Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:43 pm

Imamo primjer i navijaca Hajduka, koji su doduše otkupili klub od vanjskih dionicara. Ali nešto slicno, npr. kroz udruženje navijaca gdje svaki clan te udruge plaća godišnju članarinu od tipa 80, 100 km i ima pravo glasa u izboru za članove uprave i nadzornog odbora, koji se isto tako biraju iz tog istog udruženja. Jest malo utopijski, ali iste te utopijske price se mogu ostvarit' ako im se ozbiljno i transparentno pristupi, kao za istok npr.
Kod Hajduka je to odlicno proslo jer se odazvalo 40 000 ljudi, ali mislim da bi i mi mogli doći barem do nekih 7,8 hiljada, što bi itekako unaprijedilo budzet kluba.
O ostalim pricama o privatizaciji, mucno mi je i razmisljat'. To se u potpunosti kosi sa našom filozofijom.
Ne mogu nikakve pare kupit onu Odinu ekipu iz 2015-e i one emocije.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:45 pm

Isti ***** ko i s proslom upravom opsta histerija nastala jebu se majke svima redom i tjera sve u picku materinu. Totalno ludilo i sta sad kad odu ovi ne znamo kud gonimo uopste. Mislim i treba da idu ko ih jebe kad su nesposobni ali vec za pola godine cemo opet jebati majke nekom trecem i sve tako u krug. Picke svi do jednog od cijele prosle uprave do ove i amara i nas samih. Nadjite muda glupani pa sjednite za stol svi zajedno pobite se ko vas jebe. Vi se busate u prsa da ste zeljovci da ste ostvareni ljudi da ste uspjeni da imate nesto ponuditi klubu a vidimo samo skupinu curica maminih princeza koje placu jer nije po njihovom. Dokazite da ste odrasli ljudi uspjesni pa iznesite neki plan neko rijesenje. Sve je to trebalo na skupstini uraditi ali ocito da je ne jebe niko ni za sta. Ima li neko da sazove vanrednu skupstinu i nek razrjesi duznosti ove picke koje vode klub i nek postavi vanrednu upravu s jednim zadatkom. Da jebe mater i ovim i proslim i onim prije za sve sto su uradili klubu. A kad skontas koga bi i stavio sve isto. ***** moj iko od njih voli Zelju. Jedina nada i spas jesu navijaci ali ocito da i mi jedemo govna. Prodat ce klub. Nek prodaju kad smo picke obicne. Umjesto da svi odemo u klub da istjeramo sve i da jebemo mater svima i da postavimo 10 najludjih ljudi s juga za koje znamo da su bolesnici i nek vode klub u drugu ligu. Bolje imati klub u drugoj ligi nego sve ovo opet prezivljavati. Bar znamo da je nas. Zanmo da je to nas Zeljo i da nam mogu popusit *****. Doci ce nas 10 000 na prvu utakmicu u federalnoj. Svih 10 000 ce doci zbog zelje ne zbog misketa amara selimovica picke materine. Nismo valjda spali na to da se dva lika ili dvije grupe ljudi ispisava po svima nama i klubu pred stotu godisnjicu. Ko ih ba jebe sve.

https://www.youtube.com/watch?v=D8S2lvd_mQg

Ni države, ni vlasti sve,
Nisu mogle da te ugase,
Jer stojimo, prkosimo,
U srcima te našim nosimo...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:50 pm

Oglasite se pichketine
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:51 pm

Ima li kakva sjednica :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:54 pm

Bice iz Tuborga.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:55 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:35 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:26 pm
Plavanacija je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:14 pm


Gdje nadje 6000 da ce placa ti po 400KM. Na utakmici prosjek 3-4 milje od cega 70% jedva skucka za kartu.
Evo mene prvog. Ja mislim da bi se tek tada pojavili ozbiljni i ostvareni ljudi kojima 400KM godišnje nije ništa i plus recimo 2000 KM kupovina dionice. Para u Sarajevu ima, samo treba imati pametan projekat. Ja sam siguran da bi se pojavilo mnogo više od 6000 ljudi u tako ozbiljnom projektu. Nas i sada ima previše na tribinama, šta gledamo i kakvo je stanje oko kluba. Kada se javašluk otjera onda bi došli i navijači. Ja kada odem na tekmu mi se smuči, tako da se malo ljudi samokažnjava gledajući onu patnju. Kada se kretalo u gradnju istoka, niko nije mislio da će se prodati toliko desetogodišnjih, a prodalo se. Ovde se pojavljuju još ozbiljniji ljudi. To ti dodje kao investicija u preduzeće koje voliš.
Ja kao student bi bez pola rijeci uplatio 400 od stipendije ako treba kad bi ovaj sistem zazivio i pokrenuo se, jer ima plansko i dugorocno sistemsko rjesenje i pozadinu nas navijaca..


Prijedloga ima , cisto da naglasimo za one koji kaze evo predlozite pa nek Amar i kompanija idu... evo prijedloga sasvim korektnih
Ja bi platio mnogo više od 400KM samo da ne trpim ova dva dana nervoze, a kamo li da ne bi platio toliko članarinu jednom uspješnom klubu.
Naravno, još bolje je ako su cifre manje, a broj vlasnika dionica veći. Tome treba težiti. Može se ići postepeno, sa malim brojem dionica. Prve godine 200, druge 300 i tako, ali suština bi bila da nas što više učeatvuje. Treba viditi Barcin statut, ne treba izmisljati toplu vodu. Treba samo prilagoditi broj dionica i cijene našem okruženju. Onda bi navijači imali stvarnu moć, ovako lajemo ko psi u prazno. Ovo sigurno može biti u postepenim koracima, bar djelimično počet uredjivat stvar.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:56 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:43 pm
Imamo primjer i navijaca Hajduka, koji su doduše otkupili klub od vanjskih dionicara. Ali nešto slicno, npr. kroz udruženje navijaca gdje svaki clan te udruge plaća godišnju članarinu od tipa 80, 100 km i ima pravo glasa u izboru za članove uprave i nadzornog odbora, koji se isto tako biraju iz tog istog udruženja. Jest malo utopijski, ali iste te utopijske price se mogu ostvarit' ako im se ozbiljno i transparentno pristupi, kao za istok npr.
Kod Hajduka je to odlicno proslo jer se odazvalo 40 000 ljudi, ali mislim da bi i mi mogli doći barem do nekih 7,8 hiljada, što bi itekako unaprijedilo budzet kluba.
O ostalim pricama o privatizaciji, mucno mi je i razmisljat'. To se u potpunosti kosi sa našom filozofijom.
Ne mogu nikakve pare kupit onu Odinu ekipu iz 2015-e i one emocije.
Hajduk zbog svojih navijaca nekim dijelom ispasta.
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:57 pm

Uprava napolje!
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:03 pm

LARSSON je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:26 pm
Ipak mislim da je laž, precednik ne zna ništa o tome, a i Amar je išao u savez, a znamo svi da ne bi Amar džaba išao u savez.
Kao što ne ide ni u opštinu hahaahhaahha
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:03 pm

RokElsner44 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:56 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:43 pm
Imamo primjer i navijaca Hajduka, koji su doduše otkupili klub od vanjskih dionicara. Ali nešto slicno, npr. kroz udruženje navijaca gdje svaki clan te udruge plaća godišnju članarinu od tipa 80, 100 km i ima pravo glasa u izboru za članove uprave i nadzornog odbora, koji se isto tako biraju iz tog istog udruženja. Jest malo utopijski, ali iste te utopijske price se mogu ostvarit' ako im se ozbiljno i transparentno pristupi, kao za istok npr.
Kod Hajduka je to odlicno proslo jer se odazvalo 40 000 ljudi, ali mislim da bi i mi mogli doći barem do nekih 7,8 hiljada, što bi itekako unaprijedilo budzet kluba.
O ostalim pricama o privatizaciji, mucno mi je i razmisljat'. To se u potpunosti kosi sa našom filozofijom.
Ne mogu nikakve pare kupit onu Odinu ekipu iz 2015-e i one emocije.
Hajduk zbog svojih navijaca nekim dijelom ispasta.
Hajduk je primjer kako se ne treba raditi i kako se navijači ne trebaju ništa pitati. Na nama je da dolazimo na tekme, navijamo, kupujemo u fan shopu, učlanjujemo se... Ništa ne smijemo mi odlučivati. Živim za dan kad ćemo se privatizovati, samo molim Boga da to bude neki stranac kojem mahala neće ništa moći. Ubi nas to.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:17 pm

propadamo.... zvanicno... klub se uskoro gasi... ovo sto je savez uadio nama je nasa posljednja turneja... cilj im je bio da kroz "investicije" za nas stadion i klub pokazu kako suradjuju s nama... to je bilo prije tri godine... sada kad su dobili priliku da opale posljedni metak to su i uradili... klub koliko god bio neorganizovan (a bio je) pokazao je koliko toliko da se drzi pravila... i umjesto da se pogleda kroz prste (kao sto inace rade za druge klubove) oni jedva cekali da napravimo gresku i konacno uniste ono sto dva rata nisu... uniste i ugase nas klub! ovo sto slijedi poslije ljeta je samo posljednja turneja najveceg bh kluba! spremite se za najgore...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:26 pm

Treba podhitno skupštinu kao najviši organ kluba mijenjati.
Po drugi put prave grešku u izboru članova Upravnog i Nadzornog odbora.
Jedina pozitivna stvar ovog Upravnog odbora je povratak Amara Osima na užarenu klubu najtrofejnijeg kluba u BiH.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:28 pm

Jesi pesimista Jovane
イビチャ・オシム
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:28 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:17 pm
propadamo.... zvanicno... klub se uskoro gasi... ovo sto je savez uadio nama je nasa posljednja turneja... cilj im je bio da kroz "investicije" za nas stadion i klub pokazu kako suradjuju s nama... to je bilo prije tri godine... sada kad su dobili priliku da opale posljedni metak to su i uradili... klub koliko god bio neorganizovan (a bio je) pokazao je koliko toliko da se drzi pravila... i umjesto da se pogleda kroz prste (kao sto inace rade za druge klubove) oni jedva cekali da napravimo gresku i konacno uniste ono sto dva rata nisu... uniste i ugase nas klub! ovo sto slijedi poslije ljeta je samo posljednja turneja najveceg bh kluba! spremite se za najgore...
Nece desiti nikakvo gasenje, ali isto tako ni izlazak u Evropu ne bi rijesio sve Zeljine probleme, finansijske bi malo ublazio i nista vise
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:29 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:17 pm
propadamo.... zvanicno... klub se uskoro gasi... ovo sto je savez uadio nama je nasa posljednja turneja... cilj im je bio da kroz "investicije" za nas stadion i klub pokazu kako suradjuju s nama... to je bilo prije tri godine... sada kad su dobili priliku da opale posljedni metak to su i uradili... klub koliko god bio neorganizovan (a bio je) pokazao je koliko toliko da se drzi pravila... i umjesto da se pogleda kroz prste (kao sto inace rade za druge klubove) oni jedva cekali da napravimo gresku i konacno uniste ono sto dva rata nisu... uniste i ugase nas klub! ovo sto slijedi poslije ljeta je samo posljednja turneja najveceg bh kluba! spremite se za najgore...
:rofl: sta sve covjek ovdje nece procitati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:29 pm

"Futbol" filozof napolje! Šetaj Lutvu i bacaj šuplje svojim vjernicima, zadaj im mjesec posta u tvoju čast.
Ovi njegovi nebitni pušikurci što su tu da statiraju napolje!

"Jedina pozitivna stvar ovog Upravnog odbora je povratak Amara Osima na užarenu klubu najtrofejnijeg kluba u BiH." 😂😂😂😂
Ja bih sam sebe tukao da imam ovakav obraz.
Zadnja izmjena: igla, dana/u uto maj 28, 2019 5:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:30 pm

u usta se poserem redom, predsjedniku kluba, upravnom i nadzornom odboru, direktoru kluba i na kraju predsjedniku i podpredsjedniku skupstine.
dvije ovce vi ne mozete sacuvati na livadi.

Amare stidi se!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:30 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:17 pm
propadamo.... zvanicno... klub se uskoro gasi... ovo sto je savez uadio nama je nasa posljednja turneja... cilj im je bio da kroz "investicije" za nas stadion i klub pokazu kako suradjuju s nama... to je bilo prije tri godine... sada kad su dobili priliku da opale posljedni metak to su i uradili... klub koliko god bio neorganizovan (a bio je) pokazao je koliko toliko da se drzi pravila... i umjesto da se pogleda kroz prste (kao sto inace rade za druge klubove) oni jedva cekali da napravimo gresku i konacno uniste ono sto dva rata nisu... uniste i ugase nas klub! ovo sto slijedi poslije ljeta je samo posljednja turneja najveceg bh kluba! spremite se za najgore...
Poštujem te druže, ali po meni je to glupost optužiti savez za ovo što nam se dešava. Kada si ti ispravan, oni te ne mogu srozati, mogu ti na rezultate uticati, ali na licencu ne mogu ako si sve uradio kako treba i na vrijeme.
To je naš klasični sindrom uvijek je neko drugi kriv, u sportu sudija, u politici visoki predstavnik ili Dodik, u vjeri hodža ili pop, a nikada nismo mi krivi i ne preuzimamo odgovornost ni za šta.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:32 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:29 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:17 pm
propadamo.... zvanicno... klub se uskoro gasi... ovo sto je savez uadio nama je nasa posljednja turneja... cilj im je bio da kroz "investicije" za nas stadion i klub pokazu kako suradjuju s nama... to je bilo prije tri godine... sada kad su dobili priliku da opale posljedni metak to su i uradili... klub koliko god bio neorganizovan (a bio je) pokazao je koliko toliko da se drzi pravila... i umjesto da se pogleda kroz prste (kao sto inace rade za druge klubove) oni jedva cekali da napravimo gresku i konacno uniste ono sto dva rata nisu... uniste i ugase nas klub! ovo sto slijedi poslije ljeta je samo posljednja turneja najveceg bh kluba! spremite se za najgore...
:rofl: sta sve covjek ovdje nece procitati.
Daj Boze da on ne bude u pravu ali istog sam misljenja. Pitari u savezu, pitari u klubu, zadali se maksimalno da ispune san i ugase nas a mi nista, samo posmatramo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 5:34 pm

Mi navijaci ako ovo presutimo isti smo kao i oni!
Toliko...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], black64, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], milanribar i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija