Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:17 pm

Ako drugostepena komisija počne kakiti, mislim da bi se trebalo pred savez i napraviti pritisak.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 3:41 pm

Jel ono Siljak rekao da nista nije uplaceno a uplaceno milion?
Ipak nije Šiljak, nego vrli precednik. :D

http://spo-rtske.ba/ekskluzivno-selimov ... o-licencu/

Nijedna marka nije uplaćena za teren. I za teren ima dug oko 700 hiljada maraka. Platili smo do sada nekih 150 hiljada KM dugovanja za teren. Klub je bio na ivici gašenja kada smo ga preuzeli. Kada se u javnosti pojavi iznos duga ljudima će se zamantati – kaže nam Selimović.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:17 pm

Prvo je bila prica ide krov sad na proljece, sad odjednom rok je oktobar, pa majka mu stara ko koga vesla. Do koga je ako je do Opstine recite javno, ako je do Saveza isto tako.

Indirektno smo objavili rat savezu kako ce se sada to sve odraziti na nas klub ostaje da vidimo. Sto se tice same ekipe tu nas ne mogu puno zajebavati, jer ide nova sezona novi igraci i drugaciji pristup. Ono gdje nas mogu kociti jeste da uplate ostatak duga za teren koji su na sebe preuzeli kao i sami krov. Ako pocnu nesto zatezati automatski ih preskociti i ici direktno prema UEFI a tu znamo da smo najjaci zbog naseg Ivice Osima i jos mnogih legendi koji su neki autoritet u odnosu na pomenute hinje iz saveza
Alea iacta est!
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:18 pm

AdmirA je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:17 pm
Ako drugostepena komisija počne kakiti, mislim da bi se trebalo pred savez i napraviti pritisak.
Naravno,ne znaju oni s kim se kace.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:20 pm

Pred savez nego šta.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:22 pm

zuka je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:07 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 3:49 pm
Samo malo.
Nisam bio na pocetku, sad sam premotao.
Selimovic rece da su platili oktobar, novembar i decembar plate oko 487 hiljada. Rece da je januar, februar, mart isplacen isto oko 457 hiljada maraka.

Jel ovo znaci da nam je sad ekipa dosta jeftina a neucinkovita ili sta. Ne kontam kako isto se platilo a ovdje se predstavljalo da Dado i companija igraju za 800 stoja i da je svih 8 igraca placeno Stojanovom platom?
Pa ostale su ti rate za raskid ugovora s pojedinim igracima,i s kojim je dogovoreno da se isplati u mjesecnim ratama,i to je uslo u obracun plata.Tek od nove sezone bit ce jos usteda sto se tice sadasji igraca koji budu tu,zbog novi ugovora s njima povoljnim za nas klub.
Kako znam bili su sporazumni raskidi i pominjalo se da nismo placali raskide.
A eto i da jesmo svjesno si raskinuo i placas to i u konacnici usteda za 3 mjeseca je 30 hiljada maraka. Nije onoliko kolko se predstavljalo ovdje. I nije toliko jeftinija ekipa da bi bilo opravdano da igraju losije nego prije. Ali hajd nema veze.

A sto se tice sljedece sezone. Pa sljedece sezone se pravi sampionska ekipa, ovaj "jeftina" je samo ovo proljece i usteda nam ne treba a ne trebaju ni ovi igraci kojim je puno i da 500 stoja imaju platu.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:23 pm

Nasi ljudi u savezu, prioritet svih prioriteta. To je bitnije i od trening kampa i od krova na istoku. Hajde Nijaze! Vec sad poceti sa planiranjem sta i kako, i poceti vec sad sa lobiranjem..

U kakvu smo se situaciju doveli da ti derbi sudi pitar Kaljanac, lik prosao omladinski pogon sarajeva, da te kolju citavu sezonu Paradzici, Bjelice, Petrovici itd i da ti za licencu odlucuje clan bordo pedera. Predsjednik saveza- deklarisani pitar, Jasmin Bakovic generalni sekretar-pitar
Elmir Pilav- direktor odjeljenja za takmicenje- pitar,
Maid Delic- clan komisije za licenciranje, clan onih sto sam naveo, a da ne spominjem razne komisije..
Od predsjednika do cistacice, dok mi nemamo nijednog naseg covjeka u savezu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:22 pm
zuka je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:07 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 3:49 pm
Samo malo.
Nisam bio na pocetku, sad sam premotao.
Selimovic rece da su platili oktobar, novembar i decembar plate oko 487 hiljada. Rece da je januar, februar, mart isplacen isto oko 457 hiljada maraka.

Jel ovo znaci da nam je sad ekipa dosta jeftina a neucinkovita ili sta. Ne kontam kako isto se platilo a ovdje se predstavljalo da Dado i companija igraju za 800 stoja i da je svih 8 igraca placeno Stojanovom platom?
Pa ostale su ti rate za raskid ugovora s pojedinim igracima,i s kojim je dogovoreno da se isplati u mjesecnim ratama,i to je uslo u obracun plata.Tek od nove sezone bit ce jos usteda sto se tice sadasji igraca koji budu tu,zbog novi ugovora s njima povoljnim za nas klub.
Kako znam bili su sporazumni raskidi i pominjalo se da nismo placali raskide.
A eto i da jesmo svjesno si raskinuo i placas to i u konacnici usteda za 3 mjeseca je 30 hiljada maraka. Nije onoliko kolko se predstavljalo ovdje. I nije toliko jeftinija ekipa da bi bilo opravdano da igraju losije nego prije. Ali hajd nema veze.

A sto se tice sljedece sezone. Pa sljedece sezone se pravi sampionska ekipa, ovaj "jeftina" je samo ovo proljece i usteda nam ne treba a ne trebaju ni ovi igraci kojim je puno i da 500 stoja imaju platu.
Koliko ja znam oktobar su se morale platiti samo plate, doprinosi su bili uplaceni...to dosta mijenja cifru....ako neko zna bolje, nek me ispravi...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:28 pm

Nego kad već citirah članak sa sinanovog portala, da uzmem još jedan dio.

Ova uprava je isplatila doprinose za oktobar, plaće i doprinose za novembar i decembar. / neplaćene doprinose za oktobar, neplaćene plaće i doprinose za novembar i decembar.

Znači prošla uprava nije uplatila doprinose za oktobar. Za novembar se uplaćuju svakako sredinom decembra,a a za decembar nisu mogli uplatiti kada nisu bili tu.

To je iznosilo oko 700 hiljada mraka - ipak sada je malo manje od 500 hiljada

300 hiljada revolvinga, i oni su digli kredit-dva, 80% stvari što se pričalo u zadnjih mjesec dva okačit mačku o rep.
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:30 pm

leon

Kako mislis losije igramo?Po formi zadnjih 5 meceva smo najbolja ekipa u ligi,zadnjih 10 smo top3.
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:22 pm
zuka je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:07 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 3:49 pm
Samo malo.
Nisam bio na pocetku, sad sam premotao.
Selimovic rece da su platili oktobar, novembar i decembar plate oko 487 hiljada. Rece da je januar, februar, mart isplacen isto oko 457 hiljada maraka.

Jel ovo znaci da nam je sad ekipa dosta jeftina a neucinkovita ili sta. Ne kontam kako isto se platilo a ovdje se predstavljalo da Dado i companija igraju za 800 stoja i da je svih 8 igraca placeno Stojanovom platom?
Pa ostale su ti rate za raskid ugovora s pojedinim igracima,i s kojim je dogovoreno da se isplati u mjesecnim ratama,i to je uslo u obracun plata.Tek od nove sezone bit ce jos usteda sto se tice sadasji igraca koji budu tu,zbog novi ugovora s njima povoljnim za nas klub.
Kako znam bili su sporazumni raskidi i pominjalo se da nismo placali raskide.
A eto i da jesmo svjesno si raskinuo i placas to i u konacnici usteda za 3 mjeseca je 30 hiljada maraka. Nije onoliko kolko se predstavljalo ovdje. I nije toliko jeftinija ekipa da bi bilo opravdano da igraju losije nego prije. Ali hajd nema veze.

A sto se tice sljedece sezone. Pa sljedece sezone se pravi sampionska ekipa, ovaj "jeftina" je samo ovo proljece i usteda nam ne treba a ne trebaju ni ovi igraci kojim je puno i da 500 stoja imaju platu.
Ja kazem ono sto sam cuo,kako je u vezi toga.A uvijek se placalo nesto za raskide,jer ko bi potpisao raskid bez da uzme pare neku,prvi ja ne bi zbog toga sto me se hoces rijesiti kao igraca.
A sto se tice sljedece sezone,i igraca ja bi iskreno volio da svi odu ai bas svi komplet igraci,imam osjecaj kao da je nesto u njima svima prokleto.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:33 pm

Ali svaki put iznova se iznenadim koliko su nepismeni ovi novinari i nemastoviti.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:36 pm

Nadati se da će biti dobro. Neka su malo zaprijetili ovim smradovima.
Treba dati podršku, jebi ga sad i da ovi odu nemaš nikoga ko bi ušao u Klub uz garanciju da će biti bolji od ovih. Samo još gore može biti.
Europa se na Grbavici igrati mora! SAVEZE STIDI SE SLUGA SI POLITIKE!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:43 pm

ed087 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:30 pm
leon

Kako mislis losije igramo?Po formi zadnjih 5 meceva smo najbolja ekipa u ligi,zadnjih 10 smo top3.
Igrali s malo losijim protivnicima tj. Krupa, Mladost dva crvena.
Naravno ne zelim umanjiti taj uspjeh da smo prvi u zadnjih 5 kola ali dojam i ono sto gledamo je daleko od onoga sto valja. Nazad smo cvrsci to je cinjenica, ali naprijed se patimo i sa dva igraca vise. Do zadnjeg kola u tekmama protiv prvih 6 ekipa nismo gola dali, pitari nas tamburali, slavimo zelju i agresivu na terenu kao da smo zabili 5 golova, sta bi tek bilo da akciju neku uradimo.
A tabela mi pokazuje da smo losiji, ako cemo vec time se voditi mogu i ja ovako, evo nakon ovog kola bod vise iza Sirokog nego na polusezoni a konkurenti su sad konacno dalje iako smo ih bili nakacili. Dojam mene kao posmatraca utakmica je da igramo negledljiviji fudbal.

Ne sporim da imamo napredak u formi ( uslovljen malo dobrim sudjenjem kojeg nije bilo prije i uslovljen malo laksim rasporedom a to su Mladost i Krupa kuci koje smo dobili ) ali ovo nije nesto dobro i nije bolje od onoga sto je bilo jesenas.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:47 pm

Skupiti se i podrzati
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:50 pm

raja nisam nikakav insajder, nit sam priklonjen kakvim strujama al eto dobih nedavno jednu informaciju od covjeka koji je dugogodisnji prijatelj sa Brkovicem iz saveza ciji je sin sad sekretar Zelje..
da mu je Brkovic direktno u razgovoru rekao, da je nedavno bio sastanak uprave i Osima i da je dogovor bio da se samo kaze koja cifra treba da se iduce sezone napadne dupla da ce uprava obezbjediti pare koliko god da je potrebno ..

ako on laze mene, lazem ja vas..
al eto mozda ima neko kome ce ova informaciha nesto znaciti..

meni daje tracak nade poslije razocarenja..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:51 pm

LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:28 pm
Nego kad već citirah članak sa sinanovog portala, da uzmem još jedan dio.

Ova uprava je isplatila doprinose za oktobar, plaće i doprinose za novembar i decembar. / neplaćene doprinose za oktobar, neplaćene plaće i doprinose za novembar i decembar.

Znači prošla uprava nije uplatila doprinose za oktobar. Za novembar se uplaćuju svakako sredinom decembra,a a za decembar nisu mogli uplatiti kada nisu bili tu.

To je iznosilo oko 700 hiljada mraka - ipak sada je malo manje od 500 hiljada

300 hiljada revolvinga, i oni su digli kredit-dva, 80% stvari što se pričalo u zadnjih mjesec dva okačit mačku o rep.
Dodaj na kredite i revolvinge još ratu od Zakarićevog transfera i još neke pare koje su legle i bit će ti jasno čime se ustvari busaju u prsa.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:54 pm

Haklapuc je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:51 pm
LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:28 pm
Nego kad već citirah članak sa sinanovog portala, da uzmem još jedan dio.

Ova uprava je isplatila doprinose za oktobar, plaće i doprinose za novembar i decembar. / neplaćene doprinose za oktobar, neplaćene plaće i doprinose za novembar i decembar.

Znači prošla uprava nije uplatila doprinose za oktobar. Za novembar se uplaćuju svakako sredinom decembra,a a za decembar nisu mogli uplatiti kada nisu bili tu.

To je iznosilo oko 700 hiljada mraka - ipak sada je malo manje od 500 hiljada

300 hiljada revolvinga, i oni su digli kredit-dva, 80% stvari što se pričalo u zadnjih mjesec dva okačit mačku o rep.
Dodaj na kredite i revolvinge još ratu od Zakarićevog transfera i još neke pare koje su legle i bit će ti jasno čime se ustvari busaju u prsa.
Da su imali malo bolji pristup niko im ne bi ništa rekao, nego odmah udarili, a sada ide mijenjanje priče.

Nisam neki ekonomski stručnjak, ali ako imaš te kredite i sl, vraćaš ih valjda u ratama, a ne sve odmah. Jer onda možeš reći da je prošla uprava ostala dužna i za par miliona poreskog duga. I ove obaveze prema dobavljačima, izvođačima ko zna kako je dogovorena dinamika isplate.

Na kraju sami sebe napraviše lažovima.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 4:58 pm

Odavno nama vec pitarska gamad iz fotelja saveza baca kosku a mi ko budale grizemo i ne pustamo. Je li vise vakat da se ujedinimo i objavimo im totalni rat.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:06 pm

LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:54 pm
Haklapuc je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:51 pm
LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:28 pm
Nego kad već citirah članak sa sinanovog portala, da uzmem još jedan dio.

Ova uprava je isplatila doprinose za oktobar, plaće i doprinose za novembar i decembar. / neplaćene doprinose za oktobar, neplaćene plaće i doprinose za novembar i decembar.

Znači prošla uprava nije uplatila doprinose za oktobar. Za novembar se uplaćuju svakako sredinom decembra,a a za decembar nisu mogli uplatiti kada nisu bili tu.

To je iznosilo oko 700 hiljada mraka - ipak sada je malo manje od 500 hiljada

300 hiljada revolvinga, i oni su digli kredit-dva, 80% stvari što se pričalo u zadnjih mjesec dva okačit mačku o rep.
Dodaj na kredite i revolvinge još ratu od Zakarićevog transfera i još neke pare koje su legle i bit će ti jasno čime se ustvari busaju u prsa.
Da su imali malo bolji pristup niko im ne bi ništa rekao, nego odmah udarili, a sada ide mijenjanje priče.

Nisam neki ekonomski stručnjak, ali ako imaš te kredite i sl, vraćaš ih valjda u ratama, a ne sve odmah. Jer onda možeš reći da je prošla uprava ostala dužna i za par miliona poreskog duga. I ove obaveze prema dobavljačima, izvođačima ko zna kako je dogovorena dinamika isplate.

Na kraju sami sebe napraviše lažovima.
Za sve je bila dogovorena dinamika isplate, pisao je o tome bivši predsjednik NO Dmitrović. Ali eto važnije je bilo njih popljuvati da bi sebe uzdigli. Jedna po jedna laž izlazi na vidjelo.
Bilo kako bilo sad nam je neophodna licenca, neka je stvore kako znaju i umiju, jer oni rezervni plan ako ostanemo bez licence nemaju. Ne da nemaju rezervni, i ovo što su sad nabacali je smiješno. Jug do 2021.? Plaču zbog isplaćenih 150.000 za teren, a da nađu 5 miliona..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija