Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:27 pm

LARSSON je napisao/la:
sub maj 25, 2019 8:15 pm
Benjamin Šehić i danas dao gol. Ukupno 6 golova i 5 asistencija.
Ko bi rekao da ce Benjo eksplodirati, prije bi za Eldara rekao. Istice mu ugovor na ljeto, vec sada je bolji od Asima i Zajmovica zajedno :karanje:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:29 pm

Ceman drugu utakmicu za redom brani penal.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:30 pm

Jadranko Bogicevic - OUT!

Rodin, Sipovic, Osmankovic i dovesti jos jednog stopera!

Pavic, Stanic (tesko ce ga otjerati) i dovesti 2 beka.

Hajdarevic, Mujezinovic, Ramovic i barem 2 centralna visoka i trkacka veznjaka.

Zec (tesko ces se rijesiti mladjeg), Zec, Veselinovic i barem 2 krila.

Krpic i jos 1 napadac.

+ omladinski pogon.

Tuzno je kako igraci poput Stevanovica odu ovako tiho, ne uzmu se novci, prekratki ugovori, slab marketing igraca itd. Izgleda samo se proda talenat, a ovo ostalo sve free transferi.

Vedran mozda da brani od pocetka sezone, samo ako Bogicevic nije stoper.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:32 pm

Omar500 je napisao/la:
sub maj 25, 2019 8:27 pm
LARSSON je napisao/la:
sub maj 25, 2019 8:15 pm
Benjamin Šehić i danas dao gol. Ukupno 6 golova i 5 asistencija.
Ko bi rekao da ce Benjo eksplodirati, prije bi za Eldara rekao. Istice mu ugovor na ljeto, vec sada je bolji od Asima i Zajmovica zajedno :karanje:
svima u Goraždu ističe ugovor, kao i većini prvoligaša, mada sumnjam da je on za našeg prvog tima ugovor potpisat i poslat ga na bolju posudbu jedino
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:36 pm

Anketa za igrača utakmice

viewtopic.php?f=91&t=897&p=411987#p411987

E neka je zavrsila ova sezona, svega smo se nagledali. Kakva ce biti sljedeca, ne znam, ali jedva cekam transfer bumove, pripremni period, mozda i euro utakmice. Dzaba, jace od mene.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:38 pm

mamba21 je napisao/la:
sub maj 25, 2019 8:29 pm
Ceman drugu utakmicu za redom brani penal.
Nek u svakoj utakmici odbrani penal ali nosi ga sto dalje od Grbavice..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:44 pm

phpBB [video]


Tri godine su prosle od ove utakmice. Napredovali smo i previse, mislim da vecina nije ni svjesna koliko. Svi kao jedan za Zelju, nikako drukcije
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:45 pm

Brkoo je napisao/la:
sub maj 25, 2019 8:38 pm
mamba21 je napisao/la:
sub maj 25, 2019 8:29 pm
Ceman drugu utakmicu za redom brani penal.
Nek u svakoj utakmici odbrani penal ali nosi ga sto dalje od Grbavice..
Ovo sam napisao, jer sam gore vidio da pisu o prvoj ligi, pa sam zapazio ovo za Cemana. Svakako nam se vraca sa "posudbe" sada. Sta ce dalje biti s njim, vidjet cemo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 8:58 pm

Senad1921 je napisao/la:
sub maj 25, 2019 8:07 pm
AsharaK je napisao/la:
sub maj 25, 2019 7:03 pm
Da i ja dodjem do riječi :D
Hvala svima koji su koristili i testirali IPTV. Hvala svima i koji su mi pomogli te podjelili ili pozvali prijatelje na fejs. Volio bih da svako pomogne na neki način ako može, mnogo bi mi značilo. Sljedeće sezone ćemo nastaviti isto. Možete se javiti kad god vam treba, nebitno jel Željina tekma. Samo bih vas molio da se ne javljate u toku utakmice. Slobodno udjite na forum ranije, pošaljite poruku i dobit ćete liniju. Ako mi još neko može pomoć, podjelit prijateljima, podjeliti sa dijasporom ili pozvati prijatelje na fejs stranicu. Evo i neki post da imate:

Bez satelitske antene, bez skupe pretplate za kablovsku televiziju, samo uz internet konekciju možete pratiti 𝟲𝟳𝟬 𝗱𝗼𝗺𝗮𝗰́𝗶𝗵 𝗶 𝘀𝘁𝗿𝗮𝗻𝗶𝗵 𝗸𝗮𝗻𝗮𝗹𝗮 visoke rezolucije koji ispunjavaju najviše standarde!
U ponudi imamo i bogatu videoteku sa preko 𝟮𝟬𝟬𝟬 𝗸𝘂𝗹𝘁𝗻𝗶𝗵 𝗶 𝗻𝗮𝗷𝗻𝗼𝘃𝗶𝗷𝗶𝗵 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗼𝘃𝗮, crtanih, kao i dokumentarnih filmova, sa redovnim ažuriranjem i ubacivanjem novih naslova.
U sklopu liste kanala, bez ikakve dodatne novčane nadoknade, dobijate najbolje filmske, hehe i dokumentarne premium pakete.
Gdje god na planeti da se nalazite, BalkanIPTV vam je uvijek dostupan!
Već od 𝟖€ 𝐦𝐣𝐞𝐬𝐞𝐜̌𝐧𝐨.
➡️ Dajemo besplatan test na 48 sati!
JAVITE NAM SE I MOŽETE GLEDATI TV KANALE VEĆ DANAS!
Plaćanje putem Paypal-a, Western-a, pošte.

https://www.facebook.com/BalkannIPTV/

Preporuke za IPTV, fercera bez problema... Hajmo pogurajte momka...
Takodje preporuke, odlicna je.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 9:17 pm

Pogledajte sve rezultate FK Željezničar ove sezone kroz našu grafiku!

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 9:27 pm

Najtuznije mi je od svega danas kada sam vidio nakon tekme kako Began gg odlazi skup sa Amarom u vozilu nazad za Sarajevo. Toliko je povlašten da me jednostavno boli ko nam u i oko kluba šetka.

Danas na tribini ekstra, odala se pocast za Kapiju i svaka cast Plavoj braci,prekucali!

Kako god sezona za zaborav, a Zaimu glumcu treba zabraniti da i po kuci nosi dres Želje, kakva je ono prevara od igrača nadam se samo da ga nece biti od naredne sezone!
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 9:55 pm

AsharaK je napisao/la:
sub maj 25, 2019 7:03 pm
Da i ja dodjem do riječi :D
Hvala svima koji su koristili i testirali IPTV. Hvala svima i koji su mi pomogli te podjelili ili pozvali prijatelje na fejs. Volio bih da svako pomogne na neki način ako može, mnogo bi mi značilo. Sljedeće sezone ćemo nastaviti isto. Možete se javiti kad god vam treba, nebitno jel Željina tekma. Samo bih vas molio da se ne javljate u toku utakmice. Slobodno udjite na forum ranije, pošaljite poruku i dobit ćete liniju. Ako mi još neko može pomoć, podjelit prijateljima, podjeliti sa dijasporom ili pozvati prijatelje na fejs stranicu. Evo i neki post da imate:

Bez satelitske antene, bez skupe pretplate za kablovsku televiziju, samo uz internet konekciju možete pratiti 𝟲𝟳𝟬 𝗱𝗼𝗺𝗮𝗰́𝗶𝗵 𝗶 𝘀𝘁𝗿𝗮𝗻𝗶𝗵 𝗸𝗮𝗻𝗮𝗹𝗮 visoke rezolucije koji ispunjavaju najviše standarde!
U ponudi imamo i bogatu videoteku sa preko 𝟮𝟬𝟬𝟬 𝗸𝘂𝗹𝘁𝗻𝗶𝗵 𝗶 𝗻𝗮𝗷𝗻𝗼𝘃𝗶𝗷𝗶𝗵 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗼𝘃𝗮, crtanih, kao i dokumentarnih filmova, sa redovnim ažuriranjem i ubacivanjem novih naslova.
U sklopu liste kanala, bez ikakve dodatne novčane nadoknade, dobijate najbolje filmske, hehe i dokumentarne premium pakete.
Gdje god na planeti da se nalazite, BalkanIPTV vam je uvijek dostupan!
Već od 𝟖€ 𝐦𝐣𝐞𝐬𝐞𝐜̌𝐧𝐨.
➡️ Dajemo besplatan test na 48 sati!
JAVITE NAM SE I MOŽETE GLEDATI TV KANALE VEĆ DANAS!
Plaćanje putem Paypal-a, Western-a, pošte.

https://www.facebook.com/BalkannIPTV/
Hvala prijatelju na stream, rado Cu te preporuci ti.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 10:00 pm

Hvala svima momci.

Btw Dzeko u Inter, lose jebiga.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 10:01 pm

Kartoteka time official begin. Navratite :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 10:55 pm

Zna li neki kako stojimo na kraju sa posjetom?
Jesu li nas gurbeti prestigli s obzirom na zadnju domacu?

Nema se sta reci, Amar i ekipa su ostvarili cilj. Da je moglo bolje, i jeste. Ali evropa sa ovakvim kadrom je uspjeh. Iskreno se nadam da vise u svom zelji necu vidjeti ZAIMA, asima, bogicevica, klepaca, bajica...

Joj ermin je pola navale, kakav je to doktor.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 11:15 pm

Trebali su nasi na facebook-u cestitati Krpicu na tituli najboljeg strijelca.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 11:16 pm

Zeljo moj...

Tebi pisem moj Zeljo cesto kada me obuzmu emocije u ova doba. Ti si me docekao i primio u svoje okrilje devedesetseste kada smo dosli da te obidjemo i da te obnovimo. Mi, djeca sa kolodvora Malta. Tada si za mene bio velik, ali pitom. Snazan, ali velikodusan. Hrabar, ali mudar. Docekao si me i ispratio sa svojom dobrom Fatom svaki put. Ti si utkao u mene svoju dobrotu, raznolikost i zerminal nakon svakog teskog vremena. Moj Zeljo, svaki put kada idem ka Grbavici u meni podrhtava sve i u tim trenucima dopustam sebi da me obuzme osjecaj spokoja i mira. Podjahkad se zapitam da li covjek ima dovoljno takve slobode u zivotu i smije li je sebi dopustiti. Tada obicno sebe pitam da li sam ti dao dovoljno i ponekad posumnjam u sebe, ali potom shvatim da koliko god da sam ti dao nesebicno i iskreno, ti si mi dao uvijek nesebicnije i iskrenije. Tvoje je samo ono sto das. Divlja vremena Zeljo moj, a ne znam ima li nam "zerminala". To tako valjda treba.

Ko te nije poznavao nikada shvatiti nece, a ko jeste taj je bogat.

Zeljo moj.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3568
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 11:19 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 25, 2019 11:16 pm
Zeljo moj...

Tebi pisem moj Zeljo cesto kada me obuzmu emocije u ova doba. Ti si me docekao i primio u svoje okrilje devedesetseste kada smo dosli da te obidjemo i da te obnovimo. Mi, djeca sa kolodvora Malta. Tada si za mene bio velik, ali pitom. Snazan, ali velikodusan. Hrabar, ali mudar. Docekao si me i ispratio sa svojom dobrom Fatom svaki put. Ti si utkao u mene svoju dobrotu, raznolikost i zerminal nakon svakog teskog vremena. Moj Zeljo, svaki put kada idem ka Grbavici u meni podrhtava sve i u tim trenucima dopustam sebi da me obuzme osjecaj spokoja i mira. Podjahkad se zapitam da li covjek ima dovoljno takve slobode u zivotu i smije li je sebi dopustiti. Tada obicno sebe pitam da li sam ti dao dovoljno i ponekad posumnjam u sebe, ali potom shvatim da koliko god da sam ti dao nesebicno i iskreno, ti si mi dao uvijek nesebicnije i iskrenije. Tvoje je samo ono sto das. Divlja vremena Zeljo moj, a ne znam ima li nam "zerminala". To tako valjda treba.

Ko te nije poznavao nikada shvatiti nece, a ko jeste taj je bogat.

Zeljo moj.
:zeljeznicar1:
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 11:20 pm

Nekako mi nema logike da Dzeko ode u Inter. Toliko dobrih stvari uradio za Romu, i sad da ode u Inter i da se popisa na sve sto je uradio, al' eto u fudbalu je sve moguce..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 25, 2019 11:21 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 25, 2019 11:16 pm
Zeljo moj...

Tebi pisem moj Zeljo cesto kada me obuzmu emocije u ova doba. Ti si me docekao i primio u svoje okrilje devedesetseste kada smo dosli da te obidjemo i da te obnovimo. Mi, djeca sa kolodvora Malta. Tada si za mene bio velik, ali pitom. Snazan, ali velikodusan. Hrabar, ali mudar. Docekao si me i ispratio sa svojom dobrom Fatom svaki put. Ti si utkao u mene svoju dobrotu, raznolikost i zerminal nakon svakog teskog vremena. Moj Zeljo, svaki put kada idem ka Grbavici u meni podrhtava sve i u tim trenucima dopustam sebi da me obuzme osjecaj spokoja i mira. Podjahkad se zapitam da li covjek ima dovoljno takve slobode u zivotu i smije li je sebi dopustiti. Tada obicno sebe pitam da li sam ti dao dovoljno i ponekad posumnjam u sebe, ali potom shvatim da koliko god da sam ti dao nesebicno i iskreno, ti si mi dao uvijek nesebicnije i iskrenije. Tvoje je samo ono sto das. Divlja vremena Zeljo moj, a ne znam ima li nam "zerminala". To tako valjda treba.

Ko te nije poznavao nikada shvatiti nece, a ko jeste taj je bogat.

Zeljo moj.
Divno.
Svaka čast, majstore.
Sa Željom do groba, života mi moga!!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], BrUDA, Eisenbahner1921, Eldar, Google [Bot], igla, kontranogama, Maestro_1921, Majkel, PlavaDobrinja1921, SkenderijaTM87 i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija