Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:57 pm

fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:43 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:38 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:15 pm


Bas sam govorio da nas ima i da bi se navijaci ukljucili ima li bi i vise kapitala (tu bi se i dijaspora ukljucila). Uzimam prijmer PSG-a. A tih sto si naveo... kakav identitet imaju oni? Jedino historiju imaju, ono nije futbol clab nego samo biznis. Sigurno se puno vrti para oko Zeljeznicara ali je prvo klub i to najveci, najljepsi s najboljim navijacima. Da se prodajemo bili bi biznis (neka valjda...anglo-saksonska rijec). Ne govorim ja da bi sad dominirali u europi ali sigurno bi u BiH.
1. Nema dovoljno Željovaca koji su spremni izdvojiti novac koji ti spominješ. Trebamo se pomiriti s tim. Možda bi ih Zvezda imala (i to možda), ali oni imaju navijačku bazu nekoliko puta veću nego mi.
2. Da, fudbal je biznis i mi se trebamo prilagoditi tome. Neću da postanemo Nottingham Forest.
3. Ne bismo dominirali u BiH. Za dominaciju (ali pravu, ne ovu što je kao Zrinjski imao, govorim o dominaciji kao što je npr. Dinamova) ti treba minimalno godišnji budžet od 10.000.000 KM. Vremenom će to biti još više. To možemo dobiti vremenom samo uz investitora koji je spreman na početku izvaliti određeni novac koji će nas pogurati do grupne faze evropskog takmičenja, a kasnije bismo uz ozbiljan rad mogli napraviti neku konstantu. Tu mislim i na omladinski pogon i na infrastrukturu i na sve ostalo što ide uz "futbol".
4. Ponavljam, ulazak investitora nije gubljenje identiteta. Ne mogu da vjerujem da neko razmišlja na taj način. I ovako se kod nas ne pitaju navijači (niti su ikad), nego male grupe ljudi. Evo, u prošlom sazivu se sve vrtilo oko Misimovića. Sad oko Selimovića, Badžaka i Amara (valjda). Ovako bi samo imao istu situaciju, ali i više para (to se može sve ugovorima regulirati). Ne budite naivni. U svemu ovome je bitno samo zaštititi Želju, Željinu imovinu i Željina obilježja.
OD-DO! :palacgore:

Jedini spas.
Ja se cudim da ne odes navijat za Olimpik. Nikakava privatizacija ne dolazi u obzir i ko hocd navijat za privatnika, ima eno Azmira iz Simin Hana i Olimpika.
Ako poredimo vrhunske klubove PSG i Barcelona su nebo i zemlja. PSG klub bez icega, ko da su od plastike, a Barcelona zivi fudbal. Sutra onaj iz Katara zavrne pipu i raspad sisitema. Jos bolji primjer je Chelsea. A Barcelona ce nadziviti hiljadu PSG i sva fosilna goriva ukljucujuci i plin, samo zato jer Barcelonu zivi 155 000 manijaka za fudbal, a PSG i chelsea jedan prolazni lik.
Nemojte nam vise ni spominjat privatizaciju. To Zeljo nikada nije bio i nikada nece. Mi smo radnicki klub i mi cemo njega samo takvog voljeti.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:57 pm

CURVA je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:23 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:19 pm

Amar nije Željo !
Ko Vama ispra mozak samo da mi je znati.Samo jedno pitanje nista lose vjeruj mi koje si godiste?
80-to. I vrlo dobro pamtim i znam šta je to Željo! Željo je klub koji ima dušu i kojeg ne mogu kupit neki francuzi vijetnamci kurci palci! Željo je klub kojem su ljudi davali ne samo novac već i živote i nisu tržili ništa zauzvrat! Željo je klub iznad bilo kojeg pojedinca! Željo smo mi koji plaćamo članarine, godišnje ili kupujemo karte iako znamo da ćemo izgubit utakmicu!
Ovi koji su stvorili kult Amara, koji ga stavljaju ispred Želje, koji ga izjednačavaju sa Željom su za mene ništa! Željo je stvorio Amara a ne on Želju!

I zato kad se na kritiku Amaru odgovori sa "e moj željo kakve imaš navijače" ne možeš ostat ravnodušan.
Zadnja izmjena: željozaživotcijeli, dana/u uto maj 28, 2019 8:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:59 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:38 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:15 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:00 pm


Uređenje kluba koje vi zagovarate nije primjenjivo kod nas, to čovjek govori. Hajduk pokušao, pa vidi ih. Istina, trebamo korak naprijed napraviti. Ali to ne bi uspjelo tako što bismo se mi navijači nešto pitali. Nema nas dovoljno, uz to smo siromašni. Vlasnik/investitor je jedino rješenje. Ne bismo mi izgubili ništa od našeg identiteta, samo bismo dobili neke druge stvari. Uzimaš primjer PSG-a, a izostavljaš United, Liverpool, Arsenal... Sve klubovi s historijom, navijačima, dušom, a svi imaju vlasnika.
Bas sam govorio da nas ima i da bi se navijaci ukljucili ima li bi i vise kapitala (tu bi se i dijaspora ukljucila). Uzimam prijmer PSG-a. A tih sto si naveo... kakav identitet imaju oni? Jedino historiju imaju, ono nije futbol clab nego samo biznis. Sigurno se puno vrti para oko Zeljeznicara ali je prvo klub i to najveci, najljepsi s najboljim navijacima. Da se prodajemo bili bi biznis (neka valjda...anglo-saksonska rijec). Ne govorim ja da bi sad dominirali u europi ali sigurno bi u BiH.
1. Nema dovoljno Željovaca koji su spremni izdvojiti novac koji ti spominješ. Trebamo se pomiriti s tim. Možda bi ih Zvezda imala (i to možda), ali oni imaju navijačku bazu nekoliko puta veću nego mi.
2. Da, fudbal je biznis i mi se trebamo prilagoditi tome. Neću da postanemo Nottingham Forest.
3. Ne bismo dominirali u BiH. Za dominaciju (ali pravu, ne ovu što je kao Zrinjski imao, govorim o dominaciji kao što je npr. Dinamova) ti treba minimalno godišnji budžet od 10.000.000 KM. Vremenom će to biti još više. To možemo dobiti vremenom samo uz investitora koji je spreman na početku izvaliti određeni novac koji će nas pogurati do grupne faze evropskog takmičenja, a kasnije bismo uz ozbiljan rad mogli napraviti neku konstantu. Tu mislim i na omladinski pogon i na infrastrukturu i na sve ostalo što ide uz "futbol".
4. Ponavljam, ulazak investitora nije gubljenje identiteta. Ne mogu da vjerujem da neko razmišlja na taj način. I ovako se kod nas ne pitaju navijači (niti su ikad), nego male grupe ljudi. Evo, u prošlom sazivu se sve vrtilo oko Misimovića. Sad oko Selimovića, Badžaka i Amara (valjda). Ovako bi samo imao istu situaciju, ali i više para (to se može sve ugovorima regulirati). Ne budite naivni. U svemu ovome je bitno samo zaštititi Želju, Željinu imovinu i Željina obilježja.
Kad je pocela akcija za istocnu tribinu mnogi nisu vjerovali da ce uspjeti, pa se na kraju napravilo. Od nicega se nesto stvorilo. Tako da ne razumijem sta se ima izgubiti ako se pokusa i sa ovim. Clan po clan. Mogla bi se dobra suma skupiti.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:05 pm

blueDBR je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:51 pm
Larsone kad su kadeti zna li se, ovo okupljanje što predlažete možemo tempirat sa tekmom kadeta za titulu, vikend je može nas više doći a i spojit ugodno s korisnim, nadam se da se nece ko jos povrijedit u Hrvatskoj na tom turniru pa da nam i se to obije o glavu
Eh sad da li će se za vikend igrati, jer igramo ovaj turnir. Sutra protiv Rijeke. Treba nam bar remi da prođemo dalje, a pobjeda da budemo prvi u grupi ( Ako Vardar ne nabije NK Pomorac ). 30. maja je četvrtfinale, 31. maj je slobodan dan,1. jun polufinale i 2. jun finale. Može se desiti da do finala dođemo, mada sumnjam, onda ne bi mogli igrati protiv Slobode. A onda u srijedu kup prijateljstva gdje i sloboda učestvuje.

Ne znam kako su planirali sve ovo, poslao sam im mail da vidim da li će možda biti pomjeranja meča protiv Slobode.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:06 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:54 pm
phpBB [video]


Zajebao Mesu Selimovica
Taman sam htio ovo potraziti, malo baca na Vucica sa ovim dramaturskim pauzama.
Kad se sjetim svrsavanja na ove nebuloze...
" babuka pomnozio sve demagogije sa nulom"
Mescini da je on Zelju sa nulom pomnozio odavno.

Elem Vedranu Vukoticu vjerujem sa kojim god prijedlogom dodje, Amaru ne vjerujem "ni kad darove nosi"
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:08 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:53 pm
Ljudi sta cemo sa cinjenicom da vec sada plivamo cca. pola miliona za plate i doprinose. Ko ce to namaci bez varijante da se dize novi kredit? To je meni veci problem od ublehanja i tjeranja,milione gubimo a milioni nam u narednom periodu dolaze na pleca za dugovanja plata i doprinosa.
Pa poguraće Amar. Kad je mogo prije xx godina mlad i kokuz dati Želji 600000 a tek poslije uzo arape sad je za njega 1000000 ništa, a čoek voli Želju.
Jes da će nam praunuci morati da mu vraćaju.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:10 pm

LeBlue je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:59 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:38 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:15 pm


Bas sam govorio da nas ima i da bi se navijaci ukljucili ima li bi i vise kapitala (tu bi se i dijaspora ukljucila). Uzimam prijmer PSG-a. A tih sto si naveo... kakav identitet imaju oni? Jedino historiju imaju, ono nije futbol clab nego samo biznis. Sigurno se puno vrti para oko Zeljeznicara ali je prvo klub i to najveci, najljepsi s najboljim navijacima. Da se prodajemo bili bi biznis (neka valjda...anglo-saksonska rijec). Ne govorim ja da bi sad dominirali u europi ali sigurno bi u BiH.
1. Nema dovoljno Željovaca koji su spremni izdvojiti novac koji ti spominješ. Trebamo se pomiriti s tim. Možda bi ih Zvezda imala (i to možda), ali oni imaju navijačku bazu nekoliko puta veću nego mi.
2. Da, fudbal je biznis i mi se trebamo prilagoditi tome. Neću da postanemo Nottingham Forest.
3. Ne bismo dominirali u BiH. Za dominaciju (ali pravu, ne ovu što je kao Zrinjski imao, govorim o dominaciji kao što je npr. Dinamova) ti treba minimalno godišnji budžet od 10.000.000 KM. Vremenom će to biti još više. To možemo dobiti vremenom samo uz investitora koji je spreman na početku izvaliti određeni novac koji će nas pogurati do grupne faze evropskog takmičenja, a kasnije bismo uz ozbiljan rad mogli napraviti neku konstantu. Tu mislim i na omladinski pogon i na infrastrukturu i na sve ostalo što ide uz "futbol".
4. Ponavljam, ulazak investitora nije gubljenje identiteta. Ne mogu da vjerujem da neko razmišlja na taj način. I ovako se kod nas ne pitaju navijači (niti su ikad), nego male grupe ljudi. Evo, u prošlom sazivu se sve vrtilo oko Misimovića. Sad oko Selimovića, Badžaka i Amara (valjda). Ovako bi samo imao istu situaciju, ali i više para (to se može sve ugovorima regulirati). Ne budite naivni. U svemu ovome je bitno samo zaštititi Želju, Željinu imovinu i Željina obilježja.
Kad je pocela akcija za istocnu tribinu mnogi nisu vjerovali da ce uspjeti, pa se na kraju napravilo. Od nicega se nesto stvorilo. Tako da ne razumijem sta se ima izgubiti ako se pokusa i sa ovim. Clan po clan. Mogla bi se dobra suma skupiti.
Suma inicijalna tu nije toliko bitna. Prema statutu Barcelone, svaki clan (njih 155000) duzan je dobiti detaljan finasijski izvjestaj, plan rada kratkorocni, dugorocni.... Dakle nema prostora za manipulacije. Pa mi pola mjeseca cekamo jesmo li polunili uplatnicu ili nismo. Niko nas ne j.... sa ovim bi se situacija promjenila. Kontrolisao bi ih onaj ko voli klub i ko je ulozio neka sredstva. Ovo sad js javašluk, ulaskom igrača kao dioničara (jedan matični broj - jedna dionica) uveo bi se red. Citam statut Barcelone i divim se. To je rjesenje i za nas, samo u omjerima koji odgovaraju veličini Želje i našoj situaciji u državi.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:14 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:38 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:15 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:00 pm


Uređenje kluba koje vi zagovarate nije primjenjivo kod nas, to čovjek govori. Hajduk pokušao, pa vidi ih. Istina, trebamo korak naprijed napraviti. Ali to ne bi uspjelo tako što bismo se mi navijači nešto pitali. Nema nas dovoljno, uz to smo siromašni. Vlasnik/investitor je jedino rješenje. Ne bismo mi izgubili ništa od našeg identiteta, samo bismo dobili neke druge stvari. Uzimaš primjer PSG-a, a izostavljaš United, Liverpool, Arsenal... Sve klubovi s historijom, navijačima, dušom, a svi imaju vlasnika.
Bas sam govorio da nas ima i da bi se navijaci ukljucili ima li bi i vise kapitala (tu bi se i dijaspora ukljucila). Uzimam prijmer PSG-a. A tih sto si naveo... kakav identitet imaju oni? Jedino historiju imaju, ono nije futbol clab nego samo biznis. Sigurno se puno vrti para oko Zeljeznicara ali je prvo klub i to najveci, najljepsi s najboljim navijacima. Da se prodajemo bili bi biznis (neka valjda...anglo-saksonska rijec). Ne govorim ja da bi sad dominirali u europi ali sigurno bi u BiH.
1. Nema dovoljno Željovaca koji su spremni izdvojiti novac koji ti spominješ. Trebamo se pomiriti s tim. Možda bi ih Zvezda imala (i to možda), ali oni imaju navijačku bazu nekoliko puta veću nego mi.
2. Da, fudbal je biznis i mi se trebamo prilagoditi tome. Neću da postanemo Nottingham Forest.
3. Ne bismo dominirali u BiH. Za dominaciju (ali pravu, ne ovu što je kao Zrinjski imao, govorim o dominaciji kao što je npr. Dinamova) ti treba minimalno godišnji budžet od 10.000.000 KM. Vremenom će to biti još više. To možemo dobiti vremenom samo uz investitora koji je spreman na početku izvaliti određeni novac koji će nas pogurati do grupne faze evropskog takmičenja, a kasnije bismo uz ozbiljan rad mogli napraviti neku konstantu. Tu mislim i na omladinski pogon i na infrastrukturu i na sve ostalo što ide uz "futbol".
4. Ponavljam, ulazak investitora nije gubljenje identiteta. Ne mogu da vjerujem da neko razmišlja na taj način. I ovako se kod nas ne pitaju navijači (niti su ikad), nego male grupe ljudi. Evo, u prošlom sazivu se sve vrtilo oko Misimovića. Sad oko Selimovića, Badžaka i Amara (valjda). Ovako bi samo imao istu situaciju, ali i više para (to se može sve ugovorima regulirati). Ne budite naivni. U svemu ovome je bitno samo zaštititi Želju, Željinu imovinu i Željina obilježja.
1. Nisam uopste spomenuo ikakav novac - ako ljudi imaju za desetogodisnjicu imaju i za dionicu.
2. Slazem se ali prvo biti pravi, radnicki, navijacki klub, onda biznis. Biznis je naci sponzore, imati dobro omladinsku skolu prodavati igrace i biti u dobitku. Tako i zadrzavati igrace mada je to malo teze ali sve to spada po "biznis".
3. Mi da smo imali da zadrzimo Lendrica, M. Stevanovica, Zakarica pa cak i Graovca bili bi korak blize dominacije. Ne treba puno za dominaciju u BH PL, nije nam liga neki kvalitet. Koliko treba, ne znam ali da platimo plate E. Zeca i jos jednog ili dvojicu vec si na dobrom putu.
4. Kako se to zastituje imovina preko prodaje?

Ako su 1000 ljudi kupili desetogodisnjicu kartu po 1000KM mislim da bi najmanje i toliko ljudi platili da dobiju glas u klubu. Lupam sad ali 1000KM x 1000 ljudi = 1 000 000KM. Dijeli na 12 mjeseci = 80.000KM extra mjesecno. Neka dobar fudbaler ima 10.000KM - eto neka 4. ima platu od 20.000 pa bi trener imao ulogu kao sto je pep imao s barcelonom. Neka bosnjo prestati pusiti po kutiju svaki dan i ide 1000KM za Zelju - nije da se nema.

Ne kazem sad sve da ide na igrace ali hocu da pokazem potencijal. 80.000KM mjesecno uopste nije lose.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:15 pm

A i ja raspravljam s čovjekom koji smatra da je Hajduk dobro uređen (to koliko ih ismijavaju u Zagrebu i Rijeci je za sjesti i plakati). Hajduk koji je posljednju titulu osvojio u sezoni 2004/2005. Hajduk koji ima UBJEDLJIVO najviše navijača u Hrvatskoj (poslije Zvezde i u regiji), BOGATU historiju, koji ima EKSTRA stadion, SUPER uvjete za treniranje, sve što je klubu neophodno da bi se SVAKE godine borio za pehare. Bore li se? Ne bore. Ko je odgovoran? Rukovodstvo. Ko bira kod njih rukovodstvo, odnosno ko se pita? Navijači. I onda im krivi Dinamo, Mamić, HNS... pa kad poče i Rijeka nešto osvajati, svi im krivi, samo oni nisu. Toliko o njima i toliko o tome da se navijači nešto trebaju pitati.

Vedran Vukotić kojeg svi prizivate, uključujući i mene, je ZA ulazak investitora, a da to sve bude regulirano ugovorima kako bi se Željo zaštitio. Čovjek je za to jer zna kako stvari funkcioniraju u poslovnom svijetu i zna koliko dobrog to može donijeti Želji. Ponavljam, nisam za "divlje" prodaje sumnjivim licima, već sam za ozbiljnog investitora i da sve bude popraćeno ozbiljnim ugovorima. I dalje ne shvatam kako je ovo prodaja Željinog identiteta, ali hajde...

@Qooler, neznalico, Chelsea je jedan kultni engleski klub. Na utakmicama Chelseaja su, većinom, Londonci koji su tu već nekoliko generacija. Klub je bio uvijek dobro praćen, klub je uvijek imao veliku bazu navijača u Londonu. Dolaskom Romana su napravili upgrade i to je sve. Evo ti još jedan primjer. Roma je klub s baš velikom i bogatom historijom, ali vidiš da slabo trofeje osvajaju i nisu baš rezultatski najuspješniji. Ako se obistine priče, pa ih kupe Arapi i počnu osvajati trofeje, hoće li postati plastični klub bez navijača? Ne, nego će samo napraviti upgrade. To i nama treba.

@Le Blue, možemo pokušati, ali ćemo završiti kao Hajduk. Zašto gubiti vrijeme, kad možemo učiti na tuđim greškama?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:16 pm

storm_raider je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:55 pm
Nedobijanje licence nije iznenadjenje. Produkt javasluka i nemanja sistematskog rada. Najbitnija sjednica Skupstine u posljednjih 20+ godina je za nesto manje od 20 dana. Nadam se da smo svi svjesni ozbiljnosti situacije. Skupstinari ce morati donijeti odluku u Zeljinom interesu, jer je Zeljo tu najbitniji. Tacnije, jedini bitan.

Skupstinarima treba predati na uvod svu dokumentaciju o odnosu Amar Osim - Zeljeznicar (od prvog dana trenerskog staza), Misimovic - Zeljeznicar, Gredic - Zeljeznicar, Zujo - Zeljeznicar, Vukotic - Zeljeznicar, Bajramovic - Zeljeznicar, Telibecirevic - Zeljeznicar, itd. Vjerujem da ce jedino tako moci donijeti ispravnu odluku, sa maksimalno objektivnim stavom, i na kraju krajeva sve ispitati. Ovako lutamo, luta i Zeljo sa ovim nekakvim podjelama (a mi se bar ne bismo smjeli dijeliti, pa volimo isti klub), dok vrijeme ide.

Bice ovo dobro. Volim te Zeljo!
Ovako i nikako drugacije. Ali mislim da nece do tog doci. Gredic bi prije poginuo nego predao svoje duple knjige, a nekolicina zna sta je u njima.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:17 pm

SanMan je napisao/la:
uto maj 28, 2019 9:08 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:53 pm
Ljudi sta cemo sa cinjenicom da vec sada plivamo cca. pola miliona za plate i doprinose. Ko ce to namaci bez varijante da se dize novi kredit? To je meni veci problem od ublehanja i tjeranja,milione gubimo a milioni nam u narednom periodu dolaze na pleca za dugovanja plata i doprinosa.
Pa poguraće Amar. Kad je mogo prije xx godina mlad i kokuz dati Želji 600000 a tek poslije uzo arape sad je za njega 1000000 ništa, a čoek voli Želju.
Jes da će nam praunuci morati da mu vraćaju.
Jedino tako. Ho ruk tradicija i poslovanje
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:18 pm

flux je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:05 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:01 pm
flux je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:12 pm
A sta ako dobijemo licencu, sta cete onda? Koga cete onda pljuvati?
Dobil je na kraju?
Sta ti je? Sta pokušavas momcino? Provocirati? Smiri se i pogledaj kakvo sam pitanje postavio
Ma jok, pitam dobismo li je da ti opletes?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:19 pm

CURVA je napisao/la:
uto maj 28, 2019 9:13 pm
Kospa je napisao/la:
uto maj 28, 2019 9:06 pm
MrkiMedo je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:54 pm
phpBB [video]


Zajebao Mesu Selimovica
Taman sam htio ovo potraziti, malo baca na Vucica sa ovim dramaturskim pauzama.
Kad se sjetim svrsavanja na ove nebuloze...
" babuka pomnozio sve demagogije sa nulom"
Mescini da je on Zelju sa nulom pomnozio odavno.

Elem Vedranu Vukoticu vjerujem sa kojim god prijedlogom dodje, Amaru ne vjerujem "ni kad darove nosi"
E to je ta tuga o kojoj ti pricam.
Ne sekiraj se buraz samo nas Amar moze spasiti
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:22 pm

Spoiler:
slika
Sjecate li se ovoga ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:23 pm

Usput da se prisjetimo propasti dinastije Misimovica.

A publiku pozivam da se opuste i uzivaju u ovoj blagodati.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 28, 2019 9:23 pm
Usput da se prisjetimo propasti dinastije Misimovica.

A publiku pozivam da se opuste i uzivaju u ovoj blagodati.
Jebeš ti ovo, naleti na kartoteku. Tamo se pišu pametni postovi. :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:29 pm

Za ove sto su pisali za Vukotica da se sprma za ulazak u klub, to nije tacno.
Gospodin Vukotic trenutno nema ambiciju da “preuzme” klub.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:30 pm

LARSSON je napisao/la:
uto maj 28, 2019 9:26 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 28, 2019 9:23 pm
Usput da se prisjetimo propasti dinastije Misimovica.

A publiku pozivam da se opuste i uzivaju u ovoj blagodati.
Jebeš ti ovo, naleti na kartoteku. Tamo se pišu pametni postovi. :D
Ma slabo citam ovih dana uopce, vidis da ne pisem i ne psujem :D

Eto me, pisi Bojo odmah :kafa:
Ups pa nemamo genga, onda moram precesljat prvu ligu federacije.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:34 pm

Odlazi AMARE KAMATARU!!

I povedi begana i onde degene sa govnogovno.ba mrtve placenike svoje. Nadam se da ih placas makar onako lose koliko te brane.
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:36 pm

Ako se skupi neka normalna uprava može li se organizovati utakmica na Grbavici Željo - Evropski Željo
Evropski Željo : Šehić, Zukanović, Cocalić, Bajić, Višća, Džeko......selektor Baždarević, većina je svakako na odmoru u Sarajevu
Moglo bi se finih para uzeti a mi vidimo Evropu

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], milanribar i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija