Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 11:05 am

CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:51 am
Budi Željo je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:48 am
Znam da je glupo ali bi Radovac i Jamak bili Modric i Kroos za ove sto smo ove godine gledali. Gledao sam i jednog i drugog u nekoliko utakmica ove sezone, odlicni su bili u svakoj, a evo i @bogi koji to prati malo bolje isto kaze za Radovca. Na stranu sad njegov pitarluk i sve.
Inace ovu losu situaciju u veznom redu treba iskoristiti i pruziti sansu Madzidu Sosicu iz kadeta. Jeste mlad, ali momak je top. Durakovic je isto dobar, ali po meni Sosic ima vece sanse za uspjeh i zbog brzine, pokretljivosti, okretnosti. Ima ljudi koji i bolje i vise prate omladinski od mene volio bi cuti njihovo misljenje, ali ovaj me malac odusevio.
ode radovac u inostranstvo
Grcka je bila opcija, ne znam je li se nesto promijenilo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 11:09 am

Qooler je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:57 am
Čitam ovaj pravilnik o omladinskoj školi i ostale dokumente. Kada vidiš koliko igrača iz Željine škole igra u velikim klubovima u odnosu na sve ostale iz BiH, bude ti jasno zašto smo (još uvjek) najtrofejniji klub, uzmimo samo poslije rata...Džeko, Bajić, Višća...
Sada diskutujemo da neki otpadak od pitara Radovac igra za Želju. Siguran sam da se trenira više nego ikada (gdje god kreneš neka škola fudbala), ali u zadnje vrijeme nema igrača već sve neki nehljebovci. Nešto se u zadnje vrijeme dešava u omladinskoj školi, a bojim se da je uzrok nepotizam.
Ma omladinska škola nam je katastrofa. Mi to nešto gledamo kao u svim kategorijama smo pri vrhu pa kao uredu je. Ona zahtijeva kompletnu reorganizaciju. Da li cemo to dozivjeti vidjet cemo, sigurno da je jedna od bitnijih stvari taj kamp. Da ne govorim o uposlenicima i trenerima. Sef Haris Alihodzic, uz svo duzno postovanje njemu, mislim da i on ne zna zasto je na toj funkciji.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 11:10 am

Durakovicu istice juniorski staz...treba povesti ga na pripreme i probati ga na lijevom beku,sigurno je bolji od Bajica
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 11:14 am

Bruku igrača neće moći igrati naredne sezone u juniorima. Oni koji su manje više redovno igrali: Krsic, Zilic, Durakovic, Bezdrob, Mesic, Osmanovic, Nuhanovic, Lukovac, Susic, Zubanovic, Musovic

Treba njih većinu na posudbe u prvu ligu fbih. Kad bi savez neku u23 ligu napravio i našao sponzora da snosi troškove za putovanja, sudije i organizaciju, ili raspored uraditi kao u seniorima, da isti dan igraju i prvi tim i u23, kao što su pioniri i kadeti.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 11:28 am

LARSSON je napisao/la:
pon maj 20, 2019 11:14 am
Bruku igrača neće moći igrati naredne sezone u juniorima. Oni koji su manje više redovno igrali: Krsic, Zilic, Durakovic, Bezdrob, Mesic, Osmanovic, Nuhanovic, Lukovac, Susic, Zubanovic, Musovic

Treba njih većinu na posudbe u prvu ligu fbih. Kad bi savez neku u23 ligu napravio i našao sponzora da snosi troškove za putovanja, sudije i organizaciju, ili raspored uraditi kao u seniorima, da isti dan igraju i prvi tim i u23, kao što su pioniri i kadeti.
Treba tim svima odreda što si nabrojao dati po par utakmica šansu u A timu sledeće godine. Hajdarević i Šaban su primjer. Kada smo imali najaču konkurenciju u veznom redu Adžem je uveo pomalo jednog i drugog i eto više manje su ostali na fudbalskoj mapi. Toliko djeca dugo treniraju i najmanje što im željo može jesti dati šansu u Kupu ili ovoj jučerašnjoj utakmici koja niej imala rezltatski značaj. Umjesto toga mi trljamo prevaziđene varijante i što je najgore gubimo i na terenu (sadašnjost) i budućnost. Onog Bajića malog publika već počela da etiketira, a meni vala drago da djete igra. Nije ništa bio lošiji od Stanića. Dobar nije bio, ali vala nije bio ni lošiji, a nekako ga lakše gledat kad znaš da je mlad i nadaš se nečemu. Čemu mi da se nadamo sa Stanićem, Dadom i Bogičevićem?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 11:49 am

Evo na avazu pise da nijedan sa probe nije po ukusu Amara.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 11:57 am

Od Stilica i Bube do Jamaka i Radovca :11: bice ovo lud prelazni rok..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 11:59 am

Premier je napisao/la:
pon maj 20, 2019 11:57 am
Od Stilica i Bube do Jamaka i Radovca :11: bice ovo lud prelazni rok..
Hahahah treba i Ramica iz GOSK-a
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 12:06 pm

slika
Da se prisjetimo, na danasnji dan
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 12:17 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 20, 2019 11:49 am
Evo na avazu pise da nijedan sa probe nije po ukusu Amara.
Zato ce vratiti Svraku, Kerlu, celavog, Nedu i tako slicne.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 12:19 pm

Elegant je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:17 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 20, 2019 11:49 am
Evo na avazu pise da nijedan sa probe nije po ukusu Amara.
Zato ce vratiti Svraku, Kerlu, celavog, Nedu i tako slicne.
Ako bude tako gasi sve! Mi moramo pare dati za 2 kapitalca jer ovako ne ide vise.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 12:23 pm

cipiripi je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:24 am
kvalitet je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:10 am
cipiripi je napisao/la:
pon maj 20, 2019 9:14 am
Ovoj Upravi ce biti noz u ledja od vlastitih navijaca vec sada u julu. Ne tako davno je Amar pozivao navijace da kupuju članske i godisnje da pare trose u FAN Shopu, govorio je kako nam treba uslovniji stadion i još mnogo toga.

Imamo sada lijep stadion, uredjen i fino popunjen FAN shop, ali necete imati kome sta prodavati. Sve ce vam se samo kazati sada u julu kada bude trebalo produziti clansku i kupiti godisnju, sveli ste vjerne navijace na šaku posmatrača. Izgubili ste navijace.

Jucerasnjom čestitkom ste nam zabili noz u ledja i popisali se po nama, nama koji smo uvijek tu, da li da igramo protiv Gorazda ili Zrinjskog, nama koji odvajamo vrijeme i novac da bismo pratili nas klub, nama koji volimo svoj klub bez interesa.

Mozete i morate dovesti sada "kamion" igraca da biste nesto promjenili, pokusat cete napraviti instant rezultat ali sa onakvim objavama ce trebati dosta vremena da bi VRATILI NAVIJAČE.
Vidiš kako drugačije gledamo. Naša čestitka je, za mene, znak poštovanja, znak da smo, ipak, gospodski klub koji je utemeljen na pravim vrijednostima, na fair-playu itd. To što oni ne čestitaju, što slave gol Zrinjskog itd. samo govori o njima, kakvi su oni u poređenju s nama. Mi nosimo sa sobom onaj prepoznatljivi sarajevski duh i tako treba ostati.
U jednu ruku si u pravu. Ali kako da ja svom djetetu objasnim koje je poslije utakmice se zatvorilo u sobu i doslovice plakalo jer je razocaran igramo i cijelom sezonom naseg Kluba. To dijete ima clansku i godisnju isto kao i ja, godisnje ostavi vise para u Fan shopu nego i jedan clan Uprave ,ime tog djeteta stoji na plavom zidu na zapadu, to dijete nije propustilo ni jednu domacu utakmicu, a po neku i gostujucu zajedno samnom. Kako da mu objasnim nase bolikur.ce na terenu. To dijete ima Zeljinu filozofiju, kao dijete razumije sta znaci Zeljo i koja je velicina biti dio tog Kluba.

Onda dodje subota i dijete gleda proslave pitara (haj sto gleda) ali najvise su ga zabolile provokacije, i onda se nasa vrla Uprava popisa po nama i tom djetetu. Samo mi objasnite kako da im halalim i predjem preko toga, kad mi je moje djete najprece i moj Zeljo. Oni su prolazni, vecina njih ne shvata nasu razocaranost ovom sezonom, ali da ce imati podrsku kao prije to sigurno nece.
Nije to prava filozofija, lose si ga naucio. Treba da mu Amar bude filozofija a ne Zeljo pa ce mu biti lakse.
Vidis opravdat ce svaki potez, nece se osjecati lose poslije poraza jer ima neko opravdanje i za to, Amaru dobro, Amar glavni, i malom bi bilo.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 12:29 pm

Budimo svi realni barem jednom po pitanju ekipe i igraca, a ne lozenja pojedinaca Amar je tu on zna, doci ce igracine radi njega, postovanja, qurca-palca, ljubavi prema klubu. Samo je jedna i samo jedna je istina, a to je ako bude para doci ce igraci, nazovimo ih pojacanjima, provjerenim, kvalitetnim, onakvim kakvi nam trebaju za uspjeh, rezultate naredne sezone. Vecina ovih trenutnih igraca ima vazece ugovore sto znaci da su na platnom spisku, na ljeto to treba raskidati za koga Amar smatra da mu ne treba, samo to ce nas kostati a tek onda potencijlani novi koje opet on zeli da ima u ekipi.

Na potezu je uprava da osigura novac za to, oni bi trebali znati na koji nacin i kako. Opet kazem dajte jednom da budemo realni a ne da fantaziramo i da se zbog pojedinaca koji se pogresno loze opet dozivimo ogromno razocarenje.

Ne do im Bog da se okrenu nekim metodama, da ganjaju insta rezultat pa taj uspjeh troduplo platimo kada dođu dugovi i porezi na naplatu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 12:57 pm

@danan kad sam se prvi put javio rekao sam da ima likova na forumu koji su toksicni. Mislio sam na tebe. Poletis a ne znas.
Cuj tajno glasanje. To jeste na papiru, ali ti si jos ludji ako mislis da oni medjusobno ne razgovaraju. Nemoj biti naivan toliko da oni nece unaprijed se dogovoriti. Druga stvar fino sam naglasio da to nije provjerena informacija.
@svi ostali Radovac ima ponudu iz vana. Pare su tu negdje pa vaga. Licno smatram da nije za nas jer momak navija za Sarajevo, nije to ko nekad Pelak koji je navijao za nas a igrao prvo kod njih jer nije imao mjesta kod nas. Druga stvar njegove kvalitete su iste kao i kod Mujezinovica, ali nema trku kao ovaj. Iskreno mislim da nije za nas.
Zadnja izmjena: Bozidar Radosevic, dana/u pon maj 20, 2019 1:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:05 pm

CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:36 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:19 pm
Elegant je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:17 pm


Zato ce vratiti Svraku, Kerlu, celavog, Nedu i tako slicne.
Ako bude tako gasi sve! Mi moramo pare dati za 2 kapitalca jer ovako ne ide vise.
evo nadavali smo se para ali ekipe nismo imali ,neka dovede koga hoce ali zelim da igraju .Tri godine se lozimo kad su prelazni rokovi jel pocne tekma nemas sta vidjeti, patnja svaka-
Bas tako...preko 60 igraca doslo unazad tri i po sezone, raznih kapitalaca, bilo proslo, mali broj njih je ostavio neki trag, ali suma sumarum, jedan kup i jedan lijep evropski izlet sa Balzanom, Ferencvarosem i Standardom...ostalo nula bodova. Nit kakve igre nit rezultata. Za tolike pare i igrace jako malo iskreno.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:21 pm

Nedo se citavu utakmicu protiv Celika smijao. Ja se onako smijem kad dobijemo nekog
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:24 pm

Koga god smo mi ovdje spomenuli od domaćih igrača automatski su interesantni i Zrinjskom. Evo sad Hadžić iz Radnika, od ranije Milanović iz Krupe, Hadžanović iz Slobode, čitaju nam forum ovi iz Zrinjskog :)
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:29 pm

Budi Željo je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:05 pm
CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:36 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:19 pm


Ako bude tako gasi sve! Mi moramo pare dati za 2 kapitalca jer ovako ne ide vise.
evo nadavali smo se para ali ekipe nismo imali ,neka dovede koga hoce ali zelim da igraju .Tri godine se lozimo kad su prelazni rokovi jel pocne tekma nemas sta vidjeti, patnja svaka-
Bas tako...preko 60 igraca doslo unazad tri i po sezone, raznih kapitalaca, bilo proslo, mali broj njih je ostavio neki trag, ali suma sumarum, jedan kup i jedan lijep evropski izlet sa Balzanom, Ferencvarosem i Standardom...ostalo nula bodova. Nit kakve igre nit rezultata. Za tolike pare i igrace jako malo iskreno.
I zakljucak koji se izvlaci je da ne ide tako, hajmo dovodit Radovca, Jamaka (svaka cast momku, ali ono...), zadrzat Stanica, Sadikovica :placeodsmijeha:
Osvojio se kup, dva puta bili blizu titule. U europi se nismo brukali, a stadion se gradio. Sad ekipa jeftinija, stadion se ne gradi i samo se kuka. Odose Stevanovic, vjerovatno i Rodin, ostaje jebeni Stanic, moguce i Bogi aka gerijatrija.
I opet se potencira prica o parama. Klub je obezbijedio budzet za te igrace i ne vidim gdje je bio problem. A sada se kuka sto klub ne moze obezbijediti kao za puno jeftiniju ekipu. I cujem izvlakuse kao neka je jeftinija, i da smo one igrace ostavili, svakako ne bi u europu zbog licence :rofl:

Neka, sacekat cu 31. da vidim sta je zvanicno za licencu, ali ne bude li je, trebat ce nesto ogromno da se desi na ljeto, a ne da pravimo premijerligasku ekipu koja meda nece moci u europi, a kao iskusna je za nase lige. Nikakvog plana, imam osjecaj da ce se ulupat pare na ljeto da se opet jurisa na titulu, kao da se nista nije naucilo, samo ne znam od cega ce se uloziti sada pare ako ne bude europe. Pogotovo ako se obistini ono da ce Badzak otici ako ne bude licence.

Stanje je i vise nego alarmantno, idu iz kiksa u kiks i samo navlace bijes raje. Izgubit od jebenog torpeda i celika kuci je bruka nevjerovatnih razmjera. I ono, necu reci da ne moze gore, jer uvijek moze gore.
Malo manje prepotentnosti, a vise konkretnog rada ocekujem od svih, od Amara pa do uprave, ko je vec u upravi...
Jos ako Siljak ostane u klubu :ganja:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:29 pm

blueboy je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:24 pm
Koga god smo mi ovdje spomenuli od domaćih igrača automatski su interesantni i Zrinjskom. Evo sad Hadžić iz Radnika, od ranije Milanović iz Krupe, Hadžanović iz Slobode, čitaju nam forum ovi iz Zrinjskog :)
Zato i osvajaju titule.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 1:31 pm

Omar500 je napisao/la:
pon maj 20, 2019 1:29 pm


Neka, sacekat cu 31. da vidim sta je zvanicno za licencu, ali ne bude li je, trebat ce nesto ogromno da se desi na ljeto, a ne da pravimo premijerligasku ekipu koja meda nece moci u europi, a kao iskusna je za nase lige. Nikakvog plana, imam osjecaj da ce se ulupat pare na ljeto da se opet jurisa na titulu, kao da se nista nije naucilo, samo ne znam od cega ce se uloziti sada pare ako ne bude europe. Pogotovo ako se obistini ono da ce Badzak otici ako ne bude licence.
Ulupat će oni ***** moj. :rofl:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Jacksparrow, Ujko i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija