Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:14 pm

slika
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:16 pm

Krov nema, gradevinska nema, evropa nema, fotbool nema, moj Amare....
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:22 pm

@starigrad:Ja koliko znam sve dugove osim Amarovih su izmireni, vraćani su uredno dugovi prema poreznoj u ratama, sve tekuće obaveze su na nivou godine izvršavane (bilo mjeseci u minusu, ali na nivou godine se poravnavalo) . Šiljak rekao da se očekuju prihodi od 1.500.000 da se pokriju sva potrzivanja. Osim toga, investirano je u stadion, dakle to znači da je bilo u plusu i profitabilno.
Na čemu ti temeljis da nismo bili profitabilni?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:24 pm

alombardo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:16 pm
Krov nema, gradevinska nema, evropa nema, fotbool nema, moj Amare....
Nema cega nema, a neki proglasili pobjedu kad je Amar doveo ove ljude u upravu, znaci da ponovim, AMAR DOVEO OVE LJUDE U UPRAVU.
Naravno da to nije tako trebalo ispasti, vec bas suprotno, da sposobna uprava ispregovara povratak Osima na klupu, ali neki iz uprave se tad zayebase na skupstini, pa rekose da se na poziv Amara Osima da udju u klub nisu mogli oglusiti.

Fakat Amare hvala ti na svemu i na sramotu ti.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:24 pm

Ljudi shvatite, ovako vise ne ide. Pa necemo dozvoliti da nam cijeli zivot prodje u sjecanju utakmice sa Njukastlom ili kako nam je malo falilo da izbacimo Plzen... I kako je Zeljo nekad imao 10000 navijaca u drugoj ligi.

Nadam se da ce "stariji" malo odstupiti. Tu smatram sve ljude koji su bili i doveli nas do 6 miliona duga prema poreznoj, neuredjenom stadionu. Imali ste svoju sansu..
Zeljeznicar je mnogo velik klub sa puno navijaca i siguran sam da ga neke nove mlade snage mogu izvesti na pravi put, naravno uz "savjete" starijih. Ali daleko od toga da nastave praviti vikendice, placaju stolariju i sl preko ledja kluba.
Nije Zeljeznicar ni od 98, ni od 2001, ni od 2013 a Boga mi ni od 2015. Ovaj klub datira jos od 1921 godine, iznad je Ivice, Amara, Senada..
Kako dalje? Cekanjem da se Dzeko proda, ili da prodjemo trece pretkolo? Nikad necemo, ne zelim tim da se zadovoljavamo.
Zasto sebi stavljamo neke granice? Krivi su svi jer je Zelji postao najveci uspjeh poraz od Njukastla, Plzena i poslije tih poraza uslijedile su velike krize.. A nikad vise para nije bilo. I mi udjemo u nenormalne krize.
Ili poslije izgradnje terena, istoka slijedi sest poraza u domacim takmicenjima... Moramo se dobro zapitati, neke stvari ne radimo ispravno.

Drzava je smijesna, sponzori su jos gori. Pa PSG iz tako velikog grada nista nije mogao bez Arapa. Fudbal je biznis, pojedinci zive jos u komunizmu. Taj sistem je mrtav, a mrtav je sa razlogom!
Pustite se te romanticarske price, Zeljo navijaci ovo ono, koji ba navijaci? Navijac sam kluba i za 5KM sebi dajem za pravo da ***** Asimu, Dzenanu mater,da palim baklje unistavam imovinu koju smatram svojom..

Zamisli situaciju da smo dionicari i dajem 400KM,pa zelio bi igrace da dovodim. Nas 10 milja, ne mozemo po 20KM da izdvojimo za nas klub. Cak i ne krivim ljude, zivimo u takvoj drzavi.
Za 20 KM, roditelj obezbjedi kupon i sisanje djetetu..

Siguran sam da ce ljudi izdvojiti po 20 KM, ali zele da vide neke stvari. Bezuslovna je ljubav prema Zelji. Ali iritantno je kad izgubimi od Plzena da mi neko kaze bice bolje sljedece sezone, to sam cuo i protiv Makabija,Maribora.. Ne zelim da zivim u tome, bice bolje sljedece sezone, a svake iduce gore bude.

Mi smo zivnuli malo za vrijeme Senada, cak nismo izborili Evropu a rekord godisnjih postavili. Oborili sve posjete i sta? Doveli smo se od Lendrica do rezerve Slobodine Krpica, od Stevanovica do Zeca, od Zakarica do Zajmovica, od Blagijevica do Mujezinovica.. Krenuli smo silaznom putanjom.

Trenutna uprava je deset puta gora od Senadove. Ovi nisu u stanju isplatiti osnovne stvari. Cak su za mene normalnu i jedinu ispravn stvar uradili, cekaju skupstinu. Jer ako odu samo ce jos veci haos napraviti.

Amar Osim je nas najbolji trener!! Ali ne razumijem ljude koji kazu zasluzio je, pa nek iznosi pare iz kluba. Ako je to uslov, ne mora niksd biti trener. Moramo se rijesiti ideala prema Amaru, Senadu. Nas ideal mora biti Zeljo!

Boli me ona stvar za pitarima. Meni je jedino rijesenje investitor. Ali neko sa nekim planom i posvecenosti, npr Senad je bio predsjenik i uz malo pozajmica mi smo imali ekipu koja je konkuretna.
Njemu je falio Amar na klupi i mi bi uzeli duplu krunu. Zelim nekog covjek koji ce zeljeti da mu se ulaganje isplati, koji zeli procenat od Evropskih takmicenja. Jer ce ga to postaci da on ulozi NOVAC!
I sa njim cemo mi gledati dobar fudbal, navijaci ce se odazvati na svaku akciju, utakmicu samo ako vide neke promjene na bolje. Proslo je vrijeme dovodjenja igraca iz Foce, Famosa sada dovodimo igrace iz "vecih" klubova i samim tim trebaju "vece" pare.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:25 pm

LARSSON je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:14 pm
slika
Pretpostavljam da ce opet biti na TV-u?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:31 pm

Omar500 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:25 pm
LARSSON je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:14 pm
slika
Pretpostavljam da ce opet biti na TV-u?
Ove godine sve mečeve prenose. Po programu su oba na SK 1. Prolaze prva dva u četvrtfinale.

U našoj grupi vjerovatno sve tri ekipe kadetski prvaci, Crvena Zvezda i Maribor već jesu, ostalo je da mi potvrdimo.
Kod Maribora Žan Vipotnik dao 37 golova. :shock: Imaju 8 reprezentativaca u omladinskim kategorijama, a Crvena Zvezda 9.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:33 pm

Ima nesto gore i od ove turubne ništavosti a to je sto su ljudi izvarani, izlagani, protjerani i na kraju potroseni na ovaj ili onaj nacin..a takvih je nazalost mali milion Zeljovaca sposobnih i spreminih a potroseni su nema ih vise. Jedno je ime samo ostalo ali njegovo je nazalost proslo, a da li je sa njim prekasno i za naseg voljenog Zelju-vidjecemo, a samo na tu pomisao se jezim od muke , molimo svi skupa Dragog Boga da nije i nece biti prekasno !
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:37 pm

starigrad je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:32 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:22 pm
@starigrad:Ja koliko znam sve dugove osim Amarovih su izmireni, vraćani su uredno dugovi prema poreznoj u ratama, sve tekuće obaveze su na nivou godine izvršavane (bilo mjeseci u minusu, ali na nivou godine se poravnavalo) . Šiljak rekao da se očekuju prihodi od 1.500.000 da se pokriju sva potrzivanja. Osim toga, investirano je u stadion, dakle to znači da je bilo u plusu i profitabilno.
Na čemu ti temeljis da nismo bili profitabilni?
nisu bas svi dugovi vraceni, zbog jednog ne dobismo licencu (za nedobijanje licence ne prozivam stare, novi nisu ispostovali krajnji rok placanja), 2 plate i doprinosi za 3 mjeseca nisu bili placeni za vrijeme stare uprave, bio revolving kredit za vratiti... nakon sto su misimovic i ostali povukli svoje pozajmice prije konacnog odlaska iz kluba (sto mi je sasvim normalno da urade), na racunima nije ostalo nista para, cak se nekim od njih jos duguje ili se dugovalo za te pozajmice (ne znam da li su im isplacene). znaci zivili od pozajmica i kredita, a bilo je i dugovanja. medjutim, to nije nista novo i neobicno za Zelju, ponavljam, uvijek se zivilo na veresiju i dug. u pricu sbbkbb, rekoh, ne bih ulazio.
Spominjao se i dug za LED i teren, ali sve to kada saberes dugova je bilo manje nego ovo prihod od UEFA. Dskle vracalo se par miliona duga poreznoj, plus si investirao 1.5 mil u travnja i jos si na godisnjem nivou bio na nuli. Kada ne bi investirao u stadion i vracao porezne dugove, bio bi profitabilan i imao bi solidan budzet za igrace.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:45 pm

"Želim da vidim svoju braću i drugove prije tekme. Onako jedni će na jug, drugi na sjever, istok, zapad… Na sve strane našeg hrama. Grbavica je nama naša Meka i Medina, naše Međugorje, naša misa i naša teravija. Zajedno ćemo osluškivati rezultate s drugih terena, smijati se i pjevati, tugovati pa i bolovati opet ako treba, nije to ništa novo za nas. Sve je laške kada smo skupa, kada smo svi tu, jer danas nam igra Željezničar", napisao je jednom prilikom veliki navijač FK Željezničar, Ake Čerkez.

Jedini ispravni stav!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 11:58 pm

LeBlue je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:22 pm
Kako ovo Buducnost u CG moze a mi nemozemo. Pravo zeznuta ova Uefa
Oni nemaju RS i retardiranu politiku.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:01 am

Ne rekoh ja džaba, sada idu spinovi kako su nam drugi krivi, kako će se savez tužiti, taman da prođe skupština. Ako ih tad ne skinu oni su se ustoličili, a za par mjeseci smo mi već u rukama "investitora".

Usput, kako to Vardar ispuši licencu ?

http://ffm.mk/odluki-na-komisijata-za-l ... nje-na-ffm
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:06 am

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:16 am

Zeljo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 11:58 pm
LeBlue je napisao/la:
uto maj 28, 2019 10:22 pm
Kako ovo Buducnost u CG moze a mi nemozemo. Pravo zeznuta ova Uefa
Oni nemaju RS i retardiranu politiku.
Nadam se da iz ovoga mozemo izvuci lekciju da konacno imamo neke nase ljude u savezu koji ce braniti nase interese.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:20 am

Ma trpaj levate i krivi savez i Zrinjski....ma trpaj Amare ruke ti se pozlatile, uzmi ne 400k nego milion doktoreee ove igre.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:25 am

Trpajjjjj Ammmareeeeee jel sad zima Ammareeeee brrrrrrrrrrrr
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 12:41 am

Hahaha AMNESTIRAJTE BRACO MOJA PISAJTE NAM SE U USTA I ISPIRAJTE NAM MOZAK... Za par dana bice, Mujo treba preuzeti sto posto, ako Mujo ne preuzme odosmo u pm... **** nas Mujo
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 1:27 am

Sto se tice Buducnosti isti slucaj kao sa nama,samo je njima bila jos veca cifra. Ali eto dajte da se međusobno pokoljemo, ne opravdam kasnjenje sa uplatom ali..
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:17 am

Ako imaju imalo mozga da što prije skontaju da se čeferinu i uefi ukaze na nepravilnosti, istaci da su svi clanovi komisija za licenciranje klubske produzene ruke i znaju se kojem "toru" pripadaju, trebali bi što prije progurat i nadam se da žalbu neće pisat uposlenici kluba nego da se angazuje prava advokatska agencija za to, sumnjam da su sposobni, a oni da se potrude da što prije uefa sazna za to
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 2:21 am

UPRAVA NAPOLJE!!! NESPOSOBNJAKOVICI NAJVECI!!! Nema lose rijeci za vas u ovom trenutku..mudonje se smijale i uzivale "sportskom neuspjehhu" i ismijavali 2 mjesto..Karinasi ste obicni bili i ostali!

amare i ti ces ici sigurno.MILOM ILI SILOM!!!
Pravio si se mangup u svojoj kuci u kojoj si sve imao.Sve si na kraju prokockao mnogi ne zele vise da te gledaju..


Morate shvatiti da mi niamo barsa ni hajduk ni ostali.Pola grada ti ide u Njemacku,finansijska situacija je losa generalno..i oni sto imaju pare stede za ubuduce ili na kredite ili stanove..Mi se na to ne mozemo osloniti.MALO SMO TRZISTE U SVAKOM POGLEDU.

Koji je sljedeci korak?....nek nam.je Bog na pomoci..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Gola, Mirek11, MiroslavKruzik, Norsborg, samo_da_repliciram, SIMA_SIMAU i 279 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija