Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 9:07 pm

Od ovih pitanja samo jedno dvoje se tice Fotbala.
Eto koliko smo fotbal klab :D

Mogli ste pitati da li su zadovoljni sa sportskim rezultatima u ovoj polusezoni. Nije sto je moje pitanje ali generalno kad su dosli 4.mjesto nije znacilo odlazak u Evropu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 9:14 pm

Nijedno pitanje u vezi nastavka rada na ifrastrukturi, krov istoka - dozvole, urabinisticka, qurceva, građevinska ?

A da mi smo football klub, dosta smo gradili, ne interesuje nas hrpa betona.

Pazite da vam ne odgovore na ova pitanja.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 9:32 pm

FK Željezničar je prije 56 godina odigrao svoju prvu evropsku utakmicu. Od tada, pa do danas, "Plavi" su odigrali 70 utakmica u evropskim takmičenjima. Ima li neka utakmica koju rado pamtite i kakva su očekivanja za sljedeću "evropsku sezonu"?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 10:20 pm

AsharaK je napisao/la:Pozdrav ekipa,

Odabrali smo sljedecih 12 pitanja. Zao nam je sto nemamo prostora trenutno za sve. Mislim da smo izabrali pitanja koja trenutno imaju najvise logike. Za nekih 15ak dana nadamo se da ce biti i drugi krug.

1. Dokle je dosla tuzba koju su prethodni podnjeli protiv lica odgovornih za nastanak silnih dugovanja?
2. Ukoliko je te price istinite, koliko vam je sponzora otkazalo saradnju, odnosno koliko njih ne zeli da je produzi?
3. Zasto niste napisali punomoc advokatu kako bi se sprijecila naplata kamate od strane Amara Osima?
4. Zasto je Adzem dobio otkaz na mjestu za direktora omladinske skole?
5. Zasto se nije izaslo sa informacijama koje je g. Selimovic najavio da ce iznijeti krajem aprila?
6. Sta je sa finansijskim izvjestajem?
7. Mozemo li dobiti tacan datum (ili okviran datum) kada se postavlja krov na istoku i vasu garanciju da ce se to desiti?
8. Je li tacno da je prije 31.03. izvrseno placanje ostatka duga prema Petrovicu, ali, zbog pogresnog broja racuna, uplata nije prosla?
9. Zašto je suspendovan Mirsad Šiljak ako tvrdite da je sve u vezi sa uplatom duga regularno?
10. Dolaskom u klub niste iznijeli nikakve zvanicne planove, nego se jedino kroz razne intervjue moglo zakljucivati sta imate u planu. Pa da li sada mozete reci koji su vasi ciljevi i planovi sljedece sezone, za dvije godine, za 5 godina?
11. Koji je status i struktura priliva i odliva na racun i sa racuna kluba u periodu 01.01.2019-30.04.2019. (Izuzimajuci prilive od transfera, drzavnih organa i kredita)?
12. Da li se neko iz bivse uprave ponudio kako bi pomogao u daljem radu kluba i sta navijaci mogu uraditi da pomognu klubu?
Sta ocekujete od 8. pitanja, ljudi su imali pres i tvrde da su uplatili na vrijeme. Bezveze potroseno pitanje. Osim ako cete dobiti uplatnicu na uvid, a necete. Ostala pitanja su okej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 10:24 pm

CURVA je napisao/la:
uto maj 21, 2019 9:32 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
uto maj 21, 2019 8:58 pm
Može li se u ovo zadnje ugraditi ovaj CURVIN dio za kamp... ako nije problem
Tako je braca moj ,halalio sam larsu :placeodsmijeha: daj da vidimo jesam li supljak :DD: znaci tri stvari da je dug preko 7 miliona,kamp i da se par njih ponudilo da pomognu klubu za Adzema sam davno rekao da mu je Amar rekao da na njega ne racuna odmah nakon one skupstine.
Jeste mozda tad rekao. A sta cemo za dugove prema Adzemu i Odovicu. Pa su skontali hajmo im opet ponuditi posao u omladinskom. Sad sta su se dogovorili, ne znam.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 10:59 pm

CURVA je napisao/la:
uto maj 21, 2019 10:46 pm
mamba21 je napisao/la:
uto maj 21, 2019 10:24 pm
CURVA je napisao/la:
uto maj 21, 2019 9:32 pm


Tako je braca moj ,halalio sam larsu :placeodsmijeha: daj da vidimo jesam li supljak :DD: znaci tri stvari da je dug preko 7 miliona,kamp i da se par njih ponudilo da pomognu klubu za Adzema sam davno rekao da mu je Amar rekao da na njega ne racuna odmah nakon one skupstine.
Jeste mozda tad rekao. A sta cemo za dugove prema Adzemu i Odovicu. Pa su skontali hajmo im opet ponuditi posao u omladinskom. Sad sta su se dogovorili, ne znam.
Ti si mi vec to pisao, vjerujem ti da ima i ta mogucnost ali mislim da se Amar tu malo zainatio jer mu je nesto bas zamjerio.Meni je bitno radi larsa samo kamp da prodje :placeodsmijeha: toliko me je prozivao da to nije normalno mada sam ga demantovao samim tim sto je 3 mjeseca poslije Amar otisao kod nacelnika za kamp.
A jel to nikad prije nije bilo nikakve price o kampu hahaha pricalo se **** ga ti budi realan, samo sto nikad nije bila vijest... da se svaki sastanak iznese pff..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 10:59 pm

amar92 je napisao/la:
uto maj 21, 2019 10:20 pm
AsharaK je napisao/la:Pozdrav ekipa,

Odabrali smo sljedecih 12 pitanja. Zao nam je sto nemamo prostora trenutno za sve. Mislim da smo izabrali pitanja koja trenutno imaju najvise logike. Za nekih 15ak dana nadamo se da ce biti i drugi krug.

1. Dokle je dosla tuzba koju su prethodni podnjeli protiv lica odgovornih za nastanak silnih dugovanja?
2. Ukoliko je te price istinite, koliko vam je sponzora otkazalo saradnju, odnosno koliko njih ne zeli da je produzi?
3. Zasto niste napisali punomoc advokatu kako bi se sprijecila naplata kamate od strane Amara Osima?
4. Zasto je Adzem dobio otkaz na mjestu za direktora omladinske skole?
5. Zasto se nije izaslo sa informacijama koje je g. Selimovic najavio da ce iznijeti krajem aprila?
6. Sta je sa finansijskim izvjestajem?
7. Mozemo li dobiti tacan datum (ili okviran datum) kada se postavlja krov na istoku i vasu garanciju da ce se to desiti?
8. Je li tacno da je prije 31.03. izvrseno placanje ostatka duga prema Petrovicu, ali, zbog pogresnog broja racuna, uplata nije prosla?
9. Zašto je suspendovan Mirsad Šiljak ako tvrdite da je sve u vezi sa uplatom duga regularno?
10. Dolaskom u klub niste iznijeli nikakve zvanicne planove, nego se jedino kroz razne intervjue moglo zakljucivati sta imate u planu. Pa da li sada mozete reci koji su vasi ciljevi i planovi sljedece sezone, za dvije godine, za 5 godina?
11. Koji je status i struktura priliva i odliva na racun i sa racuna kluba u periodu 01.01.2019-30.04.2019. (Izuzimajuci prilive od transfera, drzavnih organa i kredita)?
12. Da li se neko iz bivse uprave ponudio kako bi pomogao u daljem radu kluba i sta navijaci mogu uraditi da pomognu klubu?
Sta ocekujete od 8. pitanja, ljudi su imali pres i tvrde da su uplatili na vrijeme. Bezveze potroseno pitanje. Osim ako cete dobiti uplatnicu na uvid, a necete. Ostala pitanja su okej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja bih se slozio da 8. Pitanje nema neki value... mislim da se mozemo vise bazirati na buducnost tima i infrastrulture...

Sve u svemu veliko hvala na vremenu odvojenom za ovo i siguran sam da cemo (ako dobijemo tacne i konzicne odgovore) napokon krenuti dalje po pitanju mnogih stvari...

Velika stvar za sve nas!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 11:22 pm

I 2 pitanja o licenci ( 8,9)a zna se da nam nije u interesu da bilo sta pricamo o tome do drugostepene jer mozda ima jos nade.

Bolje za kamp da se pita umjesto ovoga
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 11:45 pm

Logicno je da se ne moze svima udovoljit :D

Svejedno, pitanja su vec otisla, pa cekamo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 12:55 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto maj 21, 2019 9:07 pm
Od ovih pitanja samo jedno dvoje se tice Fotbala.
Eto koliko smo fotbal klab :D

Mogli ste pitati da li su zadovoljni sa sportskim rezultatima u ovoj polusezoni. Nije sto je moje pitanje ali generalno kad su dosli 4.mjesto nije znacilo odlazak u Evropu.
Pitao sam ja koji nam je cilj sljedeće sezone na zelenom terenu al eto očito da iz dana u dan se više pokazuje ubleha o 'fotbal klabu'.
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 1:41 am

1921.ba je napisao/la:FK Željezničar je prije 56 godina odigrao svoju prvu evropsku utakmicu. Od tada, pa do danas, "Plavi" su odigrali 70 utakmica u evropskim takmičenjima. Ima li neka utakmica koju rado pamtite i kakva su očekivanja za sljedeću "evropsku sezonu"?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
ima, Zeljo-Njukastl ..
kao djecaka od nekih 8-9 godina me otac odveo iz Gorazda na tu tekmu, onaj huk tribina i kosevo obojeno u plavo je odredilo put jednog djecaka da ostane do kraja zivota bolesnik za plavom bojom..

nedugo nakon te utakmice sam imao neku operaciju na Kosevu, lezao 15-ak dana i dolazi otac da me izvede iz bolnice i onako kao svaki otac tada ne bas najbolje finansijske situacije zeli sinu da ispuni neku zelju i pitanje "sta hoces da ti babo kupi ?" a od svih mogucih stvari na svijetu meni je bio u glavi samo jedan..dres Zelje.
plavi diadora dres, sa zelenim detaljem na ruci je bio pocetak ovog ludila koje ne vjerujem da ce ikad prestati ..


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 2:34 am

vopla je napisao/la:
sri maj 22, 2019 1:41 am
1921.ba je napisao/la:FK Željezničar je prije 56 godina odigrao svoju prvu evropsku utakmicu. Od tada, pa do danas, "Plavi" su odigrali 70 utakmica u evropskim takmičenjima. Ima li neka utakmica koju rado pamtite i kakva su očekivanja za sljedeću "evropsku sezonu"?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
ima, Zeljo-Njukastl ..
kao djecaka od nekih 8-9 godina me otac odveo iz Gorazda na tu tekmu, onaj huk tribina i kosevo obojeno u plavo je odredilo put jednog djecaka da ostane do kraja zivota bolesnik za plavom bojom..

nedugo nakon te utakmice sam imao neku operaciju na Kosevu, lezao 15-ak dana i dolazi otac da me izvede iz bolnice i onako kao svaki otac tada ne bas najbolje finansijske situacije zeli sinu da ispuni neku zelju i pitanje "sta hoces da ti babo kupi ?" a od svih mogucih stvari na svijetu meni je bio u glavi samo jedan..dres Zelje.
plavi diadora dres, sa zelenim detaljem na ruci je bio pocetak ovog ludila koje ne vjerujem da ce ikad prestati ..


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Druze moj, pogodi me pravo u srce, sav sam se najezio....Da, to je taj dobro poznati osjecaj kojeg ces nositi u srcu
citavog zivota, nesto sto se ne zaboravlja, nesto sto postaje i ostaje dio tebe dok si ziv....Svi smo mi nekada bili neki
mali djecaci i svi smo mi nekada, drhteci od uzbudjenja, gledali naseg Zelju po prvi put i ne znajuci da tako otvaramo
jednu sasvim novu stranicu naseg zivota...A ona ce se zatvoriti samo kad jednom zauvijek i mi sklopimo oci...Ne prije !

A moja prva medjunarodna utakmica bila je vrlo davne 1971. godine, protiv St. Johnstona...Nije jos ni pocelo kako treba
a mi smo vec vodili sa 2:0, na kraju smo taj skotski tim pregazili sa 5:1, Bukal dao tri gola....proslo je vec skoro pola vijeka,
a ja se jos uvijek sjecam svakog detalja, svake zastave, svakog rucno pravljenog transparenta, jos mi u usima odzvanja
legendarni Meho Puzic i " Hajde, Zeljo, ceto plava, nek' se cuje tvoja slava, nek' se cuju sve sirene, kad masina tvoja krene "..
Hvala ti, Zeljo, za sve divne uspomene koje si mi darovao, ne bih ti se mogao oduziti ni za pet zivota.....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 4:16 am

vopla je napisao/la:
sri maj 22, 2019 1:41 am
1921.ba je napisao/la:FK Željezničar je prije 56 godina odigrao svoju prvu evropsku utakmicu. Od tada, pa do danas, "Plavi" su odigrali 70 utakmica u evropskim takmičenjima. Ima li neka utakmica koju rado pamtite i kakva su očekivanja za sljedeću "evropsku sezonu"?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
ima, Zeljo-Njukastl ..
kao djecaka od nekih 8-9 godina me otac odveo iz Gorazda na tu tekmu, onaj huk tribina i kosevo obojeno u plavo je odredilo put jednog djecaka da ostane do kraja zivota bolesnik za plavom bojom..

nedugo nakon te utakmice sam imao neku operaciju na Kosevu, lezao 15-ak dana i dolazi otac da me izvede iz bolnice i onako kao svaki otac tada ne bas najbolje finansijske situacije zeli sinu da ispuni neku zelju i pitanje "sta hoces da ti babo kupi ?" a od svih mogucih stvari na svijetu meni je bio u glavi samo jedan..dres Zelje.
plavi diadora dres, sa zelenim detaljem na ruci je bio pocetak ovog ludila koje ne vjerujem da ce ikad prestati ..


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Eh taj dres..
Meni 7. rodjendan, dosli roditelji po mene nakon skole i usput cemo do pijace na Grbavici svratiti da oni kupe sta im treba od namirnica, ja kao i uvijek radije cekam u autu, medjutim ovog puta se brze vracaju i zovu me da izadjem, a prodavac govori ma onaj prvi mu je taman, kad ono plavi diadora sa zuto/zelenim znakom i bosnalijekom na prednjoj strani a devetkom na ledjima, meni srce ko Trebevic, bio sam glavni na betonu u mahali kad ga obucem.
Sljedeci je bio na pruge sa sponzorom Peugeot Verano Motors.
Iako su oba s pijace, drazi su mi stotinu puta od ovih sto sad sam kupujem u fan shopu, prelijepa sjecanja, jednostavno neprocjenjivo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:34 am

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:47 am

jeko ba Mujo
Željezničar ante portas !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:50 am

Jebat ce nam nanu kao i klasu i pivari
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:50 am

Udri udri udri Mujo
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:51 am

AsharaK je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:47 am
jeko ba Mujo
Drze sarajevsku pivaru, drzali nekad klas, ukopali ga
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:52 am

A mogu ti rec i da je vase sarajevsko sve losije i losije:D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 7:55 am

Nemojte na Muju i ovaj portal je njegov :D
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, cipiripi i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija