Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 10:02 pm

@sima_simau, pa ne moze se reci bas tako ko ga je doveo nek taj i plati, misleci na prethodnu upravu. Onda ko je Amaru ostao duzan kamatu nek mu je i plati, ko je ostao duzan Vernesu i Beksu nek im plati, kome je Amar posudjivao nek mu on i vrati... i zasto nije Gusi platio onaj ko je ostao duzan i zasto Hasagicu nije platio onaj ko je duzan ostao itd itd....
Ustvari svima njima je "Zeljo" duzan ostao i to je jedina i prava istina. Isto tako je i jedino Zeljo ostecen. E sad zasto niko od odgovornih osoba nikad nije i vjerovatno nece nikad odgovarati pred sudom , e to je vec do drzave i sistema u njoj. Pa u nasem klubu od 96 pa ovamo ima materijala za dugogodisnje robije, i to ne pojedinca, nego x njih....
Država Željo
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

čet maj 23, 2019 10:06 pm

Ne znam jel spinujete ili ne kontate nesto sto je toliko jednostavno za skontati.

Po ugovoru bio odredjeni bonus, nasi imali argument da smanje taj bonus a nije nista kostalo da probaju. Mozda su i smanjili, ko ce znati. Kasnije dosla presuda koliko se Petrovicu mora isplatiti. Dogovoreno placanje u ratama. Nesto placeno prije, ostala bila zadnja ova uplata. Zadnja uplata imala rok do kraja marta. Direktor zaboravio uplatiti, dobio suspenziju, nasi izmajmunisali potvrdu iz banke i sad nas valjda to izvuce.

Znaci krivica nije i jednih i drugih, nego 100% od ovih koji su zeljeli doci tu. Slavili su dolazak. Znali su gdje dolaze jer su imali svog covjeka koji je znao za sve obaveze kluba. Nema tu rasprave. Kao sto bi prosla Uprava bila kriva da nije platila mjesecnu ratu poreza kojeg je napravila neka od uprava prije njih, a ne oni. Da su preuzeli Upravu 29.03. i zaboravili platiti u dva dana, opet bi bili krivi a ne ovako kad su imali vise od tri mjeseca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 10:20 pm

amar92 je napisao/la:
čet maj 23, 2019 10:06 pm
Ne znam jel spinujete ili ne kontate nesto sto je toliko jednostavno za skontati.

Po ugovoru bio odredjeni bonus, nasi imali argument da smanje taj bonus a nije nista kostalo da probaju. Mozda su i smanjili, ko ce znati. Kasnije dosla presuda koliko se Petrovicu mora isplatiti. Dogovoreno placanje u ratama. Nesto placeno prije, ostala bila zadnja ova uplata. Zadnja uplata imala rok do kraja marta. Direktor zaboravio uplatiti, dobio suspenziju, nasi izmajmunisali potvrdu iz banke i sad nas valjda to izvuce.

Znaci krivica nije i jednih i drugih, nego 100% od ovih koji su zeljeli doci tu. Slavili su dolazak. Znali su gdje dolaze jer su imali svog covjeka koji je znao za sve obaveze kluba. Nema tu rasprave. Kao sto bi prosla Uprava bila kriva da nije platila mjesecnu ratu poreza kojeg je napravila neka od uprava prije njih, a ne oni. Da su preuzeli Upravu 29.03. i zaboravili platiti u dva dana, opet bi bili krivi a ne ovako kad su imali vise od tri mjeseca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smanjen je na sudu iznos, to je bio minimalan pravni zahvat a usteda oko 7-8 milja sto nama znaci u svakom slucaju. Naravno ne bi se polemisalo oko toga niti bi navijaci znali za to da su ostali prosli, licenca bi bila standardna stvar...međutim...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 10:47 pm

Gdje nam je krajprice. Imal sta od tog potpisa
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
urbanzeljeznicar
Postovi: 83
Pridružen/a: uto dec 18, 2018 12:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 10:49 pm

slika

Predsjednik slavi u Sirokom, bas se nasekirao oko licence.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6733
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 10:55 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
čet maj 23, 2019 10:49 pm
slika

Predsjednik slavi u Sirokom, bas se nasekirao oko licence.
Ako uzmu tituli valja mu premije isplatiti i ovako ljudi se zale da im kasne plate :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 11:01 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
čet maj 23, 2019 10:49 pm
slika

Predsjednik slavi u Sirokom, bas se nasekirao oko licence.
Jel to Zaimovic promijenio profesiju :D
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 11:18 pm

Odluka je donešena, kovertirana. Koliko znam i koliko se u tom krugu ljudi govori, da je licenca ne upitna. Jedino što me nervira i malo brine jeste zašto se to danas nije moglo odma reći nego se kao čeka ponedeljak, za nešto/nekog se vrijeme kupuje. Jedno je sigurno, uz klub moramo biti u svakoj varijanti. KAKO? kroz akcije, učlanjenje u klub, u Manijake, dolaskom na Džildin turnir koji je uskoro.
Hajde da malo se trznem iz ovog sivila. Željo je proživio mnogo i mnoge pa će i ovo/ove.

Ima li kakvih novosti za tog igrača?

P. S. Evo ovaj post našeg druga me baš još drži i mislim stalno o ovome. Budimo uz klub.

slika
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 11:52 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet maj 23, 2019 8:53 pm
Cime se mi sve zamaramo licenca, gradjevinske, porezni itd.
Imaju ljudi u klubu koji su fino placeni pa neka se oni jebu oko svega ovoga.
Jebu oni nas u zdrav mozak.
Da su imalo sposobni mi nebi uopste raspravljali o ovim stvarima.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 12:08 am

Shvatite nece nista udariti po dzepu ni Senada ni Amara, samo Zelju.
Mozda vam to pomogne da realno protumacite..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 12:11 am

Mi u svakom slučaju nemamo izbora nego da budemo uz klub. Ako ne bude dobro onda nam se valja borit, ako bude dobro onda nam valja dati još veću podršku da pokušamo podići klub na što veći nivo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 12:17 am

storm_raider je napisao/la:
čet maj 23, 2019 4:12 pm
Jedna lijepa vijest. Opet cemo preko foruma dijeliti godisnje ulaznice za sljedecu sezonu. Napisacu kasnije tacan broj, jos je rano.

Hvala na podrsci onima koji ce sponzorisati ovu akciju!

Ovaj forum ce uvijek biti ono sto je i koncipiran u svom osnivanju - servis Zeljeznicaru i njegovim navijacima.

Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 12:34 am

neroazzuro je napisao/la:
pet maj 24, 2019 12:11 am
Mi u svakom slučaju nemamo izbora nego da budemo uz klub. Ako ne bude dobro onda nam se valja borit, ako bude dobro onda nam valja dati još veću podršku da pokušamo podići klub na što veći nivo.
Normalno!
Ne dopustat i ne opravdavat nikoga, ko na bilo koji nacin nanosi stetu klubu. Nikakve mesetarenja, iznosenje novca bez obzira kako se zove neko, ne smijemo dopustiti.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 12:44 am

Nisam stigao, na poslovnom sam putu, pa sam van drzave, a ostao sam "duzan". Pohvala Klubu sto su se javili da odgovore na pitanja ove nase zajednice. To je ujedno i priznanje ovom forumu i motiv da rade vise. Nadam se da cemo svi globalno shvatiti da je nas jedini interes Zeljeznicar.

PS. Kao sto ste primjetili, ja vise nisam admin (ni moderator), tu ulogu je preuzeo @AsharaK. Jednostavno, mnogo manje vremena imam, a on je dovoljno dugo tu da zna sta treba da radi. Takodjer, ova komunikacija sa Klubom oko pitanja ide preko njega.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 12:44 am

Čak i ako dobijemo licencu, odgovorni za ovo natezanje moraju otići iz Kluba. Mi smo još uvijek najveći klub u državi i licenca nikad ne bi smjela biti upitna.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 12:50 am

E cuj krivi su svi sto mi sad strepimo za licencom, pa stvarno nas i trebaju sad oguliti da nemamo ni za rezija, uzmi Amare sve i to ne sa kamatom nego uduplaj majstore ovi sto podrzavaju klub na ovakav nacin vise i ne zasluzuju, kakva telad za ne povjerovat. Ma trpaj levate i forum navijace opet ce se traziti krivac u onima prije jbg to i jeste poenta skloniti odgovornost sa sebe ma samo trpaj sve uzmite halal vam bilo kad su ovi sto vas podrzavaju telad.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 12:53 am

Ne razumijem čemu potreba da se skida krivica sa ljudi koji su bili prije decembra u upravljačkim strukturama? Nažalost, u ovoj situaciji se ne zna ko je gori, bivši ili friški.
1987
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 1:01 am

Zna i ne može se porediti što pokušavaš. Zna se odlično ko je dužan platiti, onaj ko vodi klub nakon sudske presude.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 1:18 am

Vidiš, legendo, meni su krivi i jedni i drugi. Jedni što su skrojili dug, drugi što ga nisu riješili. A ponajviše su krivi i jedni i drugi što možemo ključ u bravu staviti ako ne odemo u Evropu. A po forumima možemo svirati borbene.
1987
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 24, 2019 1:18 am

shzna je napisao/la:
pet maj 24, 2019 12:53 am
Ne razumijem čemu potreba da se skida krivica sa ljudi koji su bili prije decembra u upravljačkim strukturama? Nažalost, u ovoj situaciji se ne zna ko je gori, bivši ili friški.
Zato sto su i oni imali dugova od prethodnih uprava, ali tad niko prethodnike krivio. Ali nikad nismo imali slicne probleme. Ovaj problem je na nivou nizerazrednih ekipa. Nije nam mogao Senad pomoci jer je otjeran, oni koji su ih naslijedili su zasluzni za sve buduce projekte i probleme. Kao sto je i za krov Senadova uprava je to pocela, ali ova je imala priliku da preuzme svu zahvalnost navijaca..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, ghamaz, Google [Bot], Norsborg, SIMA_SIMAU i 183 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija