Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:21 pm

tibetanac je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:18 pm
Udavi lik nekim doskocicama valjda misli da je pametan. Prica se o Bekricu koji je osvojio 2 titule sa Zrinjskim, zabio nekoliko vaznih golova i kazem da ne bi bio losa opcija da uleti s klupe kad zagusti lik prica o Adilovicu i kako nije odgrao utakmice u 3 godine. Kakve veze ima jedno s drugim?
Povedi ga kuci ako ti je dobar, a dobices i Sanela uz njega gratis.
Zadnja izmjena: fanaticZeljin, dana/u ned maj 26, 2019 5:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:21 pm

Velika zavjera dusmanska"pitarsko-radnicka" a ono Siljak se napio i zaboravio uplatiti.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:22 pm

CURVA je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:20 pm
tibetanac je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:18 pm
Udavi lik nekim doskocicama valjda misli da je pametan. Prica se o Bekricu koji je osvojio 2 titule sa Zrinjskim, zabio nekoliko vaznih golova i kazem da ne bi bio losa opcija da uleti s klupe kad zagusti lik prica o Adilovicu i kako nije odgrao utakmice u 3 godine. Kakve veze ima jedno s drugim?
nego brate kakav si sa Dananom :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Da ga neznam reko bi pitar
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:23 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:21 pm
tibetanac je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:18 pm
Udavi lik nekim doskocicama valjda misli da je pametan. Prica se o Bekricu koji je osvojio 2 titule sa Zrinjskim, zabio nekoliko vaznih golova i kazem da ne bi bio losa opcija da uleti s klupe kad zagusti lik prica o Adilovicu i kako nije odgrao utakmice u 3 godine. Kakve veze ima jedno s drugim?
Povedi ga kuci ako ti je dobar, a dobices i Sanela uz njega gratis.
ok javi mi u pp sta smijem napisati da se ne ljutis na mene
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:23 pm

blueboy je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:16 pm
storm_raider je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:06 pm
blueboy je napisao/la:
ned maj 26, 2019 4:43 pm
Što se tiče licence to niko ne zna, evo danas sam pričao sa jednim članom stručnog štaba i oni pojma nemaju dobijamo ili ne dobijamo. Ono što se zna je da nas je prije par dana na sjednici zavalio pitar Maid Delić koji je glasao protiv nas. Da je glasao za nas bilo bi 4-2 u našu korist i licenca bi bila tu. S obzirom da će on vjerovatno opet glasati protiv nas i da imamo dva člana komisije iz RS-a koji su sigurno protiv nas teško ćemo dobiti licencu.

Nije uopste doslo do glasanja u nasem slucaju, sjednica je odgodjena prije glasanja.
Zvanično nije, nezvanično jeste.
Moguce, toliko ne znam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:24 pm

CURVA je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:23 pm
Nemoj da me neko pogresno shvatI FUJ BEKRIC
Slazem se i da dodam da bekric ima vise titula nego torpederi :placeodsmijeha: Div od cojeka
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:28 pm

Ima li još ko na gerijatriji a da je osvajao titule da ga dovedemo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:28 pm

Daj nam Bekrijuuuuu da pobudalimoooo aaaaaa
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:28 pm

Joj "informacija" oko licence. Prvo nas povalio ovaj pitar, pa s nekim ljudima pricam, oni sigurni da je glasanje bilo 3:3(dva iz rs-a i jedan hrvat bili protiv), pa sad do glasanja nije ni doslo. Dok ne bude zvanicno nikom ne vjerujem vise.
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:33 pm

sto me napadose ljudi :placeodsmijeha: ko da sam nekom mater opsovo
nije ovo za mene ja sam europski cojek sirokih shvatanja nema ovdje slobode govora
bekric ili dacic kako god ide titula :titula:
:zeljeznicar1:
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:35 pm

AsharaK je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:28 pm
Daj nam Bekrijuuuuu da pobudalimoooo aaaaaa
dobro ljud evo i ja sam protiv bekrica sad nemojte me ismijavati vise
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:35 pm

exbabilon je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:28 pm
Joj "informacija" oko licence. Prvo nas povalio ovaj pitar, pa s nekim ljudima pricam, oni sigurni da je glasanje bilo 3:3(dva iz rs-a i jedan hrvat bili protiv), pa sad do glasanja nije ni doslo. Dok ne bude zvanicno nikom ne vjerujem vise.
Lud si ako si vjerovao do sada, a da vratimo i Zajku. A ustvari on je Amaru obrusio sta ima Murinjo, nega on nece
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:37 pm

Cicibani pokazali šta je Željezničar. Dva kola prije kraja imali pet bodova prednosti, i trebao im bod da osvoje titulu prvaka FSKS, ali su uspjeli izgubiti obje utakmice. :rofl:

Danas igrači protiv ekipe koja je imala pored 5 igrača u prvoj postavi još 2 u izmjeni, a mi pored prvih 5 još 7. :rofl:
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:37 pm

slobodno si rekao misljenje, nit ti je cenzurisan post nit je izbrisan
a imamo i mi tu slobodu da ti kazemo da veze blage nemaš, spominješ 2 titule u zrinjskom, bitne golove, a svi znamo da je jedini razlog sto podrzavas Bekricev dolazak Amarova odluka, napisi kako jest nemoj nas obmanljivat glupim argumentima, vjerujem ja Amaru podrzavam ga al Bekric ni blizu svetinje u 35oj godini !!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:40 pm

Zaka je napisao/la:
ned maj 26, 2019 3:37 pm
kokoška je napisao/la:
ned maj 26, 2019 3:24 pm
E cuj trazimo golmana a to nam najmanji problem, Fejza moze iznijeti naredne 2 i vise godina bez problema....uso nam onaj mentalitet samo daj da se branimo, samo gledamo kako cemo dovesti ove borbene igrace sto udaraju, sto ginu na terenu a ne mozemo dva pasa sastaviti.
Druže, odbrana donosi titulu, dobra odbrana čini čitavu ekipu sigurnijom, a glavni u odbrani je golman. Pirić je bio ključni faktoor u titulama Zrinjskog, a naš Vedran je griješio u ključnim trenucima. Slažem se da nam je vezni red Bože sačuvaj, da imamo preglupa krila, ali nama treba sve od golmana do napadača.
Upravu si, al to je bilo prije 20 godina, sad se igra totalni fudbal, nema titule bez ekipe koja zna igrati futbol i koja je ofanzivna i koja ima posjed...al dobro mi smo jos na nivou borbenosti, izaci boriti se poginuti ovo ono rat puska...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:41 pm

Memija na desnom beku je bolji i od Stanića i od Čolića u ovom trenutku po mom mišljenju.
Bekrić nek se vrati u Gradinu, taman je i kvalitetom i mentalitetom za takvu ekipu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:42 pm

blueDBR je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:37 pm
slobodno si rekao misljenje, nit ti je cenzurisan post nit je izbrisan
a imamo i mi tu slobodu da ti kazemo da veze blage nemaš, spominješ 2 titule u zrinjskom, bitne golove, a svi znamo da je jedini razlog sto podrzavas Bekricev dolazak Amarova odluka, napisi kako jest nemoj nas obmanljivat glupim argumentima, vjerujem ja Amaru podrzavam ga al Bekric ni blizu svetinje u 35oj godini !!
Dobro lave :palacgore: ti sve znas
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:43 pm

blueDBR je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:37 pm
slobodno si rekao misljenje, nit ti je cenzurisan post nit je izbrisan
a imamo i mi tu slobodu da ti kazemo da veze blage nemaš, spominješ 2 titule u zrinjskom, bitne golove, a svi znamo da je jedini razlog sto podrzavas Bekricev dolazak Amarova odluka, napisi kako jest nemoj nas obmanljivat glupim argumentima, vjerujem ja Amaru podrzavam ga al Bekric ni blizu svetinje u 35oj godini !!
Pa vracaju se igraci poslusnici nije bitan kvalitet samo da se ne bojkotuje Amar i da ima svoj klan koji ga izdati nece...
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:50 pm

tibetanac je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:42 pm
blueDBR je napisao/la:
ned maj 26, 2019 5:37 pm
slobodno si rekao misljenje, nit ti je cenzurisan post nit je izbrisan
a imamo i mi tu slobodu da ti kazemo da veze blage nemaš, spominješ 2 titule u zrinjskom, bitne golove, a svi znamo da je jedini razlog sto podrzavas Bekricev dolazak Amarova odluka, napisi kako jest nemoj nas obmanljivat glupim argumentima, vjerujem ja Amaru podrzavam ga al Bekric ni blizu svetinje u 35oj godini !!
Dobro lave :palacgore: ti sve znas
Ne znam ja tolko o footballu, al ne treba ti znanje tolko da shvatiš da ne bi trebao dovodit igrača u 35 oj godini kojem je CV kao na slici ispod. Dzekson, Visca i jos bi par mogao nabrojat sto bi mogli valjat 1 maximalno 2 sezone, a ne da o ovom penzioneru uopste moramo razgovarat.

slika
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 5:54 pm

Ovi iranci se još oporavljaju od kad je bekrija otišao.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija