Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 1:20 am

dobro brate nisam bukvalno mislio za koga si :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 1:22 am

nikson je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:11 am
AsharaK je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:06 am
nikson je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:01 am


Spao sam na 125 :D
a na čijoj si strani, ja ću sa tobom ako nije frka :D
Ama nisam ni na cijoj majke mi...ja sam protiv misimovica bio jer smatram da nije mogao nastaviti onako kakk je radio...nekakva abnormalna kaznjavanja, abnormalne suspenzije, zakuho sa svima zivim, pisanje po svima...78 trenera 652 igraca....ovim sad treba dat sansu da uzmu titulu, ne uzmul nek se kupe i oni i lutvo i svi...najgora prica je eto propast ce Zeljo ako ode Misimovic il ako odu ovi...ima ba vecih zaljubljenika a ujedno i poslovnih ljudi...uvijek ce ih biti....nije to str gold iz nemile nego je Zeljeznicar....jos malo pa 100 godina, hej 100 godina...Hiljade ljudi proslo i Zeljo opstajao a mi se zbog dvojice svadjamo....ma hajde u pm.....
To je to! :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 1:25 am

AsharaK je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:20 am
dobro brate nisam bukvalno mislio za koga si :D
Ma daj taj iptv i stani uz mene :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 1:29 am

DANAN je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:09 am
AdmirA je napisao/la:
sri maj 15, 2019 12:42 am
Preuzeto sa sport dc, koliko ovi znaju i koliko je validno to ne znam.

slika
Bez broja.protokola i pecata.
100% vjerodostojan dokument.
A dokument potpisala podružnica :D
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 1:41 am

Glas Razuma je napisao/la:
uto maj 14, 2019 9:32 pm
A.M. Željo je napisao/la:
uto maj 14, 2019 9:05 pm
Oglasit će se i prošli saziv uprave i dati svoje viđenje svega ovoga. Željo iznad svega!
Zahvaljujem na odlicnim vijestima! Posumnjao sam danas u njihovu iskrenost i ljubav prema Zeljeznicaru na kratko, neka mi ne zamjere! Nadam se da ce taj proglas biti brzo i da ce ubrzati odlazak trenutne strukture i gospodina Amara Osima. Takodjer, nadam se da to znaci da se oni definitivno vracaju u klub, na celu sa gospodinom Senadom Misimovicem i da ce jednom za svagda zacementirati jasnu trasu u buducnost kluba kakav je Zeljeznicar, pa da se svi radujemo.

Takodjer, ukoliko je to sve istina, nadam se i da je gospodin Senad Misimovic naucio iz vlastitih gresaka, kojih je bilo!
Vec prije je AM najavio da ce se oglasiti,pa cekamo..jedina pozitivna vijest u svim ovim sranj.ima
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 2:09 am

E čuj str Gold iz Nemile :rofl1: :rofl1:
E jesi lud.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 2:17 am

Kao da ce promjeniti nesto njihovo oglasavanje.
Nek se vrate i pomognu ako mogu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 2:54 am

Da li su na vrijeme stigli poslat tuzbu?
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 3:44 am

A jeste li vi svjesni da mi nedobijanjem licence vracamo se 15 godina unazad...da 15 godina mozda i vise!!!
I to zbog cega?zbog nesposobnih ljudi koji su dosli u decembru i imali 3.5 mjeseca da uplate pare a cekali zadnji dan..Pa koj iste vi zohari i neradnici..
I taj isti Senad je doveo evropu na Grbavicu..Taj isti Senad je imao rijesenu licencu sa milionima duga jer su ljidi tada RADILI i rjesavali tuzbe i dugove (molili,rate davali,placali nekako i radili da se dobije potpis od osoba kojima dugojemo)...
Ovo su neradnici jedni..da mi je babo licno AO otjerao bi ga odma sutra i sve ove "strucnjake"..jesu strucnjaci al za suplju pricu..

Mi sa ovim ispadamo iz cetvorke ove lige(a plus dolazi velez i borac slj godine)..i necemo biti u vrhu sljedecih godina a kamoli titula!!! Halo najtrofejni klub ce tovariti u sredini tabele i u donjem dijelu..
Da necemo se ugasiti ko sto vi pricate ovdje,al bicemo u rangu goska,tuzle i zvijezde jer neces imati vise para a pare su danas sve..imat ces 300 navijaca na Grbavici..da 300 max..
Isao sam 2006 redovno kad smo k*rine bili (trgao,sikirao,tugovao) ali vise necu dok su ovakvi nesposobnjakovici u klubu...
DOK DRUGI KLUBOVI IZ VRHA NAPREDUJU,MI IDEMO KRUPNIM KORACIMA NAZAD !!! TO JE SAMA SUSTINA.

Ovo je pretkratnica za klub..mi ako popusimo sada to je prikljucivanje kluba na aparate..mnogi jos nisu svjesni ovdje..bice 300 ljudi neki zbog jake ljubavi,neki zbog navijacke furke sezonu a kad bude teze i sljedece godine onda ce svi pobjeci..E pa da vidimo onda ko ce opet budala bit i dolaziti

A koga cemo onda trazit da bude spasioc? Spasioc a sve otislo prema dole..

Ako dobijemo licencu prvi cu polizati sve sto sam pisao protiv ovih..al dabogda šceri..
Amare pao si mi u ocima toliko da to nmg opisati a jos pogotovo sa ovim..

UPRAVA NAPOLJE!!! NERADNICI NAPOLJE!!! IMALI STE DOVOLJNO VREMENA!!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 4:06 am

Southboy je napisao/la:
sri maj 15, 2019 3:44 am
A jeste li vi svjesni da mi nedobijanjem licence vracamo se 15 godina unazad...da 15 godina mozda i vise!!!
I to zbog cega?zbog nesposobnih ljudi koji su dosli u decembru i imali 3.5 mjeseca da uplate pare a cekali zadnji dan..Pa koj iste vi zohari i neradnici..
I taj isti Senad je doveo evropu na Grbavicu..Taj isti Senad je imao rijesenu licencu sa milionima duga jer su ljidi tada RADILI i rjesavali tuzbe i dugove (molili,rate davali,placali nekako i radili da se dobije potpis od osoba kojima dugojemo)...
Ovo su neradnici jedni..da mi je babo licno AO otjerao bi ga odma sutra i sve ove "strucnjake"..jesu strucnjaci al za suplju pricu..

Mi sa ovim ispadamo iz cetvorke ove lige(a plus dolazi velez i borac slj godine)..i necemo biti u vrhu sljedecih godina a kamoli titula!!! Halo najtrofejni klub ce tovariti u sredini tabele i u donjem dijelu..
Da necemo se ugasiti ko sto vi pricate ovdje,al bicemo u rangu goska,tuzle i zvijezde jer neces imati vise para a pare su danas sve..imat ces 300 navijaca na Grbavici..da 300 max..
Isao sam 2006 redovno kad smo k*rine bili (trgao,sikirao,tugovao) ali vise necu dok su ovakvi nesposobnjakovici u klubu...
DOK DRUGI KLUBOVI IZ VRHA NAPREDUJU,MI IDEMO KRUPNIM KORACIMA NAZAD !!! TO JE SAMA SUSTINA.

Ovo je pretkratnica za klub..mi ako popusimo sada to je prikljucivanje kluba na aparate..mnogi jos nisu svjesni ovdje..bice 300 ljudi neki zbog jake ljubavi,neki zbog navijacke furke sezonu a kad bude teze i sljedece godine onda ce svi pobjeci..E pa da vidimo onda ko ce opet budala bit i dolaziti

A koga cemo onda trazit da bude spasioc? Spasioc a sve otislo prema dole..

Ako dobijemo licencu prvi cu polizati sve sto sam pisao protiv ovih..al dabogda šceri..
Amare pao si mi u ocima toliko da to nmg opisati a jos pogotovo sa ovim..

UPRAVA NAPOLJE!!! NERADNICI NAPOLJE!!! IMALI STE DOVOLJNO VREMENA!!!
Sve ovo potpisujem. Ali licencu cemo dobiti talovima , Bosna je ovo. Tako da naslusat cemo se mi njihove kuknjave jos zadugo.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 6:24 am

AdmirA je napisao/la:Preuzeto sa sport dc, koliko ovi znaju i koliko je validno to ne znam.
Spoiler:
slika
Zasto ne podijeli link, ima tu jos nekih stvari koji ne izgledaju najbolje.

http://sportdc.net/n/107608/da-li-ce-ze ... -licence/f


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 6:55 am

nikson je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:01 am
AsharaK je napisao/la:
sri maj 15, 2019 12:59 am
ko ce se tuci s tobom niksone, hvalio si se masom :D
Spao sam na 125 :D
125 kila ciste ljubavi. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 7:00 am

storm_raider je napisao/la:
sri maj 15, 2019 6:55 am
nikson je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:01 am
AsharaK je napisao/la:
sri maj 15, 2019 12:59 am
ko ce se tuci s tobom niksone, hvalio si se masom :D
Spao sam na 125 :D
125 kila ciste ljubavi. :D
I malo masnoce :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 7:04 am

Da ne zagori tava. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 7:47 am

nikson je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:11 am
AsharaK je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:06 am
nikson je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:01 am


Spao sam na 125 :D
a na čijoj si strani, ja ću sa tobom ako nije frka :D
Ama nisam ni na cijoj majke mi...ja sam protiv misimovica bio jer smatram da nije mogao nastaviti onako kakk je radio...nekakva abnormalna kaznjavanja, abnormalne suspenzije, zakuho sa svima zivim, pisanje po svima...78 trenera 652 igraca....ovim sad treba dat sansu da uzmu titulu, ne uzmul nek se kupe i oni i lutvo i svi...najgora prica je eto propast ce Zeljo ako ode Misimovic il ako odu ovi...ima ba vecih zaljubljenika a ujedno i poslovnih ljudi...uvijek ce ih biti....nije to str gold iz nemile nego je Zeljeznicar....jos malo pa 100 godina, hej 100 godina...Hiljade ljudi proslo i Zeljo opstajao a mi se zbog dvojice svadjamo....ma hajde u pm.....
Ovo je naš problem. Spremni smo srati po svima koji rade i pričati sa strane ne treba ovako treba onako. Ova priča ima ljudi koji će džaba raditi i davati svoje pare je karina. Ako ikad propadnemo, to će biti isključivo zbog ovakvog razmišljanja.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 8:54 am

A šta vele sad, vi eto navijate protiv Željezničara...
Sve je lakše nego reći jes, u pravu ste, krivo sam procijenio, pojeo sam g.ovno.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 9:08 am

CURVA je napisao/la:
Glas Razuma je napisao/la:
uto maj 14, 2019 9:32 pm
A.M. Željo je napisao/la:
uto maj 14, 2019 9:05 pm
Oglasit će se i prošli saziv uprave i dati svoje viđenje svega ovoga. Željo iznad svega!
Zahvaljujem na odlicnim vijestima! Posumnjao sam danas u njihovu iskrenost i ljubav prema Zeljeznicaru na kratko, neka mi ne zamjere! Nadam se da ce taj proglas biti brzo i da ce ubrzati odlazak trenutne strukture i gospodina Amara Osima. Takodjer, nadam se da to znaci da se oni definitivno vracaju u klub, na celu sa gospodinom Senadom Misimovicem i da ce jednom za svagda zacementirati jasnu trasu u buducnost kluba kakav je Zeljeznicar, pa da se svi radujemo.

Takodjer, ukoliko je to sve istina, nadam se i da je gospodin Senad Misimovic naucio iz vlastitih gresaka, kojih je bilo!
Godpodine Glas razuma , evo vrati se Miske i sta onda kamion igraca pa ponovo zarotira one trenere ,mozda je neki u medjuvremenu nesto naucio :placeodsmijeha: Mulalic,Adzem,Capljic,Petrovic .............. Bez obzira na sve nama Amar treba.
Treba, i nek ostane ako hoce. Sam je kriv sto nece da radi pod boljom Upravom i u sistemu. Nudili su mu i prije da dodje, tako moze i sad ostati. Ako ne zeli, sretno mu bilo.

Usput kod nekih od tih nabrojanih smo igrali bolje nego sad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 9:15 am

Ma kakav crni Misimović, dođite sebi.
A naravno da nam Amar treba, niko drugi u široj okolini ovaj posao ne zna bolje od njega.
P.S. Volio bih vidjeti te niksonove biznismene koji bi htjeli raditi s ovom, ne znam kako bih ih nazvao. Uz dužno poštovanje Badžaku.
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 9:42 am

Na kojem kraju price zelite biti? Gledati kako sve posrce i propada? Ne pokusati sprijeciti? Ne pomoci?
Sacekajmo Drugostepenu.
Opet gori na Grbavici. Po ko zna koji put. Ponovo treba podvuci liniju. Hocemo li se opametiti? Redefinisati kako se podrzava Klub?

Zeljo ce ponovo trebati svoje navijace, da ga pomognu.
Mozda smo umorni, mozda smo razocarani, ali nema Zeljo nikog osim svojih navijaca. Ni njegovi navijaci nikoga osim njega.

Ramazan je i sto prilika za dobra djela. Pogurajte rad grupe uclanjenjem.
Tesko je. Mozemo li ponovo pokazati ljudsko lice i pomoci najugrozenije medju nama? Negdje mozda i cuci nasa nesreca.
Ake je bio cesce na Grbavici nego iko. Ne spominje se. 4. septembra 2018. je preselio, a od tada smo ga spominjali do mjesec iza smrti. Hej! Ake! Zaboravljen? Sta ce biti sa svima nama? Cemu onda podmetanja, podapinjanja i rasprave? Koji legacy ostavljamo?

Želim da vidim svoju braću i drugove prije tekme. Onako jedni će na Jug, drugi na Sjever, Istok, Zapad… na sve strane našeg hrama. Grbavica je nama naša Meka i Medina, naše Međugorje, naša misa i naša teravija… Zajedno ćemo osluškivati rezultate s drugih terena, smijati se i pjevati, tugovati pa i bolovati opet ako treba, nije to ništa novo za nas… Sve je laške kada smo skupa, kada smo svi tu, jer danas nam igra Željezničar!

Zajedno... Zajedno... Zajedno... Ne moze drugacije sa Zeljom.
Hirurski precizno cemo ukloniti sve sto nas dijele. Jer oni sto nas dijele, ne postuju nasu filozofiju. Vratimo se Zelji i prijateljstvu. Dosta podjela, tada je i pocela nasa nesreca. Dosta posebnosti u samoci. Ofarbajmo u plavo radnicku klasu.

Nije vrijeme za povlacenje. Depresiju, neraspolozenje, crnjake... Vrijeme je za djelovanje. Ili ono dolazi. Pripremite se...
Zadnja izmjena: Fanzi, dana/u sri maj 15, 2019 9:49 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 15, 2019 9:44 am

neroazzuro je napisao/la:
sri maj 15, 2019 9:15 am
Ma kakav crni Misimović, dođite sebi.
A naravno da nam Amar treba, niko drugi u široj okolini ovaj posao ne zna bolje od njega.
P.S. Volio bih vidjeti te niksonove biznismene koji bi htjeli raditi s ovom, ne znam kako bih ih nazvao. Uz dužno poštovanje Badžaku.
Brate nisi me shvatio, moja prica se odnosi na to da moze Zeljo i bez Misimovica i bez ovih sad....ne govorim niti znam ko bi s kim radio....govorim da kad bi ostali bez ikog, uvijek ima neko ko je spreman prihvatiti se posla, ko voli Zelju....da nema ovoliko dugo ne bi opstali! Nisu nas ugasili sistemi, ratovi, sudije, savezi itd itd,nece ni ovi...jednostavno...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija