Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:21 am

RokElsner44 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 1:27 am
Sto se tice Buducnosti isti slucaj kao sa nama,samo je njima bila jos veca cifra. Ali eto dajte da se međusobno pokoljemo, ne opravdam kasnjenje sa uplatom ali..
Mahalski mentalitet, navikli da se dogovaraju i ne placaju e ne moze to doktore prosla su ta vremena ovi sad obicnu uplatnicu ne znaju da popune.Cuj vidi kako oni tamo nisu platili eto vidis sad ni mi ne moramo, seljacka politika...ove sad treba sto dalje od Zelje tjerati bicemo na nivou Vrbanjuse za pola godine.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:27 am

Joj nesto mi zima....
Brrrrrrrrrrrrrr
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:32 am

kokoška je napisao/la:
sri maj 29, 2019 2:21 am
RokElsner44 je napisao/la:
sri maj 29, 2019 1:27 am
Sto se tice Buducnosti isti slucaj kao sa nama,samo je njima bila jos veca cifra. Ali eto dajte da se međusobno pokoljemo, ne opravdam kasnjenje sa uplatom ali..
Mahalski mentalitet, navikli da se dogovaraju i ne placaju e ne moze to doktore prosla su ta vremena ovi sad obicnu uplatnicu ne znaju da popune.Cuj vidi kako oni tamo nisu platili eto vidis sad ni mi ne moramo, seljacka politika...ove sad treba sto dalje od Zelje tjerati bicemo na nivou Vrbanjuse za pola godine.
Necemo nego cemo biti jaci nego ikad do sada.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 3:06 am

Samo da Amar dodje i da ode Misimovic sve ce se promjeniti na bolje...

dobili smo sta smo trazili a kotirali smo visoko!



Mosa ljoZe!!!

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 4:08 am

"Gospodo, ljestvica je visoko podignuta pa izvolite.." - Senad Misimović

Ljestvica i dalje visoko stoji, a vi ste dotakli samo dno.

Dragi gospodine Amare, uz dužno poštovanje što se uradili za klub i koliko ste sreće, ponosa, titula donijeli u Zvorničku, veoma smo razočarani što se tiče vašeg dovođenja trenutne uprave na čelu sa Nihadom Selimovićem i igračkim kadrom, blago rečeno sjebali ste klub i doveli ga na najniže grane. Planski urađeno da što jače udarimo glavom od pod i da dođe "francuz Mujo" da uloži neku sitnicu da bi klub mogao da stane na noge.. Sljedeće sezone samo nas zanima TITULA i ništa više, jer stadion se neće praviti dok je ova grupa ljudi tu, jer oni su samo sposobni za nabijanje kamata, da vode košarkaški klub, da kukaju po medijima i da vrijeđaju ljudsku inteligenciju svojim izjavama.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 4:55 am

Previse ovo sve boli.

Ja im dajem jos jednu polusezonu.

Ali da se osjete pomaci u oba segmenta.

I sportski i infrastrukturni!

Ako jedan uspije, a drugi podbaci, noga.

Ne zaboravimo da smo mi prosle otjerali!

Radi 2 uzastopna 2. mjesta, osvojenog kupa, izgradjenog stadiona! Mi navijaci!
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 6:37 am

Fino se Badžak nagovori savezu u Avazu..
Usput reče kako ova Uprava radi odličan posao i da će sad ispasti da nisu radili ništa..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 7:04 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri maj 29, 2019 6:37 am
Fino se Badžak nagovori savezu u Avazu..
Usput reče kako ova Uprava radi odličan posao i da će sad ispasti da nisu radili ništa..
Možeš li postaviti ovdje taj intervju?
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 7:37 am

starigrad je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:56 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:37 pm
starigrad je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:32 pm


nisu bas svi dugovi vraceni, zbog jednog ne dobismo licencu (za nedobijanje licence ne prozivam stare, novi nisu ispostovali krajnji rok placanja), 2 plate i doprinosi za 3 mjeseca nisu bili placeni za vrijeme stare uprave, bio revolving kredit za vratiti... nakon sto su misimovic i ostali povukli svoje pozajmice prije konacnog odlaska iz kluba (sto mi je sasvim normalno da urade), na racunima nije ostalo nista para, cak se nekim od njih jos duguje ili se dugovalo za te pozajmice (ne znam da li su im isplacene). znaci zivili od pozajmica i kredita, a bilo je i dugovanja. medjutim, to nije nista novo i neobicno za Zelju, ponavljam, uvijek se zivilo na veresiju i dug. u pricu sbbkbb, rekoh, ne bih ulazio.
Spominjao se i dug za LED i teren, ali sve to kada saberes dugova je bilo manje nego ovo prihod od UEFA. Dskle vracalo se par miliona duga poreznoj, plus si investirao 1.5 mil u travnja i jos si na godisnjem nivou bio na nuli. Kada ne bi investirao u stadion i vracao porezne dugove, bio bi profitabilan i imao bi solidan budzet za igrace.
ja, te dugove za led i teren, koje ti pominjes, ne pomenuh. to su redovne obaveze, sa mjesecnim anuitetima otplate.

da se nije investiralo u teren i stadion, misimovic i ostatak uprave bi, tada je vukotic bio predsjednik, jos 2016., kad nije izborena evropa, bili otjerani. najvise posla na infrastrukturi je uradjeno u vrijeme predsjednika vukotica. porezni dugovi su se poceli vracati jos za mandata gredica, kada misimovic nije bio ni u skupstini. u vrijeme predsjednikovanja vukotica su izmirene i obaveze prema pio, da ljudi mogu otici u penziju. u vrijeme gredica i vukotica je izmireno najvise dugovanja prema bivsim igracima i uposlenicama, sve na ime tuzbi.

da ne duzim, cinjenica je da smo u vrijeme svakog predsjednika i svake uprave, zivjeli na kredit i dug, pa i u vrijeme misimovica. onaj ko ima, zeli i hoce, ubacuje svoje pare da se prezivi, pa se namiruje od para od uefe ili transfera.

najveci problem, vec duze vrijeme, i jeste sto se vise gledaju pojedinci, nego klub kao cjelina.
Pa sve to stoji, ali ako možeš vraćati 6 miliona starih dugova (nebitno kada je početo) i ako ne praviš nove dugove onda si profitabilan. Mi (Željo nebitno koja uprava) smo pravili kratkoročne dugove u vidu revolving kredita, a danas 90% firmi tako posluje i putem tih revolvinga pegla dinamiku rashoda i prihoda.
Ako na to dodaš još i investicije u teren i stadion, onda možeš reći da si jako stabilan.
Mi bi nažalost opet ušli u dug i to zbog juga, tako da si ti relativno u pravu da živi na kredit, ali si solventan.
To ti je kao kada mlad čovjek uzme kredit na stan i vraća uredno rate za taj stan. On ne formalno u dugu, ali je na mjesečnom nivou izmirio sve obaveze i to je normalan nacin života i čovjeka i kluba.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sri maj 29, 2019 7:47 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 7:55 am

LeBlue je napisao/la:
sri maj 29, 2019 12:16 am
Zeljo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:58 pm
LeBlue je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:22 pm
Kako ovo Buducnost u CG moze a mi nemozemo. Pravo zeznuta ova Uefa
Oni nemaju RS i retardiranu politiku.
Nadam se da iz ovoga mozemo izvuci lekciju da konacno imamo neke nase ljude u savezu koji ce braniti nase interese.
Ma ne bi nam ovdje ni nasi ljudi pomogli. Politika je takva u drzavi j petlja se gdje joj nije mjesto, al haj.
Sami smo sebi krivi sto smo uopste dopustili da dodje do ovoga, nesposobni ljudi i tacka. Da su uplatili na vrijeme ne bi se uopste i ovome pricalo.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:10 am

Jedini izlaz iz ove situacije je dobra METLA, koja će pomesti ovaj sastav UO i NO i pokrenuti odgovarajuće prijave protiv istih zbog nanošenja štete UG.

Tzv. "stručnjaku i legendi" objasniti da je trener ako može da shvati.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:20 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri maj 29, 2019 6:37 am
Fino se Badžak nagovori savezu u Avazu..
Usput reče kako ova Uprava radi odličan posao i da će sad ispasti da nisu radili ništa..
Strasan posao rade.....
Vidimo iz prilozenog.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:28 am

DANAN je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:20 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri maj 29, 2019 6:37 am
Fino se Badžak nagovori savezu u Avazu..
Usput reče kako ova Uprava radi odličan posao i da će sad ispasti da nisu radili ništa..
Strasan posao rade.....
Vidimo iz prilozenog.
Je li nabrojao te strašne stvari koje su uradili?
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:32 am

Ide prvo ovo:

https://cg-fudbal.com/sok-buducnost-bez ... micenjima/

Pa onda ovo:

https://www.cdm.me/sport/fudbal/buducno ... u-licencu/

Kako? Meni je ovdje logično objašnjenje da su ljudi platili na vrijeme, ali banka nije rasknjižila na vrijeme, ipak su to Crnogorci :D :D :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:35 am

DANAN je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:20 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri maj 29, 2019 6:37 am
Fino se Badžak nagovori savezu u Avazu..
Usput reče kako ova Uprava radi odličan posao i da će sad ispasti da nisu radili ništa..
Strasan posao rade.....
Vidimo iz prilozenog.
Upravo..
Ali ja citiram njegove navode, a ovdje po postovima vidim da se samo njemu vjeruje.. Pa i on sam ako je Željovac pravi u što ne sumnjam u interesu mu je samo dobar rad upravljačkih struktura nebitno da li je on član istih..
E pa sad što takvo nešto izjavi, a jebene licence nismo dobili....
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:40 am

Dragi moji Zeljovci, navijaci, jako je mala sansa da ce se Zeljeznicar iz ovoga izvuci. Iznimno mala. Molim sve Zeljovce da se ukljuce jos jednom, da urade sve sto mogu da sacuvaju klub, u suprotnom izgubicemo klub za sva vremena. Jos uvijek nije kasno.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:46 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:40 am
Dragi moji Zeljovci, navijaci, jako je mala sansa da ce se Zeljeznicar iz ovoga izvuci. Iznimno mala. Molim sve Zeljovce da se ukljuce jos jednom, da urade sve sto mogu da sacuvaju klub, u suprotnom izgubicemo klub za sva vremena. Jos uvijek nije kasno.
Koji je to korak? Šta da uradimo, svi to želimo, ali nemamo vodilju, kako i na koji način.. Braćo moramo biti jedno SVI. OVO JE VRLO TEŽAK PERIOD ISPRED NAS. STANIMO JEDNI UZ DRUGE.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:49 am

Ublehaši mrtvi još niste otišli ?
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:51 am

Kakvo je ovo plakanje po novinama, i čuj ne zna se ko je kriv jeli prethodna uprava. Pa neka nešto kaže mufljuz šiljak, znao je onako ironično, alkoholičarski voditi sjednicu, moj amare koga si okupio. Osima badžaka i dijelom ustamujića, go šljam. Hrpa betona jeli pičke, vama je to hrpa betona. Jeli i licenca hrpa papira. MRŠ
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:53 am

alombardo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:51 am
Kakvo je ovo plakanje po novinama, i čuj ne zna se ko je kriv jeli prethodna uprava. Pa neka nešto kaže mufljuz šiljak, znao je onako ironično, alkoholičarski voditi sjednicu, moj amare koga si okupio. Osima badžaka i dijelom ustamujića, go šljam. Hrpa betona jeli pičke, vama je to hrpa betona. Jeli i licenca hrpa papira. MRŠ

Gdje vam je pešto, kozarić, duraković, violina, begamović da kažu šta nam bi od kluba.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 81 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija