Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:52 am

**** licencu, kao da je to nešto bitno.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:54 am

ZeljoDoGroba je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:48 am
Meni je još uvijek apsurd, da trener koji nas tuži za "svoje" pare, još uvijek ima mjesto u klubu. Moj mozak to nikako ne moze da svari. Vrzmaju se krimosi oko kluba, valjda tako jedino znamo, šta li? Ima hiljadu načina da se postavi sposobna uprava i da pare dolaze od sponzora i evropskih utakmica, a ko je sposoban on ce i od mladih igrača profitirati.
STOP! STOP! STOP!
Privatizaciji. Stop kriminalu!
I meni je apsurd da covjek treba da tuzi klub kojem je donio toliko za svoj novac. Ovo nije Švicarska, pa da je sve kako treba i to svi znamo, a sada najednom smo začuđeni kako to. Budite malo realni, samo malo.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:58 am

Ima li ko da slika ovo što je Badžak izjavio za avaz?
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:59 am

a.v.a.z
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:03 am

kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:54 am
ZeljoDoGroba je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:48 am
Meni je još uvijek apsurd, da trener koji nas tuži za "svoje" pare, još uvijek ima mjesto u klubu. Moj mozak to nikako ne moze da svari. Vrzmaju se krimosi oko kluba, valjda tako jedino znamo, šta li? Ima hiljadu načina da se postavi sposobna uprava i da pare dolaze od sponzora i evropskih utakmica, a ko je sposoban on ce i od mladih igrača profitirati.
STOP! STOP! STOP!
Privatizaciji. Stop kriminalu!
I meni je apsurd da covjek treba da tuzi klub kojem je donio toliko za svoj novac. Ovo nije Švicarska, pa da je sve kako treba i to svi znamo, a sada najednom smo začuđeni kako to. Budite malo realni, samo malo.
Pa što onda psuješ Slavka Petrovica? I on je realan traži svoj novac.
Samo čekam kad sve blokira od g. Amara tužba, pa da vidim kakvo ćete imati mišljenje.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:09 am

Hajde da ovako postavimo stvari za proslu upravu i gospodina Misimovica (muka mi je od ovoga, ali eto da i ja iznesem svoje misljenje).
Ako je toliki željovac i ako toliko voli klub, zasto nije sa gospodinom Amarom dogovorio isplatu duga (a mogao je, veoma jednostavno) kroz platu, premije i sta sve ne, pa sada imamo najaci klub u drzavi i jos nekoliko trofeja na policama.
Nemojte samo pisati zato sto je sve po zakonu, jer budite realni, sve sto je napravio do sada je po zakonu i nema ni jednu fintu u dosadasnjem poslovanju i svemu sto je napravio, nemojte biti djeca...
Hvala mu za tribinu za koju su 80% novca dali ljudi kao sto smo mi ovdje, a ne on i hvala mu za teren koji nije otplacen itd itd, ali mogao je da je htio napraviti najaci klub u drzavi, samo da je htio...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:11 am

Zato je Amar došao i sada ćemo biti najjači klub u državi, ove godine u europi idemo do playoffa najmanje.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3022
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:15 am

kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:09 am
Hajde da ovako postavimo stvari za proslu upravu i gospodina Misimovica (muka mi je od ovoga, ali eto da i ja iznesem svoje misljenje).
Ako je toliki željovac i ako toliko voli klub, zasto nije sa gospodinom Amarom dogovorio isplatu duga (a mogao je, veoma jednostavno) kroz platu, premije i sta sve ne, pa sada imamo najaci klub u drzavi i jos nekoliko trofeja na policama.
Nemojte samo pisati zato sto je sve po zakonu, jer budite realni, sve sto je napravio do sada je po zakonu i nema ni jednu fintu u dosadasnjem poslovanju i svemu sto je napravio, nemojte biti djeca...
Hvala mu za tribinu za koju su 80% novca dali ljudi kao sto smo mi ovdje, a ne on i hvala mu za teren koji nije otplacen itd itd, ali mogao je da je htio napraviti najaci klub u drzavi, samo da je htio...
Evo da ti pokusam odgovoriti.
Misimovic je prvi ponudio Amaru da tuzi klub ako ima valjanje dokaze i da preko suda naplati svoja potrazivanja. Posto Amar nije imao nista napismeno to nije mogao ni uciniti. Takodje od njega je trazio da mu se dostavi sta se je desilo sa novcem od transfera Bekrica gdje je preko 300 000 eura leglo na Amarov racun. Automatizmom je to znacilo da Amar dodje vise para Zelji, nego Zeljo njemu.

Sto se tice tribine, ideju za desetogodisnje je iiznjela grupa entuzijasta koja je vjerovala da se to moze uciniti. Naravno kada je raja vidjela da su ovi posteni i transparentni odmah je pocelo sa realizacijom iste. Moje pitanje tebi glasi zasto Amar nema desetogodisnju, a svi ostali clanovi bivse Uprave je imaju. Zasto Pesto i ostala ekipa nemaju desetogodisnju?
Treca stvar, sto se tice terena mi smo svoje sve obaveze izvrsili, dug koji se pominje je duzan savez da podmiri
Alea iacta est!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:15 am

LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:11 am
Zato je Amar došao i sada ćemo biti najjači klub u državi, ove godine u europi idemo do playoffa najmanje.
Mislili su da ćemo preko noći postati Barselona samo zato što je on došao..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:17 am

ZeljoDoGroba je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:03 am
kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:54 am
ZeljoDoGroba je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:48 am
Meni je još uvijek apsurd, da trener koji nas tuži za "svoje" pare, još uvijek ima mjesto u klubu. Moj mozak to nikako ne moze da svari. Vrzmaju se krimosi oko kluba, valjda tako jedino znamo, šta li? Ima hiljadu načina da se postavi sposobna uprava i da pare dolaze od sponzora i evropskih utakmica, a ko je sposoban on ce i od mladih igrača profitirati.
STOP! STOP! STOP!
Privatizaciji. Stop kriminalu!
I meni je apsurd da covjek treba da tuzi klub kojem je donio toliko za svoj novac. Ovo nije Švicarska, pa da je sve kako treba i to svi znamo, a sada najednom smo začuđeni kako to. Budite malo realni, samo malo.
Pa što onda psuješ Slavka Petrovica? I on je realan traži svoj novac.
Samo čekam kad sve blokira od g. Amara tužba, pa da vidim kakvo ćete imati mišljenje.
Ne psujem ja nikoga, necemo tako druze, samo ti kazem ko je arhivar u odnosu na covjeka koji je donio toliko toga klubu.
Kada blokira sve ta tuzba od gospodina Amara, onda cu i ja ovdje da kazem da je vanago, a do tada je mi ne pada na pamet da to radim.
Nadam se da si svjestan da si sa tim gore sto si napisao opet zakacio covjeku nesto sto se nije desilo, ali kada ljudi to procitaju reci ce, jeste on je takav j.. se on, a TO SE NIJE DESILO još, tako da ti to nije dobro, nikako...
Samo hajcaš ljude protiv covjeka koji je toliko toga donio klubu, a oni "anamo" gadovi zadovoljno trljaju ruke, jer su uspjeli svog "gospodina Amara" da dovedu u klub i puste ga radi i da eto budu prvi u nikad slabijoj ligi.
Razmisli malo...
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:18 am

kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:09 am
Hajde da ovako postavimo stvari za proslu upravu i gospodina Misimovica (muka mi je od ovoga, ali eto da i ja iznesem svoje misljenje).
Ako je toliki željovac i ako toliko voli klub, zasto nije sa gospodinom Amarom dogovorio isplatu duga (a mogao je, veoma jednostavno) kroz platu, premije i sta sve ne, pa sada imamo najaci klub u drzavi i jos nekoliko trofeja na policama.
Nemojte samo pisati zato sto je sve po zakonu, jer budite realni, sve sto je napravio do sada je po zakonu i nema ni jednu fintu u dosadasnjem poslovanju i svemu sto je napravio, nemojte biti djeca...
Hvala mu za tribinu za koju su 80% novca dali ljudi kao sto smo mi ovdje, a ne on i hvala mu za teren koji nije otplacen itd itd, ali mogao je da je htio napraviti najaci klub u drzavi, samo da je htio...
A zasto bi dogovorio sa gospodinom Amarom Osimom to isto, kada niko nije htio ni da posvjedoci da se istom dugovalo? Pa nije Zeljeznicar merhamet valjda. Onda tako isto i ti mozes reci da ti se duguje, i gospodin Misimovic bi i tebi trebao tako kroz platu, premije i sta sve ne da isplati to. Napisacu jos jednom: Zeljeznicar trazi od gospodina Amara Osima 300 000 EUR-a. Dakle, i on treba da vrati Zeljeznicaru novac.

Nije istina da su za istocnu tribinu 80% novca dali ljudi.

Od desetogodisnjih ulaznica je prikupljeno 327.000 KM. Od toga je sam Megamix kupio 10 desetogodisnjih ulaznica. Ostali sponzori su kupili preko 100 ulaznica. Istocna tribina je kostala preko 2 miliona KM. Dakle, to nije ni 20%. Nemojmo da se ovako razbacujemo brojevima.

Ostatak novca je iz Kluba, Saveza i UEFA-e. Dakle, vise od 80%.

Vremena je sve manje, za godinu dana nece biti Zeljeznicara, a vi nastavite braniti lik i djelo gospodina Amara Osima.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:18 am

Jao provala na klix-u u vezi nas...sve sa facebook-a pokupljeno...fakat smo jadnici
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:22 am

kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:46 am
Kako smo lagano primili da smo popusili dvije titule kao degenerici, mozes li mi to objasniti i jesi li onda trazio da ode...
Buraz, iznenađuješ me s izjednačavanjem ovih varalica sa ljudima koji su pošteno i transparentno radili za Željezničar.
Kod titule se ipak još neki pitaju, tj. još 11 njih, licenca zavisi samo od tebe i tvog rada ili nerada.
Ni malo korektan komentar. Razumijem ove trolove, ali tebe sam smatrao ozbiljnijim. Nadam se da se nećeš naći uvrijeđen.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:23 am

cipiripi je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:15 am
kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:09 am
Hajde da ovako postavimo stvari za proslu upravu i gospodina Misimovica (muka mi je od ovoga, ali eto da i ja iznesem svoje misljenje).
Ako je toliki željovac i ako toliko voli klub, zasto nije sa gospodinom Amarom dogovorio isplatu duga (a mogao je, veoma jednostavno) kroz platu, premije i sta sve ne, pa sada imamo najaci klub u drzavi i jos nekoliko trofeja na policama.
Nemojte samo pisati zato sto je sve po zakonu, jer budite realni, sve sto je napravio do sada je po zakonu i nema ni jednu fintu u dosadasnjem poslovanju i svemu sto je napravio, nemojte biti djeca...
Hvala mu za tribinu za koju su 80% novca dali ljudi kao sto smo mi ovdje, a ne on i hvala mu za teren koji nije otplacen itd itd, ali mogao je da je htio napraviti najaci klub u drzavi, samo da je htio...
Evo da ti pokusam odgovoriti.
Misimovic je prvi ponudio Amaru da tuzi klub ako ima valjanje dokaze i da preko suda naplati svoja potrazivanja. Posto Amar nije imao nista napismeno to nije mogao ni uciniti. Takodje od njega je trazio da mu se dostavi sta se je desilo sa novcem od transfera Bekrica gdje je preko 300 000 eura leglo na Amarov racun. Automatizmom je to znacilo da Amar dodje vise para Zelji, nego Zeljo njemu.

Sto se tice tribine, ideju za desetogodisnje je iiznjela grupa entuzijasta koja je vjerovala da se to moze uciniti. Naravno kada je raja vidjela da su ovi posteni i transparentni odmah je pocelo sa realizacijom iste. Moje pitanje tebi glasi zasto Amar nema desetogodisnju, a svi ostali clanovi bivse Uprave je imaju. Zasto Pesto i ostala ekipa nemaju desetogodisnju?
Treca stvar, sto se tice terena mi smo svoje sve obaveze izvrsili, dug koji se pominje je duzan savez da podmiri
Nista ti meni novo nisi napisao, niti si mi odgovorio. Sve to sto ti pises je tvoje misljenje, kao sto ljudi imaju misljenje da je prosla uprava ostala da bi otisli u 100 hiljada peršuna. Ja stvarno ne znam stvarno stanje, kao sto mislim da i ti ne znas, nego od onoga sto si prepoznao i sto si cuo u mahali, sto nas dovodi do toga da je ovo sve hajcanje. Rekao gospodin Misimovic da je tako, a sta je sa transferima 100 igraca koji su prosli kroz ove godine dok je gospodin Misimovic bio bos. Isto tako sam cuo da je za te transfere bio "zaduzen" neko izuzetno blizak (familija) gospodinu Misimovicu i sta cemo sa tim ?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:28 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:18 am
Jao provala na klix-u u vezi nas...sve sa facebook-a pokupljeno...fakat smo jadnici
Selimović i kompanija su uspjeli ono što niko nije uspio, za 3 mjeseca su uništili klub.

Hvala i onom koji ih je doveo.
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:29 am

kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:09 am
Ako je toliki željovac i ako toliko voli klub, zasto nije sa gospodinom Amarom dogovorio isplatu duga (a mogao je, veoma jednostavno) kroz platu, premije i sta sve ne, pa sada imamo najaci klub u drzavi i jos nekoliko trofeja na policama.
Iz dva prosta razloga: zato što Amar nije htio uopšte da radi s onom upravom i zato što ljudi nisu znali tačan iznos duga jer o njemu nije bilo nikakvog pismenog traga.
I šta bi ti uradio u toj situaciji? Kako bi ti realizovao tu transakciju?
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:30 am

neroazzuro je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:22 am
kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:46 am
Kako smo lagano primili da smo popusili dvije titule kao degenerici, mozes li mi to objasniti i jesi li onda trazio da ode...
Buraz, iznenađuješ me s izjednačavanjem ovih varalica sa ljudima koji su pošteno i transparentno radili za Željezničar.
Kod titule se ipak još neki pitaju, tj. još 11 njih, licenca zavisi samo od tebe i tvog rada ili nerada.
Ni malo korektan komentar. Razumijem ove trolove, ali tebe sam smatrao ozbiljnijim. Nadam se da se nećeš naći uvrijeđen.
Hvala ti na korektnom postu, ali ne mogu vise druze da ovo citam, ovo hajcanje kao da je gospodin Miske andjeo, a Amar vanago. Pa jbm mu zaboravili smo da nas je postavio ovdje gdje jesmo. Realno govorim, jer fakat ne znam nemam nikakve insajderske informacije, nego sam samo covjek koji voli ovaj klub i koji zeli da budemo najbolji. Muka mi je od toga da su nas, realno drze, podjelili i jedan i drugi i ovakvi mi nemamo nikakve sanse sa dobro postavljenim gadnim konama i jos gadnijim zapadnjacima. Najstretniji bi bio da dodju neki najnoviji ljudi koji nemaju veze da proslim i ovim sada i da krenemo cisto i jako, ali ko nas pita sta bi mi.
Zivot te nauci da nije bas sve onako kako ti kazu, vazda ima tu nekih finti, tako da ne vjerujem nikome.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:34 am

neroazzuro je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:29 am
kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:09 am
Ako je toliki željovac i ako toliko voli klub, zasto nije sa gospodinom Amarom dogovorio isplatu duga (a mogao je, veoma jednostavno) kroz platu, premije i sta sve ne, pa sada imamo najaci klub u drzavi i jos nekoliko trofeja na policama.
Iz dva prosta razloga: zato što Amar nije htio uopšte da radi s onom upravom i zato što ljudi nisu znali tačan iznos duga jer o njemu nije bilo nikakvog pismenog traga.
I šta bi ti uradio u toj situaciji? Kako bi ti realizovao tu transakciju?
Druze, nije Miske mala maca, sve se zna i sve se moze. Nije sve crno bijelo.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:34 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:18 am
kb80 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 10:09 am
Hajde da ovako postavimo stvari za proslu upravu i gospodina Misimovica (muka mi je od ovoga, ali eto da i ja iznesem svoje misljenje).
Ako je toliki željovac i ako toliko voli klub, zasto nije sa gospodinom Amarom dogovorio isplatu duga (a mogao je, veoma jednostavno) kroz platu, premije i sta sve ne, pa sada imamo najaci klub u drzavi i jos nekoliko trofeja na policama.
Nemojte samo pisati zato sto je sve po zakonu, jer budite realni, sve sto je napravio do sada je po zakonu i nema ni jednu fintu u dosadasnjem poslovanju i svemu sto je napravio, nemojte biti djeca...
Hvala mu za tribinu za koju su 80% novca dali ljudi kao sto smo mi ovdje, a ne on i hvala mu za teren koji nije otplacen itd itd, ali mogao je da je htio napraviti najaci klub u drzavi, samo da je htio...
A zasto bi dogovorio sa gospodinom Amarom Osimom to isto, kada niko nije htio ni da posvjedoci da se istom dugovalo? Pa nije Zeljeznicar merhamet valjda. Onda tako isto i ti mozes reci da ti se duguje, i gospodin Misimovic bi i tebi trebao tako kroz platu, premije i sta sve ne da isplati to. Napisacu jos jednom: Zeljeznicar trazi od gospodina Amara Osima 300 000 EUR-a. Dakle, i on treba da vrati Zeljeznicaru novac.

Nije istina da su za istocnu tribinu 80% novca dali ljudi.

Od desetogodisnjih ulaznica je prikupljeno 327.000 KM. Od toga je sam Megamix kupio 10 desetogodisnjih ulaznica. Ostali sponzori su kupili preko 100 ulaznica. Istocna tribina je kostala preko 2 miliona KM. Dakle, to nije ni 20%. Nemojmo da se ovako razbacujemo brojevima.

Ostatak novca je iz Kluba, Saveza i UEFA-e. Dakle, vise od 80%.

Vremena je sve manje, za godinu dana nece biti Zeljeznicara, a vi nastavite braniti lik i djelo gospodina Amara Osima.
Izvinite, meni nije realno da je prikupljeno samo 327 000 KM od desetogodišnjih ulaznica. Ja koliko sam pratio prodato je blizu 850 ulaznica.

Drugo, ja koliko se sjećam da je gospodin Misimović otišao kada je Amar blokirao račun svojom tužbom na ime 400 000 KM. Kada je stara uprava otišla, ja sam registrovao informaciju da je Amarova tužba blokirala račun.

Treće, evo ja ću moliti staru upravu da se vrati, samo dajte adresu. Gospodin Misimović je bio previše agresivan prema igračima, trenerima i managerima, pod onakvim pritiskom je teško igrati fudbal, ali radije bi i ono trpio nego ovo.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 10:36 am

Nema nista od nas narednih 5 godina, mi smo upali u velika govna kad sa Mulalicem nismo otisli u Europu, bruku para je uprava dala da se namakne budzet, nije niko budala to da radi dva puta u tako kratkom periodu, pogotovo kad ovi su to su sad u Zelji nisu kredibilni uopste, imaju support 20% ljudi (maksimalno). Iduce sezone igraju juniori, Bekric i Bogicevic, dabogda da budemo konkurentni za 4 mjesto (Sarajevo, Siroki, Zrinjski, Radnik sa 400 000 eura viska para, nafurani Velez i Borac). Iskreno, ja ne vidim izlaz sve i da odu ovi levati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Refa1921, salle86, samo_da_repliciram i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija