Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:54 pm

kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:16 pm
Taj Žerić je nekoliko godina bio trener Zolotiću, Hodžiću, Bajiću, Hajradinoviću, Štiliću, Benji Čoliću... Ali šta će, pojma on nema, a fudbal ima u malom prstu. Ista stvar s Berjanom. Oni uopće nisu problem. Ušanović je druga priča. Ne odobravam.

Radi li Adžem s nekom generacijom? On je čovjek koji zna raditi s djecom i on vrijedi više od Krajine. Ali, generalno, treneri u BiH nemaju baš puno znanja i sve je to bare-bare. Nama trebaju strani edukatori, KAMP... da bismo napravili nešto više. Ne samo mi, nego i drugi klubovi.
Adžem ne radi više u OP izgleda nikako. Nama trebaju i Adžem i Krajina i svi koji mogu pomoći i vrijede nešto. Stali smo sa prozivodnjom svojih talenata i to nije problem 1,2 sezone, ali pitanje je imamo li ijednog dječaka za kojeg možemo reći sa sigurnošću da će sa 17,18 godina zaigrati za prvi tim i imati dobru perspektivu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:58 pm

Što je najgore 5 utakmica ne znamo a pobjedu, i opet samo bod zaostatka za prvim i +9 u odnosu na Sarajevo.

Sljedeću igramo u Mostaru protiv Zrinjskog i onda zadnja kući protiv Slobode. Široki dočekuje Sarajevo i ide Krupi. Sarajevo bar bod da izvuče a mi da dobijemo, što sada izgleda nemoguće.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:02 pm

Gledam Velez-Vitez i ovaj Ovcina je fakat dobar igrac. Kamo srece da ga Brko zaganja i momak dodje.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:07 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:58 pm
Što je najgore 5 utakmica ne znamo a pobjedu, i opet samo bod zaostatka za prvim i +9 u odnosu na Sarajevo.

Sljedeću igramo u Mostaru protiv Zrinjskog i onda zadnja kući protiv Slobode. Široki dočekuje Sarajevo i ide Krupi. Sarajevo bar bod da izvuče a mi da dobijemo, što sada izgleda nemoguće.
Svaka ti čast što imaš živaca da sve pratiš. Ali, ne znam jesam li jedini, ali mene ovi rezultati ne zanimaju previše. Više me zanima možemo li iz svake generacije dobiti bar po jednog igrača za prvi tim. To bi bio uspjeh.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:11 pm

Da, da i mnoge su unistili. Jer Zeric ima jedan pa moze se reci krajnje neprofesionalan odnos. Da ne pricamo o anegdotama za njrga tokom igracke karijere a i Boga mi i trenerske.
Za Berjana pitaj djecu sa strane, kako se kafe sa roditeljima piju po Makijatu. Igracka legenda ok, ali ne to da se iskoristava...
Nama trebaju profesionalci, njih je vrijeme pregazilo, a i Sarajevo od seniora do pionira.
To je velika sramota! Dosli su ds poprave stanje, a oni su i ono malo loseg sad za sad unistili.
Ja napredak ne vidim. Molim upravu da istalira i sefu strucnog staba seniora menadzer 2018,jer ovaj koji koristi (13), davno je prevazidjen.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:12 pm

kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:53 pm
blueDBR je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:28 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:16 pm
Taj Žerić je nekoliko godina bio trener Zolotiću, Hodžiću, Bajiću, Hajradinoviću, Štiliću, Benji Čoliću... Ali šta će, pojma on nema, a fudbal ima u malom prstu. Ista stvar s Berjanom. Oni uopće nisu problem. Ušanović je druga priča. Ne odobravam.

Radi li Adžem s nekom generacijom? On je čovjek koji zna raditi s djecom i on vrijedi više od Krajine. Ali, generalno, treneri u BiH nemaju baš puno znanja i sve je to bare-bare. Nama trebaju strani edukatori, KAMP... da bismo napravili nešto više. Ne samo mi, nego i drugi klubovi.
e čuj fudbal ima u malom prstu hahahaha za rad sa djecom ti treba više od fudbala u malom prstu, i više od prezimena, samo to izgleda kod nas nije slučaj
a ta imena fudbalska što si nabrojao kolko od njih stagnira, da nije mozda zbog tog što nemaju usađene navike za trening i pogrešni fudbalski odgoj , samo pitam :kafa:
@curva opozovi francuze dok se nismo obrukali
Nabroj igrače koji su prošli omladinske škole bilo kojeg kluba u BiH (uključujući naš), generacije evo recimo 1990+, a koji su napravili bolje karijere. Pa mi reci koji klub je najviše izbacio igrača i ko su im bili treneri.

Dalje, znaš li ti bolan koliko moraš raditi da bi došao da jedne poljske lige, a kamoli da budeš najbolji? Da dobiješ ugovor Liverpoola? Da budeš u jednoj od najboljih turskih ekipa?

Ne kažem da su idealni treneri, ali nisu ni šarlatani. Sigurno su među najboljim trenerima omladinaca u državi, ali to više govori o stanju u bh. fudbalu, nego o nama samima.

Ovo pogrešan fudbalski odgoj neću ni komentirati, jer mi samo govori da pojma nemaš. Samo ti meni nabroj igrače koji su ponikli ovdje, koji su napravili bolje karijere i reci mi koji treneri stoje iza njih, pa da odmah pišemo klubu da ih dovedu. Možemo i kroz ona Asharakova pitanja.
Ne vrijedi se sa tobom raspravljat kad ne želiš shvatiti poentu, fudbal napreduje, svijet napreduje, čak i kitari napreduju, selo pored banja luke napreduje, a kod nas otjeraš perspektivnog kvalitetnog trenera da bi doveo svog ahbaba koji zadnjih 10 godina radi na unapređenju svog fudbalskom znanju u rangu nas s foruma i slične prstoznalcefootballa. S takvim cemo daleko dalekooooo dogurat. Nisam dosad ulazio s tobom i takvim balkonima u raspravu al od srca se nadam da ako već nisi plaćen za ovakve postove da ćeš bar jedan sex dobar imat s Amarom.

p.s da ne budem prozvan lobotomijom, Amar ima moju bezrezervnu podršku na poziciji šefa stručnog štaba 1. tima, za svaki njegov pokušaj mješanja u bilo kakve druge djelove, nebitno sportske/administrativne/gradjevinske bi mu odbijao od plate :)
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:15 pm

kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:53 pm
blueDBR je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:28 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:16 pm
Taj Žerić je nekoliko godina bio trener Zolotiću, Hodžiću, Bajiću, Hajradinoviću, Štiliću, Benji Čoliću... Ali šta će, pojma on nema, a fudbal ima u malom prstu. Ista stvar s Berjanom. Oni uopće nisu problem. Ušanović je druga priča. Ne odobravam.

Radi li Adžem s nekom generacijom? On je čovjek koji zna raditi s djecom i on vrijedi više od Krajine. Ali, generalno, treneri u BiH nemaju baš puno znanja i sve je to bare-bare. Nama trebaju strani edukatori, KAMP... da bismo napravili nešto više. Ne samo mi, nego i drugi klubovi.
e čuj fudbal ima u malom prstu hahahaha za rad sa djecom ti treba više od fudbala u malom prstu, i više od prezimena, samo to izgleda kod nas nije slučaj
a ta imena fudbalska što si nabrojao kolko od njih stagnira, da nije mozda zbog tog što nemaju usađene navike za trening i pogrešni fudbalski odgoj , samo pitam :kafa:
@curva opozovi francuze dok se nismo obrukali
Nabroj igrače koji su prošli omladinske škole bilo kojeg kluba u BiH (uključujući naš), generacije evo recimo 1990+, a koji su napravili bolje karijere. Pa mi reci koji klub je najviše izbacio igrača i ko su im bili treneri.

Dalje, znaš li ti bolan koliko moraš raditi da bi došao da jedne poljske lige, a kamoli da budeš najbolji? Da dobiješ ugovor Liverpoola? Da budeš u jednoj od najboljih turskih ekipa?

Ne kažem da su idealni treneri, ali nisu ni šarlatani. Sigurno su među najboljim trenerima omladinaca u državi, ali to više govori o stanju u bh. fudbalu, nego o nama samima.

Ovo pogrešan fudbalski odgoj neću ni komentirati, jer mi samo govori da pojma nemaš. Samo ti meni nabroj igrače koji su ponikli ovdje, koji su napravili bolje karijere i reci mi koji treneri stoje iza njih, pa da odmah pišemo klubu da ih dovedu. Možemo i kroz ona Asharakova pitanja.
Brate, kako mozes sve da probas odbraniti?
Sta ti nas sad kao ubjedjujes sa je ok sto nas pitari namlate u svim kategorijama jer smo kao nekad igrace izbacali..
Do jucer si to vjeerovatno zvao krahom sportskog segmenta ili omladinskog pogona.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:24 pm

slika
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:30 pm

kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:07 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:58 pm
Što je najgore 5 utakmica ne znamo a pobjedu, i opet samo bod zaostatka za prvim i +9 u odnosu na Sarajevo.

Sljedeću igramo u Mostaru protiv Zrinjskog i onda zadnja kući protiv Slobode. Široki dočekuje Sarajevo i ide Krupi. Sarajevo bar bod da izvuče a mi da dobijemo, što sada izgleda nemoguće.
Svaka ti čast što imaš živaca da sve pratiš. Ali, ne znam jesam li jedini, ali mene ovi rezultati ne zanimaju previše. Više me zanima možemo li iz svake generacije dobiti bar po jednog igrača za prvi tim. To bi bio uspjeh.
Hahaha e cuj ne zanimaju ga hahahahahahaha aferim.... pa sta sve neces cuti ovdje hahaha...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:32 pm

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:36 pm

Kome je dosadno neka prati finale Kupa Sjeverne Makedonije, ako Makedonija GP osvoji, a mi sutra dobijemo licencu onda smo nosioci.

http://tv.ffm.mk/player.php
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:36 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:30 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:07 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:58 pm
Što je najgore 5 utakmica ne znamo a pobjedu, i opet samo bod zaostatka za prvim i +9 u odnosu na Sarajevo.

Sljedeću igramo u Mostaru protiv Zrinjskog i onda zadnja kući protiv Slobode. Široki dočekuje Sarajevo i ide Krupi. Sarajevo bar bod da izvuče a mi da dobijemo, što sada izgleda nemoguće.
Svaka ti čast što imaš živaca da sve pratiš. Ali, ne znam jesam li jedini, ali mene ovi rezultati ne zanimaju previše. Više me zanima možemo li iz svake generacije dobiti bar po jednog igrača za prvi tim. To bi bio uspjeh.
Hahaha e cuj ne zanimaju ga hahahahahahaha aferim.... pa sta sve neces cuti ovdje hahaha...
Iz generacije 1994. smo dobili najviše igrača, ubjedljivo. Ta generacija nije bila prvak ni u pionirskoj, ni u kadetskoj, ni u juniorskoj kategoriji. Eto, toliko su bitni rezultati u omladinskim kategorijama.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:40 pm

Pa nista cudno, i svetog oca iz Tuborga interesuje samo vlastiti skor. Kao sto rece onaj Bozidar, imacemo dobru ali staru ekipu. Osvojicemo valjda neki trofej, sveti otac ce poboljsati svoj skor a sljedbenici ce moci ushiceno klicati ispred kucnih oltara: babuka, babuka... a ti se moj Zeljo kupaj kad te stignu dugovi, raspali omladinski pogon i zaostala infrastruktura
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:40 pm

mislim da pitarima tek dolazi do izrazaja akademija i sto se tice prvog tima i omladinskih pogona..
po meni je to veliki update za razvoj igraca i inace rezultata kluba.

Po meni nasa akademija bi mi bila prioritet i prije juga i prije nekakvih fasada sjevera i sl.
pogotovo kad uzmes u obzir da nisi finansijski jak da kupujes igrace i da zivis od prodaje igraca ..

Po meni akademija pod hitno !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:51 pm

evo Olimpik zijanio u Zivinicama, izgleda da se joMu bas preorijentisao na Grbavicu

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:52 pm

Jel pocelo Amarovo ljeto ?
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:53 pm

Žeriće i onog alipasinskog alkoholicara Usanovica s noge na nogu nabiti treba. Berjan je okej, za nas solidan. Al ako se vodimo politikom da bivsi igraci trebaju biti treneri u OP sto onda ne Sanjin Radonja? Covjek je radio dobar posao u Olimpiku prije nekoliko godina i u ovim privatnim sf s mladjim generacijama je osvajao ove lokalne turnire.
Kao igrac je bare bare bio s Zericima.
A za Adzema se iskreno slazem. Dobar je on covjek ali kao trener veoma los. Neko moje misljenje. Slazem se da je imao uspjeha ali je imao i vrlo dobru generaciju medjutim fudbal koji propagira je meni ocajan(jedino ocajnije je ovo sad). Siguran sam da se tad igrala ova omladinska LP najvise dogurali s 86-87 generacijom. Osim Stile i Jamaka bili su tu i Novoselac Beranek koji su znali s loptom. I 93/94 generacija kao vrlo jaka.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:57 pm

blueboy je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:24 pm
slika
Svaka njemu cast na ovom, ali ono najvaznije kod trenerskog posla-ili imas ili nemas ;)
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:03 pm

kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:36 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:30 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:07 pm


Svaka ti čast što imaš živaca da sve pratiš. Ali, ne znam jesam li jedini, ali mene ovi rezultati ne zanimaju previše. Više me zanima možemo li iz svake generacije dobiti bar po jednog igrača za prvi tim. To bi bio uspjeh.
Hahaha e cuj ne zanimaju ga hahahahahahaha aferim.... pa sta sve neces cuti ovdje hahaha...
Iz generacije 1994. smo dobili najviše igrača, ubjedljivo. Ta generacija nije bila prvak ni u pionirskoj, ni u kadetskoj, ni u juniorskoj kategoriji. Eto, toliko su bitni rezultati u omladinskim kategorijama.
Upravu si, ebo omlAdinski, treba zapustit ... kako ces dovesti omladinca Krupe ako ti je omlAdinski u rangu Krupe?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:04 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:57 pm
blueboy je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:24 pm
slika
Svaka njemu cast na ovom, ali ono najvaznije kod trenerskog posla-ili imas ili nemas ;)
:klanjase2:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija