Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:09 pm

Kad za par mjeseci bude "Amar Osim tužio samog sebe za neisplaćene plate i kamate, Osim Amar mu odgovorio kontratužbom."
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:11 pm

Timscho je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:08 pm
Press konferecija izvrsno odrađena. Svaka čast PR savjetnicima! Od prethodnog sveopšteg rasoloženja kako svi trebaju podnijeti ostavke u slučaju nedobijanja licence sad smo prema Savezu usmjerili svoj bijes i djelovanje zbog, sada već izvjesnog, nedobijanja licence.
Pa to je to, neki dan se uvlacimo u guzicu savezu ne bi li nam se smilovali i dali licencu, i sad kad nema od nje nista opleti po savezu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:12 pm

Ovdje je izgleda jedino bitno da se ubrza tužba Gospodina Amara Osima da on uzme kešovinu, pa da se opet ispali.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:19 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:12 pm
Ovdje je izgleda jedino bitno da se ubrza tužba Gospodina Amara Osima da on uzme kešovinu, pa da se opet ispali.
Nema potrebe da tako pises.
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:20 pm

Pozdrav drugovi, imao sam potrebu nakon ovog pressa da se pridruzim plavoj armiji.

Isfrustriran sam ne dobijanjem licence, ali mislim da smo sami sebi krivi, jer smo ocigledno nesposobni uplatiti na vrijeme, pa nam sad svi drugi krivi.
Zar nam legenda kluba vise voli pare od naseg Zelje? Posebno u ovim trenutcima poteskoca.
Svi smo odvajali od usta da se napravi tribina, stolice i dr. Vise je njemu Zeljo valjo, nego on Zelji.
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:21 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:12 pm
Ovdje je izgleda jedino bitno da se ubrza tužba Gospodina Amara Osima da on uzme kešovinu, pa da se opet ispali.

+1

To je ocito i jedini razlog Amarovog povratka u Zelju i razlog svih onih napada na bivsu Upravu, te i razlog zasto nije s njima htio da radi.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:22 pm

Šta je @CURVA brate? Pa ti sve u kontru :placeodsmijeha: Taman ljudi na forumu počeli bar malo vjerovati ovim ljudima, ti odmah sve ocrniš :placeodsmijeha:

Šalu na stranu, ne bi ovi bez razloga ovako napali NFSBiH, sigurno imaju neke informacije... Dalje, pošteni su, uvijek su im mandati na raspolaganju, rekli su da ima upražnjenih mjesta u UO, pozvali SVE koji žele pomoći da dođu... Ranije sam govorio da mogu svi ići ako ne bude licence. Sad se ispravljam. Ako će ovo s licencom izgurati "do kraja" (do UEFA-e ako treba) i ako će osigurati finansiranje kluba u narednoj sezoni (kluba koji će se boriti za trofeje) - mogu ostati. Inače, drago mi je što su spomenuli i teren i LED displeje i sponzore i sve ostalo, čisto da prestanu neka nagađanja na forumu.

Btw. očito je da čitaju forum. Eh, pošto čitaju, da nešto napišem. Povjerenje ljudi ćete zadobiti transparentnim radom. Radite (ali da taj rad bude vidljiv), kvartalno ili polugodišnje nas izvještavajte o stanju u klubu i to će biti dovoljno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:23 pm

Ovdje je istina odista univerzalna. Gospodin Misimovic jeste podijelio navijace Zeljeznicara: na one koji vole Zelju i na one kojima je bitniji Amar Osim. Nazalost, ima tu jedna doza navijaca koji su u neznanju, a koji ce shvatiti isto, u to sam odista siguran.

Gospodine Selimovicu, doista se bili konfuzni u danasnjem izlaganju i kontradiktorni sami sebi u skoro svim bitnim navodima kroz svo ovo vrijeme koliko ste u Zeljeznicaru.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:25 pm

Nije me bilo neki period
Sto se tice Olova,vracen je bubanj od strane policije jer je isti ukraden iz busa odnosno pricinjeno krivicno djelo.
Sto se tice ljudi u upravi i moj zadnji post o njima istina se dokazala sto sam pisao koliko su nesposobni..
Press upakovan u mašnu i objavljene informacije koje njima odgovaraju..
Sto se tice vrlog predsjednika odma treba napustiti klub..istom nogom nabiti lopinu Šiljka a i amara nabiti za ovakav odnos i ponasanje..nije ti ovo babovina paša moj..
Oni su imli rok od decembra do 31 marta..ko vam je kriv sto se nesposobni (imali 100 dana sigurno)i cekali zadnje dane a imali ste 3 mjeseca??Treba vas tuziti za stetu preko milion i nesto hiljada maraka..
Koliko ste srali u decembru,mislili smo da nam uprava City-ja dolazi u klub..pokazali ste da niste dorasli zadatku..

UPRAVA NAPOLJE!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:27 pm

Nebulae je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:21 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:12 pm
Ovdje je izgleda jedino bitno da se ubrza tužba Gospodina Amara Osima da on uzme kešovinu, pa da se opet ispali.

+1

To je ocito i jedini razlog Amarovog povratka u Zelju i razlog svih onih napada na bivsu Upravu, te i razlog zasto nije s njima htio da radi.
Ako se ispostavi da je to JEDINI razlog što se on vratio, onda će se on posrati po svemu što je do sada uradio. Ne vjerujem da bi on volio da mu ljudi dobacuju, psuju... kad god ga vide. Shvatam da hoće da vrati svoje pare, legitimno, ali da bude samo to razlog... Ne vjerujem. Amar voli izazove i vjerujem da mu je izazov opet sa Željom dominirati i, napokon, napraviti nešto više u Evropi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:31 pm

ed087 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:19 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:12 pm
Ovdje je izgleda jedino bitno da se ubrza tužba Gospodina Amara Osima da on uzme kešovinu, pa da se opet ispali.
Nema potrebe da tako pises.
Hocu pisati kako tebi paše? U svom ovom belaju, Amar gleda dokle je njegova tužba, ako ne dobiju licencu uprava NAPOLJE, i neka povedu i gospodina Osima, on ih je doveo
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:33 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:23 pm
Ovdje je istina odista univerzalna. Gospodin Misimovic jeste podijelio navijace Zeljeznicara: na one koji vole Zelju i na one kojima je bitniji Amar Osim. Nazalost, ima tu jedna doza navijaca koji su u neznanju, a koji ce shvatiti isto, u to sam odista siguran.

Gospodine Selimovicu, doista se bili konfuzni u danasnjem izlaganju i kontradiktorni sami sebi u skoro svim bitnim navodima kroz svo ovo vrijeme koliko ste u Zeljeznicaru.
Ja bih volio da Senad izađe u javnost i iznese svoju stranu, pa da mi možemo zaključiti šta je istina, a šta ne. Ovako imamo samo jednu stranu kojoj moramo vjerovati, jer očito da vjeruju i ovi bivši (šutnja je odobravanje, uvijek je tako bilo).
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:36 pm

kvalitet je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:33 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:23 pm
Ovdje je istina odista univerzalna. Gospodin Misimovic jeste podijelio navijace Zeljeznicara: na one koji vole Zelju i na one kojima je bitniji Amar Osim. Nazalost, ima tu jedna doza navijaca koji su u neznanju, a koji ce shvatiti isto, u to sam odista siguran.

Gospodine Selimovicu, doista se bili konfuzni u danasnjem izlaganju i kontradiktorni sami sebi u skoro svim bitnim navodima kroz svo ovo vrijeme koliko ste u Zeljeznicaru.
Ja bih volio da Senad izađe u javnost i iznese svoju stranu, pa da mi možemo zaključiti šta je istina, a šta ne. Ovako imamo samo jednu stranu kojoj moramo vjerovati, jer očito da vjeruju i ovi bivši (šutnja je odobravanje, uvijek je tako bilo).
Slazem se zaista. Sute, a vjerujem da su sutali do sada zbog Zeljinog dobra. Sada moraju pricati zbog Zeljinog dobra!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:36 pm

kvalitet je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:33 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:23 pm
Ovdje je istina odista univerzalna. Gospodin Misimovic jeste podijelio navijace Zeljeznicara: na one koji vole Zelju i na one kojima je bitniji Amar Osim. Nazalost, ima tu jedna doza navijaca koji su u neznanju, a koji ce shvatiti isto, u to sam odista siguran.

Gospodine Selimovicu, doista se bili konfuzni u danasnjem izlaganju i kontradiktorni sami sebi u skoro svim bitnim navodima kroz svo ovo vrijeme koliko ste u Zeljeznicaru.
Ja bih volio da Senad izađe u javnost i iznese svoju stranu, pa da mi možemo zaključiti šta je istina, a šta ne. Ovako imamo samo jednu stranu kojoj moramo vjerovati, jer očito da vjeruju i ovi bivši (šutnja je odobravanje, uvijek je tako bilo).
Pa nasa je krivica za licencu! Ne znam sto su im svi krivi, osim njih sami.. plus ovo se ide na Uefu a ne pisljivi savez.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:38 pm

Još jedna stvar mi nikako, al baš nikako ne ide u glavu.

Ovaj danas kao argument savezu za dobijanje licence kaže da smo mi imali pare na računu... pa zašto ga niko od novinara, prisutnih ne upita JE LI ON DOBAR S MOZGOM.
Čuj dokaza... "imali smo pare, al eto nismo na vrijeme uplatili. Al mi smo imali nijet Boga mi!"

I onda mi ne ide u glavu to zašto ste danas na forumu protiva saveza a ljudi nisu ništa krivi po pitanju ove licence!?
Vama je normalno i uredno ovo što ovaj naš vrli preCednik bomba ovako??

Pa očito da su danas bili 'agresivniji' prema savezu da mi raji zamazali oči i savez predstavili kao krivca za nedobijanke licence.. a jedini krivac smo mi i samo mi!
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:39 pm

Ma haj sve al ja nmg povjerovat u to da je Amar koji je u Katru uzo milione doso u Zelju da bi uzo pisljivih 400k i popiso se na sve sto je napravio za taj klub i izgubio povjerenje i reputaciju od nekoliko hiljada ljudi/navijaca.Ako vi stvarno vjerujete u to onda ne znam sta da vam kazem a ako se to obistini ja cu izgubit vjeru u covjecanstvo i otic zivjet sam u sumi bez ikakvog kontakta sa ljudima.
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:44 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:38 pm
Još jedna stvar mi nikako, al baš nikako ne ide u glavu.

Ovaj danas kao argument savezu za dobijanje licence kaže da smo mi imali pare na računu... pa zašto ga niko od novinara, prisutnih ne upita JE LI ON DOBAR S MOZGOM.
Čuj dokaza... "imali smo pare, al eto nismo na vrijeme uplatili. Al mi smo imali nijet Boga mi!"

I onda mi ne ide u glavu to zašto ste danas na forumu protiva saveza a ljudi nisu ništa krivi po pitanju ove licence!?
Vama je normalno i uredno ovo što ovaj naš vrli preCednik bomba ovako??

Pa očito da su danas bili 'agresivniji' prema savezu da mi raji zamazali oči i savez predstavili kao krivca za nedobijanke licence.. a jedini krivac smo mi i samo mi!
Ma i ja to kazem, nije da branim savez ko im j. mater, ali ovi krivci smo mi. I to me vise boli vise od iceg.
Vazda oko nas neke lazi, neke neistine, preuvelicavanje necega
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:46 pm

ed087 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:39 pm
Ma haj sve al ja nmg povjerovat u to da je Amar koji je u Katru uzo milione doso u Zelju da bi uzo pisljivih 400k i popiso se na sve sto je napravio za taj klub i izgubio povjerenje i reputaciju od nekoliko hiljada ljudi/navijaca.Ako vi stvarno vjerujete u to onda ne znam sta da vam kazem a ako se to obistini ja cu izgubit vjeru u covjecanstvo i otic zivjet sam u sumi bez ikakvog kontakta sa ljudima.
Pisljivih 400k ?
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:47 pm

CURVA je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:43 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:23 pm
Ovdje je istina odista univerzalna. Gospodin Misimovic jeste podijelio navijace Zeljeznicara: na one koji vole Zelju i na one kojima je bitniji Amar Osim. Nazalost, ima tu jedna doza navijaca koji su u neznanju, a koji ce shvatiti isto, u to sam odista siguran.

Gospodine Selimovicu, doista se bili konfuzni u danasnjem izlaganju i kontradiktorni sami sebi u skoro svim bitnim navodima kroz svo ovo vrijeme koliko ste u Zeljeznicaru.
Ma nema veze to sto pišeš, realnost da je ono najbolja uprava i da smo svi bili ponosni nekako to je bio naj Zeljo kojeg volimo, . Euforija pticurina bombe baca dolaze igrači, navijači u ekstazi, dom se uljepšava ali kako sezona počne sve jedna tekma teška patnja i onda onako luzerski izgubljene Titule jedna pokradena ali opet do nas. Dvije najteže sezone ikad, ne znam hoću li ikad moći zaboraviti. Onda treća opet sve loše 6 poraza u nizu i svakom je jasno da smo im dali jos 6 sezona ono nebi Titulu uzeli. Bez obzira opet mislim da je za sve najbolje što se Amar vratio biti će to dobro skontati će on ali nam ova bruka sa licencom nike trebala.
Itekako ima gospodine CURVA. Nazalost, mnogi su upozoravali ovdje.

Ono sto ne znate, a trebate znati, vi, forumasi ovdje ste neopjevani heroji Zeljeznicara. Obicni puk koji je karakteristika i udarnicka snaga Zeljeznicara. Vi koji bez ikakvog interesa pisete, a ne plasite se da napisete sve sto mislite. Zeljeznicar je podijeljen na one koji vole Zelju i na one koji vole gospodina Amara Osima. Gospodin Amar Osim ocito vise voli novac.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u pon maj 13, 2019 7:49 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 7:50 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
pon maj 13, 2019 7:38 pm
Još jedna stvar mi nikako, al baš nikako ne ide u glavu.

Ovaj danas kao argument savezu za dobijanje licence kaže da smo mi imali pare na računu... pa zašto ga niko od novinara, prisutnih ne upita JE LI ON DOBAR S MOZGOM.
Čuj dokaza... "imali smo pare, al eto nismo na vrijeme uplatili. Al mi smo imali nijet Boga mi!"

I onda mi ne ide u glavu to zašto ste danas na forumu protiva saveza a ljudi nisu ništa krivi po pitanju ove licence!?
Vama je normalno i uredno ovo što ovaj naš vrli preCednik bomba ovako??

Pa očito da su danas bili 'agresivniji' prema savezu da mi raji zamazali oči i savez predstavili kao krivca za nedobijanke licence.. a jedini krivac smo mi i samo mi!
A brate sta bi ti ? Da ih objesimo sve i bacimo u Miljacku?
Puna mi je kapa vise tjeranja ba, ko je bolji, ko je losiji, ovi lopovi jesu, nisu. Necu da tjeram nikoga, neka dodje i pomogne ko god moze i voli Zelju bez interesa. Sto se tice Nihada, da je nekog hajra nikad on ne bi primirisao Zelji ali sta je tu je.

Sve se vidi i sazna u ovom malom mjestu na kraju sela, nema te demagogije koja moze proci bolje od iskrenog zalaganja i rezultata.
Ako vidis da ne mozes vise izmakni se i dopusti nekom drugom da preuzme... ja vise nikog tjerat necu.

Ispravka, Siljka bih bacio u Miljacku
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], cala, Google [Bot] i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija