Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:31 pm

bojamora je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:29 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:19 pm
bojamora je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:11 pm


Ni Ivica ni Amar nisu nikad ništa radili protiv kluba i zato nek je sramota onih koji ih pljuju-
Gospodin Ivica Osim naravno da nije. Nemojte njega mijesati sa gospodinom Amarom. Gospodin Ivica Osim je ziva legenda kluba i neko poseban. Sin mu je grobar Zeljeznicara. On je doveo ove ljude u Zelju, on ih je birao i otjerao bivsi saziv Upravnog Odbora, i Nadzornog ako hocete. Gospodin Amar Osim je naplatio kamatu od Zeljeznicara dva puta. Kako vas nije sramota spominjati ga u istom kontekstu sa gospodinom Ivicom? Je li to nacin na koji zelite da sacuvate ovo sto radi on? Tako volite Zelju? Tako sto relativizirate stvari spajajuci Amara sa Ivicom? Sramota i neka vas je stid svih vas koji to radite! Pa Ivica Osim se je javno pitao zasto mu to treba. Zamislite koliko se je tek privatno pitao!?

Amar Osim ce Zelju prodati (banalno pitanje je kako trener moze Zelju pridati!!!) za bilo sta, samo da napalti novac koji tvrdi da duguje, a za isti nema nikakav dokaz. Neka mu potpise Gredic ili Zujo pa neka onda isplati to, ali nece to niko da potpise jer bi sudjelovao u krivicnom djelu.
Normalno da mu se dugovalo jer je dao pare klubu kad niko drugi nije htjeo. To izgleda svi znaju sem tebe koji stalno pljuje bez činjenica i argumenata. Kad je Ivica rekao da Amaru ne treba sve ovo mislio je na komentare poput tvojih ali se on ipak vratio u klub zato što ga voli kao i mnogi od nas koji ga ne pljujemo.
Sve ok voli Amar Zelju ali tu ljubav pokazuje na cudan nacin.

Sad autom prolazim pored Grbavice ma mrakaca uveliko...kakav hitan sastanak i pm.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:35 pm

Brkoo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:15 pm
Tare1921 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:58 pm
Mi sanjali Stilica, Dialibu, Hadzica, Graovca, Sanicanina, Beganovica, Ordagica, Tomica, Subica, Muminovica, Colica pa cak i da nam Krpic i Zec ostanu ali nista od toga, jer sad nemamo para a digli kreditcine koje valja platiti.
FUJJJ
Sad valja gledati Bogija, Egzistenciju, Sadikovica, Fejzica, Zajmovica, Bajica, Sipovica i ostale ublehe
Mozemo mi sanjati koliko hocemo i da imamo novac sumnjam da bi Amar doveo ove sto navijaci o njima sanjaju. Vratite malo film u nazad i vidjet cete kakvu smo ekipu imali i odakle ih je sve iskopao i od njih napravio tim koji dise kao jedan.. Kasnije je postepeno nadogradjivao ekipu sto je dovelo do duple krune i bas dominacije..
Zato sto su tad svi puno losiji bili nego danas...sarajvo nije imalo investitora a zrinja nije bio ni z od onog sto je sad.Svi su napredovali sem nas.Evo doveo je anonimuse amar kao sto je i tad, klepac i bajic pa ne zna se ko je gori...proslost je proslost, jos sad velez i borac ce biti.Nikad teza liga..
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:35 pm

Kakvo je nekad jedinstvo vladalo u klubu.

phpBB [video]
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:36 pm

Brkoo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:15 pm


Mozemo mi sanjati koliko hocemo i da imamo novac sumnjam da bi Amar doveo ove sto navijaci o njima sanjaju. Vratite malo film u nazad i vidjet cete kakvu smo ekipu imali i odakle ih je sve iskopao i od njih napravio tim koji dise kao jedan.. Kasnije je postepeno nadogradjivao ekipu sto je dovelo do duple krune i bas dominacije..
Druga su vremena prijatelju moj ...
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:36 pm

bojamora je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:29 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:19 pm
bojamora je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:11 pm


Ni Ivica ni Amar nisu nikad ništa radili protiv kluba i zato nek je sramota onih koji ih pljuju-
Gospodin Ivica Osim naravno da nije. Nemojte njega mijesati sa gospodinom Amarom. Gospodin Ivica Osim je ziva legenda kluba i neko poseban. Sin mu je grobar Zeljeznicara. On je doveo ove ljude u Zelju, on ih je birao i otjerao bivsi saziv Upravnog Odbora, i Nadzornog ako hocete. Gospodin Amar Osim je naplatio kamatu od Zeljeznicara dva puta. Kako vas nije sramota spominjati ga u istom kontekstu sa gospodinom Ivicom? Je li to nacin na koji zelite da sacuvate ovo sto radi on? Tako volite Zelju? Tako sto relativizirate stvari spajajuci Amara sa Ivicom? Sramota i neka vas je stid svih vas koji to radite! Pa Ivica Osim se je javno pitao zasto mu to treba. Zamislite koliko se je tek privatno pitao!?

Amar Osim ce Zelju prodati (banalno pitanje je kako trener moze Zelju pridati!!!) za bilo sta, samo da napalti novac koji tvrdi da duguje, a za isti nema nikakav dokaz. Neka mu potpise Gredic ili Zujo pa neka onda isplati to, ali nece to niko da potpise jer bi sudjelovao u krivicnom djelu.
Normalno da mu se dugovalo jer je dao pare klubu kad niko drugi nije htjeo. To izgleda svi znaju sem tebe koji stalno pljuje bez činjenica i argumenata. Kad je Ivica rekao da Amaru ne treba sve ovo mislio je na komentare poput tvojih ali se on ipak vratio u klub zato što ga voli kao i mnogi od nas koji ga ne pljujemo.
Slobodno otidji i potpisi to da mu se duguje, ako vec znas. Zasto niko to nije potpisao? Ma da li to opravdavas slucajno kamatarenje Zeljeznicara? Sram neka te je! Gospodin Ivica je to rekao misleci na tebe i takve, a poznavajuci bolesnu ambiciju vlastitog sina. On je doveo ove u klub, on je najodgovorniji za ovo sto oni rade.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:41 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:35 pm
Kakvo je nekad jedinstvo vladalo u klubu.

phpBB [video]
Kad vidim ovo place mi se ...
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:46 pm

Sumnjam da ce se Manijaci oglasiti.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:48 pm

sahmat je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:41 pm
zeljoiznadsvega je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:35 pm
Kakvo je nekad jedinstvo vladalo u klubu.

phpBB [video]
Kad vidim ovo place mi se ...
gdje neces posebno u ovim trenutcima kad se sve sastane pogledati ovu skupinu bolesnika u Plavu boju koji su dan i noc radili za dobrobit Zelje neko ovako a neko onako...mene stid sto smo ih potrosili
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:50 pm

Sutnja je odobravanje, ipak se nadam nekoj reakciji.

Gdje ste sada Pesto i kompanijo sa nikovima, sve vam...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:54 pm

Qooler je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:50 pm
RokElsner44 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:40 pm
Durgo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:21 pm


A oni ce ostati? Nek idu moliti Vukotica i Grande Misketa nek se vrate kako znaju....
Ja naglasavam prema mojim informacijama koje ne znam jesu li tačne, oni ce ostati.
Sve sam bliže odluci da dok su ovi u klubu mene Grbavica neće vidjeti i to poslije nekoliko godina redovnog druzenja. Nisu zasluzili moju potporu. Ja od usta odvajam doniram, a oni bacise milion niz vodu. Da je samo milion, već i ismijavanje kluba. Ponizili su nas u polusezoni vise neg u zadnje tri godine: 1. Stanić
2. Bogi
3. 0:3 od pitara
4. Izvinjenje savezu
5. Čelik nakon 16 godina i to na Grbavici
6. Licenca
U debelom sam razmišljanju da li je za Želju pomoć ovakvima dati i 1 KM prihoda.
Šta ti je Bogi kriv Bgt?
Spoiler:
:(
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:55 pm

Kadeti danas dobili Pomorac rezultatom 3:0 na Kvarnerskoj rivijeri. Sutra protiv Vardara, a u srijedu protiv Rijeke.

slika
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:56 pm

Uff kakav je komentar napisao neki manijak na zadnjoj objavi na zvanicnoj fb stranici kluba...onako im se treba postaviti do kraja, zalosno sto je morao na onakvoj bolnoj objavi ali ocito nije imao strpljenja i mogao otrpiti.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2990
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:59 pm

RokElsner44 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:46 pm
Sumnjam da ce se Manijaci oglasiti.
Oglasili su se kada su tjerali proslu upravu sto znaci da se moraju i sada izjasniti.

Na kraju krajeva svi smo mi Manijaci neko je stariji, a neko mladji i ovo je klub svih nas koji mu zelimo dobro i koji ga bezuslovno vole
Alea iacta est!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:01 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:56 pm
Uff kakav je komentar napisao neki manijak na zadnjoj objavi na zvanicnoj fb stranici kluba...onako im se treba postaviti do kraja, zalosno sto je morao na onakvoj bolnoj objavi ali ocito nije imao strpljenja i mogao otrpiti.
Molicu sliku da vidim taj komentar.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:02 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:08 pm
5 bilo protiv, jedan suzdrzan.
Većina nas je znala da od licence nema ništa. Pravilnik za evropu je jasan. sa 31. moraš imati čiste račune, mi to nismo imali.
Pokušavao sam da ne vjerujem u teorije zavjere
ali me postupci ovih demaantuju.
Previše je slučajnosti.
Kao što sam već napisao. Sve su prilike da nam je otoka budući dom.
Nadam se da sam u krivu.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:03 pm

SELIMOVIĆU KERU ODLAZI IZ ŽELJEZNIČARA
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:04 pm

izvinjavam se svima sto sam juce napisao da sam cuo da je licenca gotova stvar, eto bila je gotova ali ne bas nama u prilog

upravu treba otjerati u svakom slucaju, krivci su nema sta, iako ima tu i politike...takodjer svakako treba poslati sudijske greske na nasu stetu zadnjih godina, i savezu i uefi pa da vidimo sta cemo po tom pitanju, ako i nakon ovoga budemo sutili onda nemamo sta vise nekog drugog kriviti, sad treba dici glas ili vjecno sutiti
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:05 pm

Hvala vam klosari što ste unistili za 4 mjeseca nesta što je građeno 4 godine. Prije pola godine smo bili sinonim za uređenost i sistem a sad nam se smiju i seoski klubovi.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:06 pm

RokElsner44 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:46 pm
Sumnjam da ce se Manijaci oglasiti.
Zasto ne ? Pa oni su ti koji bi prvi trebali pokrenuti neke stvari u nadi za bolje sutra. Meni jedino smeta sto pojedinaca, Manijaka, koji su tjerali upravu i galamili po drustvenim mrezama, sad nema nigdje. Volio bih cuti njihovo misljenje jer je tu bilo dosta starijih ljudi/momaka koje sam postovao i gledao na njih kao na pametne momke.
Ljudski je grijesiti, ali greske treba priznati, prihvatiti i pokusati promjeniti. Manijaci svoju gresku, tjeranjem prosle uprave kako bi se doveli ovi koji su dosli, ne mogu popraviti. Trenutna uprava svoju gresku, nase neigranje europskih utakmica ove godine koje donose puno novca za nas, ne mogu popraviti, ali mogu i moraju nadomjestiti. Ako ostaju.
Nacina ima, ja sam siguran da ima i dva miliona maraka nisu neke pare. Za ljude koji bi da vode nogometni klub, nisu i ne trebaju biti neke pare niti pretjeran izazov da se to nadomjesti. Problem trenutne uprave je nacin na koji su dosli i gubitak povjerenja od strane navijaca. Ja kad se sjetim utakmice protiv Sirokog, jeza svaki put. Raja od usta odvajala za Istok. Mislite da bi ovima dali toliko para ? Naravno da ne.
Ono sto mene najvise boli jeste Amarova uloga u svemu ovome. Nisam pametan. Necu da prihvatim da je on taj koji bi Zelju prodao za sitnu pare i koji bi nas sve izdao. Jebote koliko sam se radovao zbog Zelje dok je Amar bio trener, a sad ovo. Stoji i ona da para vrti gdje burgija ne moze i da vrijeme mijenja ljude pa ako se to desilo Amaru, onda sto dalje od kluba. Kad vidim i gledam s kakvim ljudima je slavio ulazak u klub, strah me.
Sramota je sto jos uvijek niko nije izisao pred navijace. Ja danas nisam jeo citav dan, a nisam ni postio. Sad pijem pivu na prazan stomak, a to ne valja :D Boli njih ***** ocito za navijscima, a to su pokazali vise puta. Celavog covjek iz 1921 ekipe, nek ne zamjeri sto se ne mogu sjetiti imena, cijenim vise nego bilo kojeg uposlenika naseg kluba, a oni su ga udaljili sa Grbavice jer im se moze. Branili su savez, cestitali pitarima.
Mi svi, sami sa sobom, u svojim glavama, moramo rascistiti i skontati ko za koga navija. Mene savrseno boli ovo malo sramote u gacama ko ce biti u upravi, ko ce biti trener, cime se stolice ciste i ostale gluposti. Ja volim Zelju i zbog njega ne mogu docekati prvu orijateljsku da se nasikiram kako opet niko ne moze centrirati kako treba. Ko nas jebe sto smo bolesnici, al braco skontajte se da nam je Zeljo uznad svake uprave, trenera i bivseg igraca.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:06 pm

UPRAVA PEDERI ŽELJU STE NA SJEBALI!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija