Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:35 pm

Ima igraca dosta iz nase lige a ima i onih koje ne znamo.
Vidjet cemo sta ce i kako ce se raditi.

Meni je dosta jednih te istih igraca, vracanje Jamaka, Bekrica i slicno.
Em istroseni em povratnici.
Ima mladjih, poletnijih i zeljnijih dokazivanja.

Neke ce htjeti i konkurenti. Vidjet cemo koliko cemo i tu biti konkurentni.
Samo nek ova tekma prodje pa da se ohane malo od ovog "fotbala".
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:36 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:57 pm
@danan kad sam se prvi put javio rekao sam da ima likova na forumu koji su toksicni. Mislio sam na tebe. Poletis a ne znas.
Cuj tajno glasanje. To jeste na papiru, ali ti si jos ludji ako mislis da oni medjusobno ne razgovaraju. Nemoj biti naivan toliko da oni nece unaprijed se dogovoriti. Druga stvar fino sam naglasio da to nije provjerena informacija.
@svi ostali Radovac ima ponudu iz vana. Pare su tu negdje pa vaga. Licno smatram da nije za nas jer momak navija za Sarajevo, nije to ko nekad Pelak koji je navijao za nas a igrao prvo kod njih jer nije imao mjesta kod nas. Druga stvar njegove kvalitete su iste kao i kod Mujezinovica, ali nema trku kao ovaj. Iskreno mislim da nije za nas.
Slatkorijecivost je odlika licemjera ......
Fino to ti sve uklopis.
02.06 dolazi delegacija iz uefe koja ce prekontrolisati sve oko licenci.
Cisto sumnjam da ce Maid uciniti nesto takvo jer je to prije svega krivicno djelo.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:47 pm

Omar500 je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:29 pm
I zakljucak koji se izvlaci je da ne ide tako, hajmo dovodit Radovca, Jamaka (svaka cast momku, ali ono...), zadrzat Stanica, Sadikovica :placeodsmijeha:
Osvojio se kup, dva puta bili blizu titule. U europi se nismo brukali, a stadion se gradio. Sad ekipa jeftinija, stadion se ne gradi i samo se kuka. Odose Stevanovic, vjerovatno i Rodin, ostaje jebeni Stanic, moguce i Bogi aka gerijatrija.
I opet se potencira prica o parama. Klub je obezbijedio budzet za te igrace i ne vidim gdje je bio problem. A sada se kuka sto klub ne moze obezbijediti kao za puno jeftiniju ekipu. I cujem izvlakuse kao neka je jeftinija, i da smo one igrace ostavili, svakako ne bi u europu zbog licence :rofl:

Neka, sacekat cu 31. da vidim sta je zvanicno za licencu, ali ne bude li je, trebat ce nesto ogromno da se desi na ljeto, a ne da pravimo premijerligasku ekipu koja meda nece moci u europi, a kao iskusna je za nase lige. Nikakvog plana, imam osjecaj da ce se ulupat pare na ljeto da se opet jurisa na titulu, kao da se nista nije naucilo, samo ne znam od cega ce se uloziti sada pare ako ne bude europe. Pogotovo ako se obistini ono da ce Badzak otici ako ne bude licence.

Stanje je i vise nego alarmantno, idu iz kiksa u kiks i samo navlace bijes raje. Izgubit od jebenog torpeda i celika kuci je bruka nevjerovatnih razmjera. I ono, necu reci da ne moze gore, jer uvijek moze gore.
Malo manje prepotentnosti, a vise konkretnog rada ocekujem od svih, od Amara pa do uprave, ko je vec u upravi...
Jos ako Siljak ostane u klubu :ganja:
To nije moj zakljucak...zakljucak ce valjda dati struka. Ja se nadam ce biti sve dobro zbog Zelje jer ja za njega navijam a ne izvirujem iz rovova. A da je ovo proslo valjalo, realno nije. Uzmi fino sezonu po sezonu pa se prisjeti i vidi sta smo od svega dobili. Znaci govorim o fudbalu. Nista se nije radilo planski, dokaz tome su i silni igraci i treneri koji su prodefilovali. Pa i ljudi zaduzeni za sport i omladinski i oni su se izvrtili barem pet puta. Za druge stvari sto se mene tice zasluzili su spomenik. I uvijek cu govoriti pozitivno o njima kad se sve sabere zbog dobre volje i zelje s kojom su radili u nasem klubu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:35 pm
Ima igraca dosta iz nase lige a ima i onih koje ne znamo.
Vidjet cemo sta ce i kako ce se raditi.

Meni je dosta jednih te istih igraca, vracanje Jamaka, Bekrica i slicno.
Em istroseni em povratnici.
Ima mladjih, poletnijih i zeljnijih dokazivanja.

Neke ce htjeti i konkurenti. Vidjet cemo koliko cemo i tu biti konkurentni.
Samo nek ova tekma prodje pa da se ohane malo od ovog "fotbala".
Slazem se, daj i Radovca, samo da ne gledam iste face. Fakat ja protiv Jamaka nemam nista, cak moze dati ruke, ali previse bi bilo. Imamo vec tih povratnika koji su davno dosegli svoj vrhunac. Svakako se dosta politicara vrti 20 godina, samo jos fali da se vise od 10 godina vrte isti igraci :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:54 pm

Jedno je sigurno. Amar već uveliko (koliko znam od kraja januara) traži igrače. Nemamo ništa drugo nego pustiti da odradi svoje i čekati rezultate. Nadam se najboljem.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:56 pm

Ako ih trazi ko i investitore onda nam je mrka kapa.
Nece danas niko igrati za milju i po......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:57 pm

Omar500 je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:49 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:35 pm
Ima igraca dosta iz nase lige a ima i onih koje ne znamo.
Vidjet cemo sta ce i kako ce se raditi.

Meni je dosta jednih te istih igraca, vracanje Jamaka, Bekrica i slicno.
Em istroseni em povratnici.
Ima mladjih, poletnijih i zeljnijih dokazivanja.

Neke ce htjeti i konkurenti. Vidjet cemo koliko cemo i tu biti konkurentni.
Samo nek ova tekma prodje pa da se ohane malo od ovog "fotbala".
Slazem se, daj i Radovca, samo da ne gledam iste face. Fakat ja protiv Jamaka nemam nista, cak moze dati ruke, ali previse bi bilo. Imamo vec tih povratnika koji su davno dosegli svoj vrhunac. Svakako se dosta politicara vrti 20 godina, samo jos fali da se vise od 10 godina vrte isti igraci :D
Ma meni je Jamak jedan od najvecih majstora koji su igrali ovdje ali njegovo vrijeme je proslo.

Ne sumnjam da Amar zna sta mu treba i nadam se da je proslo uhljebljivanje jarana i da ce sada biti realnija dovodjenja i ona sto nam bas trebaju.
Znamo svi sta nam treba. Prije svega brzine. Kreacije u sredini.
Nisam gledao ko je slobodan na ljeto a kad uhvatim vremena dat cu svoje misljenje i to naravno na kartoteci :D

Usput, Veseli se operisao.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 2:10 pm

U koliko je sutra tekma s juniorima i hoce li se moci pogledati ili je iza zatvorenih vrata?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 2:38 pm

DANAN je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:56 pm
Ako ih trazi ko i investitore onda nam je mrka kapa.
Nece danas niko igrati za milju i po......
A kao Amar bi trebao investitore da trazi? Za igrače i platu milju ipo se slazem da neće niko
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:09 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon maj 20, 2019 2:38 pm
DANAN je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:56 pm
Ako ih trazi ko i investitore onda nam je mrka kapa.
Nece danas niko igrati za milju i po......
A kao Amar bi trebao investitore da trazi? Za igrače i platu milju ipo se slazem da neće niko
Pa trazio je...nije to niko izmislio.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:11 pm

CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 2:21 pm
DANAN je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:56 pm
Ako ih trazi ko i investitore onda nam je mrka kapa.
Nece danas niko igrati za milju i po......
danan , ti neces da shvatis da ja nista aposlutno nemam protiv prosle uprave ,sve jednu akciju sam ispostovao ,nikad fulio tekmu nisam u zadnje 24 godine ,sve fule koje su imali sam im halalio ,dvije najgore sezone smo imali ne zato sto smo bili drugi vec nacin na koji smo luzerski to izgubili , 61 jedan igrac doveden, 7 trenera ,4 sportska direktora i 4 sefa omladinskog pogona, rezultat jedan KUP , uzasna ekipa evo gledamo ih .Nemoj mi samo dizati taj sistem pa nisam ni jednu tekmu rahat gledao eto bar 2-0 svaka patnja .Smoren sa stadiona izadjes ,moje misljenje je da im je Amar uslugu ucinio, opet bi doveli 15 fudbalera i opet ekipu nebi napravili .Krov bi sigurno ali bas sam Ribu pitao dali bi uspjeli JUG napraviti bi ali za 3 godine ,ono sto je sigurno da TITULU nebi osvojili jos za 5 godina .Pitari su sada svoje ljude postavili u savezu ,Velez,Celik,Mladost i City sa njima sad imaju pravo dobre odnose, plus milijardera ako iko nama moze pomoci to je Amar ali naravno ne sa mahalaskom upravom vec da nadje ljude koji su sposobni .
Kakve dvije najgore sezone, Boze sacuvaj.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:16 pm

Očito nekima sjećanje seže vrlo kratko unazad, davno ja rekoh.
 
stankozza
Postovi: 42
Pridružen/a: uto jun 12, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:17 pm

Treba Ampema iz Šibenika zaganjat ako ne uđu u prvu ligu
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:33 pm

CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 3:25 pm
neroazzuro je napisao/la:
pon maj 20, 2019 3:16 pm
Očito nekima sjećanje seže vrlo kratko unazad, davno ja rekoh.
necu da se sjecam citav zivot ce me proganjati
Ko je uzivao u ovoj i prosle tri sezone je stvarno mazohista. A pogotovo jer smo mislili da smo jaki, da imamo para da smo na evropskom putu, da smo uspostavili sistem, da imamo viziju razvoja kluba. Bilo je rezultatski gorih sezona, al tad se znalo da smo katastrofa u svakom smislu i tu se nakon 10 kola vec i znalo da nemamo sansu ni za sta.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:35 pm

Sezone kako su zavrsene nesretno ne znaci da su najlosije sezone kluba.
Kako ce biti gore 2. mjesto od 4.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:40 pm

Prijatelji,

Imam obavještenje za sve vas. Mi, kao najveća zajednica Željinih navijača, dobili smo mogućnost postavljanja pitanja samoj upravi kluba na koja ćemo dobiti odgovor. Zbog samog kolektiva FK Željezničar, kao i nas, veoma sam sretan što smo dobili ovakvu mogućnost. Iskreno vas molim da postavljate konkretna pitanja, pitanja na koje želite čuti odgovor, a ne neka smješna pitanja koja nisu toliko bitna za klub u ovakvom trenutku. Ovo je velik dan za sve nas, dugo smo na okupu, i nakon velikog broja akcija koje je pokrenuo ovaj forum, ljudi su prepoznali to pa nam i omogućili ovako nešto. Obavještavam vas i da će uskoro biti još nekih akcija što se tiče ovog foruma, te vas molim da se odazovete u što većem broju. Pozovite prijatelje, neka se učlane u našu zajednicu, neka naša zajednica postane još veća, jer sve to može pomoći našem klubu. Glas i razum navijača treba i mora da pokreće procese, a mi ćemo se potruditi i da bude tako.

viewtopic.php?f=51&t=896
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 20, 2019 3:35 pm
Sezone kako su zavrsene nesretno ne znaci da su najlosije sezone kluba.
Kako ce biti gore 2. mjesto od 4.
Meni su ove cetiri posljednje sezone kao navijacu najlosije, najteze su mi pale, najvise sam ih odbolovao. Naravno da je bilo gorih, dovoljno je da znamo da smo ispali iz lige da se zna da je to rezultatski najgora. Znaci ona propustena Evropa u Zenici, dvije zaredom ispusene titule i ova kao slag na tortu sa sest uzastopnih poraza i tricom na derbiju skratile su mi dobrih godina zivota.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:45 pm

CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 3:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 20, 2019 3:35 pm
Sezone kako su zavrsene nesretno ne znaci da su najlosije sezone kluba.
Kako ce biti gore 2. mjesto od 4.
jesi ti ozbiljan ? kad smo sa Odovicem bili drugi a pitari prvi bio sam ponosan na nasu djecu koja su bez podrske navijaca bili 2 jos da pitari nisu zavrsili par utakmica mi bi bili sampioni .
Naleti sutra kad promjenis misljenje.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 4:00 pm

Sva "pojačanja", prinove a i ove "stare" igrače bi prvo trebalo u SafetZajko na atletsku stazu. Istrči 25 krugova za 60 minuta pa poslije toga ga gledati kako igra.
U današnje vrijeme bez trke nema igre. Imali smo vrhunskih znalaca al njih petorica nisu bili u stanju istrčati 10km za utakmicu Zeba, Bekrić, Čurjurić, Vranješ, Arežina, E.Zec ....
A i ovi današnji pola bi dušu pustilo kad bi istrčali 10km za 90min
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 4:03 pm

AsharaK je napisao/la:
pon maj 20, 2019 3:40 pm
Prijatelji,

Imam obavještenje za sve vas. Mi, kao najveća zajednica Željinih navijača, dobili smo mogućnost postavljanja pitanja samoj upravi kluba na koja ćemo dobiti odgovor. Zbog samog kolektiva FK Željezničar, kao i nas, veoma sam sretan što smo dobili ovakvu mogućnost. Iskreno vas molim da postavljate konkretna pitanja, pitanja na koje želite čuti odgovor, a ne neka smješna pitanja koja nisu toliko bitna za klub u ovakvom trenutku. Ovo je velik dan za sve nas, dugo smo na okupu, i nakon velikog broja akcija koje je pokrenuo ovaj forum, ljudi su prepoznali to pa nam i omogućili ovako nešto. Obavještavam vas i da će uskoro biti još nekih akcija što se tiče ovog foruma, te vas molim da se odazovete u što većem broju. Pozovite prijatelje, neka se učlane u našu zajednicu, neka naša zajednica postane još veća, jer sve to može pomoći našem klubu. Glas i razum navijača treba i mora da pokreće procese, a mi ćemo se potruditi i da bude tako.

viewtopic.php?f=51&t=896
:palacgore:
Navalite s pitanjima, konstruktivnim naravno. Postoji mogucnost da ovo postane tradicija, pa neka se onda vas glas cuje.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 115 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija