Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:46 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:39 pm
Pita neko koga cemo pljuvati ako dobijemo licencu, ja bi pljuvao iste ljude jer su nas doveli u ovu situaciju da najtrofejniji klub dovodi u pitanje dobijanje licence.
Klub koji treba da je PRIMJER svakom klubu u BiH a i šire. Ni manje ni više nego tako, trebamo ga cijeniti jer je Željezničar mnogo velik!!!

Dalje, možda negdje u dubini duše i želim da je ne dobijemo ako ce se ovaj škart rijesiti i ako ce nam to biti neki novi početak, ako ce nas nauciti pameti.
Do sad su nas udarali, borili smo se premlako i oduzeli su nam klub, sad smo vec na podu, hajmo ustati bijesniji nego ikad i vratiti klub na put kojim treba ići.

Ja nemam nikakav uticaj, ja sam obicni bolesnik koji voli svog Želju, što Fanzi kaže, hajmo napraviti plan kako izaci iz ovoga i drzati se toga. Ma svi zajedno, ne može se svakome udovoljiti, ali neki zajednicki interes svi imamo, a to je naš ŽELJO!
Sjetite se kad na utakmici objavi spiker glavnog sponzora Željeznicara "NAVIJACI" mi smo Željini Željo je naš na dresovima...ljudi svi ste razumni, razmisljajte svojom glavom, ali razmisljajte...

Što se tice naših želja i očekivanja mislim da je to ona anketa "Za ili protiv ove uprave" (stare) pokazala, ako neće Miske opet, upravu graditi oko Vedrana Vukotica i Badžaka, kada oni budu gdje treba da budu, i Miske će doci jer Miske voli Želju puno više nego mnogi ovdje.
Football kLab ne može funkcionisati bez jakih leđa i to treba da svima bude jasno...

:zeljeznicar1:
Brate jesi siguran da bi jedan GOSPODIN i covjek sa renomeom u drustvu sebi ponovo dopustio da mu 50 klosara ruse ugled i psuje majku, pisu se desetine clanaka na sedmicnoj bazi protiv njega i kluba, prave se emisije na ftv i ostalim tv kucama..ja mislim da smo njega zauvijek izgubili sto se tice covjeka koji je imao viziju napretka kluba, nazalost, volio bih da se varam.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:45 pm
AMAR AMAR OSIM OSIM
:titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula:
Hoce li se iko iz Kluba oglasiti.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:47 pm

UPRAVA NAPOLJE! JEBEMO VAM MATER U PIČKU! SAVEZ NAPOLJE!

Klub se prodati neće i ne smije! LOPOVSKA BAGRO NEĆETE USPJETI!

UPRAVA NAPOLJE!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:48 pm

imamo li ikakva prava i mogucnosti da istupimo iz ove lige i da nastavimo rad kluba u drugoj drzavi?
100/94/37/34 - i to je to!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:49 pm

Hvala vam od srca za sve!
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:50 pm

Mi nismo dobri prema nasem klubu, moramo biti jaci i brojniji i vise se ukljuciti. Bilo je i tezih trenutaka i jacih napada od jacih ljudi ali su braca s mudima stala i zastitila klub.
Uprava napolje.
Savez napolje.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:50 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:46 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:39 pm
Pita neko koga cemo pljuvati ako dobijemo licencu, ja bi pljuvao iste ljude jer su nas doveli u ovu situaciju da najtrofejniji klub dovodi u pitanje dobijanje licence.
Klub koji treba da je PRIMJER svakom klubu u BiH a i šire. Ni manje ni više nego tako, trebamo ga cijeniti jer je Željezničar mnogo velik!!!

Dalje, možda negdje u dubini duše i želim da je ne dobijemo ako ce se ovaj škart rijesiti i ako ce nam to biti neki novi početak, ako ce nas nauciti pameti.
Do sad su nas udarali, borili smo se premlako i oduzeli su nam klub, sad smo vec na podu, hajmo ustati bijesniji nego ikad i vratiti klub na put kojim treba ići.

Ja nemam nikakav uticaj, ja sam obicni bolesnik koji voli svog Želju, što Fanzi kaže, hajmo napraviti plan kako izaci iz ovoga i drzati se toga. Ma svi zajedno, ne može se svakome udovoljiti, ali neki zajednicki interes svi imamo, a to je naš ŽELJO!
Sjetite se kad na utakmici objavi spiker glavnog sponzora Željeznicara "NAVIJACI" mi smo Željini Željo je naš na dresovima...ljudi svi ste razumni, razmisljajte svojom glavom, ali razmisljajte...

Što se tice naših želja i očekivanja mislim da je to ona anketa "Za ili protiv ove uprave" (stare) pokazala, ako neće Miske opet, upravu graditi oko Vedrana Vukotica i Badžaka, kada oni budu gdje treba da budu, i Miske će doci jer Miske voli Želju puno više nego mnogi ovdje.
Football kLab ne može funkcionisati bez jakih leđa i to treba da svima bude jasno...

:zeljeznicar1:
Brate jesi siguran da bi jedan GOSPODIN i covjek sa renomeom u drustvu sebi ponovo dopustio da mu 50 klosara ruse ugled i psuje majku, pisu se desetine clanaka na sedmicnoj bazi protiv njega i kluba, prave se emisije na ftv i ostalim tv kucama..ja mislim da smo njega zauvijek izgubili sto se tice covjeka koji je imao viziju napretka kluba, nazalost, volio bih da se varam.
Nisam siguran, ali ako osjtei podršku velike večine navijača mislim da ce ga boliti qrac za ove klošare sa druge strane...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:50 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:40 pm
Amar Osim je najveća poslijeratna legenda Želje!
Svi ustati pa spomenuti njegovo ime.
Kolektivna amnezija..
Nezahvalni i nezaslužujemo bolje.
Može li samo jedan odgovor. Ko je doveo Nihada Selimovića na mjesto predsjednila UO?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:51 pm

Zaka je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:50 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:40 pm
Amar Osim je najveća poslijeratna legenda Želje!
Svi ustati pa spomenuti njegovo ime.
Kolektivna amnezija..
Nezahvalni i nezaslužujemo bolje.
Može li samo jedan odgovor. Ko je doveo Nihada Selimovića na mjesto predsjednila UO?
Skupština kluba.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:51 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:21 pm
Nas Balkance, pogotovo Bosnjake boli istina, pa kada nas ona osamari ovako u lice bridi jako dugo i od posljedica se nikada ne oporavimo. Mnogi od vas su me napadali jer sam pisao istinu, vjerovatno i sada ce. Gospodo draga, grobar kluba je gospodin Amar Osim. On je taj koji je tuzio klub, naplatio kamatu dva puta i sada ima platu od 8500 NETO EUR mjesecno. Znate li vi sta je 8500 EUR mjesecno? Ovdje mnogi to ne zarade ni za godinu dana. A kada ode, a otici ce, onda ce imati validan ugovor koji ce tuziti Zeljeznicar. Gospodo draga, navijaci Zeljeznicara otjerajmo trenera Amara Osima i rijesicete Zeljeznicar svim muka. To je jedini ispravan nacin. Ja imam 57 godina, pratim Zeljeznicar od 10. godine zivota i nagledao sam se dovoljno toga da mogu stati iza svojih rijeci.

Rijesimo se gospodina Amara Osima i spasicemo Zeljeznicar! Nemojte da nas istina boli, pogledajmo jednom sebi u oci i shvatimo da moramo biti iskreni prema sebi. A vi, vi koji ste pisali lazi o svima, pa cak i ovom forumu koji pratim od pocetka i u cijim sam akcijama sudjelovao od pocetka, ako ste to svjesno vratili, Bog dragi neka vam vrati!
Sta ti znas koliku ko platu ima? Jesi li mozda zaposlenik Kluba ili si to nacuo u kaficima? Pun mi vas je k.urac vise koji pljujete covjeka koji nam je toliko srece i titula donio (a i jos ce ako Bog da) i bez kojeg bi mi bili klub u rangu Celika, Modrice, Brotnja i slicnih. U sastav Uprave necu da ulazim, vjerujem da tu ima pogresnih osoba, ali pljuvanje AMARA OSIMA koji je trazio SVOJ novac, ne mogu shvatiti.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:51 pm

I treba ebati mater svakom ko dopusti da reprezentacija igra na Grbavici dok su ovi smecari u Savezu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:52 pm

Zaka je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:50 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:40 pm
Amar Osim je najveća poslijeratna legenda Želje!
Svi ustati pa spomenuti njegovo ime.
Kolektivna amnezija..
Nezahvalni i nezaslužujemo bolje.
Može li samo jedan odgovor. Ko je doveo Nihada Selimovića na mjesto predsjednila UO?
Došao čovjek sam, kao pravi navijač Željezničara da nas izvuče iz kandži prošle uprave.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:52 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:51 pm
Zaka je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:50 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:40 pm
Amar Osim je najveća poslijeratna legenda Želje!
Svi ustati pa spomenuti njegovo ime.
Kolektivna amnezija..
Nezahvalni i nezaslužujemo bolje.
Može li samo jedan odgovor. Ko je doveo Nihada Selimovića na mjesto predsjednila UO?
Skupština kluba.
Pod cijom direktivom?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:52 pm

Spoiler:
Iskljucivi krivac za sve ovo je stara uprava i crvi koji su ostali iza nje(Šiljak).Glupo bi bilo otjerati citavu upravu !
govnovodska logika :zid: :zid: :zid:
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:54 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:48 pm
imamo li ikakva prava i mogucnosti da istupimo iz ove lige i da nastavimo rad kluba u drugoj drzavi?
Daj boze to bi bio najbolji potez ikad. Ko im jebe mater lopovsku. Samo kad se sjetim onog penala za svinjski, kako su djeci oteli titulu mafijasi s tajlanda vijetnama picke materne, onih suspenzija sudija, hajke medija iz kola u kolo. Kad nam je dobro islo u svakom pogledu dusmani su nas unistavali. Zeljo je veci i od jebenog lopovskog saveza, stariji i od drzave lopovske. Traziti da nas prime u hnl da igramo ko ljudi na normalnim terenima a ne na livadama. Prije toga skupiti materijal i sve neregularnosti slati uefi iz dana u dan da suspenduju govna.
***** mater svima koji dopuste govnima iz menadjersko lopovskog saveza da igraju na Grbavici. **** im Saric mater
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:55 pm

PP pametniji si kad sutis. Suti i ne sjedaj nam na muku jos vise. Imaj bar malo obraza i stida.
Previse je nas da bi se Zeljo prodao za sitnu lovu. Nema sanse. Samo skupa braco, tesko je, al moramo!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:55 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:52 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:51 pm
Zaka je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:50 pm

Može li samo jedan odgovor. Ko je doveo Nihada Selimovića na mjesto predsjednila UO?
Skupština kluba.
Pod cijom direktivom?
Pod čijom direktivom se bivši nisu pojavili na skupštini?
Zar mora postojati direktiva uperena kalašnjikovom da daš glas onako kako misliš?
Uostalom, direktor kluba koji je najodgovorniji za ovu situaciju, je obnašao funkciju i u doba nekakvih milimetara.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:55 pm

UPRAVA NAPOLJE!!! Grobari Zeljeznicara
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:56 pm

17.12.2018. DAN POBJEDE ŽELJEZNIČARA!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 3:56 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:52 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:51 pm
Zaka je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:50 pm

Može li samo jedan odgovor. Ko je doveo Nihada Selimovića na mjesto predsjednila UO?
Skupština kluba.
Pod cijom direktivom?
Pravi se lud, kao i obično.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 153 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija