Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:11 pm

A oglasili su se :D
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:12 pm

× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:13 pm

ODLAZITE ZAJEDNO SA ŠSŠ
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:13 pm

igla je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:06 pm
Što prošlih godina nisu nam ukidali licence? Jesmo li znali uopšte kad je to zasjedanje? Mi da smo ispravni, 1500 Radnika i debila iz saveza ne bi ništa moglo.
Moglo bi itekako, misliš da bi u ovoj zadnjoj našoj uzak.sa Radnikom bilo 0 1 , bi al malo sutra nego znali da nećemo dobiti licencu pa hajmo Radniku i go poništiti.Dok su pitari na čelu saveza mi ćemo biti donji. Što se zataška afera punjač, penal za Zrinjski u Bijeljini? Pitari zapamtite to su naši najveći neprijatelji. Kakvih sam se samo danas bljuvotina naslusao od njih sto nismo dobili licencu,fuj. UPRAVA NAPOLJE.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:14 pm

Elegant je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:12 pm
https://www.klix.ba/sport/nogomet/oglas ... /190528125

Napolje svi !
Izašli su



I otišli kućama
イビチャ・オシム
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:15 pm

Upravni odbor donio je dva zaključka:

FK Željezničar će nastaviti pravnu borbu i uputiti žalbu prema Izvršnom odboru NS/FS BiH, potom ukoliko bude bilo potrebe i prema UEFA-i, a sve u cilju zaštite interesa Kluba, ovo ujedno ne isključuje lokalno tužbe prema odgovornim licima u NS/FS BiH u dosadašnjem procesu;

Na narednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, koja će biti održana 15. juna, Upravni odbor prezentovat će članovima Skupštine izvještaj o radu za period od 1. januara 2019. godine, od kada je obezbjeđen neometan rad i funkcionisanje Kluba, te finansijsku stabilnost i ostvaren sportski rezultat. S druge strane i pored očiglednih opstrukcija i mešetarenja na koje očigledno nismo mogli uticati, UO će ponuditi mandate na raspolaganje.

Fudbalski klub Željezničar posebno izražava zabrinutost u postupanju Nogometnog/Fudbalskog Saveza Bosne i Hercegovine koji je bez zvanične obavijesti Drugostepene komisije u procesu licenciranja već dan ranije obavijestio buduće potencijalne klubove o njihovom nastupu što stavlja dodatnu mrlju na Odluku i način kako se postupalo.

Na kraju, postoje identični slučajevi gdje je UEFA donosila odluke u korist klubova poput Željezničara čak i ako se desilo kašnjenje od nekoliko dana, ukoliko bi se i tako gledalo, jer se gledalo postupanje u dobroj namjeri i pomenuto dugovanje je u potpunosti izmireno.

Ne bismo željeli prejudicirati kakva će biti odluka NS/FS BiH ili posebno UEFA na kraju procesa, ali ćemo svakako tražiti da se poveća regularnost takmičenja i utvrde odgovornosti.




UPRAVA NAPOLJE!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:17 pm

kokoška je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:05 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:02 pm
Da mi nekako mozemo organizovati sa nasim igracima, jednostavno da bojkotuju repku. Pa nek nas predstavlja umjesto Dzeke-Hadzic...
Ali nista od toga. Shvatam nesposobni ste, ali meni je ovo u rangu onog penala u Bjeljini.
Ovo se nikome drugom ne bi desilo, nikome!
Mi cemo opet traziti krivca u nama, kao sto smo i onda, pa cemo gledati sljedece sezone kako nam Zrinski rukom dva gola zabije a mi opet u sebi traziti krivca.
I nakon te sezone dozivjet ces sest poraza gdje je u svakoj utakmici svirano protivniku SVE izmisljali se penali, a tebi ni ocigledni penali nisu.
Davno sam pisao da je Radnik jedini konkurent za Evropu bas zbog politike i saveza, kroz medije ce ici prica kako su i zasluzili da izadju..
Uprava napolje!!
A jes mi te zao al fakat, stvarno mi je zao kad vidim da su ljudi slijepi od ociju.
Otvori mi oci..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:18 pm

**** te, hladno nas ubijeđivali da je na vrijeme uplaćeno, da nismo krivi, i na kraju priznaše sami, i sada im treba vjerovati ?

Ako ponude mandate, dizati i ruke i noge da odu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:22 pm

Uprava napolje!

Ne kontam ove sto kazu karma je kurva. Yebo vas karma kad klub ispasta zbog nje, istjerat smetljare i nema potrebe za zalbom. Poslije prvostepene ste trebali upoznati uefu sa ovim slucajem, znali ste svi u upravi i skupstini da su nam minimalne sanse, a javnost ste lagali.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:22 pm

UPRAVA NAPOLJE!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:25 pm

Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:44 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:03 pm
RokElsner44 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:56 pm

Hajduk zbog svojih navijaca nekim dijelom ispasta.
Hajduk je primjer kako se ne treba raditi i kako se navijači ne trebaju ništa pitati. Na nama je da dolazimo na tekme, navijamo, kupujemo u fan shopu, učlanjujemo se... Ništa ne smijemo mi odlučivati. Živim za dan kad ćemo se privatizovati, samo molim Boga da to bude neki stranac kojem mahala neće ništa moći. Ubi nas to.
Hajduk je primjer loših rezultata, ali funkcionalan klub. Njima se nikada ne bi moglo desiti Šiljak. Imaju problema sa igrom i rezultatima, ali će se to rješiti. Zamislite da ss ova stvar desila Hajduku, već bi Šiljak bio smjenjen jer klubom upravljaju oni koji ga prate. Zamislite da ss desilo u privatnom klubu, nivoa FK Torpedo. Mislite da bi se amidza počešao. Ne nego bi rekao raspolažite sa tim što imate. Njemu je svejedno šta se ovde dešava u Torpedo pa ga je prodao Vijetnamcu kojem je to nova igračka koja će brzo dosaditi. Jedino u klubu koji je organizovan kao Hajduk gdje se odluke tiču onih koji ga prate. Ne bi Barca bila tako uspjesna i voljena da tako ne moze funkcionisati.
Samo ove dionice uvjek trebaju biti dostupne. Recimo ako se prodaju svih planiranih 10.000, onda emitovati jos 100 a pare od tih 100 podjeliti ovim 10.000. Tako da nikada nikom ne bude zatvorena vrata, već samo disperzija vrijednosti. Siguran sam da je to statut Barce dobro definisao.
Ja privatizaciju nikako ne želim da čujem. Ko hoće privatni klub neka otvara sebi. Ovo treba bit klub svih nas, samo uozbiljiti stvari, a ne da ovako lajemo dok karavani prolaze.
Hajduk kada je posljednji put titulu osvojio iPhone nije postojao, Facebook je bio u začetku... Valjda to dovoljno govori o organizaciji kluba. Dobra organizacija donosi rezultate, kad tad. Burazeru, gdje se mahala i navijači pitaju, tu nema rezultata, barem ne kod nas na brdovitom Balkanu. Kod nas ne prolaze takvi sistemi. Za mene je Bayernov idealan, ali neprimjenjiv kod nas. Nama treba zajeban vlasnik koji će donositi razumne, a ne ishitrene odluke. Evo ti primjer kona. Da su se navijači pitali, Husref bi bio otjeran, a oni ne bi pehara vidjeli. Ovako su uzeli duplu.

Mandati su na raspolaganju. Uskoro je sjednica Skupštine. Tu se trebaju svi pojaviti, iskreno i otvoreno razgovarati, te donijeti najbolja moguća rješenja. Nema ostavki, to je neodgovorno, moraju se pojaviti na sjednici i odgovoriti na pitanja.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:28 pm

Znači žaliti ćemo se jer nam nisu progledali kroz prste.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:32 pm

Ako nasi tvrde da je banka kriva sto nije prosla uplata prvi dan, da li po zakonu mozemo tuziti tu banku sto nam je onemogucilo igranje u evropi, uz stetu ( koliko nam nosi prvo pretkolo). Da li zna neko, kada nas vec "lazu" da je do banke.

Ali posto svi znamo da oni nisu krivi, vec uprava nasa, neka daju ostavke i neka oni ispalte ovu stetu. Kerovi.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:33 pm

Dosli ste lazno a tako cete i otici!

Mosa ljoZe!!!

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:43 pm

"Na kraju, postoje identični slučajevi gdje je UEFA donosila odluke u korist klubova poput Željezničara čak i ako se desilo kašnjenje od nekoliko dana, ukoliko bi se i tako gledalo, jer se gledalo postupanje u dobroj namjeri i pomenuto dugovanje je u potpunosti izmireno."

Haj što ste nesposobni, nego se i šprdate sa inteligencijom i zdravim razumom nas navijača. Kerovi i spin majstori neće vas ni skupstina ostaviti na pozicijama, jer vec ste poceli lobirati da se izglasa vaš ostanak!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:43 pm

Kadeti odigrali 1-1 sa Vardarom u drugom kolu Kvarnerske rivijere. Trenutno dijelimo prvo mjesto sa Vardarom, ali imamo bolju gol razliku.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:46 pm

Toliko napisali a nista nisu rekli, fol nude ostavke. Nemate sta nuditi mrs iz kluba.

Selimovicu picko ubleho, gdje je sada recenica da ce Zeljo igrati evropu.

Ovi nas bas jebu u pojam, ovo najbolje vise ne pisati i ne citati nista. Nek jebu mater svoju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:52 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:25 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:44 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:03 pm


Hajduk je primjer kako se ne treba raditi i kako se navijači ne trebaju ništa pitati. Na nama je da dolazimo na tekme, navijamo, kupujemo u fan shopu, učlanjujemo se... Ništa ne smijemo mi odlučivati. Živim za dan kad ćemo se privatizovati, samo molim Boga da to bude neki stranac kojem mahala neće ništa moći. Ubi nas to.
Hajduk je primjer loših rezultata, ali funkcionalan klub. Njima se nikada ne bi moglo desiti Šiljak. Imaju problema sa igrom i rezultatima, ali će se to rješiti. Zamislite da ss ova stvar desila Hajduku, već bi Šiljak bio smjenjen jer klubom upravljaju oni koji ga prate. Zamislite da ss desilo u privatnom klubu, nivoa FK Torpedo. Mislite da bi se amidza počešao. Ne nego bi rekao raspolažite sa tim što imate. Njemu je svejedno šta se ovde dešava u Torpedo pa ga je prodao Vijetnamcu kojem je to nova igračka koja će brzo dosaditi. Jedino u klubu koji je organizovan kao Hajduk gdje se odluke tiču onih koji ga prate. Ne bi Barca bila tako uspjesna i voljena da tako ne moze funkcionisati.
Samo ove dionice uvjek trebaju biti dostupne. Recimo ako se prodaju svih planiranih 10.000, onda emitovati jos 100 a pare od tih 100 podjeliti ovim 10.000. Tako da nikada nikom ne bude zatvorena vrata, već samo disperzija vrijednosti. Siguran sam da je to statut Barce dobro definisao.
Ja privatizaciju nikako ne želim da čujem. Ko hoće privatni klub neka otvara sebi. Ovo treba bit klub svih nas, samo uozbiljiti stvari, a ne da ovako lajemo dok karavani prolaze.
Hajduk kada je posljednji put titulu osvojio iPhone nije postojao, Facebook je bio u začetku... Valjda to dovoljno govori o organizaciji kluba. Dobra organizacija donosi rezultate, kad tad. Burazeru, gdje se mahala i navijači pitaju, tu nema rezultata, barem ne kod nas na brdovitom Balkanu. Kod nas ne prolaze takvi sistemi. Za mene je Bayernov idealan, ali neprimjenjiv kod nas. Nama treba zajeban vlasnik koji će donositi razumne, a ne ishitrene odluke. Evo ti primjer kona. Da su se navijači pitali, Husref bi bio otjeran, a oni ne bi pehara vidjeli. Ovako su uzeli duplu.

Mandati su na raspolaganju. Uskoro je sjednica Skupštine. Tu se trebaju svi pojaviti, iskreno i otvoreno razgovarati, te donijeti najbolja moguća rješenja. Nema ostavki, to je neodgovorno, moraju se pojaviti na sjednici i odgovoriti na pitanja.
Prdažem ti da navijaš za Olimpik. Koliko znam tamo nema mahale i privatni je klub.
Jedno je kada navijači biraju trenera, a drugo kada su dioničari. Dioničari imaju vlast, ali ne donose odluke. Imaju uvjek strukture kluba i struka, samo što se ne smiju ovako ponašat kao Šiljak jer znaju da lete. Ovako vlada javašluk jer nema korekcije. Možda to nije idealno rješenje ali je rješenje 99,9% svih naših problema, a to je da se zna ko je vlasnik i da nema zeze. FC Barcelona jako dobro funkcioniše, a i Hajduk, samo što ovom treba vremena da dodje do rezultata. Na kraju Hajduk nije titulu osvojio zbog Dinama koji je prejak, a sve dok se ne sruši sistem ala Misimović (Mamić).

Onog dana kada bi Željo bio privatni klub, od tog dana mene nikada više Grbavica stadion ne bi vidjela. Draže mi je i ovo nego navijat za privatnika, a ti ako hoćeš eno ti Olimpik.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u uto maj 28, 2019 6:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:52 pm

Sada su na potezu clanovi skupstine, prije svega mislim na Vedrana, Amira, Marka, Almira i dr. da se spreme za sjednicu i predloze novu upravu a ovima izglasaju smjenu.
To je jedino rjesenje i mjesto gdje se moze nesto uraditi.
Mi mozemo pisati danima, mjesecima, od protesta nema nista.
Zato treba pozivate clanove ( ko zna koga ) da obavezno dodju na sjednicu i rjese nas ovih ublehasa.
Gdje onaj Dejo N., pisao je jedno vrijeme ovdje da napise ako zna sta vise kakve su sanse za povratak ove ekipe. Ili neko drugi?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:56 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:46 pm
Toliko napisali a nista nisu rekli, fol nude ostavke. Nemate sta nuditi mrs iz kluba.

Selimovicu picko ubleho, gdje je sada recenica da ce Zeljo igrati evropu.

Ovi nas bas jebu u pojam, ovo najbolje vise ne pisati i ne citati nista. Nek jebu mater svoju.
Zamjerili smo (i to dobro) prošlim što su dali ostavke i što se nisu pojavili. Zato ne trebaju dati ostavke, trebaju doći na sjednicu, prezentirati što imaju, odgovarati na pitanja, staviti mandate na raspolaganje, pa neka Skupština odlučuje. A očekujem da dođu SVI.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija