Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 6:59 pm

Moj Zeljo. Katastrofa!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:01 pm

SamoJAKO je napisao/la:
sub maj 18, 2019 6:53 pm
Bit će bolje kad Miske ode a dođe Amar.
+1 :zeljeznicar1: :zid:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:02 pm

ovo jest najlosija amarova polusezona! 5 pobjeda, 4 remija i 4 poraza... ali to nije najlosija zeljina polusezona poslije rata...

u dva navrata (interesantno, oba u 2006. godini) smo imali skor od 4 pobjede, 5 remija i 6 poraza u 15 odigranih utakmica...

evo jos malo brojki... u tri navrata poslije rata smo zavrsili sezonu sa porazom kuci (2000, 2005 i 2011). u dva od tri slucaja smo naredne sezonu osvojili duplu krunu!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:03 pm

Nema nema titule, nema nema Evropeee ...

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:06 pm

Ne znam za vas,ali nimalo nisam optimistican za narednu sezonu. Pogotovo ako odu ovi najbolji igrači. Tako dosadno igramo,bezidejno, a moguca pojacanja su prosjek.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:06 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 18, 2019 6:59 pm
Moj Zeljo. Katastrofa!
Amar i katastrofa ne mogu ici u istu recenicu :placeodsmijeha:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:06 pm

Ala igramo. Svi se boje kada dolaze na Grbavicu. Ko zakasni 10 minuta propusti tri gola.
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:07 pm

Gdje je sad onaj branilac lika i djela kamatara PP ?! Onakve ljude su otjerali, da bi se on uvalio i uzeo pare i doveo gomilu nesposobnjakovića ! Rekao sam ja, pravićemo mi Misimovića i prošlu upravu od blata... Molim Boga da ne dobijemo licenecu, a 40 godina dolazim u Dolinu. Sramota sta se radi... Ustvari, sta on radi.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:12 pm

drenchy69 je napisao/la:
sub maj 18, 2019 7:07 pm
Gdje je sad onaj branilac lika i djela kamatara PP ?! Onakve ljude su otjerali, da bi se on uvalio i uzeo pare i doveo gomilu nesposobnjakovića ! Rekao sam ja, pravićemo mi Misimovića i prošlu upravu od blata... Molim Boga da ne dobijemo licenecu, a 40 godina dolazim u Dolinu. Sramota sta se radi... Ustvari, sta on radi.
Nisam te skontao jarane sto molis Boga da ne dobijemo licencu? Jesi dobar?
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:14 pm

Nisam dobar . . . jesi ti dobar? Ovo je sve dobro ? Šta treba, da se iživljavaju na nama neki amateri sa Malte? Daj ba...
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:16 pm

Ermin Zec za 180 odigranih minuta dao 3 gola.
Zajmovic 1560 minuta 2 gola.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:18 pm

Danas je Grbavica bila sablasno prazna. Uprkos tome, cestitam svim navijacima na stadionu na snazi i vjernosti, jer ipak, trebalo je doci danas nakon svih turbulencija oko i unutar kluba zadnjih mjeseci. Cestitam i forumasima kao i moderaciji na odlicno prepoznanom tajmingu akcije "SVI NA GRBAVICU", te sto su stopirali pisanja o Upravnim Odborima posljednja dva dana. Zaista se primjeti da ste maksimalno objektivni i radite u interesu Zeljeznicara. To je nazalost sve sto se tice cestitki.

Danas je Zeljeznicar izgubio, 2:1 od Celika. Da budem precizan, nije to bio tragican poraz, niti je to bio prvi poraz od Celika na Grbavici, ono sto najvise boli to je da nije bio neocekivan poraz. Gospodo draga, gospodin Misimovic i ostala gospoda iz bivseg saziva Upravnog Odbora su otisli da bi nam svima bilo bolje. Gospodin Amar Osim i gospoda iz trenutnog saziva Upravnog Odbora su dosli da bi nam svima bilo bolje. Da li nam je bolje? Treba li na retoricka pitanja davati odgovor?

Gospodinu Selimovicu je "predsjednikovanje" Fudbalskim ("rijec nekog tamo anglosaksonskog porijekla") Klubom ("klab") samo recka vise u ionako nadrobljenom CV-ju. Sram vas bilo! Neka vas je stid i sram! Gospodine Amare, tebe pogotovo!

Izvuci ce se Zeljeznicar iz ovoga, vjerujte u to! Morace, jos mnogo navijaca voli taj klub, a sute. Pitanje je vremena kada ce prestati da sute! Trofej i "futbol" su nam sada najmanji problemi.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u sub maj 18, 2019 7:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:20 pm

Ovcina protiv Bratstva dao dva gola, ove sezone je dao 8 gola i isto toliko asistencija.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 18, 2019 6:09 pm
Gledaj ti pacijenta na teren ubaci baklju i niko da je skloni.

Pa nama nista ne treba. Stoka smo.
Ovo mene najvise boli, kakav je to mozak da baklju u teren baci...
Pa zenicani gasili stolicu koja je planula od baklje a mi sami sebi unustavamo teren... tuzno
Država Željo
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:28 pm

Al' što nas ovi unaprijediše u svim segmentima . . .
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:28 pm

Vise me stid postavljat anketu, ali eto, red je

Anketa za igraca utakmice, glasate za dvije opcije

viewtopic.php?f=91&t=895
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3192
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:31 pm

MILOMIRE ODOVIĆU hvala ti sto osvojio dovoljno bodova(i pored svih podmetanja od strane šampanjaša iz Tuborga) pa smo zavrsili na cetvrtom mjestu.Da su kojim slucajem Adzem,Odovic ili Mulalic imali ovakve rezultate kao Amar navijace ne da bi trazili njihovu smjenu vec bi trazili njihovo iseljenje iz grada.Amare ovo je s tvoje strane toliko licemjerno,da imas imalo obraza sam bi odstupio sa skupinom neznalaca koje si sa sobom doveo.

UPRAVA NAPOLJE , SVE VAM REDOM NABIJEM!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:31 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sub maj 18, 2019 7:18 pm
Danas je Grbavica bila sablasno prazna. Uprkos tome, cestitam svim navijacima na stadionu na snazi i vjernosti, jer ipak, trebalo je doci danas nakon svih turbulencija oko i unutar kluba zadnjih mjeseci. Cestitam i forumasima kao i moderaciji na odlicno prepoznanom tajmingu akcije "SVI NA GRBAVICU", te sto su stopirali pisanja o Upravnim Odborima posljednja dva dana. Zaista se primjeti da ste maksimalno objektivni i radite u interesu Zeljeznicara. To je nazalost sve sto se tice cestitki.

Danas je Zeljeznicar izgubio, 2:1 od Celika. Da budem precizan, nije to bio tragican poraz, niti je to bio prvi poraz od Celika na Grbavici, ono sto najvise boli to je da nije bio neocekivan poraz. Gospodo draga, gospodin Misimovic i ostala gospoda iz bivseg saziva Upravnog Odbora su otisli da bi nam svima bilo bolje. Gospodin Amar Osim i gospoda iz trenutnog saziva Upravnog Odbora su dosli da bi nam svima bilo bolje. Da li nam je bolje? Treba li na retoricka pitanja davati odgovor?

Gospodinu Selimovicu je "predsjednikovanje" Fudbalskim ("rijec nekog tamo anglosaksonskog porijekla") Klubom ("klab") samo recka vise u ionako nadrobljenom CV-ju. Sram vas bilo! Neka vas je stid i sram! Gospodine Amare, tebe pogotovo!

Izvuci ce se Zeljeznicar iz ovoga, vjerujte u to! Morace, jos mnogo navijaca voli taj klub, a sute. Pitanje je vremena kada ce prestati da sute! Trofej i "futbol" su nam sada najmanji problemi.
Dosli su da bude i bolje je. Njima je bolje, a to sto Zelji nije sta fali.
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:32 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sub maj 18, 2019 7:31 pm
MILOMIRE ODOVIĆU hvala ti sto osvojio dovoljno bodova(i pored svih podmetanja od strane šampanjaša iz Tuborga) pa smo zavrsili na cetvrtom mjestu.Da su kojim slucajem Adzem,Odovic ili Mulalic imali ovakve rezultate kao Amar navijace ne da bi trazili njihovu smjenu vec bi trazili njihovo iseljenje iz grada.Amare ovo je s tvoje strane toliko licemjerno,da imas imalo obraza sam bi odstupio sa skupinom neznalaca koje si sa sobom doveo.

UPRAVA NAPOLJE , SVE VAM REDOM NABIJEM!
:pljesak:
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 7:34 pm

Nema veze što je sve bezveze, uz tebe smo i kad je najteže!

UPRAVA NAPOLJE!
AMARE nosi ova GOVNA iz kluba.

Jedva čekam da im svima vidim leđa.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], g 1, Google [Bot] i 224 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija