Moderator/ica: storm_raider

 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 7:34 pm

AdmirA je napisao/la:
uto maj 14, 2019 7:24 pm
Savez napolje!
Jadovi iz komisija!

Šta ih branite, orkestrirano nas he.u godinama, nije samo pitanje ovoga sada, kako više ne vidite, hajmo sada stati uz klub, kad ga svi lome, pa da li znate šta šta se sprema, zar ne vidite šta su naumili...

Begićuuu, Pilav, i svi uhljebi odlazite iz Saveza!!!!!!!!!!


Saveze stidi se sluga si politike!
I to 100 % provjereno ste sluge i produžena ruka politike u sportu.

Nećete na Želju, sjeme vam se zatrlo.
Otici ce oni, kad tad. Al doci ce drugi, i sta ces onda? Ako nemas u svojoj avliji sistem?
Kad su nam sa Misimovicem obezbjedjivali sudije i poslije svake nase tekme ih suspendovali, onda su nam valjali.
Pa sad cist go Radniku ponistise, pa Peljto u Mostaru stavlja svoj obraz radi nas, i to nam ne valja, sta hocemo nesto na zor?? E pa drugovi ne ide to tako
Svaki klub ima svoje predstavnike u savezu pa tako imamo i mi, mozemo jedino pred Uefom protestovat
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 7:44 pm

Nedavno na oficjelnoj stranici objavili ulizivanje savezu, prije par dana najavili tuzbe zbog licence pa cak i do uefa-e da idu. Nema ova uprava muda za to, a sve i da se dogodi uefa je uvijek na strani saveza, a ko nas jebe sto imamo idiote sto na vrijeme ne ispunjavaju obaveze.

A savez kao savez moze da nas sjebe kad god pozeli kao i da nam pomogne ako ih podmazemo, a niko da se digne da otvoreno o kriminalu progovori da ih u korjenu sasjecmo.

Sto se tice krova istoka to je klasicno ugrađivanje u pitanju, i tu smo debelo u milosti i nemilosti saveza. Ne vjerujem da je do kluba koliko je upravo do saveza i vlasto drzaca koji treba da nam daju odobrenja, dozvole, raspisuju tendere. Dok oni ne dobiju dio kolaca nece biti krova.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto maj 14, 2019 7:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 7:54 pm

Tare1921 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 7:01 pm
Ako bude radnik otisao u evropu mi trebamo kao gledaoci otici tamo i napraviti jebenu bakljadu, zna se kakve su kazne kad ih UEFA dadne 😉.
Sto se Saveza tice treba isto ciniti na reprezentativnim tekmam i jos malo posjetiti ovu novu zgradu Saveza pa pokupit par stvarcica i koga stignemo po ledjima isarati, pa Begicu malo na iftar u kucu doci red bi bio.
Ti ces biti vodja?
I to za iftar, nemoj ba nije Begic samo musliman. Da ti ne objasnjavam sta je iftar,ali bar postuj za nekog sveti mjesec Ramazan.
I jos nesto u vrijeme Dzuma, Bajrama, iftara, Ramazana su dolazili najveci neprijatelji muslimana sa jednim ciljem da ih istrijebe.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 7:57 pm

Rad komisija nezavisan, clan komisije je u isto vrijeme clan BP.. Sigurno bi bio objektivan da je u pitanju FKS.
Imam osjecaj da bi pojedinci jedva docekali da ne dobijemo licencu. Okanitr se ba uprava, Zeljo u svemu ispasta.
Kao sto sam govorio i najpametnijima u vrijeme Senada, tako govorim i vama prestanite vec jednom, zbog Zelje!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:02 pm

Od jednog poznanika sam cuo da nam je senad ovo serviro uz pomoc svojih ljudi u savezu.Eh sad kolko tu ima istine ni sam ne znam sta da mislim.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:07 pm

ed087 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:02 pm
Od jednog poznanika sam cuo da nam je senad ovo serviro uz pomoc svojih ljudi u savezu.Eh sad kolko tu ima istine ni sam ne znam sta da mislim.
Ofiran si.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:08 pm

Racional87 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:07 pm
ed087 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:02 pm
Od jednog poznanika sam cuo da nam je senad ovo serviro uz pomoc svojih ljudi u savezu.Eh sad kolko tu ima istine ni sam ne znam sta da mislim.
Ofiran si.
obrazlozi malo.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:08 pm

Senad i streberi su mozda bacili sihr i poslali dzine i sejtane da udju u nase nove rukovodioce, pa ovi uplatise sa zakasnjenjem od 4 dana pod kontrolom tih dzina.
Tok nakon sto im je babuka strave salio i otjerao ta bica iz njih, uspjeli smo uplatiti sredstva Slavki Petrovicu.

Tako sam cuo od nekih ljudi.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto maj 14, 2019 8:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:12 pm

cikazubo je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:08 pm
Senad i streberi su mozda bacili sihr i poslali dzine i sejtane da udju u nase nove rukovodioce, pa ovi uplatise sa zakasnjenjem od 4 dana pod kontrolom tih dzina.
Tok nakon sto im je svemoguci babuka strave salio i otjerao ta bica iz njih, uspjeli smo uplatiti sredstva Slavki Petrovicu.

Tako sam cuo od nekih ljudi.
Nije to poenta.Stvar je u tome da za puno vece propuste u proslosti nismo kaznjavani a sad kao zakasnili par dana i odma kazna.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:13 pm

Siljak... sve znas... Yebem te nesposobna
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:16 pm

ed087 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:02 pm
Od jednog poznanika sam cuo da nam je senad ovo serviro uz pomoc svojih ljudi u savezu.Eh sad kolko tu ima istine ni sam ne znam sta da mislim.
Siljka za ruku drzao.
Sto sebi nije servirao sudije ili je namjerno uvezao pet pobjeda, da Amaru bude teze..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:17 pm

CURVA je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:14 pm
Kospa je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:13 pm
Siljak... sve znas... Yebem te nesposobna
Kospa bate sta je bilo nisam skontao
Nista brate samo docekah da mu ponovo yebem sve po spisku
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:17 pm

U FK Željezničar je kroz historiju igrao veliki broj stranih igrača. Najviše njih je bilo iz susjedstva. Koji su "stranci" ostali u lijepom sjećanju? Možete li se sjetiti nekih stranih igrača iz navedenih zemalja?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:22 pm

Nisam brate nista, mozda je nesto slucajno otislo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:23 pm

Dan pobjede Zeljeznicara :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:25 pm

ed087 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:12 pm
cikazubo je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:08 pm
Senad i streberi su mozda bacili sihr i poslali dzine i sejtane da udju u nase nove rukovodioce, pa ovi uplatise sa zakasnjenjem od 4 dana pod kontrolom tih dzina.
Tok nakon sto im je svemoguci babuka strave salio i otjerao ta bica iz njih, uspjeli smo uplatiti sredstva Slavki Petrovicu.

Tako sam cuo od nekih ljudi.
Nije to poenta.Stvar je u tome da za puno vece propuste u proslosti nismo kaznjavani a sad kao zakasnili par dana i odma kazna.
Prvo ocistiti u svojoj avliji, pa onda savez, tako smo radili i ranije a sad mijenjamo navijacki kriterij, sto li.

Sto se tice odluke, uvijek ima visa instanca, da je sve po ps-u imas uefu i vozdra, ali ocito je napravljen veliki propust, a sto je najgore imali smo i pare i vrijeme, kakva nonsalancija covjece.

Odjednom gdje je Zeljo, hajmo vuci za Zelju, sta se dijelite, ja vala vucem ko i vazda, clanska karta u nivcaniku, svaka domaca na stadionu, vazda promunkem, samo sto neki drugi ljudi ne navijaju za Zelju, prije se svaka dlaka u jajetu pisala, pa ako nas igrac zakine za platu pri raskidu o tome se pisalo i pricalo danima, a sad ostasmo bez dva miliona, a ti isti sute i upiru prstom u druge.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto maj 14, 2019 8:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:25 pm

Miske krivac hahahahaha auhahahahahah
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:28 pm

ed087 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:12 pm
cikazubo je napisao/la:
uto maj 14, 2019 8:08 pm
Senad i streberi su mozda bacili sihr i poslali dzine i sejtane da udju u nase nove rukovodioce, pa ovi uplatise sa zakasnjenjem od 4 dana pod kontrolom tih dzina.
Tok nakon sto im je svemoguci babuka strave salio i otjerao ta bica iz njih, uspjeli smo uplatiti sredstva Slavki Petrovicu.

Tako sam cuo od nekih ljudi.
Nije to poenta.Stvar je u tome da za puno vece propuste u proslosti nismo kaznjavani a sad kao zakasnili par dana i odma kazna.
Koje vece propuste?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:33 pm

Miske kupovao sudije u vecini utakmica, ali nije htio kupiti kada se odlucivalo za titulu, tada je platio da se sudi kontra nas a za Zrinjski, i tada bi imao navijace na svojoj strani koji bi govorili da su nas sudije zajebale, Onda je nastavio placati da sude kontra nas, i znao je da ce biti otjeran jer su losi rezultati, a onda su dosli ovi kao cigara poslije rucka, ne znaju raditi. On nastavio placati sudije kontra nas, a uz to platio Siljka da ne plati na vrijeme Petrovicu, kao i savez da nas zajebava. Ovi ce otici, a onda se Miske vraca kao pobjednik, svi ga molimo da se vrati. On dođe i privatizuje nas, proda glavni i pomoćni stadion i ispali se u Saudijsku Arabiju kod braće hadžija.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:35 pm

Sta ce nam miske pored grobara siljka
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot] i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija