koji zagovaraju preuzimanje kluba za 1 km.
2. Ako šutiš i pustiš da se ovako nastavi raditi, lafo jedinstvo ovo-ono, proces sistemskog uništavanja vrijednosti kluba će se nastaviti nesmetano. U tišini ćemo doći do scenarija: jbg sve smo probali hajmo se prodati i prodati zemlju i dušu nekom radeljašu
3. Opcija da Amar ostane a da dođe normalan i pismen, ozbiljan svijet u upravu nije realna jer Amar hoće da je babo. a ko pristojan i ozbiljan dopusta da fudbalski trener vodi klub? Ok, možda ako ima neki tal u konačnici pa će zaboraviti Poslovnu abecedu. Meni bi bilo najdraže da je moguća ova opcija ali dabogda. Tj nema grama šanse za ovo.
4. Ovaj scenario je takav da neko treći preuzme klub na normalan, legalan način. Ali problem je sto preuzima je neke obaveze kao npr da se isplati trener koji ima bas bas fin ugovor i bas bas fino zaštićen ugovor. Dakle i tu nam je pat pozicija koja u konačnici vodi ka ključu u bravi
5. Ova opcija bi bila najrealnija da smo mudasti i pametni ljudi. Ali nismo. Nemamo mi tu energiju i kritičnu masu koja se me boji. Fino se skupi 500 momaka. Fino istjeras ove ujljebe iz uprave , s noge na nogu - ali doslovno. Ovi za koje se zna da su ljudine tipa Badžak zamoliš ih da sjednu za sto. Amara dovedeš za taj isti sto ali mu fino objasniš :) da je on trener koji treba da nas na terenu povede ali ne i da mu se dozvoljava da radi ovo sto radi zadnjih godina - pa da dovedeš za sto Vukovića i ostale. I uz pažnju tih 500 momaka koje ne možeš kupiti za marku oni imaju pritisak ili da se ponašaju dobronamjerno ili da ih se isključi iz pregovora. I tako fino postaviš kriterije i vidiš ko je ko fakat tu. Ako počnu uslovnjavanja, ili ovako ili nikako i slična sranja onda ta komisija :) od 500 ljudi kaže sad nećeš nikako. Ili nećete nikako. Pa tražiti neke nove a ovima ne dozvoliti da ucjenjuju klub sa svojim “ugovorima” i sl.

E to su nam opcije. Tako ja to vidim. Ukratko: ako se ne dignemo mi - tiha većina - i ako nas ne podrže tm87 (koji su nepotkupljivi) onda imamo šanse. U svakom dr scenariju mi ga puš.imo braco
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:23 pm

Cim prije sazvavti skupstinu i obracanje medijma, sta cekaju vise, krajnje je vrijeme da se javno obrate i kazu kako stvari stoje.

Pa zar ima iko od vas da se nada necemu na ljeto i pred novu sezonu sa ovakvim sistemom ? Ili ste toliko opcinjeni Amarom da on zna da ce sve doci od sebe jer je on tu ?
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sri maj 29, 2019 2:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:25 pm

cipiripi je napisao/la:
sri maj 29, 2019 1:44 pm
Hajmo malo drugacije sagledati stvari.

Kada gledamo prosjek godina ovdje na forumu on je oko 20 i kusur, s tim da ima nas starijih preko 35 i vise. Ove generacije koje dolaze nemaju pojmaa ko je Amar, oni nisu bili ni rodjeni kada je Amar osvajao prve duple krune i slicno, a ne da se sjecaju ZUBANDANA i polufinala kupa UEFA.

Ono sto hocu da kazem, ovi novi navijaci gledaju interes Kluba i Amar je za njih samo jedna od persona koja je upisana u hitoriju kluba kao i Bazdarevic, Bukal, Ivica i mnogi dugi.

Ove nove generacije ce pojesti Amara, on sa svojom slavom moze da zivi kod nas malo starijih koji se sjecamo njegovih djela, ali ovi mladji ce ga pojesti i nece ga trpiti.
Promjene su neminovne i svaki navijac zeli da njegov klub bude najbolji, ove mladje ne interesuje Amar i njegove titule, njih vise interesuje ono sto su dozivjeli a to je izgradnja stadiona sa prethodnom upravom i puna Grbavica i oni ce da teze prema takvoj upravi, upravi koja ce im ponuditi radost a ne upravi koja ce im donositi ponizenja kao ova trenutna ma ko bio na njenom celu pa makar se on zvao i Amar Osim
Sve stoji braca,ali stoji i to da danas nemogu nikako pomoci nekadasnji Amarovi uspjesi,ko sto nam nemogu pomoci ni uspjesi Ivice,Bukala,Mese... Trebaju nam nove snage,prije svega posteni Zeljovci kojima vlastiti dzep nije ispred interesa Zelje.Svjesni su toga i ovi iz mladjih generacija kao i mi a Bogami i ovi stariji od nas.
Kad smo kod sjecanja...sjecam se kad smo izbacili akranesa,lilestroma pa igrali s njukastlom a zatim s malagom. Zgrnuli smo tad milione. Bio sam ubjedjen da slijedi potpuna dominacija Bh ligom uz iskorak u europi. Nista se otog nije desilo. Naprotiv,slijedecih sezona smo bili puno slabiji. Gdje su nestali milioni i ambicije koje smo imali...Boga pitaj
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:29 pm

TOJEMOJTIM je napisao/la:
sri maj 29, 2019 2:18 pm
ovo Je živo blato jer šta god da sada uradiš, kakav god trzaj - ti toneš dublje. Evo kako ja to vidim:
1. Fol je da ako se raja okrene i kaže mene nema tu, na tribini, ti imaš situaciju da će još vise dobiti argumenata ovi koji zagovaraju preuzimanje kluba za 1 km.
2. Ako šutiš i pustiš da se ovako nastavi raditi, lafo jedinstvo ovo-ono, proces sistemskog uništavanja vrijednosti kluba će se nastaviti nesmetano. U tišini ćemo doći do scenarija: jbg sve smo probali hajmo se prodati i prodati zemlju i dušu nekom radeljašu
3. Opcija da Amar ostane a da dođe normalan i pismen, ozbiljan svijet u upravu nije realna jer Amar hoće da je babo. a ko pristojan i ozbiljan dopusta da fudbalski trener vodi klub? Ok, možda ako ima neki tal u konačnici pa će zaboraviti Poslovnu abecedu. Meni bi bilo najdraže da je moguća ova opcija ali dabogda. Tj nema grama šanse za ovo.
4. Ovaj scenario je takav da neko treći preuzme klub na normalan, legalan način. Ali problem je sto preuzima je neke obaveze kao npr da se isplati trener koji ima bas bas fin ugovor i bas bas fino zaštićen ugovor. Dakle i tu nam je pat pozicija koja u konačnici vodi ka ključu u bravi
5. Ova opcija bi bila najrealnija da smo mudasti i pametni ljudi. Ali nismo. Nemamo mi tu energiju i kritičnu masu koja se me boji. Fino se skupi 500 momaka. Fino istjeras ove ujljebe iz uprave , s noge na nogu - ali doslovno. Ovi za koje se zna da su ljudine tipa Badžak zamoliš ih da sjednu za sto. Amara dovedeš za taj isti sto ali mu fino objasniš :) da je on trener koji treba da nas na terenu povede ali ne i da mu se dozvoljava da radi ovo sto radi zadnjih godina - pa da dovedeš za sto Vukovića i ostale. I uz pažnju tih 500 momaka koje ne možeš kupiti za marku oni imaju pritisak ili da se ponašaju dobronamjerno ili da ih se isključi iz pregovora. I tako fino postaviš kriterije i vidiš ko je ko fakat tu. Ako počnu uslovnjavanja, ili ovako ili nikako i slična sranja onda ta komisija :) od 500 ljudi kaže sad nećeš nikako. Ili nećete nikako. Pa tražiti neke nove a ovima ne dozvoliti da ucjenjuju klub sa svojim “ugovorima” i sl.

E to su nam opcije. Tako ja to vidim. Ukratko: ako se ne dignemo mi - tiha većina - i ako nas ne podrže tm87 (koji su nepotkupljivi) onda imamo šanse. U svakom dr scenariju mi ga puš.imo braco
Ja ove TM87 niti vidim ni čujem. Već sam to jednom napisao i izbrisan mi post. Ako griješim izvinjavam se. Ima li ih? Jesu išta rekli?
Sutra kada na tribinama ne bude 100 ljudi uključujući i moju odsutnost, nemojte se pitati što je tako mala posjeta. E pa zbog ovoga. Ne možeš ti oštetiti klub sa 1.000.000,00 KM i pojeo vuk magarca, hajmo dalje. Navijači su zaista trebali da se dignu. Ovo samo govori da nismo ništa bolje ni zaslužili. Uništavaju sve, pored naših očiju i ja se više ne nerviram. Prva dva dana sam sebi naštetio zdravlju. Mene ovde neki pitaju da li bi dao 400 KM godišnje članarine da imaš pravo uticati na ovo. Dao bi deset puta više da je sve kako treba, a ne dam ni marke kad ništa nije kako treba.
Kad vas ostane 100 na tribinama, diskutovat ćete treba li printat svaku utakmicu 200 karti kad se prodaje samo 100.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:44 pm

Brkoo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 11:06 am

Ko je doveo tog Mulalica za sefa strucnog staba? Covjeka bez ikakvog seniorskog iskustva stavili da bude sef strucnog staba. Ko se igrao fm i doveo milion debila u Zelju i trenera za koje niko ziv nije cuo i igraca koji pored toga sto nemaju kvalitet su picketine na kvadrat, neki od njih bili i hronicno povrijedjeni a neka mega giga pojacanja pobjegla odmah? Ko je potrosio ogroman novac zbog toga? Kako mozes biti toliko kontradiktoran, nevjerovatno..
Samo mi reci znas li kako nas je Amar preuzeo u 1.mandatu i koga je sve vodio prije Zelje?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:46 pm

bojamora je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:32 pm
AsharaK je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:22 pm
bojamora je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:20 pm
Svi dobro znamo da smo zbog jednoumlja otišli sa onog foruma. Od kad postoje forumi ja sam tu i uvijek na strani Želje i istine i uvijek se ispostavilo da sam bio u pravu šta god pisao. Čini mi se da i ovaj forum itekako počinje da drži jednu stranu i da se dopušta stalno neargumetovano pljuvanje Amara i kluba. To čak i administratori rade i mislim da neke treba promjenit. Nadam se da mi neče bit izbrisan ovaj post.
Neće ti biti izbrisan post, ja imam pravo na svoje mišljenje kao i svako drugi. I ja sam govorio da Misimović treba ići jer nema više šta ponuditi, pojela ga atmosfera. Isto tako navijam za Želju, ne za Osima, ne za Misimovića. Meni su Željine pare najbitnije, a da izvineš Osim mi je tek na drugom mjestu.
Ipak mislim da je jedno mišljenje a drugo su činjenice. Svi koji imalo znaju o događanjima u klubu znaju da je Osim posudio pare klubu i da mu se samo vračaju pare. I Miske je posuđivao pare pa su mu vračane samo što je on bioi pametan i pokrio se papirima. Ja sam lično uvijek bio za Misimovića ali je činjenica da je zakazao na sportskom planu i da je proiblem nastao kada je večina nas upravo zbog toga htjela da se Amar vrati na klupu. Nema potrebe za pljuvanjem bilo koga. Ovo sa ne odlaskom u Evropu kriva je administracija i savez a zbog toga je i Šiljak smjenjen a nije kriv ni Misimović ni Amar a mislim da nije ni Selimović kriv za to.
Ok, šta je dobro urađeno u klubu otkako je tu ovaj upravni odbor? I sportski i nesporski dio gledajući.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:48 pm

@TOJEMOJTIM potpisujem sve sto si napisao.To bi bila i moja zelja.Mada bi to bili radikalni potezi a mi zaista nemamo kapacitet za takvo nesto. Zato je mozda bolje da skupstina smjeni ovu upravu,pokusaju dovesti Vukotica i slicne njemu...Amar ima ugovor,neka ga ali da ce se pitati za sve-nece.
Nema se para za neka aman-zaman pojacanja?Ok.Imas sto imas.Forsiraj omladinu.Vrati Dacica,Sehice.Proberi sta medju juniorima.
Sezonu,dvije se nemoramo borit za titulu.Zadovoljit se borbom za europu.Ali prodaja,sumljiva privatizacija- NE !!!
Iznijeti to sve jasno i glasno navijacima. Uvjeren sam da bi velika vecina razumila i podrzala.Mic po mic do napredka. Sto bi rekli,kamen po kamen palaca.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:54 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 2:01 pm
Trebamo se zahvaliti što nismo dobili licencu, manje su šanse da nas nabuše.
za koga ti navijas boga ti ? konstantno pljujes sve sto ima veze sa Željom i unosis negativnu energiju na forum, ohani malo ima nas ovdje koji volimo Želju
Zadnja izmjena: zeljeznicka21, dana/u sri maj 29, 2019 2:55 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:54 pm

Ja ne mogu da vjerujem da likovi odobravaju neke isplate na stetu Zelje, znaci ne ide mi u glavu i jos se nazivaju Zeljovcima.
A ti ako kritikujes ili ironicno komentarises neke Senade, Amare, onda te nazivaju pitarom, "jadan Zeljo sa ovakvim navijacima itd"

Dobro smo bolesni, nije nam Zeljo cilj nego neki likovi
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:57 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 2:54 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 2:01 pm
Trebamo se zahvaliti što nismo dobili licencu, manje su šanse da nas nabuše.
za koga ti navijas boga ti ? konstantno pljujes sve sto ima veze sa Željom i unosis negativnu energiju na forum, ohani malo ima nas ovdje koji volimo Želju
Navijam da ne dobijemo licencu :titula:

Oops, pa već je nismo dobili zahvaljujući ublehašima koji su došli.

Tri mjeseca im je trebalo da sve sjebu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 173 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija