Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:23 pm

super1 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:20 pm
Nadam se da je Nsbih odigrao zadnju tekmu na stadionu
Ma kakvi brate, ide sutra dopis prema NSBiH sa izvinjenjem sto smo uopste isli na drugostepenu hahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:26 pm

Nadam se da ćemo otvoriti oči, pola saveza je iz lavora,nemamo nikoga vec godinama u savezu,a vi se raspravljajte ko je u pravu a ko ne , prestanite se razdvajati, Mi smo Željini Željo je naš!!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:27 pm

super1 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:10 pm
Pozdrav svima
Pa gdje si ti , nije te bilo :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:27 pm

jos uvijek šok i nevjerica... ali i to ce proci, nadam se da ce vec sutra nakon prespavane noci biti lakse prihvatiti sve ovo...
nada i vjera u bolje sutra NE SMIJE isceznuti
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:27 pm

Samo da se prisjetimo ublehe:

Na nama je još samo da dobijemo odgovor Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine da je sve u redu, i da možemo bez problema igrati u Europi. Mi smo se okrenuli samo sebi, ove igranke po medijima nas ne zanimaju. Imam informaciju da će nam NSBiH odobriti licencu za Europu i tako se ponašamo", dodao je Selimović.

Idi iz kluba picko, ***** i tebe i Sparse ugasili se abd...doduse i ugaseni su. Sljedece sezone nece postojati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:28 pm

Hoce li se uhljupi udostojuti da izdaju saopstenje
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:28 pm

Ostalo je samo ime... bas mi je krivo sto je kraj sezone... da ima barem jos jedna tekma....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:30 pm

super1 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:22 pm
Pa ti Ivice poguraj Sarajevo a ne Olimpik prije par godina, sada nam je Maid "vratio"
Nije ti kriv maid,ku*ac palac i ostali..
Kriv ti je mirsoni karin*s sto ke imao 3ipo mjeseca a nije 30 milja prebacio nego cekao zadnji dan i onda kao pogrijesi broj u banci..
Ruka mu se osusila i njemu i svima na skupstini sto su glasali za amara lopova i ovu lopovsku upravu.Klosari jedni,ovo nam je u nekom najboljem slucaju korak unazad 5 godina za ostalim konkurentima ako se ne ugasimo(odose sponzori,pare od uefe,navijaca,fan shopa,dijaspore i koeficijenta u evropi,dobrih igraca i tansfera itd itd...)

Ovo ti je ona prica kad mali ne izadje naispit pa dodje starom na oci i kaze:babo,babo onaj profesor me bas mrzi i namjerno me obori..

UPRAVA NAPOLJE!!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:30 pm

super1 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:26 pm
Nadam se da ćemo otvoriti oči, pola saveza je iz lavora,nemamo nikoga vec godinama u savezu,a vi se raspravljajte ko je u pravu a ko ne , prestanite se razdvajati, Mi smo Željini Željo je naš!!!!!
Od kad ja ovo govorim, sad nam treba jedinstvo kao nikad prije. Ali dzaba, ne mozes ljude okupiti oko Siljka i Selimovica. Otisli su ljudi koji su imali povjerenje svih Zeljovaca, ljudi cije su akcije u interesu Zelje podrzavane sirom planete, djeca i studenti od usta odvajali za stolice, zasto? Pa vjerovali su upravi, ovima sad niko ziv ne vjeruje, cast izuzecima.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:31 pm

Hajde Široki uzmi titulu onim govnarima!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:32 pm

super1 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:10 pm
Pozdrav svima
Obradovao si me kada sam vidio da si se ulogovao.

Veliki pozdrav. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:32 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:28 pm
Hoce li se uhljupi udostojuti da izdaju saopstenje
kada se slisti 3 5 flasa sampanjca
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:33 pm

exbabilon je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:30 pm
super1 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:26 pm
Nadam se da ćemo otvoriti oči, pola saveza je iz lavora,nemamo nikoga vec godinama u savezu,a vi se raspravljajte ko je u pravu a ko ne , prestanite se razdvajati, Mi smo Željini Željo je naš!!!!!
Od kad ja ovo govorim, sad nam treba jedinstvo kao nikad prije. Ali dzaba, ne mozes ljude okupiti oko Siljka i Selimovica. Otisli su ljudi koji su imali povjerenje svih Zeljovaca, ljudi cije su akcije u interesu Zelje podrzavane sirom planete, djeca i studenti od usta odvajali za stolice, zasto? Pa vjerovali su upravi, ovima sad niko ziv ne vjeruje, cast izuzecima.
Nijednom clanu uprave vise ja ne vjerujem...svi su oni bili upuceni u situaciju. Pustite to samo Siljak znao...sta mislite da se Amar nije raspitao o svim dugovanjima itd.

Sad mi nekako ima smisla ona odjavna spica 1921TV...gasi, motaj kablove
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:35 pm

Tu indokrinaciju da jednom Osimu se ne smije nesto reci je klasicno ubijanje u pojam. Ma i gospodini Ivici, a ne gospodinu Amaru se moze i mora reci ako rade protiv Zeljeznicara. Pa Zeljo je veci od jednog Amara Osima! Mnogo, mnogo veci! Pa da li je to slijepo vjerovanje u mitove i dovelo do ovoga svega? Jako sam dugo uz Zeljeznicar i uvijek sam pisao da ce nas ovaj mit o gospodinu Amaru Osimu kostati jednog dana. Cak i na orgu, gdje se nisam jako dugo ulogovao zadnjih godina. Odlazite Amare i pustite ovaj po svemu posebni klub na miru!

17.12.2018 - Pocetak kraja Zeljeznicara kakvog smo poznavali. Zapamtite to dobro.

Prijedlog je sljedeci: Pisite Senadu, Manuelu i ostalim clanovima bivseg saziva UO da se vrate. Molite ih i izvinjavajte im se, svi vi koji ste sutali, digli ruke ili pobjegli. To je jedini nacin! A siguran sam da se zele vratiti, siguran sam!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:39 pm

Iskreno, bolje nismo ni zasluzili. To najvise boli. Hajd’ kad te zajebe sudija, savez, komsija ili neko pa si ljut na nepravdu. Najgore ovo kad sam sebe zajebes. Krenuvsi od Uprave ove gdje su osim predsjednika vjerovatno svi Zeljovci, ali im je vecini bitniji vlastiti dzep, do nas navijaca. Kako one manjine sto je otjerala proslu Upravu, tako i vecine ove koja je sutjela.

Najavili su ostavke, cekamo ih i nek se gone iz svetinje. Kako dalje? Lako, nikad lakse. Nemamo sta izgubiti, pa ako treba i od nule krenuti nek bude tako. Naci nove ljudi, prave Zeljovce. Ne moraju to biti bogati biznismeni, samo nek su pravi istinski Zeljovci. Cistog obraza i namjera. Nek rade posteno i vrijedno i uspjeh ce doci kad tad. Ima dosta Zeljovaca koji ce prave ljude i sponzorirati i podrzavati, dovoljni smo sami sebi. Uvijek i bili. Trebamo se ujediniti samo, a za to nam trebaju cisti ljudi, iza kojih cemo svi stajati zajedno.

Najbolje da se vrate Vukotic i ostali, osim Misimovica. Nek Amar ostane kao trener, iako je najveci krivac za ovo stanje sad. Ne treba mu veca kazna nego da mu nadredjeni budu ljudi koje nije on doveo. Nek radi svoj posao, ili nek sam napusti.

Ovi svakako nisu sposobni ni za sta, kamoli da nadoknade ovu stetu koju su skrivili. Nisu sposobni uplatiti obicnu uplatnicu, da mogu donijeti milion u klub. Mislim mogu donijeti milione, ali one koje pravi Zeljovac nijedan ne zeli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:40 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:33 pm
exbabilon je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:30 pm
super1 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:26 pm
Nadam se da ćemo otvoriti oči, pola saveza je iz lavora,nemamo nikoga vec godinama u savezu,a vi se raspravljajte ko je u pravu a ko ne , prestanite se razdvajati, Mi smo Željini Željo je naš!!!!!
Od kad ja ovo govorim, sad nam treba jedinstvo kao nikad prije. Ali dzaba, ne mozes ljude okupiti oko Siljka i Selimovica. Otisli su ljudi koji su imali povjerenje svih Zeljovaca, ljudi cije su akcije u interesu Zelje podrzavane sirom planete, djeca i studenti od usta odvajali za stolice, zasto? Pa vjerovali su upravi, ovima sad niko ziv ne vjeruje, cast izuzecima.
Nijednom clanu uprave vise ja ne vjerujem...svi su oni bili upuceni u situaciju. Pustite to samo Siljak znao...sta mislite da se Amar nije raspitao o svim dugovanjima itd.

Sad mi nekako ima smisla ona odjavna spica 1921TV...gasi, motaj kablove
Ma ljudi kako ne shvatate, ovo je sve namjerno. Ovako se kuha žaba.
Dakle ono što je rutina u poslu kojim se baviš toliko godinase ne zaboravlja. Treba samo dokučiti cilj ovoga. Naveo sam dva, možda je i treći da je Šiljak potkovan da malo zaboravi. Danas se sve potkiva.
Nadam se da je ovo i da nije srozavanje kluba da ga se privatizira.
Mjesec su nas zavlacili, ovo ono, ubijali su oštricu naše reakcije, sada će priča o tužbama koje se niko neće ni sjećati za par mjeseci.
Druga faza je nabijanje dugova Želji i to tolikih da mu dugovi budu jednaki imovini. Sve to je oprobani recept.
Siguran sam da je ovo sve smišljeno, e sad jel Šiljak sam izvodjač ili je to dio organizovanog pokreta sa većim ciljem, sve ćemo vidjeti.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pon maj 27, 2019 9:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:40 pm

Durgo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:21 pm
RokElsner44 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:18 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:07 pm


Sve ok brate ali sta sada sve ce biti ok.
Treba ih sve raspustiti.
Ja sam dobio informaciju da je dobio otkaz i to je to. Ja prenosim informaciju da li je tacna ne znam i sve ce poslano biti UEFI.
A oni ce ostati? Nek idu moliti Vukotica i Grande Misketa nek se vrate kako znaju....
Ja naglasavam prema mojim informacijama koje ne znam jesu li tačne, oni ce ostati.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:45 pm

Lafo svi nas mrze, Maid glasao, pa Ivice guraj Sarajevo I slicna sranja a to sto debilcine proklete nisu uplatile jebenih 20.000 KM I mjesec ranije to nikom nista.
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u pon maj 27, 2019 10:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:50 pm

5-1 je glasanje bilo, taj 1 je bio lik iz Zenice, ostalo sve protiv, da se ne bi naglabalo i palamudilo više. Prvo očistiti svoju avliju pa onda oplesti po savezu ...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:50 pm

RokElsner44 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:40 pm
Durgo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:21 pm
RokElsner44 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:18 pm

Ja sam dobio informaciju da je dobio otkaz i to je to. Ja prenosim informaciju da li je tacna ne znam i sve ce poslano biti UEFI.
A oni ce ostati? Nek idu moliti Vukotica i Grande Misketa nek se vrate kako znaju....
Ja naglasavam prema mojim informacijama koje ne znam jesu li tačne, oni ce ostati.
Sve sam bliže odluci da dok su ovi u klubu mene Grbavica neće vidjeti i to poslije nekoliko godina redovnog druzenja. Nisu zasluzili moju potporu. Ja od usta odvajam doniram, a oni bacise milion niz vodu. Da je samo milion, već i ismijavanje kluba. Ponizili su nas u polusezoni vise neg u zadnje tri godine: 1. Stanić
2. Bogi
3. 0:3 od pitara
4. Izvinjenje savezu
5. Čelik nakon 16 godina i to na Grbavici
6. Licenca
U debelom sam razmišljanju da li je za Želju pomoć ovakvima dati i 1 KM prihoda.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija