Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:34 pm

igla je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:29 pm
"Futbol" filozof napolje! Šetaj Lutvu i bacaj šuplje svojim vjernicima, zadaj im mjesec posta u tvoju čast.
Ovi njegovi nebitni pušikurci što su tu da statiraju napolje!

"Jedina pozitivna stvar ovog Upravnog odbora je povratak Amara Osima na užarenu klubu najtrofejnijeg kluba u BiH." 😂😂😂😂
Ja bih sam sebe tukao da imam ovakav obraz.
Moj Željo vidiš li kakve "navijače" imaš...
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:37 pm

Željo navijače ima, hvala Bogu, koji imaju mozak, pamet, znaju kritički razmišljati, a ima i vas idolopoklonike koji imate dva Boga u životu.

Mene bi na tvom mjestu bilo stid slova napisati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:38 pm

https://sport.sport.ba/fudbal/ceka-se-o ... ije/320539


Kaze began samo sabura, hahahahhahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahhahahaha
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:39 pm

Nihad Selimović, prvi čovjek Željezničara, nije odgovarao na naše pozive ni poruke što je možda i razumljivo jer sasvim sigurno mu u ovim momentima nije lako, no za očekivati je da se iz kluba oglase putem zvanične stranice i da iznesu svoju stranu priče.

Duša draga, nije mu lako.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:40 pm

Jos ni slova iz kluba nema...hahaha kakve provale.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:42 pm

Dat će Amko izjavu, možda je i dobro što nismo dobili licencu. On zna. Ako on kaže da nema veze, to je to, to se ne preispituje.

@plavaprovalica
Sačekaj da vam babuka da mišljenje, nemoj se sam trudit, brukaš se.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:44 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:03 pm
RokElsner44 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:56 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:43 pm
Imamo primjer i navijaca Hajduka, koji su doduše otkupili klub od vanjskih dionicara. Ali nešto slicno, npr. kroz udruženje navijaca gdje svaki clan te udruge plaća godišnju članarinu od tipa 80, 100 km i ima pravo glasa u izboru za članove uprave i nadzornog odbora, koji se isto tako biraju iz tog istog udruženja. Jest malo utopijski, ali iste te utopijske price se mogu ostvarit' ako im se ozbiljno i transparentno pristupi, kao za istok npr.
Kod Hajduka je to odlicno proslo jer se odazvalo 40 000 ljudi, ali mislim da bi i mi mogli doći barem do nekih 7,8 hiljada, što bi itekako unaprijedilo budzet kluba.
O ostalim pricama o privatizaciji, mucno mi je i razmisljat'. To se u potpunosti kosi sa našom filozofijom.
Ne mogu nikakve pare kupit onu Odinu ekipu iz 2015-e i one emocije.
Hajduk zbog svojih navijaca nekim dijelom ispasta.
Hajduk je primjer kako se ne treba raditi i kako se navijači ne trebaju ništa pitati. Na nama je da dolazimo na tekme, navijamo, kupujemo u fan shopu, učlanjujemo se... Ništa ne smijemo mi odlučivati. Živim za dan kad ćemo se privatizovati, samo molim Boga da to bude neki stranac kojem mahala neće ništa moći. Ubi nas to.
Hajduk je primjer loših rezultata, ali funkcionalan klub. Njima se nikada ne bi moglo desiti Šiljak. Imaju problema sa igrom i rezultatima, ali će se to rješiti. Zamislite da ss ova stvar desila Hajduku, već bi Šiljak bio smjenjen jer klubom upravljaju oni koji ga prate. Zamislite da ss desilo u privatnom klubu, nivoa FK Torpedo. Mislite da bi se amidza počešao. Ne nego bi rekao raspolažite sa tim što imate. Njemu je svejedno šta se ovde dešava u Torpedo pa ga je prodao Vijetnamcu kojem je to nova igračka koja će brzo dosaditi. Jedino u klubu koji je organizovan kao Hajduk gdje se odluke tiču onih koji ga prate. Ne bi Barca bila tako uspjesna i voljena da tako ne moze funkcionisati.
Samo ove dionice uvjek trebaju biti dostupne. Recimo ako se prodaju svih planiranih 10.000, onda emitovati jos 100 a pare od tih 100 podjeliti ovim 10.000. Tako da nikada nikom ne bude zatvorena vrata, već samo disperzija vrijednosti. Siguran sam da je to statut Barce dobro definisao.
Ja privatizaciju nikako ne želim da čujem. Ko hoće privatni klub neka otvara sebi. Ovo treba bit klub svih nas, samo uozbiljiti stvari, a ne da ovako lajemo dok karavani prolaze.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:44 pm

Ali kakav bezobrazluk optužiti skupštinu, a dovedena pred svršen čin od strane Amara. Amar slavio sa Selimovićem i pravi se lud. On ima potrebu da dnevno par puta isprovocira sve redom i ode.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:51 pm

Spin majstori. Za 10 dana će bivša uprava biti kriva za licencu. Pa će onda početi lafo dobronamjerna "šta je tu je" priča, "hajmo se braćo ujediniti", "ne možemo nazad", "sabur, savez nas ne voli".

Na sabur i ujedinjenja pozivaju sad oni koji su hrakali na sve živo. Možemo se ujediniti, ali u tjeranju ovih bogalja.

Isto se već desilo. "Daaaaaaaaj Amaaaaara, tjeraj sve, daj nek dovede svoje." To se bukvalno i desi, e sad ne valja uprava, al Amar valja.
Zadnja izmjena: igla, dana/u uto maj 28, 2019 5:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:52 pm

Iz pouzdanih izvora saznajemo, UO Zeljeznicara obratit ce se javnosti cim se rijesi situacija na sjeveru Kosova.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:53 pm

@haklapuc, iako se širi auditorium slaže sa tvojim mišljenjem forumska pravila ne dozvoljavaju vrijeđanje pa ćeš zbog ove uvrede dobiti ban u trajanju od 24h, iduće banovanje ide na 7 dana.
イビチャ・オシム
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:54 pm

Slavio u Tuborgu sa onim sa duplog govneta koje nas je pralo na ruke za svaku mogucu sitinicu a sad od kako je u klubu jednu recenicu negativno nisu naspisali do dan danas. Cak nas i hvalili, sve profesionalno pisali kako jeste.

Doci ce đavo i kurva karma po svoje uvijek je tako !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:54 pm

UPRAVA NAPOLJE
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:55 pm

Amare odlazi !
 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:58 pm

Elegant je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:54 pm
Slavio u Tuborgu sa onim sa duplog govneta koje nas je pralo na ruke za svaku mogucu sitinicu a sad od kako je u klubu jednu recenicu negativno nisu naspisali do dan danas. Cak nas i hvalili, sve profesionalno pisali kako jeste.

Doci ce đavo i kurva karma po svoje uvijek je tako !
Pa zna se ko je narucivao placene novinarske clanke, emisije, fb stranice. Mali je ovo grad, ne moze ih oprati 100 ovih botova po raznim forumima. Nisu svi navijaci bas ovce za sisanje.
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:02 pm

Da mi nekako mozemo organizovati sa nasim igracima, jednostavno da bojkotuju repku. Pa nek nas predstavlja umjesto Dzeke-Hadzic...
Ali nista od toga. Shvatam nesposobni ste, ali meni je ovo u rangu onog penala u Bjeljini.
Ovo se nikome drugom ne bi desilo, nikome!
Mi cemo opet traziti krivca u nama, kao sto smo i onda, pa cemo gledati sljedece sezone kako nam Zrinski rukom dva gola zabije a mi opet u sebi traziti krivca.
I nakon te sezone dozivjet ces sest poraza gdje je u svakoj utakmici svirano protivniku SVE izmisljali se penali, a tebi ni ocigledni penali nisu.
Davno sam pisao da je Radnik jedini konkurent za Evropu bas zbog politike i saveza, kroz medije ce ici prica kako su i zasluzili da izadju..
Uprava napolje!!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:05 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:02 pm
Da mi nekako mozemo organizovati sa nasim igracima, jednostavno da bojkotuju repku. Pa nek nas predstavlja umjesto Dzeke-Hadzic...
Ali nista od toga. Shvatam nesposobni ste, ali meni je ovo u rangu onog penala u Bjeljini.
Ovo se nikome drugom ne bi desilo, nikome!
Mi cemo opet traziti krivca u nama, kao sto smo i onda, pa cemo gledati sljedece sezone kako nam Zrinski rukom dva gola zabije a mi opet u sebi traziti krivca.
I nakon te sezone dozivjet ces sest poraza gdje je u svakoj utakmici svirano protivniku SVE izmisljali se penali, a tebi ni ocigledni penali nisu.
Davno sam pisao da je Radnik jedini konkurent za Evropu bas zbog politike i saveza, kroz medije ce ici prica kako su i zasluzili da izadju..
Uprava napolje!!
A jes mi te zao al fakat, stvarno mi je zao kad vidim da su ljudi slijepi od ociju.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:06 pm

Što prošlih godina nisu nam ukidali licence? Jesmo li znali uopšte kad je to zasjedanje? Mi da smo ispravni, 1500 Radnika i debila iz saveza ne bi ništa moglo.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:08 pm

Ovaj sto nas je tuzio sa kamatom i sto je doveo poslusnike treba da odgovara, nama ne treba poslusnik Selimovic ili Siljak da daju odgovore i prihvataju odgovornost oni su samo klimaci glavama.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:10 pm

Na kraju, postoje identični slučajevi gdje je UEFA donosila odluke u korist klubova poput Željezničara čak i ako se desilo kašnjenje od nekoliko dana, ukoliko bi se i tako gledalo, jer se gledalo postupanje u dobroj namjeri i pomenuto dugovanje je u potpunosti izmireno.

Znači priznajete da ste zakasnili ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 144 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija