Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 2:15 am

LARSSON je napisao/la:
pon maj 20, 2019 2:14 am
Charlie Sheen je napisao/la:
pon maj 20, 2019 2:12 am
Sve Amare ok ali da se raspitujes za Pavlovica, sok i nevjerica
Srednjaka ? :zid:
Da
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 2:47 am

E cuj Jadovac hahaha njega ako dovedu sezonsku odma palim sta ce nam ta ubleha pitarska bolje gurnuti kakvo nase dijete nego tog pitarskog karinasa
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 3:18 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pon maj 20, 2019 2:15 am
LARSSON je napisao/la:
pon maj 20, 2019 2:14 am
Charlie Sheen je napisao/la:
pon maj 20, 2019 2:12 am
Sve Amare ok ali da se raspitujes za Pavlovica, sok i nevjerica
Srednjaka ? :zid:
Da
Pa za njega ni mahalska ne smije postojati...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 5:52 am

DANAN je napisao/la:
ned maj 19, 2019 10:17 pm
gavran je napisao/la:
ned maj 19, 2019 9:22 pm
Sutra je lijep i suncan dan,tako curva kaze
Ako se neke stvari poklope mozda i bude.
To je rekao @curva tvoj vrli jaran.Ja vise nista ne znam zena mi skuhala vidoviti grah.Sa suzama sam ga jeo
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 6:32 am

Kad usporediš Radovca i Mujezinovića, puno bolja opcija je Radovac em je mlađi i ima koliko toliko fudbalskog kvaliteta.
Poštujem Mujezinovića, ako je on "pojačanje" onda smo u velikom qurcu..
Po meni je Radovac puno bolji igrač
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 7:29 am

Valja Osim,ne valja Misimovic.
Valja Misimovic,ne valja Osim.
Odlicna nova uprava,losa stara.
Odlicna stara,losa nova.
Dobar Mujezinovic,Radovac nidje veze.
Radovac dobar,nidje veze Mujezinovic.
Vratite nam Stilica i Dialibu pusti ba omladince.
Nek igraju omladince pusti ba Stilica i Dialibu.
Sa ovakvom sizofrenom situacijom u i oko kluba mi ni turnir u Tustoj Medji ne mozemo osvojiti a kamoli necemu se nadati u premier ligi BiH.
Nama dusmani ne trebaju mi smo dovoljno dusmani sami sebi.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 7:42 am

black64 je napisao/la:
pon maj 20, 2019 7:29 am
Valja Osim,ne valja Misimovic.
Valja Misimovic,ne valja Osim.
Odlicna nova uprava,losa stara.
Odlicna stara,losa nova.
Dobar Mujezinovic,Radovac nidje veze.
Radovac dobar,nidje veze Mujezinovic.
Vratite nam Stilica i Dialibu pusti ba omladince.
Nek igraju omladince pusti ba Stilica i Dialibu.
Sa ovakvom sizofrenom situacijom u i oko kluba mi ni turnir u Tustoj Medji ne mozemo osvojiti a kamoli necemu se nadati u premier ligi BiH.
To sto mi piskaramo ovdje apsolutno ne treba da dotice nekoga ko radi u klubu. Jednostavno navijacima se nece nikada 100% ugoditi. Jedini covjek kojeg zaboli neka stvar sta mi hocemo je Amar Osim i dokaz tome su i neka lijepa dostignuca koja je postigao sa nasim klubom. Zivim za dan kad ce i u upravi doci takvi ljudi, koji ne sjede po forumima i citaju nase zelje i pozdrave, nego imaju svoju viziju i plan i drze se toga. Ok je ispipati puls navijaca za neke stvari direktno vezane za stadion i uslove na njima, tipa jesmo li za pivu i kospice na stadionu ili vise volimo sok i kikiriki, koju bi majicu vidjeli u fan shopu i slicno, ali ocigledno je da se ovdje i na ostalim forumima te facebook komentarima vise kovala i kuje sudbina naseg kluba nego u samom klubu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 9:14 am

Ovoj Upravi ce biti noz u ledja od vlastitih navijaca vec sada u julu. Ne tako davno je Amar pozivao navijace da kupuju članske i godisnje da pare trose u FAN Shopu, govorio je kako nam treba uslovniji stadion i još mnogo toga.

Imamo sada lijep stadion, uredjen i fino popunjen FAN shop, ali necete imati kome sta prodavati. Sve ce vam se samo kazati sada u julu kada bude trebalo produziti clansku i kupiti godisnju, sveli ste vjerne navijace na šaku posmatrača. Izgubili ste navijace.

Jucerasnjom čestitkom ste nam zabili noz u ledja i popisali se po nama, nama koji smo uvijek tu, da li da igramo protiv Gorazda ili Zrinjskog, nama koji odvajamo vrijeme i novac da bismo pratili nas klub, nama koji volimo svoj klub bez interesa.

Mozete i morate dovesti sada "kamion" igraca da biste nesto promjenili, pokusat cete napraviti instant rezultat ali sa onakvim objavama ce trebati dosta vremena da bi VRATILI NAVIJAČE.
Alea iacta est!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 9:21 am

LARSSON je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:17 am
Ako dobijemo licencu, trenutno stanje sa nosiocima.

Ostalo je još 5 slobodnih mjesta za nosioce, a 5 ekipa ima bolji koeficijent od nas. Treba da se desi nešto od ovoga da bi bili nosioci, naravno ako dobijemo licencu.

Pyunik mora biti prvak u Armeniji, 2 kola do kraja prvi, bod više od drugog
Rabotnički ne smije biti četvrti, 2 kola do kraja 6. bod manje od četvrtog, ili da Makedonija GP osvoji kup
Tirana mora osvojiti kup, u finalu protiv Kukesija
Da Viitorul osvoji kup, u finalu protiv Astre
Ja ti se zaista divim. Koliko vremena odvojiš da daš korisne info. Ima li neke šanse da se ti angažuješ kao neki skaut za mladje kategorije. Imam osjećaj da sav problem Želje leži što je nepotizam zavladao u mlađim kategorijama. Tu treba uvesti neki skuting od pionira pa naviše.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 9:22 am

Ne znam je li neko napisao, Sabanu je protiv Celika bila posljednja utakmica u Zelji. Sretno mali, ima nesto u tebi, ali moras mnogo, mnogo da radis.

@Qooler, @Lars je takav. Covjek doslovno ima ove informacije u malom prstu, pogotovo ove omladinske pogone. Prati to, uziva u tome. I mene svaki dan zadivi koliko je pouzdan. :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 9:31 am

Qooler je napisao/la:
pon maj 20, 2019 9:21 am
LARSSON je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:17 am
Ako dobijemo licencu, trenutno stanje sa nosiocima.

Ostalo je još 5 slobodnih mjesta za nosioce, a 5 ekipa ima bolji koeficijent od nas. Treba da se desi nešto od ovoga da bi bili nosioci, naravno ako dobijemo licencu.

Pyunik mora biti prvak u Armeniji, 2 kola do kraja prvi, bod više od drugog
Rabotnički ne smije biti četvrti, 2 kola do kraja 6. bod manje od četvrtog, ili da Makedonija GP osvoji kup
Tirana mora osvojiti kup, u finalu protiv Kukesija
Da Viitorul osvoji kup, u finalu protiv Astre
Ja ti se zaista divim. Koliko vremena odvojiš da daš korisne info. Ima li neke šanse da se ti angažuješ kao neki skaut za mladje kategorije. Imam osjećaj da sav problem Želje leži što je nepotizam zavladao u mlađim kategorijama. Tu treba uvesti neki skuting od pionira pa naviše.
Hvala ti. Jes, pa da me prozivaju da zarađujem preko Željine grbače. :D Odmah bih našao sve igrače pod prezimenom Murić i Beširović i doveo ih. :D

A ti kad pogledaš ovako trenere koji su u OPu ne možeš ni bolje očekivati. Onakve kao što su Krajina treba nafatati i forsirati,
Još ne mogu da vjerujem da su juniori ispušili titulu, a izgleda i kadeti su veoma blizu. U srijedu igraju protiv Sarajeva, biće i stream.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 9:59 am

Znam da je bilo pitanje,ali da mi neko kaže kada , ako dobijemo licencu, igramo utakmice ?
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 10:00 am

Rezime kompletne sezone bi bio ono proklizavanje protiv cernobilaca naseg najboljeg poslijeratnog stopera ikad.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 10:05 am

AdmirA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 9:59 am
Znam da je bilo pitanje,ali da mi neko kaže kada , ako dobijemo licencu, igramo utakmice ?
11. i 18. jula prvo pretkolo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 10:10 am

cipiripi je napisao/la:
pon maj 20, 2019 9:14 am
Ovoj Upravi ce biti noz u ledja od vlastitih navijaca vec sada u julu. Ne tako davno je Amar pozivao navijace da kupuju članske i godisnje da pare trose u FAN Shopu, govorio je kako nam treba uslovniji stadion i još mnogo toga.

Imamo sada lijep stadion, uredjen i fino popunjen FAN shop, ali necete imati kome sta prodavati. Sve ce vam se samo kazati sada u julu kada bude trebalo produziti clansku i kupiti godisnju, sveli ste vjerne navijace na šaku posmatrača. Izgubili ste navijace.

Jucerasnjom čestitkom ste nam zabili noz u ledja i popisali se po nama, nama koji smo uvijek tu, da li da igramo protiv Gorazda ili Zrinjskog, nama koji odvajamo vrijeme i novac da bismo pratili nas klub, nama koji volimo svoj klub bez interesa.

Mozete i morate dovesti sada "kamion" igraca da biste nesto promjenili, pokusat cete napraviti instant rezultat ali sa onakvim objavama ce trebati dosta vremena da bi VRATILI NAVIJAČE.
Vidiš kako drugačije gledamo. Naša čestitka je, za mene, znak poštovanja, znak da smo, ipak, gospodski klub koji je utemeljen na pravim vrijednostima, na fair-playu itd. To što oni ne čestitaju, što slave gol Zrinjskog itd. samo govori o njima, kakvi su oni u poređenju s nama. Mi nosimo sa sobom onaj prepoznatljivi sarajevski duh i tako treba ostati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 10:24 am

kvalitet je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:10 am
cipiripi je napisao/la:
pon maj 20, 2019 9:14 am
Ovoj Upravi ce biti noz u ledja od vlastitih navijaca vec sada u julu. Ne tako davno je Amar pozivao navijace da kupuju članske i godisnje da pare trose u FAN Shopu, govorio je kako nam treba uslovniji stadion i još mnogo toga.

Imamo sada lijep stadion, uredjen i fino popunjen FAN shop, ali necete imati kome sta prodavati. Sve ce vam se samo kazati sada u julu kada bude trebalo produziti clansku i kupiti godisnju, sveli ste vjerne navijace na šaku posmatrača. Izgubili ste navijace.

Jucerasnjom čestitkom ste nam zabili noz u ledja i popisali se po nama, nama koji smo uvijek tu, da li da igramo protiv Gorazda ili Zrinjskog, nama koji odvajamo vrijeme i novac da bismo pratili nas klub, nama koji volimo svoj klub bez interesa.

Mozete i morate dovesti sada "kamion" igraca da biste nesto promjenili, pokusat cete napraviti instant rezultat ali sa onakvim objavama ce trebati dosta vremena da bi VRATILI NAVIJAČE.
Vidiš kako drugačije gledamo. Naša čestitka je, za mene, znak poštovanja, znak da smo, ipak, gospodski klub koji je utemeljen na pravim vrijednostima, na fair-playu itd. To što oni ne čestitaju, što slave gol Zrinjskog itd. samo govori o njima, kakvi su oni u poređenju s nama. Mi nosimo sa sobom onaj prepoznatljivi sarajevski duh i tako treba ostati.
U jednu ruku si u pravu. Ali kako da ja svom djetetu objasnim koje je poslije utakmice se zatvorilo u sobu i doslovice plakalo jer je razocaran igramo i cijelom sezonom naseg Kluba. To dijete ima clansku i godisnju isto kao i ja, godisnje ostavi vise para u Fan shopu nego i jedan clan Uprave ,ime tog djeteta stoji na plavom zidu na zapadu, to dijete nije propustilo ni jednu domacu utakmicu, a po neku i gostujucu zajedno samnom. Kako da mu objasnim nase bolikur.ce na terenu. To dijete ima Zeljinu filozofiju, kao dijete razumije sta znaci Zeljo i koja je velicina biti dio tog Kluba.

Onda dodje subota i dijete gleda proslave pitara (haj sto gleda) ali najvise su ga zabolile provokacije, i onda se nasa vrla Uprava popisa po nama i tom djetetu. Samo mi objasnite kako da im halalim i predjem preko toga, kad mi je moje djete najprece i moj Zeljo. Oni su prolazni, vecina njih ne shvata nasu razocaranost ovom sezonom, ali da ce imati podrsku kao prije to sigurno nece.
Alea iacta est!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 10:43 am

cipiripi je napisao/la:
pon maj 20, 2019 9:14 am
Ovoj Upravi ce biti noz u ledja od vlastitih navijaca vec sada u julu. Ne tako davno je Amar pozivao navijace da kupuju članske i godisnje da pare trose u FAN Shopu, govorio je kako nam treba uslovniji stadion i još mnogo toga.

Imamo sada lijep stadion, uredjen i fino popunjen FAN shop, ali necete imati kome sta prodavati. Sve ce vam se samo kazati sada u julu kada bude trebalo produziti clansku i kupiti godisnju, sveli ste vjerne navijace na šaku posmatrača. Izgubili ste navijace.

Jucerasnjom čestitkom ste nam zabili noz u ledja i popisali se po nama, nama koji smo uvijek tu, da li da igramo protiv Gorazda ili Zrinjskog, nama koji odvajamo vrijeme i novac da bismo pratili nas klub, nama koji volimo svoj klub bez interesa.

Mozete i morate dovesti sada "kamion" igraca da biste nesto promjenili, pokusat cete napraviti instant rezultat ali sa onakvim objavama ce trebati dosta vremena da bi VRATILI NAVIJAČE.
Neka im kupe članske ovi što ovi što im čestitke šalju, a može i Legenda uzeti 200njak članskih, pa podlijeiti - red bi bio. Može i šef uzeti koju, namiriće se fino ipak.
Isto važi i za za shop.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 10:45 am

Premier je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:11 am
cikazubo je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:08 am
Ibricici nam bio star, Krstanovic nam bio ispod casti, sad su i Stila i Buba.

Dodje Ermin Zec poluinvalid i za 100 minuta pokaze vise zelje i umijeca nego Zajim i Asim skupa za sezonu.
Ako su zdravi bujrum vala, nama treba igraca koji znaju lopte, takvih nemamo, niti jednog izuzev Ermina.
Nikad prezaliti Ibru...covjek ode u Domzale i prekuca ligu i bude najbolji igrac u konkurencij ekipa kao sto su Olimpija i Maribor..al star je za strasnu krupu i celik..
Slovenija je ozbiljna drzava, nema mahale. Ko zna kako bi se kod nas pokazao i bi li se zajebavao i opustio. Kod nas problem znaju biti mnoge stvari koje nisu usko vezane uz fudbal. Ali jbg, nikad ne znas. Uboli smo sa Mirom, Zakaricem barem, mada je Ibricic level vise, ali opet kazem, ko zna kako bi igrao i koliko bi se zadrzao.
A za Ermina dzaba sve kad ne moze igrat. Valjda se nesto promijeni, ali nisam optimista. Uglavnom dobro je imati takvu opciju za klupe, mada tu onda pada ona prica kako se trazi jeftina ekipa, a takav igrac ti na klupi. Ali daj boze da imamo u prvoj dva krila koja su bolja od njega.

Mi smo generalno ocekivali neke druge stvari tokom zadnjih par prelaznih rokova i kako ce se graditi ekipa, ali je stvarno ruzno cuti od ljudi koji su vristali kako Krstanovic ne valja, da su sada Sadikovic, Radovac okej.
Uglavnom, Stila uvijek prije Bekrica, ako smo vec dotle dosli da postoji mogucnost da rumeni :oops1: dodje :r :lol:

Za Dialibu ja NISTA necu reci, urekao sam neke povratnike, tako da :prst:
Ali je istina da se vrtimo u krug, taman smo poceli graditi ekipu bez povratnika, falilo jos samo da se Bogicevica rijesimo i u dva prijelazna roka ce doci autobus istih. Koji su losiji nego prije kad su bilo kod nas. Nije neki fotbal sa kojim mozemo napredovati toliko, da zaboravim na gradnju stadiona. A nje nece biti sto je ogroman udarac. Svako pravdanje da nam ne treba infrastruktura jer je malo publike je velika obmana, jer se treba zapitati zasto je malo publike. A kako je krenulo bit ce je sve manje.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 10:48 am

Znam da je glupo ali bi Radovac i Jamak bili Modric i Kroos za ove sto smo ove godine gledali. Gledao sam i jednog i drugog u nekoliko utakmica ove sezone, odlicni su bili u svakoj, a evo i @bogi koji to prati malo bolje isto kaze za Radovca. Na stranu sad njegov pitarluk i sve.
Inace ovu losu situaciju u veznom redu treba iskoristiti i pruziti sansu Madzidu Sosicu iz kadeta. Jeste mlad, ali momak je top. Durakovic je isto dobar, ali po meni Sosic ima vece sanse za uspjeh i zbog brzine, pokretljivosti, okretnosti. Ima ljudi koji i bolje i vise prate omladinski od mene volio bi cuti njihovo misljenje, ali ovaj me malac odusevio.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2019 10:57 am

LARSSON je napisao/la:
pon maj 20, 2019 9:31 am
Qooler je napisao/la:
pon maj 20, 2019 9:21 am
LARSSON je napisao/la:
pon maj 20, 2019 12:17 am
Ako dobijemo licencu, trenutno stanje sa nosiocima.

Ostalo je još 5 slobodnih mjesta za nosioce, a 5 ekipa ima bolji koeficijent od nas. Treba da se desi nešto od ovoga da bi bili nosioci, naravno ako dobijemo licencu.

Pyunik mora biti prvak u Armeniji, 2 kola do kraja prvi, bod više od drugog
Rabotnički ne smije biti četvrti, 2 kola do kraja 6. bod manje od četvrtog, ili da Makedonija GP osvoji kup
Tirana mora osvojiti kup, u finalu protiv Kukesija
Da Viitorul osvoji kup, u finalu protiv Astre
Ja ti se zaista divim. Koliko vremena odvojiš da daš korisne info. Ima li neke šanse da se ti angažuješ kao neki skaut za mladje kategorije. Imam osjećaj da sav problem Želje leži što je nepotizam zavladao u mlađim kategorijama. Tu treba uvesti neki skuting od pionira pa naviše.
Hvala ti. Jes, pa da me prozivaju da zarađujem preko Željine grbače. :D Odmah bih našao sve igrače pod prezimenom Murić i Beširović i doveo ih. :D

A ti kad pogledaš ovako trenere koji su u OPu ne možeš ni bolje očekivati. Onakve kao što su Krajina treba nafatati i forsirati,
Još ne mogu da vjerujem da su juniori ispušili titulu, a izgleda i kadeti su veoma blizu. U srijedu igraju protiv Sarajeva, biće i stream.
Čitam ovaj pravilnik o omladinskoj školi i ostale dokumente. Kada vidiš koliko igrača iz Željine škole igra u velikim klubovima u odnosu na sve ostale iz BiH, bude ti jasno zašto smo (još uvjek) najtrofejniji klub, uzmimo samo poslije rata...Džeko, Bajić, Višća...
Sada diskutujemo da neki otpadak od pitara Radovac igra za Želju. Siguran sam da se trenira više nego ikada (gdje god kreneš neka škola fudbala), ali u zadnje vrijeme nema igrača već sve neki nehljebovci. Nešto se u zadnje vrijeme dešava u omladinskoj školi, jer nema igrača više. To je i razlog zašto je Željo ovakav bio ove sezone. Nadam se da se nepotizam nije zavukao u mladje kategorije...ako jeste Olimpik će nam biti za koju sezonu nedostižan. Gdje god nepotizam zavlada, tu više nema napretka.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pon maj 20, 2019 11:10 am, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 130 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija