Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:52 pm

Mirek11 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:45 pm
Amar927 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:40 pm
Kako sam danas cuo od osobe koja je bliska nasoj upravi da Amar nema nikakvog dodira sa upravom i da je i on nedavno imao problem sa njima da mu nisu dali oko nekih stvari da se pita prvenstveno Ustamujic...oko licence prvenstveno je kriv predsjednik kluba i sekretar...kad mi je pricao neke stvari jedva cekam ovoj upravi da vidim ledja aBd al da Amar ostane jer su i njega izigrali
Ma kako nema kada je na svakoj sjednici prisutan, to mu je uslov bio i kada je pricao sa prethodnom upravom.
Jos ih je on sve doveo, suplja.
Moj otac pokojni ih doveo, Amar je samo trener - predlozio ga za trenera, oni prihvatili.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:58 pm

Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:20 pm
Spoiler:
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:52 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:25 pm


Hajduk kada je posljednji put titulu osvojio iPhone nije postojao, Facebook je bio u začetku... Valjda to dovoljno govori o organizaciji kluba. Dobra organizacija donosi rezultate, kad tad. Burazeru, gdje se mahala i navijači pitaju, tu nema rezultata, barem ne kod nas na brdovitom Balkanu. Kod nas ne prolaze takvi sistemi. Za mene je Bayernov idealan, ali neprimjenjiv kod nas. Nama treba zajeban vlasnik koji će donositi razumne, a ne ishitrene odluke. Evo ti primjer kona. Da su se navijači pitali, Husref bi bio otjeran, a oni ne bi pehara vidjeli. Ovako su uzeli duplu.

Mandati su na raspolaganju. Uskoro je sjednica Skupštine. Tu se trebaju svi pojaviti, iskreno i otvoreno razgovarati, te donijeti najbolja moguća rješenja. Nema ostavki, to je neodgovorno, moraju se pojaviti na sjednici i odgovoriti na pitanja.
Prdažem ti da navijaš za Olimpik. Koliko znam tamo nema mahale i privatni je klub.
Jedno je kada navijači biraju trenera, a drugo kada su dioničari. Dioničari imaju vlast, ali ne donose odluke. Imaju uvjek strukture kluba i struka, samo što se ne smiju ovako ponašat kao Šiljak jer znaju da lete. Ovako vlada javašluk jer nema korekcije. Možda to nije idealno rješenje ali je rješenje 99,9% svih naših problema, a to je da se zna ko je vlasnik i da nema zeze. FC Barcelona jako dobro funkcioniše, a i Hajduk, samo što ovom treba vremena da dodje do rezultata. Na kraju Hajduk nije titulu osvojio zbog Dinama koji je prejak, a sve dok se ne sruši sistem ala Misimović (Mamić).

Onog dana kada bi Željo bio privatni klub, od tog dana mene nikada više Grbavica stadion ne bi vidjela. Draže mi je i ovo nego navijat za privatnika, a ti ako hoćeš eno ti Olimpik.
Slazem s tobom. Zasto ne da iskreni navijaci biraju ko ce imati koju funkciju. Da smo imali dionice tipa Barcelone nikad ne bih nesto kao ovo danas trpili. Da se ponudi dionice i da svaki navijac plati i ima pravo na jedan glas. Posjeta bi bila veca, vise para i sigurno bolji rezultati - na terenu tako i infrastruktura. Samo treba i limitirati sta se moze i ne moze, npr da je u pitanju privatizacija da najmanje 70% clanova budu za. Tako i na primjer ako uprava treba da se mijenja da 60% budu za (samo primjeri). Tako ces korupciju sprijeciti a i imati neki kontinuitet, da ne bude "uprava napolje svakih 6 mj. Kad se glasa ko ce imati koju funkciju onda normala - majoritet pobjedjuje.

Sigurno ima iskreni navijaci koji bi platili. A i ne treba zaboraviti da ima veliki broj iz dijaspore sto su veliki Zeljovci. Manijaci USA/Canada su na primjer radili ogroman posao. I kad se istok gradio manijaci iz cijelog svijeta su ucestvovali u projekat. Nije sto su morali nego radi Zeljeznicara! Ovako svakako hodamo kao kokoske bez glave
Ovo je meni extra ideja, hem sto dosta vise involvira navijace sa klubom, hem sto nam donosi fin kapital koji omogucava bolji rad kluba. Ja bi odma ovako nesto podrzao kad bi se realizovalo.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:00 pm

Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:42 pm
flux je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:24 pm
E cuj dionice, Barcelona, Hajduk :placeodsmijeha: malo zaboravljate da zivite u Bosni i Hercegovini, smirite mastu.
Ma ja, sta ce nam i Europa... hajmo se gasiti, ipak smo u BiH. Sto bi i gradili stadion kad smo u BiH. Sto uopste zivimo?
Spoiler:
odoh se ubit' :pivo:
Uređenje kluba koje vi zagovarate nije primjenjivo kod nas, to čovjek govori. Hajduk pokušao, pa vidi ih. Istina, trebamo korak naprijed napraviti. Ali to ne bi uspjelo tako što bismo se mi navijači nešto pitali. Nema nas dovoljno, uz to smo siromašni. Vlasnik/investitor je jedino rješenje. Ne bismo mi izgubili ništa od našeg identiteta, samo bismo dobili neke druge stvari. Uzimaš primjer PSG-a, a izostavljaš United, Liverpool, Arsenal... Sve klubovi s historijom, navijačima, dušom, a svi imaju vlasnika.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:01 pm

flux je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:12 pm
A sta ako dobijemo licencu, sta cete onda? Koga cete onda pljuvati?
Dobil je na kraju?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:03 pm

Da se prisjetimo pobjede Zeljeznicara.

phpBB [video]


E jes nam dobro, sta je ovo ovako. Dizemo se iz dana u dan. Samo nebo je granica.
 
Avatar
flux
Postovi: 654
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:01 pm
flux je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:12 pm
A sta ako dobijemo licencu, sta cete onda? Koga cete onda pljuvati?
Dobil je na kraju?
Sta ti je? Sta pokušavas momcino? Provocirati? Smiri se i pogledaj kakvo sam pitanje postavio
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:05 pm

Amar927 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:40 pm
Kako sam danas cuo od osobe koja je bliska nasoj upravi da Amar nema nikakvog dodira sa upravom i da je i on nedavno imao problem sa njima da mu nisu dali oko nekih stvari da se pita prvenstveno Ustamujic...oko licence prvenstveno je kriv predsjednik kluba i sekretar...kad mi je pricao neke stvari jedva cekam ovoj upravi da vidim ledja aBd al da Amar ostane jer su i njega izigrali
Nemoj da iznosiš laži, to je notorna glupost.
Ako ti se g. Amar sviđa, vodi ga sebi kuci.
Covjek koji voli Zelju ne tuzi klub i ne kamatari isti.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:15 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:00 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:42 pm
flux je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:24 pm
E cuj dionice, Barcelona, Hajduk :placeodsmijeha: malo zaboravljate da zivite u Bosni i Hercegovini, smirite mastu.
Ma ja, sta ce nam i Europa... hajmo se gasiti, ipak smo u BiH. Sto bi i gradili stadion kad smo u BiH. Sto uopste zivimo?
Spoiler:
odoh se ubit' :pivo:
Uređenje kluba koje vi zagovarate nije primjenjivo kod nas, to čovjek govori. Hajduk pokušao, pa vidi ih. Istina, trebamo korak naprijed napraviti. Ali to ne bi uspjelo tako što bismo se mi navijači nešto pitali. Nema nas dovoljno, uz to smo siromašni. Vlasnik/investitor je jedino rješenje. Ne bismo mi izgubili ništa od našeg identiteta, samo bismo dobili neke druge stvari. Uzimaš primjer PSG-a, a izostavljaš United, Liverpool, Arsenal... Sve klubovi s historijom, navijačima, dušom, a svi imaju vlasnika.
Bas sam govorio da nas ima i da bi se navijaci ukljucili ima li bi i vise kapitala (tu bi se i dijaspora ukljucila). Uzimam prijmer PSG-a. A tih sto si naveo... kakav identitet imaju oni? Jedino historiju imaju, ono nije futbol clab nego samo biznis. Sigurno se puno vrti para oko Zeljeznicara ali je prvo klub i to najveci, najljepsi s najboljim navijacima. Da se prodajemo bili bi biznis (neka valjda...anglo-saksonska rijec). Ne govorim ja da bi sad dominirali u europi ali sigurno bi u BiH.
Zadnja izmjena: Locomotiva, dana/u uto maj 28, 2019 8:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:19 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:34 pm
igla je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:29 pm
"Futbol" filozof napolje! Šetaj Lutvu i bacaj šuplje svojim vjernicima, zadaj im mjesec posta u tvoju čast.
Ovi njegovi nebitni pušikurci što su tu da statiraju napolje!

"Jedina pozitivna stvar ovog Upravnog odbora je povratak Amara Osima na užarenu klubu najtrofejnijeg kluba u BiH." 😂😂😂😂
Ja bih sam sebe tukao da imam ovakav obraz.
Moj Željo vidiš li kakve "navijače" imaš...
Amar nije Željo !
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:20 pm

Stav je grupe je 100% protiv privatizacije kluba
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:38 pm

Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:15 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:00 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:42 pm

Ma ja, sta ce nam i Europa... hajmo se gasiti, ipak smo u BiH. Sto bi i gradili stadion kad smo u BiH. Sto uopste zivimo?
Spoiler:
odoh se ubit' :pivo:
Uređenje kluba koje vi zagovarate nije primjenjivo kod nas, to čovjek govori. Hajduk pokušao, pa vidi ih. Istina, trebamo korak naprijed napraviti. Ali to ne bi uspjelo tako što bismo se mi navijači nešto pitali. Nema nas dovoljno, uz to smo siromašni. Vlasnik/investitor je jedino rješenje. Ne bismo mi izgubili ništa od našeg identiteta, samo bismo dobili neke druge stvari. Uzimaš primjer PSG-a, a izostavljaš United, Liverpool, Arsenal... Sve klubovi s historijom, navijačima, dušom, a svi imaju vlasnika.
Bas sam govorio da nas ima i da bi se navijaci ukljucili ima li bi i vise kapitala (tu bi se i dijaspora ukljucila). Uzimam prijmer PSG-a. A tih sto si naveo... kakav identitet imaju oni? Jedino historiju imaju, ono nije futbol clab nego samo biznis. Sigurno se puno vrti para oko Zeljeznicara ali je prvo klub i to najveci, najljepsi s najboljim navijacima. Da se prodajemo bili bi biznis (neka valjda...anglo-saksonska rijec). Ne govorim ja da bi sad dominirali u europi ali sigurno bi u BiH.
1. Nema dovoljno Željovaca koji su spremni izdvojiti novac koji ti spominješ. Trebamo se pomiriti s tim. Možda bi ih Zvezda imala (i to možda), ali oni imaju navijačku bazu nekoliko puta veću nego mi.
2. Da, fudbal je biznis i mi se trebamo prilagoditi tome. Neću da postanemo Nottingham Forest.
3. Ne bismo dominirali u BiH. Za dominaciju (ali pravu, ne ovu što je kao Zrinjski imao, govorim o dominaciji kao što je npr. Dinamova) ti treba minimalno godišnji budžet od 10.000.000 KM. Vremenom će to biti još više. To možemo dobiti vremenom samo uz investitora koji je spreman na početku izvaliti određeni novac koji će nas pogurati do grupne faze evropskog takmičenja, a kasnije bismo uz ozbiljan rad mogli napraviti neku konstantu. Tu mislim i na omladinski pogon i na infrastrukturu i na sve ostalo što ide uz "futbol".
4. Ponavljam, ulazak investitora nije gubljenje identiteta. Ne mogu da vjerujem da neko razmišlja na taj način. I ovako se kod nas ne pitaju navijači (niti su ikad), nego male grupe ljudi. Evo, u prošlom sazivu se sve vrtilo oko Misimovića. Sad oko Selimovića, Badžaka i Amara (valjda). Ovako bi samo imao istu situaciju, ali i više para (to se može sve ugovorima regulirati). Ne budite naivni. U svemu ovome je bitno samo zaštititi Želju, Željinu imovinu i Željina obilježja.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:40 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:38 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:15 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:00 pm


Uređenje kluba koje vi zagovarate nije primjenjivo kod nas, to čovjek govori. Hajduk pokušao, pa vidi ih. Istina, trebamo korak naprijed napraviti. Ali to ne bi uspjelo tako što bismo se mi navijači nešto pitali. Nema nas dovoljno, uz to smo siromašni. Vlasnik/investitor je jedino rješenje. Ne bismo mi izgubili ništa od našeg identiteta, samo bismo dobili neke druge stvari. Uzimaš primjer PSG-a, a izostavljaš United, Liverpool, Arsenal... Sve klubovi s historijom, navijačima, dušom, a svi imaju vlasnika.
Bas sam govorio da nas ima i da bi se navijaci ukljucili ima li bi i vise kapitala (tu bi se i dijaspora ukljucila). Uzimam prijmer PSG-a. A tih sto si naveo... kakav identitet imaju oni? Jedino historiju imaju, ono nije futbol clab nego samo biznis. Sigurno se puno vrti para oko Zeljeznicara ali je prvo klub i to najveci, najljepsi s najboljim navijacima. Da se prodajemo bili bi biznis (neka valjda...anglo-saksonska rijec). Ne govorim ja da bi sad dominirali u europi ali sigurno bi u BiH.
1. Nema dovoljno Željovaca koji su spremni izdvojiti novac koji ti spominješ. Trebamo se pomiriti s tim. Možda bi ih Zvezda imala (i to možda), ali oni imaju navijaču bazu nekoliko puta veću nego mi.
2. Da, fudbal je biznis i mi se trebamo prilagoditi tome. Neću da postanemo Nottingham Forest.
3. Ne bismo dominirali u BiH. Za dominaciju (ali pravu, ne ovu što je kao Zrinjski imao, govorim o dominaciji kao što je npr. Dinamova) ti treba minimalno godišnji budžet od 10.000.000 KM. Vremenom će to biti još više. To možemo dobiti vremenom samo uz investitora koji je spreman na početku izvaliti određeni novac koji će nas pogurati do grupne faze evropskog takmičenja, a kasnije bismo uz ozbiljan rad mogli napraviti neku konstantu. Tu mislim i na omladinski pogon i na infrastrukturu i na sve ostalo što ide uz "futbol".
4. Ponavljam, ulazak investitora nije gubljenje identiteta. Ne mogu da vjerujem da neko razmišlja na taj način. I ovako se kod nas ne pitaju navijači (niti su ikad), nego male grupe ljudi. Evo, u prošlom sazivu se sve vrtilo oko Misimovića. Sad oko Selimovića, Badžaka i Amara (valjda). Ovako bi samo imao istu situaciju, ali i više para (to se može sve ugovorima regulirati). Ne budite naivni. U svemu ovome je bitno samo zaštititi Želju, Željinu imovinu i Željina obilježja.
Ti bas navalio da prodas Zelju, polahko prijatelju cemu zurba?
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:41 pm

Nema prodaje i privatizacije kluba to zaboravite !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:43 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:38 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:15 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:00 pm


Uređenje kluba koje vi zagovarate nije primjenjivo kod nas, to čovjek govori. Hajduk pokušao, pa vidi ih. Istina, trebamo korak naprijed napraviti. Ali to ne bi uspjelo tako što bismo se mi navijači nešto pitali. Nema nas dovoljno, uz to smo siromašni. Vlasnik/investitor je jedino rješenje. Ne bismo mi izgubili ništa od našeg identiteta, samo bismo dobili neke druge stvari. Uzimaš primjer PSG-a, a izostavljaš United, Liverpool, Arsenal... Sve klubovi s historijom, navijačima, dušom, a svi imaju vlasnika.
Bas sam govorio da nas ima i da bi se navijaci ukljucili ima li bi i vise kapitala (tu bi se i dijaspora ukljucila). Uzimam prijmer PSG-a. A tih sto si naveo... kakav identitet imaju oni? Jedino historiju imaju, ono nije futbol clab nego samo biznis. Sigurno se puno vrti para oko Zeljeznicara ali je prvo klub i to najveci, najljepsi s najboljim navijacima. Da se prodajemo bili bi biznis (neka valjda...anglo-saksonska rijec). Ne govorim ja da bi sad dominirali u europi ali sigurno bi u BiH.
1. Nema dovoljno Željovaca koji su spremni izdvojiti novac koji ti spominješ. Trebamo se pomiriti s tim. Možda bi ih Zvezda imala (i to možda), ali oni imaju navijačku bazu nekoliko puta veću nego mi.
2. Da, fudbal je biznis i mi se trebamo prilagoditi tome. Neću da postanemo Nottingham Forest.
3. Ne bismo dominirali u BiH. Za dominaciju (ali pravu, ne ovu što je kao Zrinjski imao, govorim o dominaciji kao što je npr. Dinamova) ti treba minimalno godišnji budžet od 10.000.000 KM. Vremenom će to biti još više. To možemo dobiti vremenom samo uz investitora koji je spreman na početku izvaliti određeni novac koji će nas pogurati do grupne faze evropskog takmičenja, a kasnije bismo uz ozbiljan rad mogli napraviti neku konstantu. Tu mislim i na omladinski pogon i na infrastrukturu i na sve ostalo što ide uz "futbol".
4. Ponavljam, ulazak investitora nije gubljenje identiteta. Ne mogu da vjerujem da neko razmišlja na taj način. I ovako se kod nas ne pitaju navijači (niti su ikad), nego male grupe ljudi. Evo, u prošlom sazivu se sve vrtilo oko Misimovića. Sad oko Selimovića, Badžaka i Amara (valjda). Ovako bi samo imao istu situaciju, ali i više para (to se može sve ugovorima regulirati). Ne budite naivni. U svemu ovome je bitno samo zaštititi Želju, Željinu imovinu i Željina obilježja.
OD-DO! :palacgore:

Jedini spas.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:47 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:00 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:42 pm
flux je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:24 pm
E cuj dionice, Barcelona, Hajduk :placeodsmijeha: malo zaboravljate da zivite u Bosni i Hercegovini, smirite mastu.
Ma ja, sta ce nam i Europa... hajmo se gasiti, ipak smo u BiH. Sto bi i gradili stadion kad smo u BiH. Sto uopste zivimo?
Spoiler:
odoh se ubit' :pivo:
Uređenje kluba koje vi zagovarate nije primjenjivo kod nas, to čovjek govori. Hajduk pokušao, pa vidi ih. Istina, trebamo korak naprijed napraviti. Ali to ne bi uspjelo tako što bismo se mi navijači nešto pitali. Nema nas dovoljno, uz to smo siromašni. Vlasnik/investitor je jedino rješenje. Ne bismo mi izgubili ništa od našeg identiteta, samo bismo dobili neke druge stvari. Uzimaš primjer PSG-a, a izostavljaš United, Liverpool, Arsenal... Sve klubovi s historijom, navijačima, dušom, a svi imaju vlasnika.
Jesi ti gledao neku noć utakmicu Dinamo - Hajduk? Hajduk je odlicno igrao. Hajduk ce izaci ic rezultatdke krize, a klub je dugorocno uredjen. Nikada vlasnik Hakduka vise nece biti amidza iz Vijetnama kojeg boli uho za FK Torpedo. Iskreno Dinamo čeka teža sudbina dok se ovaj sisitem što je Mamić ostavio ne uruši. Na kraju nemoj da samo diskutujemo o Hajduku, ja evo skinuo i čitao statut Barcelone. Da se naježiš. Suština je da nas sigurno ima dovoljno da finansisjki nosimo klub nego samo jedan privatnik koji ce opet samo htjeti profit, isto ko amidza iz Vijetnama.
Sve u svemu i da ne bhde toliko uspjesno mi smo krivi i mi cemo rjesavat stvari. Necemo cekat nekog desetog. Sto bude veca vrijednost dionice to ce ozbiljniji ljudi uci. Nema tu mahale. Nece ti klosar dati 2000KM ili bar nece 100 klosara dati 2000KM za dionicu pa da bude mahala. Bit ce to ostvareni ljudi. Zamisli 5000 ozbiljnih i ostvarenih ljudi u izboru skupstine. To bi bila milion puta kvalitetnija skupstina od ove danas i ne bi nam ublehasi bodali po upravi. Nema idealnog sistema, ali ovaj je najblize tome da ozbilj i navijaci budu dijelom vlasnici kluba. Ako iko to može onda može Željo. Gradnja istoka je dokaz, a ovde bi se pojavili još ozbiljniji ljudi. Taman da ih se pojavi i 100 i to je neki korektor ovome danas stanju, da ti dodje jedna ortacka grupa i radi sta hoce.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:49 pm

Privatizacija, prodaja većinskog udjela ili većinskog dijela dionica u neuređenom sistemu kao što je kod nas je ravno propasti.

NE OTIMANJU IDENTITETA
FK ŽELJEZNIČAR
イビチャ・オシム
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:51 pm

Larsone kad su kadeti zna li se, ovo okupljanje što predlažete možemo tempirat sa tekmom kadeta za titulu, vikend je može nas više doći a i spojit ugodno s korisnim, nadam se da se nece ko jos povrijedit u Hrvatskoj na tom turniru pa da nam i se to obije o glavu
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:53 pm

Ljudi sta cemo sa cinjenicom da vec sada plivamo cca. pola miliona za plate i doprinose. Ko ce to namaci bez varijante da se dize novi kredit? To je meni veci problem od ublehanja i tjeranja,milione gubimo a milioni nam u narednom periodu dolaze na pleca za dugovanja plata i doprinosa.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:54 pm

phpBB [video]


Zajebao Mesu Selimovica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:55 pm

Nedobijanje licence nije iznenadjenje. Produkt javasluka i nemanja sistematskog rada. Najbitnija sjednica Skupstine u posljednjih 20+ godina je za nesto manje od 20 dana. Nadam se da smo svi svjesni ozbiljnosti situacije. Skupstinari ce morati donijeti odluku u Zeljinom interesu, jer je Zeljo tu najbitniji. Tacnije, jedini bitan.

Skupstinarima treba predati na uvod svu dokumentaciju o odnosu Amar Osim - Zeljeznicar (od prvog dana trenerskog staza), Misimovic - Zeljeznicar, Gredic - Zeljeznicar, Zujo - Zeljeznicar, Vukotic - Zeljeznicar, Bajramovic - Zeljeznicar, Telibecirevic - Zeljeznicar, itd. Vjerujem da ce jedino tako moci donijeti ispravnu odluku, sa maksimalno objektivnim stavom, i na kraju krajeva sve ispitati. Ovako lutamo, luta i Zeljo sa ovim nekakvim podjelama (a mi se bar ne bismo smjeli dijeliti, pa volimo isti klub), dok vrijeme ide.

Bice ovo dobro. Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija