Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 4:54 pm

Treba razumiti ljude, nisu imali vremena da se pozabave svim problemima koje su naslijedili.

Krajinu smo zamijenili Žerićem. :klanjase2:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 4:58 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 4:54 pm
Treba razumiti ljude, nisu imali vremena da se pozabave svim problemima koje su naslijedili.

Krajinu smo zamijenili Žerićem. :klanjase2:
Normala, Amar sve svoje guzne havere vratio
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:11 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 4:54 pm
Treba razumiti ljude, nisu imali vremena da se pozabave svim problemima koje su naslijedili.

Krajinu smo zamijenili Žerićem. :klanjase2:
- A licenca
- Master završen
- Zlatna značka za najboljeg studenta generacije

A umjesto njega i Fejzića dođoše Žerić, Berjan i Ušanović naravno po komandi Osima, u isto vrijeme tad nekad saznasmo i Adzema da je uspjeo otjerati iz omladinskog pogona.

Juniori 2000/2001 B (Federalna liga): Senad Žerić
Kadeti 2002/2003 B (Federalna liga): Fadil Žerić
nemojte se čudit da nam se silni i presilni Denis vrati ili čak produži ugovor kao perspektivni nargilaš

ove sastave kad Lars kad izbaci neka prezimena tačno znaš da moraš vidjet kakvi god da su igrači, zato nam je i omladinski fudbal u kurcu jer nema mjesta za jednog Jasmina Krajinu a za Žeriće, Mulaosmanoviće, Šehoviće, Hadzijalagiće, Berjane će uvijek bit bez obzira na CV, iskustvo, plan, rezultate jer jebiga oni su bili fudbaleri u Želji, to je isto bukvalno igrač=trener zar ne

za izbor igrača u našim selekcijama da ne pričam, $$$$$$$ ;)
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:17 pm

Mene zanima da li će nekoga u Klubu zabrinuti gubljenje čistih titula kadeta i juniora? Da li će ti treneri biti upitani šta i kako su radili, zašto se to desilo?
Ja se nasekiram zbog poraza kadeta, a neki su za 2 dana prebolili poraz u pravom derbiju koji me još uvijek proganja.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:23 pm

Mašala, 4-0.

Ima li još koga da uhljebite ?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:46 pm

Dobro je, završeno je 4-0. Hvala pitarima što su se pred kraj samo dodavali.

Zanima me da li Žerić i Šehović znaju koristiti teku, jer ne vjerujem da znaju računar pa da pogledaju neke utakmice, ili ne daj bože izanaliziraju protivnika.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:49 pm

Nek Hilmo vrati drzavi 15 miliona duga za pdv, i preko 2 mil duga za pio.... i to samo za s.pivaru. A kakvo je stanje u ostalim firmama Bog zna... daleko mu vikendica a pogotovo kuca bila od naseg kluba...
Država Željo
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:54 pm

Kadete sarajeva vodi Jasmin Krajina sto je bio kod nas ako se ne varam? Lars ispravi me ako grijesim.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:54 pm

blueDBR je napisao/la:
sri maj 22, 2019 5:11 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 4:54 pm
Treba razumiti ljude, nisu imali vremena da se pozabave svim problemima koje su naslijedili.

Krajinu smo zamijenili Žerićem. :klanjase2:
- A licenca
- Master završen
- Zlatna značka za najboljeg studenta generacije

A umjesto njega i Fejzića dođoše Žerić, Berjan i Ušanović naravno po komandi Osima, u isto vrijeme tad nekad saznasmo i Adzema da je uspjeo otjerati iz omladinskog pogona.

Juniori 2000/2001 B (Federalna liga): Senad Žerić
Kadeti 2002/2003 B (Federalna liga): Fadil Žerić
nemojte se čudit da nam se silni i presilni Denis vrati ili čak produži ugovor kao perspektivni nargilaš

ove sastave kad Lars kad izbaci neka prezimena tačno znaš da moraš vidjet kakvi god da su igrači, zato nam je i omladinski fudbal u kurcu jer nema mjesta za jednog Jasmina Krajinu a za Žeriće, Mulaosmanoviće, Šehoviće, Hadzijalagiće, Berjane će uvijek bit bez obzira na CV, iskustvo, plan, rezultate jer jebiga oni su bili fudbaleri u Želji, to je isto bukvalno igrač=trener zar ne

za izbor igrača u našim selekcijama da ne pričam, $$$$$$$ ;)
Ovo su veci problemi i od same licence....
Država Željo
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:55 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sri maj 22, 2019 5:54 pm
Kadete sarajeva vodi Jasmin Krajina sto je bio kod nas ako se ne varam? Lars ispravi me ako grijesim.
pomoćni trener al tek je došao pa zato je "samo" pomocni
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:56 pm

blueDBR je napisao/la:
sri maj 22, 2019 5:55 pm
RokElsner44 je napisao/la:
sri maj 22, 2019 5:54 pm
Kadete sarajeva vodi Jasmin Krajina sto je bio kod nas ako se ne varam? Lars ispravi me ako grijesim.
pomoćni trener al tek je došao pa zato je "samo" pomocni
Ja mislim da je on bolji od svih nasih u omladinskom pogonu zajedno.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 5:59 pm

Momak 33 godine, edukuje se, prati trendove, analizira svaku utakmicu, vjerujem da će dogurati i do prvog tima nekada, posvećen je maksimalno.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:00 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 5:23 pm
Mašala, 4-0.

Ima li još koga da uhljebite ?
Sta je problem Lars, i Hadzialagic i Sehovic su treneri vec duze vrijeme. Nije poenta samo popljuvat. Da su nestrucni to stoji, isto kao i svi ostali u omladinskom pogonu. Ono sto mi najvise smeta sto se u svakom derbiju, nebitno koja kategorija postavimo kao picke i zadovoljavamo remijem, a oni bi nam se krvi napili od onih u-10 do veterana. Kako treneri ne znaju djeci objasnit vaznost utakmice ne razumijem. A i sto neko spomenu odabir igraca u omladinskom pogonu, samo se sjetite i da je Adzem prosle sezone potpisao Jusufija (tadasnju rezervu u Olimpiku) i Cubaru(Boga pitaj gdje i je li igrao uopste) . Sta ocekivati u OP kad takve debilizme imas u prvom timu. I ovakvo stanje nije samo kod nas nego i kod prljavih,samo to vjesto prikrivaju
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:05 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:00 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 5:23 pm
Mašala, 4-0.

Ima li još koga da uhljebite ?
Sta je problem Lars, i Hadzialagic i Sehovic su treneri vec duze vrijeme. Nije poenta samo popljuvat. Da su nestrucni to stoji, isto kao i svi ostali u omladinskom pogonu. Ono sto mi najvise smeta sto se u svakom derbiju, nebitno koja kategorija postavimo kao picke i zadovoljavamo remijem, a oni bi nam se krvi napili od onih u-10 do veterana. Kako treneri ne znaju djeci objasnit vaznost utakmice ne razumijem. A i sto neko spomenu odabir igraca u omladinskom pogonu, samo se sjetite i da je Adzem prosle sezone potpisao Jusufija (tadasnju rezervu u Olimpiku) i Cubaru(Boga pitaj gdje i je li igrao uopste) . Sta ocekivati u OP kad takve debilizme imas u prvom timu. I ovakvo stanje nije samo kod nas nego i kod prljavih,samo to vjesto prikrivaju
Da, duže su vrijeme treneri. Ja ti pričam o uhljebljenju drugih, pisao ti je i blueDBR koji su vraćeni.

Ćubara je igrao redovno tu sezonu, i koga god sam pitao rekao je da je najbolji stoper u 1. ligi FBiH.

Možda je kod njih isto tako, ali nas satraše u međusobnim duelima u svim kategorijama. Imamo samo dvije pobjede, obje kadeti na početku. Juniori 2-2 obje utakmice, dok im recimo Zrinjski i Radnik strpaju 5 komada bez po muke.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:10 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:05 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:00 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 5:23 pm
Mašala, 4-0.

Ima li još koga da uhljebite ?
Sta je problem Lars, i Hadzialagic i Sehovic su treneri vec duze vrijeme. Nije poenta samo popljuvat. Da su nestrucni to stoji, isto kao i svi ostali u omladinskom pogonu. Ono sto mi najvise smeta sto se u svakom derbiju, nebitno koja kategorija postavimo kao picke i zadovoljavamo remijem, a oni bi nam se krvi napili od onih u-10 do veterana. Kako treneri ne znaju djeci objasnit vaznost utakmice ne razumijem. A i sto neko spomenu odabir igraca u omladinskom pogonu, samo se sjetite i da je Adzem prosle sezone potpisao Jusufija (tadasnju rezervu u Olimpiku) i Cubaru(Boga pitaj gdje i je li igrao uopste) . Sta ocekivati u OP kad takve debilizme imas u prvom timu. I ovakvo stanje nije samo kod nas nego i kod prljavih,samo to vjesto prikrivaju
Da, duže su vrijeme treneri. Ja ti pričam o uhljebljenju drugih, pisao ti je i blueDBR koji su vraćeni.

Ćubara je igrao redovno tu sezonu, i koga god sam pitao rekao je da je najbolji stoper u 1. ligi FBiH.

Možda je kod njih isto tako, ali nas satraše u međusobnim duelima u svim kategorijama. Imamo samo dvije pobjede, obje kadeti na početku. Juniori 2-2 obje utakmice, dok im recimo Zrinjski i Radnik strpaju 5 komada bez po muke.
Satrase zbog pristupa jedino nazalost. Kvalitet je realno kod vodece 2-3 ekipe isti, i to na veoma niskom nivou. Jbg ne moze se od trenera ocekivat da naprave igraca, kad njih 90%, glavu dajem,poslije treninga ode na nargilu ili hamburger. Nacekat cemo se mi jos na generaciju slicnu onoj Hodzica i Bajica koja nam je donijela kakve-takve pare
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:16 pm

Taj Žerić je nekoliko godina bio trener Zolotiću, Hodžiću, Bajiću, Hajradinoviću, Štiliću, Benji Čoliću... Ali šta će, pojma on nema, a fudbal ima u malom prstu. Ista stvar s Berjanom. Oni uopće nisu problem. Ušanović je druga priča. Ne odobravam.

Radi li Adžem s nekom generacijom? On je čovjek koji zna raditi s djecom i on vrijedi više od Krajine. Ali, generalno, treneri u BiH nemaju baš puno znanja i sve je to bare-bare. Nama trebaju strani edukatori, KAMP... da bismo napravili nešto više. Ne samo mi, nego i drugi klubovi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:18 pm

Ma mali mahalski klub, tu smo i strelica pokazuje na dole... ravno do dna, tu idemo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:28 pm

kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:16 pm
Taj Žerić je nekoliko godina bio trener Zolotiću, Hodžiću, Bajiću, Hajradinoviću, Štiliću, Benji Čoliću... Ali šta će, pojma on nema, a fudbal ima u malom prstu. Ista stvar s Berjanom. Oni uopće nisu problem. Ušanović je druga priča. Ne odobravam.

Radi li Adžem s nekom generacijom? On je čovjek koji zna raditi s djecom i on vrijedi više od Krajine. Ali, generalno, treneri u BiH nemaju baš puno znanja i sve je to bare-bare. Nama trebaju strani edukatori, KAMP... da bismo napravili nešto više. Ne samo mi, nego i drugi klubovi.
e čuj fudbal ima u malom prstu hahahaha za rad sa djecom ti treba više od fudbala u malom prstu, i više od prezimena, samo to izgleda kod nas nije slučaj
a ta imena fudbalska što si nabrojao kolko od njih stagnira, da nije mozda zbog tog što nemaju usađene navike za trening i pogrešni fudbalski odgoj , samo pitam :kafa:
@curva opozovi francuze dok se nismo obrukali
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:47 pm

Zadržali su se francuzi na granici, neke provjere, ali brzo su tu.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 6:53 pm

blueDBR je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:28 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 6:16 pm
Taj Žerić je nekoliko godina bio trener Zolotiću, Hodžiću, Bajiću, Hajradinoviću, Štiliću, Benji Čoliću... Ali šta će, pojma on nema, a fudbal ima u malom prstu. Ista stvar s Berjanom. Oni uopće nisu problem. Ušanović je druga priča. Ne odobravam.

Radi li Adžem s nekom generacijom? On je čovjek koji zna raditi s djecom i on vrijedi više od Krajine. Ali, generalno, treneri u BiH nemaju baš puno znanja i sve je to bare-bare. Nama trebaju strani edukatori, KAMP... da bismo napravili nešto više. Ne samo mi, nego i drugi klubovi.
e čuj fudbal ima u malom prstu hahahaha za rad sa djecom ti treba više od fudbala u malom prstu, i više od prezimena, samo to izgleda kod nas nije slučaj
a ta imena fudbalska što si nabrojao kolko od njih stagnira, da nije mozda zbog tog što nemaju usađene navike za trening i pogrešni fudbalski odgoj , samo pitam :kafa:
@curva opozovi francuze dok se nismo obrukali
Nabroj igrače koji su prošli omladinske škole bilo kojeg kluba u BiH (uključujući naš), generacije evo recimo 1990+, a koji su napravili bolje karijere. Pa mi reci koji klub je najviše izbacio igrača i ko su im bili treneri.

Dalje, znaš li ti bolan koliko moraš raditi da bi došao da jedne poljske lige, a kamoli da budeš najbolji? Da dobiješ ugovor Liverpoola? Da budeš u jednoj od najboljih turskih ekipa?

Ne kažem da su idealni treneri, ali nisu ni šarlatani. Sigurno su među najboljim trenerima omladinaca u državi, ali to više govori o stanju u bh. fudbalu, nego o nama samima.

Ovo pogrešan fudbalski odgoj neću ni komentirati, jer mi samo govori da pojma nemaš. Samo ti meni nabroj igrače koji su ponikli ovdje, koji su napravili bolje karijere i reci mi koji treneri stoje iza njih, pa da odmah pišemo klubu da ih dovedu. Možemo i kroz ona Asharakova pitanja.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija