Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:05 pm

Manijaci ce se oglasiti nakon sto se klub oglasi, ne pikamo ovu smijesnu izjavu Selimovica.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:06 pm

Nadomjestite novac i razgulite iz svetinje.

Pi.cke jedne smrdljive niste se u stanju obratiti navijacima, vec ste se zabili u mišje rupe
Alea iacta est!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:07 pm

nookey je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:29 pm
AdmirA je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:28 pm
SADA I ZVANIČNO:
UPRAVA NAPOLJE!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:10 pm

fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:00 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:49 pm
fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:40 pm


- Sta iko ima od toga sto si bio ispred njih 5-6 kola? Sta to uopste znaci? Sta cemo s ostalih 27 u kojima smo ostavljeni u prasini? Pa bude nekad i Getafe iznenadjenje u prvih par kola, bude i Udinese... Ali zna se kako lige na kraju zavrse.
- Uz duzno postovanje prema svemu uradjenom od strane prosle uprave - projekti krova i poslovnih prostora su najavljivani. I najavljivani... I najavljivani...
- Nedolazenje grupe drogiranih hordica na njihove tekme je potpuno irelevantno, da se njihov investitor sekirao oko toga i povladjivao im vjerovatno bi razjebali komplet ekipu a svinjski bi uzeo stotu titulu zaredom.
- Union Berlin je simpaticni klubic koji je prvi put u historiji usao u prvu ligu. Sta ce biti dalje to niko ne zna, realno je da ce opet ispasti i ko zna kad se vratiti. Zelimo li stvarno da nam njihov model bude plafon? Ako kojim slucajem zelimo, fali nam "samo" jedna "sitnica" - barem 10 puta vise bolesnih navijaca nego sto ih sad imamo. Fanatika, koji su spremni uraditi sve za klub.
Da ne gubimo energiju se raspravljajući oko stvari kojih se nećemo složiti, predlažem da se diskutuje oko stvari kao što napisa ovaj Samo Jako. On je predložio rješenje. Ako jedna FC Barcelona može funkcionisati tako, što ne bi mi mogli. Treba odrediti početnu vrijednost kluba i dati samo onoliko dionica koliko ima aktivnih članova u prvom krugu. Svako može samo jednu kupiti. Vlasnici tih dionicai biraju upravu. Kada se steknu uvjeti ići na proširenje. Na kraju Željo bi opet bio naš, ali bez javašluka. Sigurno niko od nas ne bi glasao za neke uhljebe i nesposobne ljude.
Model Barcelone je sjajan ali se bojim da je za nas nazalost bajka. Oni su svjetski gigant a mi? I Jugoslavija je bila mala i prilicno nebitna pa smo se onda razjebali i dobili jos manje i nebitnije drzavice u kojima "humani" nacini poslovanja ne funkcionisu.

Barcelona ima xyz broj clanova i xyz puta 100 onih koji cekaju da neko odustane pa da uskoce. Koliko bi mi imali ljudi koji su spremni dati lovu i placati masnu godisnju clanarinu? Sta bi radili kad neko odustane, prestane placati? Mislim da bi to bila samo kap u moru novcanih potreba koje klub ima.
Niko ne traži da Željo bude Barcelona, ali da funkcioniše kao Barcelona, ne vidim problem. Ako njih ima 155 000 vlasnika kluba i plaćaju godišnju članarinu zato što su vlasnici 250 EUR, ne vidim razlog da nas 6000 aktivnih članova ne plati po 400 KM godišnje. To ti je 2.400.000 KM/godišnje samo po tom pitanju. Ovo je samo godišnja participacija kao člana dioničara. Naravno ne bi bili Barcelona, ali bi bili strah i trepet u BiH, pa i u regiji. Pa ja sad adam godišnje više na dresove i karte i opet se neko zaje.... sa tim parama. Najveća prednost bi bilo što bi se neko bojao navijača/dioničara i ne bi bilo javašluka. Možda je ova cifra od 6000 nerealna, a možda bi bila i veća , jer masa ljudi bi htjela da budu dio uspješne priče a sada neće da priđu Želji zbog svih ovih gluposti i ja prvi ako ova lakdrija od ljudi ostane.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:11 pm

Refa1921 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:00 pm
Ma sve i da ovi odu i da se vrati Miske i njegova ekipa opet ćemo biti na istom. Ovi će sabotirati na sve moguće načine, praviti probleme kao što su i prethodnih godina. To je jednostavno tako neki su shvatili da su iznad kluba i da im je klub dužan nešto, a ne oni klubu. Sve dok je tako nama nema napretka.
Barem se neces brinuti o finansijama i propasti kluba i izborit ces evropu i po koji kup i stadion ce se sminkati.
UHLJUPI NAPOLJE
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:11 pm

Sva su sranja pocela da se desavaju kada je bivsa uprava pocela dobru saradnju sa poreznom upavom i utvrđivanje duga koji je nastao za vrijeme proslih garnitura, ne savjesnog i kiriminalnog poslovanja !

Ovi od kada su dosli u klub jednu recenicu o tome nismo culi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:13 pm

Može li Ivica uraditi išta za nas u ovim godinama? Veliko je to ime i veliki čovjek. Možemo li nekako da čujemo kakvo je njegovo rješenje za klub, ima li on kakvih ideja? Da sam u upravi otišao bih njemu i tražio savjet, da sam igrač molio bih da ga vidim i da mi kaže koju.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:14 pm

Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:10 pm
fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:00 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:49 pm

Da ne gubimo energiju se raspravljajući oko stvari kojih se nećemo složiti, predlažem da se diskutuje oko stvari kao što napisa ovaj Samo Jako. On je predložio rješenje. Ako jedna FC Barcelona može funkcionisati tako, što ne bi mi mogli. Treba odrediti početnu vrijednost kluba i dati samo onoliko dionica koliko ima aktivnih članova u prvom krugu. Svako može samo jednu kupiti. Vlasnici tih dionicai biraju upravu. Kada se steknu uvjeti ići na proširenje. Na kraju Željo bi opet bio naš, ali bez javašluka. Sigurno niko od nas ne bi glasao za neke uhljebe i nesposobne ljude.
Model Barcelone je sjajan ali se bojim da je za nas nazalost bajka. Oni su svjetski gigant a mi? I Jugoslavija je bila mala i prilicno nebitna pa smo se onda razjebali i dobili jos manje i nebitnije drzavice u kojima "humani" nacini poslovanja ne funkcionisu.

Barcelona ima xyz broj clanova i xyz puta 100 onih koji cekaju da neko odustane pa da uskoce. Koliko bi mi imali ljudi koji su spremni dati lovu i placati masnu godisnju clanarinu? Sta bi radili kad neko odustane, prestane placati? Mislim da bi to bila samo kap u moru novcanih potreba koje klub ima.
Niko ne traži da Željo bude Barcelona, ali da funkcioniše kao Barcelona, ne vidim problem. Ako njih ima 155 000 vlasnika kluba i plaćaju godišnju članarinu zato što su vlasnici 250 EUR, ne vidim razlog da nas 6000 aktivnih članova ne plati po 400 KM godišnje. To ti je 2.400.000 KM/godišnje samo po tom pitanju. Ovo je samo godišnja participacija kao člana dioničara. Naravno ne bi bili Barcelona, ali bi bili strah i trepet u BiH, pa i u regiji. Pa ja sad adam godišnje više na dresove i karte i opet se neko zaje.... sa tim parama. Najveća prednost bi bilo što bi se neko bojao navijača/dioničara i ne bi bilo javašluka. Možda je ova cifra od 6000 nerealna, a možda bi bila i veća , jer masa ljudi bi htjela da budu dio uspješne priče a sada neće da priđu Želji zbog svih ovih gluposti i ja prvi ako ova lakdrija od ljudi ostane.
Gdje nadje 6000 da ce placa ti po 400KM. Na utakmici prosjek 3-4 milje od cega 70% jedva skucka za kartu.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:16 pm

hardwell je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:13 pm
Može li Ivica uraditi išta za nas u ovim godinama? Veliko je to ime i veliki čovjek. Možemo li nekako da čujemo kakvo je njegovo rješenje za klub, ima li on kakvih ideja? Da sam u upravi otišao bih njemu i tražio savjet, da sam igrač molio bih da ga vidim i da mi kaže koju.
Zamisli Asim i Zaim odu kod Ivice...njima tri Ivice pomoci ne mogu...
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:18 pm

Plavanacija je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:02 pm
Neko je predložio da navijaca kupuju dionice kluba. To je fina ideja, ali kod nas to ne prolazi. Zasto? Nema vecih mahera za lopovluk od nas samih. Na taj nacin bi neko okupio 100 navijaca, pocastio, stavio po 1000KM u dzep i imao vecinu u klubu. I Misimovic i Amar gledaju svoj interes, tako da nisam ni na jednoj strani. Gledam samo pozitivne stvari, Miske je gradio, Amar je donosio titule i tu je kraj price. Zelji trenutno treba neka privremena opcija, koja ce dovesti do najmanje stete. Moja zelja je da se ukljuce legende kluba u pricu, jer zeljo je velika porodica. Pored legendi da se okupi ekipa koja ce znati navuci novac. To je prva faza koja se pod hitno treba uraditi. Druga faza je privatizacija, ali jasno definisana. Nama svima treba da bude jasno da niko ne poklanja svoj novac. Zato ne treba ocekivati da cemo dobro proci, jer svaka privatizacija je losa, ali ako ce osoba NN izgraditi stadion, ako cemo igrati u grupnim fazama Evropskih takmičenja, ja sam ZA. Sve ostalo, a pogotovo nasi ljudi da se pitaju od te price nema nista. Nadam se najboljem scenariju.

PS: jako mi tesko pada sto nema Evrope na Grbavici
Prijatelju ti govoriš o tome da bi neko prodao svoj interes? Nemo jda otkrivamo toplu vodu, eto najveći klub na svijetu tako živi.

Ja koji dam recimo 2000 KM za jednu dionicu i koji plaćam 400 KM/godišnje članarinu na ime vlasništva da se prodam nekome ko bi me počastio???? Smješno je to prijatelju. Onaj ko će dati tolike pare, neće se prodati za jednu kafu. On je vjerovatno zreo čovjek i sa tolikim parama je sam odokazao da voli Želju. Na kraju krajeva ako se neko i proda radi direknto protiv sebe. Ja ti garantujem da bi tih 99,9% bilo nepotkupljivo. Naravno uvjek i uvjek treba biti samo da jedan matični broj ima samo jednu dionicu. Nemoguće je posjedovati dvije dionice!
Sa tim pravilom (jedan matični broj - jedna dionioca) Željo bi bio balkanska Barcelona!!
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:19 pm

ne vidim razlog da nas 6000 aktivnih članova ne plati po 400 KM godišnje
Klasična maštarija
 
Avatar
fcz
Postovi: 4124
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:24 pm

Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:10 pm
fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:00 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:49 pm

Da ne gubimo energiju se raspravljajući oko stvari kojih se nećemo složiti, predlažem da se diskutuje oko stvari kao što napisa ovaj Samo Jako. On je predložio rješenje. Ako jedna FC Barcelona može funkcionisati tako, što ne bi mi mogli. Treba odrediti početnu vrijednost kluba i dati samo onoliko dionica koliko ima aktivnih članova u prvom krugu. Svako može samo jednu kupiti. Vlasnici tih dionicai biraju upravu. Kada se steknu uvjeti ići na proširenje. Na kraju Željo bi opet bio naš, ali bez javašluka. Sigurno niko od nas ne bi glasao za neke uhljebe i nesposobne ljude.
Model Barcelone je sjajan ali se bojim da je za nas nazalost bajka. Oni su svjetski gigant a mi? I Jugoslavija je bila mala i prilicno nebitna pa smo se onda razjebali i dobili jos manje i nebitnije drzavice u kojima "humani" nacini poslovanja ne funkcionisu.

Barcelona ima xyz broj clanova i xyz puta 100 onih koji cekaju da neko odustane pa da uskoce. Koliko bi mi imali ljudi koji su spremni dati lovu i placati masnu godisnju clanarinu? Sta bi radili kad neko odustane, prestane placati? Mislim da bi to bila samo kap u moru novcanih potreba koje klub ima.
Niko ne traži da Željo bude Barcelona, ali da funkcioniše kao Barcelona, ne vidim problem. Ako njih ima 155 000 vlasnika kluba i plaćaju godišnju članarinu zato što su vlasnici 250 EUR, ne vidim razlog da nas 6000 aktivnih članova ne plati po 400 KM godišnje. To ti je 2.400.000 KM/godišnje samo po tom pitanju. Ovo je samo godišnja participacija kao člana dioničara. Naravno ne bi bili Barcelona, ali bi bili strah i trepet u BiH, pa i u regiji. Pa ja sad adam godišnje više na dresove i karte i opet se neko zaje.... sa tim parama. Najveća prednost bi bilo što bi se neko bojao navijača/dioničara i ne bi bilo javašluka. Možda je ova cifra od 6000 nerealna, a možda bi bila i veća , jer masa ljudi bi htjela da budu dio uspješne priče a sada neće da priđu Želji zbog svih ovih gluposti i ja prvi ako ova lakdrija od ljudi ostane.
Kad bi tako funkcionisalo ne bi bilo sretnijeg od mene, odmah bih to uradio za sebe i bar jos jednu osobu. Ta neka cifra od 2.5 miliona bi bila OK za dominaciju u nasoj ligi i nekakav iskorak u Evropi. Ali mislim da je prosto nemoguce to skupiti, cak ni 10% od toga. A sta tek ako se ljudi pocnu osipati, nije bas da bi drugi stajali u redu pa da dodju na njihovo mjesto. Daj Boze da neko pokusa i to pa uspije ali ja tu, nazalost, ne vidim sansu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:26 pm

Plavanacija je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:14 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:10 pm
fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:00 pm


Model Barcelone je sjajan ali se bojim da je za nas nazalost bajka. Oni su svjetski gigant a mi? I Jugoslavija je bila mala i prilicno nebitna pa smo se onda razjebali i dobili jos manje i nebitnije drzavice u kojima "humani" nacini poslovanja ne funkcionisu.

Barcelona ima xyz broj clanova i xyz puta 100 onih koji cekaju da neko odustane pa da uskoce. Koliko bi mi imali ljudi koji su spremni dati lovu i placati masnu godisnju clanarinu? Sta bi radili kad neko odustane, prestane placati? Mislim da bi to bila samo kap u moru novcanih potreba koje klub ima.
Niko ne traži da Željo bude Barcelona, ali da funkcioniše kao Barcelona, ne vidim problem. Ako njih ima 155 000 vlasnika kluba i plaćaju godišnju članarinu zato što su vlasnici 250 EUR, ne vidim razlog da nas 6000 aktivnih članova ne plati po 400 KM godišnje. To ti je 2.400.000 KM/godišnje samo po tom pitanju. Ovo je samo godišnja participacija kao člana dioničara. Naravno ne bi bili Barcelona, ali bi bili strah i trepet u BiH, pa i u regiji. Pa ja sad adam godišnje više na dresove i karte i opet se neko zaje.... sa tim parama. Najveća prednost bi bilo što bi se neko bojao navijača/dioničara i ne bi bilo javašluka. Možda je ova cifra od 6000 nerealna, a možda bi bila i veća , jer masa ljudi bi htjela da budu dio uspješne priče a sada neće da priđu Želji zbog svih ovih gluposti i ja prvi ako ova lakdrija od ljudi ostane.
Gdje nadje 6000 da ce placa ti po 400KM. Na utakmici prosjek 3-4 milje od cega 70% jedva skucka za kartu.
Evo mene prvog. Ja mislim da bi se tek tada pojavili ozbiljni i ostvareni ljudi kojima 400KM godišnje nije ništa i plus recimo 2000 KM kupovina dionice. Para u Sarajevu ima, samo treba imati pametan projekat. Ja sam siguran da bi se pojavilo mnogo više od 6000 ljudi u tako ozbiljnom projektu. Nas i sada ima previše na tribinama, šta gledamo i kakvo je stanje oko kluba. Kada se javašluk otjera onda bi došli i navijači. Ja kada odem na tekmu mi se smuči, tako da se malo ljudi samokažnjava gledajući onu patnju. Kada se kretalo u gradnju istoka, niko nije mislio da će se prodati toliko desetogodišnjih, a prodalo se. Ovde se pojavljuju još ozbiljniji ljudi. To ti dodje kao investicija u preduzeće koje voliš.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:28 pm

Jos se nisu oglasili
Željezničar ante portas !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:31 pm

Elegant je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:11 pm
Sva su sranja pocela da se desavaju kada je bivsa uprava pocela dobru saradnju sa poreznom upavom i utvrđivanje duga koji je nastao za vrijeme proslih garnitura, ne savjesnog i kiriminalnog poslovanja !

Ovi od kada su dosli u klub jednu recenicu o tome nismo culi.
Nazalost nebih rekao. Sranja su pocela kad nismo imali rezultata. Dok imas rezultate slabo ko ce reagovati, kad nemas onda svako smeta, i oni koji zasluzuju i oni koji ne.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:33 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:19 pm
ne vidim razlog da nas 6000 aktivnih članova ne plati po 400 KM godišnje
Klasična maštarija
Nije, to ti je djelimično i biznis. Sa uređenim sportskim klubom možeš čak i zaraditi. Na sarajevskoj bezi se prodaju i dionice mnogo manje vrijednih i potetnih privrednih subjekata. Zamisli da FK Željo ljubavlju i biznisom dioničara ima najbolji kamp u BiH i počne prodavati igrače, kao Dinamo ZG.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:35 pm

Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:26 pm
Plavanacija je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:14 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:10 pm


Niko ne traži da Željo bude Barcelona, ali da funkcioniše kao Barcelona, ne vidim problem. Ako njih ima 155 000 vlasnika kluba i plaćaju godišnju članarinu zato što su vlasnici 250 EUR, ne vidim razlog da nas 6000 aktivnih članova ne plati po 400 KM godišnje. To ti je 2.400.000 KM/godišnje samo po tom pitanju. Ovo je samo godišnja participacija kao člana dioničara. Naravno ne bi bili Barcelona, ali bi bili strah i trepet u BiH, pa i u regiji. Pa ja sad adam godišnje više na dresove i karte i opet se neko zaje.... sa tim parama. Najveća prednost bi bilo što bi se neko bojao navijača/dioničara i ne bi bilo javašluka. Možda je ova cifra od 6000 nerealna, a možda bi bila i veća , jer masa ljudi bi htjela da budu dio uspješne priče a sada neće da priđu Želji zbog svih ovih gluposti i ja prvi ako ova lakdrija od ljudi ostane.
Gdje nadje 6000 da ce placa ti po 400KM. Na utakmici prosjek 3-4 milje od cega 70% jedva skucka za kartu.
Evo mene prvog. Ja mislim da bi se tek tada pojavili ozbiljni i ostvareni ljudi kojima 400KM godišnje nije ništa i plus recimo 2000 KM kupovina dionice. Para u Sarajevu ima, samo treba imati pametan projekat. Ja sam siguran da bi se pojavilo mnogo više od 6000 ljudi u tako ozbiljnom projektu. Nas i sada ima previše na tribinama, šta gledamo i kakvo je stanje oko kluba. Kada se javašluk otjera onda bi došli i navijači. Ja kada odem na tekmu mi se smuči, tako da se malo ljudi samokažnjava gledajući onu patnju. Kada se kretalo u gradnju istoka, niko nije mislio da će se prodati toliko desetogodišnjih, a prodalo se. Ovde se pojavljuju još ozbiljniji ljudi. To ti dodje kao investicija u preduzeće koje voliš.
Ja kao student bi bez pola rijeci uplatio 400 od stipendije ako treba kad bi ovaj sistem zazivio i pokrenuo se, jer ima plansko i dugorocno sistemsko rjesenje i pozadinu nas navijaca..


Prijedloga ima , cisto da naglasimo za one koji kaze evo predlozite pa nek Amar i kompanija idu... evo prijedloga sasvim korektnih
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:36 pm

Odlazite futavci
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:36 pm

Hajmo ublehe oglasite se, kakav ***** od PR sluzbe ako je uopste imamo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:37 pm

Čekaju da neko drugi objavi vijest pa da kopiraju.

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, gavran, Google [Bot], igla, PlavaDobrinja1921 i 218 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija