Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 9:52 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 15, 2019 2:17 am
Kao da ce promjeniti nesto njihovo oglasavanje.
Nek se vrate i pomognu ako mogu.
Isto mislim.Znamo svi kako su "otjerani" , ali ako ne možeš pomoći klubu , nemoj niti odmagati, ova Uprava nije Željo niti su oni, SVI smo mi Željo i on je najbitniji ovdje a ne ego nekih pojedinaca ili grupa ljudi, tako isto i navijačima kažem, manite se podjela nego u SUBOTU svi na GRBAVICU !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 9:54 am

Što ne dođoše ti što se biju, a ne ovi pa ih moramo slušati na svakoj presici kako su došli kada niko nije htio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 10:04 am

AdmirA je napisao/la:
sri maj 15, 2019 9:52 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 15, 2019 2:17 am
Kao da ce promjeniti nesto njihovo oglasavanje.
Nek se vrate i pomognu ako mogu.
Isto mislim.Znamo svi kako su "otjerani" , ali ako ne možeš pomoći klubu , nemoj niti odmagati, ova Uprava nije Željo niti su oni, SVI smo mi Željo i on je najbitniji ovdje a ne ego nekih pojedinaca ili grupa ljudi, tako isto i navijačima kažem, manite se podjela nego u SUBOTU svi na GRBAVICU !
Ova uprava trenutno jeste Zeljo.
Oni predstavljaju naseg Zelju....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 10:10 am

Sve i da dobijemo licencu od saveza, Radnik ako bude iza nas moze se zaliti uefi, gdje imaju dokaze da nismo uplatili na vrijeme.

Zvezda je prije 4 godine osvojila titulu, savez im dao licencu, al onda im je uefa istu oduzela zbog dugovanja. Ne znam jel se neko zalio tada njima ili su se sami ukljicili u to.

Mislim da su nam minimalne sanse za dobijanje licence.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 10:14 am

Fanzi je napisao/la:
sri maj 15, 2019 9:42 am
Na kojem kraju price zelite biti? Gledati kako sve posrce i propada? Ne pokusati sprijeciti? Ne pomoci?
Sacekajmo Drugostepenu.
Opet gori na Grbavici. Po ko zna koji put. Ponovo treba podvuci liniju. Hocemo li se opametiti? Redefinisati kako se podrzava Klub?

Zeljo ce ponovo trebati svoje navijace, da ga pomognu.
Mozda smo umorni, mozda smo razocarani, ali nema Zeljo nikog osim svojih navijaca. Ni njegovi navijaci nikoga osim njega.

Ramazan je i sto prilika za dobra djela. Pogurajte rad grupe uclanjenjem.
Tesko je. Mozemo li ponovo pokazati ljudsko lice i pomoci najugrozenije medju nama? Negdje mozda i cuci nasa nesreca.
Ake je bio cesce na Grbavici nego iko. Ne spominje se. 4. septembra 2018. je preselio, a od tada smo ga spominjali do mjesec iza smrti. Hej! Ake! Zaboravljen? Sta ce biti sa svima nama? Cemu onda podmetanja, podapinjanja i rasprave? Koji legacy ostavljamo?

Želim da vidim svoju braću i drugove prije tekme. Onako jedni će na Jug, drugi na Sjever, Istok, Zapad… na sve strane našeg hrama. Grbavica je nama naša Meka i Medina, naše Međugorje, naša misa i naša teravija… Zajedno ćemo osluškivati rezultate s drugih terena, smijati se i pjevati, tugovati pa i bolovati opet ako treba, nije to ništa novo za nas… Sve je laške kada smo skupa, kada smo svi tu, jer danas nam igra Željezničar!

Zajedno... Zajedno... Zajedno... Ne moze drugacije sa Zeljom.
Hirurski precizno cemo ukloniti sve sto nas dijele. Jer oni sto nas dijele, ne postuju nasu filozofiju. Vratimo se Zelji i prijateljstvu. Dosta podjela, tada je i pocela nasa nesreca. Dosta posebnosti u samoci. Ofarbajmo u plavo radnicku klasu.

Nije vrijeme za povlacenje. Depresiju, neraspolozenje, crnjake... Vrijeme je za djelovanje. Ili ono dolazi. Pripremite se...
:zeljeznicar1:

Tako je! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 10:18 am

To da smo podijeljeni je najveci mit, nismo podijeljeni nego imamo razlicita misljenja, neka zaredaju par dobrih rezultata na pocetku sezone bice nas 10k svaku tekmu.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 10:21 am

sejo je napisao/la:
sri maj 15, 2019 10:18 am
To da smo podijeljeni je najveci mit, nismo podijeljeni nego imamo razlicita misljenja, neka zaredaju par dobrih rezultata na pocetku sezone bice nas 10k svaku tekmu.
Itekako smo podijeljeni. Juce sam bio na plavom iftaru s 15 ljudi. Argumentacija je prerasla iz razlicitih misljenja u podrivanja u odredjenim rijetkim momentima.
Jednu sezonu ce nas biti 10k. Sta je s narednom? Hoce nas 2k doci na proslavu kupa i 5k na proslavu titule? Mora drugacije. Mora biti vise ljubavi i postovanje bez obzira na rezultat. Citav mi je zivot utkan u Zelju. Ne mogu sad rupu praviti, a ne moze me niko ni prerezati.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 10:26 am

Fanzi je napisao/la:
sri maj 15, 2019 10:21 am
sejo je napisao/la:
sri maj 15, 2019 10:18 am
To da smo podijeljeni je najveci mit, nismo podijeljeni nego imamo razlicita misljenja, neka zaredaju par dobrih rezultata na pocetku sezone bice nas 10k svaku tekmu.
Itekako smo podijeljeni. Juce sam bio na plavom iftaru s 15 ljudi. Argumentacija je prerasla iz razlicitih misljenja u podrivanja u odredjenim rijetkim momentima.
Jednu sezonu ce nas biti 10k. Sta je s narednom? Hoce nas 2k doci na proslavu kupa i 5k na proslavu titule? Mora drugacije. Mora biti vise ljubavi i postovanje bez obzira na rezultat. Citav mi je zivot utkan u Zelju. Ne mogu sad rupu praviti, a ne moze me niko ni prerezati.
Misljenja sam da nama kao navijacima treba samo jedna titula, da se vrati sve na svoje mjesto, da bi imali neki mir i da bi mogli klub dici na mnogo veci nivo, proslih sezona je bilo bas dosta turbulencija,
da su pitari il neki drugi klub dozivili ono sto smo mi, imali bi prosjek od 50 gledaoca po mecu, a mi posle svega imamo opet najbolju posjetu( i kao takva je mala ali opet tesko da moze bolje u ovom trenutku).
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 10:36 am

Sejo, ne mogu se sloziti s tobom (evo nas, dijelimo se u misljenju). Racionalno mi moze samo pomoci u ljubavi prema Klubu. Kada bih se vodio umom, vjerovatno bi mi Grbavica bila na posljednjim stranicama liste prioriteta.
Misljenja nisam da je dovoljna jedna titula. Ja Zelju vidim kao djeciju mastu za prilikom da se postane slavni fudbaler. Obicno dijete sarajevskih mahala.
Svakako, hajde da ne zamaramo ljude stranicama argumentovanja o uslovima i svim koracima do titule.
Slazem se s tobom za posjetu. Medjutim, stava sam da ovaj put mora jos jace. Ako bude drugacije, moglo bi biti pogubno.
Svakako, bilo bi mi drago da se nekad upoznamo, jer cijenim sta pises...
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 10:41 am

starigrad je napisao/la:
sri maj 15, 2019 9:57 am
:palacgore:
Fanzi je napisao/la:
sri maj 15, 2019 9:42 am
Na kojem kraju price zelite biti? Gledati kako sve posrce i propada? Ne pokusati sprijeciti? Ne pomoci?
Sacekajmo Drugostepenu.
Opet gori na Grbavici. Po ko zna koji put. Ponovo treba podvuci liniju. Hocemo li se opametiti? Redefinisati kako se podrzava Klub?

Zeljo ce ponovo trebati svoje navijace, da ga pomognu.
Mozda smo umorni, mozda smo razocarani, ali nema Zeljo nikog osim svojih navijaca. Ni njegovi navijaci nikoga osim njega.

Ramazan je i sto prilika za dobra djela. Pogurajte rad grupe uclanjenjem.
Tesko je. Mozemo li ponovo pokazati ljudsko lice i pomoci najugrozenije medju nama? Negdje mozda i cuci nasa nesreca.
Ake je bio cesce na Grbavici nego iko. Ne spominje se. 4. septembra 2018. je preselio, a od tada smo ga spominjali do mjesec iza smrti. Hej! Ake! Zaboravljen? Sta ce biti sa svima nama? Cemu onda podmetanja, podapinjanja i rasprave? Koji legacy ostavljamo?

Želim da vidim svoju braću i drugove prije tekme. Onako jedni će na Jug, drugi na Sjever, Istok, Zapad… na sve strane našeg hrama. Grbavica je nama naša Meka i Medina, naše Međugorje, naša misa i naša teravija… Zajedno ćemo osluškivati rezultate s drugih terena, smijati se i pjevati, tugovati pa i bolovati opet ako treba, nije to ništa novo za nas… Sve je laške kada smo skupa, kada smo svi tu, jer danas nam igra Željezničar!

Zajedno... Zajedno... Zajedno... Ne moze drugacije sa Zeljom.
Hirurski precizno cemo ukloniti sve sto nas dijele. Jer oni sto nas dijele, ne postuju nasu filozofiju. Vratimo se Zelji i prijateljstvu. Dosta podjela, tada je i pocela nasa nesreca. Dosta posebnosti u samoci. Ofarbajmo u plavo radnicku klasu.

Nije vrijeme za povlacenje. Depresiju, neraspolozenje, crnjake... Vrijeme je za djelovanje. Ili ono dolazi. Pripremite se...
:baklja:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 11:12 am

J.ebem li majku ovom advokatu iz RS-a sto je objavio preko njihovih medija ove papire iu banke.
Ujedinimo se maksimalno i ako ne izadjemo u Evropi idemo na 10 utakmica napuniti stadion i nadomjestit cemo pare od Evrope.
Ujedinimo se protiv dusmana
Alea iacta est!
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 11:18 am

Hvala Amaru i njegovoj sviti na svemu ovome, treba se potruditi pa za 5. mjeseci svesti Zelju na nivo da ga navijaci drugih ekipa zale. :zid:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 11:20 am

nikson je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:25 am
AsharaK je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:20 am
dobro brate nisam bukvalno mislio za koga si :D
Ma daj taj iptv i stani uz mene :D
A cuj :D
Željezničar ante portas !
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 11:41 am

Danas svi mi koji volimo Zelju imamo obavezu da shvatimo da nam je klub u najvecoj krizi od rata. Bez ikakvog dramatisanja i preuvelicavanja.

Dugovi su tu, kao i uvijek. Ali danas nemamo kapacitet da ih servisiramo. Prihodi su nam drasticno opali. Deset utakmica pred punim tribinama su milion i nesto i to skoro pokriva izostanak Evrope. Sta je sa porezima? Sta je sa dobavljacima? Sta je sa nadobudnim i neostvarenim trenerima koji nas tuze?
Znaci, ne radi se o nemogucnosti izgradnje jakog tima za iducu sezonu.
Radi se o blokadi racuna koji vise iz tekuceg poslovanja ne mozemo deblokirati.
Blokiran racun znaci svaki dan veci problem, dugovi rastu, vjerodostojnost i imidz propadaju.
Veliko ulaganje nam moze pomoci, to stoji.
Ali kojeg je to ulagaca bilo koja grupa budzetlija dovela za bilo koji projekat. Ovi ljudi ne mogu napraviti kompetentan i kredibilan nastup kod bilo kojeg moguceg ulagaca sa dobrim namjerama prema Zelji. Osim par pojedinaca niko od njih nikada nista nije stvorio. Nikada. Nista.
Prodaja imovine pomaze. Ali vjeruje li iko ovdje da ce ova ekipa par miliona od te prodaje iskoristiti za Zelju a ne za sebe i ahbabe???
To je u domenu naucne fantastike kao i deset utakmica pred punim tribinama.

Skupstina, smjena ove garniture. Nova garnitura sa dijelom stare uprave i nekoliko novih ljudi.
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 11:46 am

Ima sanse da zavrsimo treci. Treba nam kiks sirokog protiv radnika ili celika
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 11:50 am

cipiripi je napisao/la:
sri maj 15, 2019 11:12 am
J.ebem li majku ovom advokatu iz RS-a sto je objavio preko njihovih medija ove papire iu banke.
Ujedinimo se maksimalno i ako ne izadjemo u Evropi idemo na 10 utakmica napuniti stadion i nadomjestit cemo pare od Evrope.
Ujedinimo se protiv dusmana
Ama njihova je greska sto su bili nesposobni brate.
Ako ne bude licence nek uplate milion maraka na racun Siljak,Amar,Selimovic,Ustamujic peti deseti ne zanima me i nek onda skupstina odluci o njihovom odlasku/ostanku u decembru.

Zasto da moj klub gubi od pojedinaca i zasto da navijaci placaju za necije kur*omahanje i supljiranje...Dosta vise,ako se zeli naprijed mora se jednom presjeci.Grobarima nije mjesto u klubu,nego radnicima koji su spremni zasukati rukave.

Zasto da optuzujemo savez kad smo mi mogli uticati na neku odluku,odnosno da smo mi platili 10 dana ranije svi bi mogli k*rcu svirati..ograditi se od primitivnog razmisljanja da su svi protiv nas i prestati svaljivati greske na druge.Barem meni ne mogu prodati muda pod bubrege.

UPRAVA NAPOLJE !!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 12:36 pm

Southboy je napisao/la:
sri maj 15, 2019 11:50 am
cipiripi je napisao/la:
sri maj 15, 2019 11:12 am
J.ebem li majku ovom advokatu iz RS-a sto je objavio preko njihovih medija ove papire iu banke.
Ujedinimo se maksimalno i ako ne izadjemo u Evropi idemo na 10 utakmica napuniti stadion i nadomjestit cemo pare od Evrope.
Ujedinimo se protiv dusmana
Ama njihova je greska sto su bili nesposobni brate.
Ako ne bude licence nek uplate milion maraka na racun Siljak,Amar,Selimovic,Ustamujic peti deseti ne zanima me i nek onda skupstina odluci o njihovom odlasku/ostanku u decembru.

Zasto da moj klub gubi od pojedinaca i zasto da navijaci placaju za necije kur*omahanje i supljiranje...Dosta vise,ako se zeli naprijed mora se jednom presjeci.Grobarima nije mjesto u klubu,nego radnicima koji su spremni zasukati rukave.

Zasto da optuzujemo savez kad smo mi mogli uticati na neku odluku,odnosno da smo mi platili 10 dana ranije svi bi mogli k*rcu svirati..ograditi se od primitivnog razmisljanja da su svi protiv nas i prestati svaljivati greske na druge.Barem meni ne mogu prodati muda pod bubrege.

UPRAVA NAPOLJE !!!
Tako je. Odgovorni neka idu odmah, a zna se ko je to.

Kako ces privuci "bolje" igrace, a ne mozes zavrsiti licencu za evropu, tj. Jednu obavezu. Znaci da se ne radi u klubu kako treba, nisu posveceni poslu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 1:27 pm

Ma licencu dobijamo 100%.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 1:29 pm

AmH79 je napisao/la:
sri maj 15, 2019 11:41 am
Danas svi mi koji volimo Zelju imamo obavezu da shvatimo da nam je klub u najvecoj krizi od rata. Bez ikakvog dramatisanja i preuvelicavanja.

Dugovi su tu, kao i uvijek. Ali danas nemamo kapacitet da ih servisiramo. Prihodi su nam drasticno opali. Deset utakmica pred punim tribinama su milion i nesto i to skoro pokriva izostanak Evrope. Sta je sa porezima? Sta je sa dobavljacima? Sta je sa nadobudnim i neostvarenim trenerima koji nas tuze?
Znaci, ne radi se o nemogucnosti izgradnje jakog tima za iducu sezonu.
Radi se o blokadi racuna koji vise iz tekuceg poslovanja ne mozemo deblokirati.
Blokiran racun znaci svaki dan veci problem, dugovi rastu, vjerodostojnost i imidz propadaju.
Veliko ulaganje nam moze pomoci, to stoji.
Ali kojeg je to ulagaca bilo koja grupa budzetlija dovela za bilo koji projekat. Ovi ljudi ne mogu napraviti kompetentan i kredibilan nastup kod bilo kojeg moguceg ulagaca sa dobrim namjerama prema Zelji. Osim par pojedinaca niko od njih nikada nista nije stvorio. Nikada. Nista.
Prodaja imovine pomaze. Ali vjeruje li iko ovdje da ce ova ekipa par miliona od te prodaje iskoristiti za Zelju a ne za sebe i ahbabe???
To je u domenu naucne fantastike kao i deset utakmica pred punim tribinama.

Skupstina, smjena ove garniture. Nova garnitura sa dijelom stare uprave i nekoliko novih ljudi.
Upravo tako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 1:30 pm

CURVA je napisao/la:
sri maj 15, 2019 10:09 am
DANAN je napisao/la:
sri maj 15, 2019 10:04 am
AdmirA je napisao/la:
sri maj 15, 2019 9:52 am


Isto mislim.Znamo svi kako su "otjerani" , ali ako ne možeš pomoći klubu , nemoj niti odmagati, ova Uprava nije Željo niti su oni, SVI smo mi Željo i on je najbitniji ovdje a ne ego nekih pojedinaca ili grupa ljudi, tako isto i navijačima kažem, manite se podjela nego u SUBOTU svi na GRBAVICU !
Ova uprava trenutno jeste Zeljo.
Oni predstavljaju naseg Zelju....
Zato pomozi ako mozes i ako hoces ,ako neces razligu :placeodsmijeha: salim se nemoj zamjeriti .Nego kad ces sa pticurinom na fuka da naletim
Kako ti ono CURVA volis kazati,ako nam se poklope neke stvari,zvat cemo te.... :11:
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija