Moderator/ica: storm_raider

 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 10:03 am

Generalno puno se mahala a malo toga se realno zna. Stalno sam spominjao i kada je tu bila stara uprava i kada smo pričali što je otišao Petrović, što ovaj što onaj, što su uradili ovako ili onako da uvijek ima treća strana priče koju niko od nas ne zna i koja je najispravnija. Ta priča bi u većini slučajeva svima promijenila mišljenje na bolje ili na gore. VIdjet ćemo šta će biti. Pustiti ljude nek rade. Ni meni se ne sviđa kako su došli, ne sviđa mi se do sada mnogo toga ali evovidjet ćemo. Samo se mi prepucavamo ovdje i to je konstanta. Zbog koga? Zbog ljudi koje relano ni ne znamo u životu privatno. Nikako ne mogu da skontam zbog čega se svađamo toliko čvrsto a ne prihvatamo argumente drugoga niti ih uzimamo u razmatranje. TOliko vjerujemo ljudima koji su nam rekli mahalsku? Ja ne vjerujem nikome jer svi svoju priču vide na svoj način. Uvijek treba poslušati i drugu stranu. Istina je na sredini. Evo ovo što @storm spominje su konkretene stvari. Imamo dokaz da Unicredt ne stoji više na stranici jel tako? Onda je logično pitanje predsjedniku zbog čega? I Unicredit i ostale firme kojih nema? Neka kaže. Imamo pravo znati.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 10:15 am

Fakat ne bi bilo loše da napravi neki spisak pitanja za članove U.O. pa da nam neko odgovori na iste. Da ne nagađamo, a i da nam otklone mnoge dileme i špekulacije.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 10:19 am

neroazzuro je napisao/la:
pet maj 10, 2019 10:15 am
Fakat ne bi bilo loše da napravi neki spisak pitanja za članove U.O. pa da nam neko odgovori na iste. Da ne nagađamo, a i da nam otklone mnoge dileme i špekulacije.
Ne bi bilo loše. Ali mislim da odgvore neces dobiti.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 10:33 am

Pa mislio sam da se pokuša organizovati nešto kao što smo radili par puta ranije sa Gredićem, Vukotićem i sl.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 10:44 am

Željezničar se raspituje za ponajboljeg golmana Prve lige FBiH


http://shorturl.at/vxCI5
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 10:45 am

Ako je ovaj pojacanje, onda smo se pojacali
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 10:55 am

Mozemo komotno i Karica onda vratiti na gol hahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 11:05 am

https://onedrive.live.com/view.aspx?res ... cJdkZxPl7M

Pa eto koga zanimaju nositelji i ostalo, može se malo zabavit.
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 11:14 am

AsharaK je napisao/la:
pet maj 10, 2019 11:05 am
https://onedrive.live.com/view.aspx?res ... cJdkZxPl7M

Pa eto koga zanimaju nositelji i ostalo, može se malo zabavit.
Na pogrešnoj si temi.

viewtopic.php?f=7&t=12
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 12:11 pm

Kako mi je samo odvratan ovaj Zizovic..cuj kvalitetni smo i bolji...sutra ocekujem da ce nasi konacno pokazati kako se bori za sveti grb
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 12:11 pm

Kako je lagan ovaj raspored za prvake. Ako malo sreća posluži može se u grupe
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 12:16 pm

Amar927 je napisao/la:
pet maj 10, 2019 12:11 pm
Kako mi je samo odvratan ovaj Zizovic..cuj kvalitetni smo i bolji...sutra ocekujem da ce nasi konacno pokazati kako se bori za sveti grb
Smrad.

Kad su nas ubjedjivali da je ovo zbog uprave koja je srozala klub i kako ce se promjeniti kad babuka dodje.

Ako je smrad, smrad je da Gvardiola sjedi.
Nema veceg cigana u ligi.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 12:39 pm

slika
Nista od Pavica sutra.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 12:43 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet maj 10, 2019 12:11 pm
Kako je lagan ovaj raspored za prvake. Ako malo sreća posluži može se u grupe
Zar postoje lagani protivnici za ekipe iz nase lige? Mislim da nam je liga nikad slabija i bas me zanima kako ce se ekipe provesti u evropi ove sezone.

Mi ako udjemo u evropu i prodjemo jedno pretkolo, za ovu ekipu ce to biti vrhunac.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 12:55 pm

Sta kaze Amara "nisam upucen u vezi licence", pa majka mu stara ako se on kao trener ne sikira sto mi onda lomimo glavu. Na sta li ce sve ovo izaci vrijeme ce pokazati
Alea iacta est!
 
MATORI
Postovi: 1139
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 1:01 pm

cipiripi je napisao/la:
pet maj 10, 2019 12:55 pm
Sta kaze Amara "nisam upucen u vezi licence", pa majka mu stara ako se on kao trener ne sikira sto mi onda lomimo glavu. Na sta li ce sve ovo izaci vrijeme ce pokazati
Ma reko' bi on da je kriva uprava, ali?
Onda bi ga ta uprava smijenila - 'nako kako ga je i dovela???
:placeodsmijeha:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 1:14 pm

Koliko god pokusavao da ne tripujem i paranoisem, tesko mi je povjerovati da se ovo sve slucajno desava.

Gubitak administracije.
Gubitak marketing tima.
Budzetlije na celu kluba.
Prekid generalnog sponzorstva.
Prekid saradnje sa 50% sponzora.
Prekid saradnje i sa zlatnim sponzorima.
Infrastruktura netaknuta.
Prekid saradnje sa Albom za odrzavanje terena.
Slabljenje igrackog kadra.
Dugovanja prema zastitarskoj agenciji.
Dodatni pad u igri i na tabeli.
Jos losiji odnosi sa savezom, jos losije sudjenje, tek sad nam svi krv piju.
Slag na tortu je nedobijanje licence za igranje u Evropi.

Vise stete i goore ne moze za vremenski period od jedne polusezone, nadao sam se da ce bar farbati ono sto su prethodnici radili, ali ni to nisu u stanju, ili pak ne zele.
Ne kontam nikako sta se desava.

Sve za samo par mjeseci..

Sad ce doci neko i napisati misketovci, amarovci, u sta se forum pretvara, samo se skupite, podrska itd..
Pa nismo djeca da mi rade o glavi kluba, vuku me za nos, a ja da glumim njemca koji slijepo podrzava svaku budalu koja se docepala mjesta u Zelji.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 1:22 pm

:palacgore:
cikazubo je napisao/la:
pet maj 10, 2019 1:14 pm
Koliko god pokusavao da ne tripujem i paranoisem, tesko mi je povjerovati da se ovo sve slucajno desava.

Gubitak administracije.
Gubitak marketing tima.
Budzetlije na celu kluba.
Prekid generalnog sponzorstva.
Prekid saradnje sa 50% sponzora.
Prekid saradnje i sa zlatnim sponzorima.
Infrastruktura netaknuta.
Prekid saradnje sa Albom za odrzavanje terena.
Slabljenje igrackog kadra.
Dugovanja prema zastitarskoj agenciji.
Dodatni pad u igri i na tabeli.
Jos losiji odnosi sa savezom, jos losije sudjenje, tek sad nam svi krv piju.
Slag na tortu je nedobijanje licence za igranje u Evropi.

Vise stete i goore ne moze za vremenski period od jedne polusezone, nadao sam se da ce bar farbati ono sto su prethodnici radili, ali ni to nisu u stanju, ili pak ne zele.
Ne kontam nikako sta se desava.

Sve za samo par mjeseci..

Sad ce doci neko i napisati misketovci, amarovci, u sta se forum pretvara, samo se skupite, podrska itd..
Pa nismo djeca da mi rade o glavi kluba, vuku me za nos, a ja da glumim njemca koji slijepo podrzava svaku budalu koja se docepala mjesta u Zelji.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 1:27 pm

Obzirom da sam zamoljen da ovo podijelim sa ostalima ma koliko boljelo, evo to i činim. Ovo za Unicredit banku sam juče čuo na kafi u Hippy klupi kod BBI, gdje naš željovac to drži, a sjedio sam na kafi sa jaranom koji ima vezu sa ljudima bliskim sadašnjoj strukturi u klubu. Čovjek ima desetogodišnju, a išao samo protiv uskog i sve mu bilo jasno! Jaran mi reče da je otišlo preko 90 sponzora, različitih, da nema banke-novca u klubu, da je Amaru plata 10.000 eura, koju je sam sebi odredio i koja ne smije kasniti, da je vrli direktor šiljati zaboravio na vrijeme uplatiti Petroviću, a kao obrazloženje dao to da se malo zapio?! Pa je li to moguće?! Sve je moguće u ovoj Bosni, pa tako i u našem Želji. Ono što je najgore je da do kraja sezone moramo uplatiti općini Novo Sarajevo dozvolu za istok, koju oni trebaju onda dati do kraja sezone, jer stoje 2,5 miliona KM na računu saveza za te namjene, što znači da nas savez ne ucjenjuje i da je do nas samo! Kako, kad nema banke, da su uplatili, već bi dobili dozvolu i radovi bi počeli, možda već bili i završeni. Navedeni iznos Uefa, odnosno naš savez će prenamjeniti za neki drugi projekat, a mi ćemo se žestoko obrukati i više nikad nećemo moći aplicirati na iste. Amar misli da je ovo 2009. godina, ali stvari su se drastično promijenile u međuvremenu! Ne može on sam sve, ali ima tu i druga pozadina, neće ljudi da rade s njim, nikako, ne vide sigurnost, jer se mahalaški radi i bez ikakvog sistema, sve na ho-ruk! SAD-ZASAD nam je mrka kapa, a za dalje, vidjećemo! Štiti nas to što se ne možemo privatizovati, jer smo U.G., ali ni to nije neka garancija kad promjeniš Statut, može se sve! Poput kona, ali oni idu izgleda pravim putem, a ovi pučisti otjeraše ljude koji su radili po p.s.-u sve, ali ne valjaju takvi, dajmo d.j.l. klub! Šta smo to bolji sportski nego što bi bili sa onim prošlim? Da ovaj trener Radnika izjavljuje - bolji smo i pobjedićemo Želju! Ko da smo mi Pofalički! Prošli su bili krenuli da prave infrastrukturu i administraciju (toga skoro da i nemamo sada, mnogi otišli iz gore navednih razloga), pa tek onda rezultat, ali to ne valja, daj blato i nazor pehare! Ne znam šta reći, nego neka nam je Bog dragi na pomoći, ako smo to zaslužili, ništa više! Ne vidim svjetlo na kraju tunela, a kone će još jače zapeti nakon duple, i još će više kosooki uložiti u njih! A gdje smo to mi? Šta i da izborimo Evropu, da se brukamo sa nekim ispodprosječnim timovima?! Ne mislim da nas ne može voditi Amar, daleko od toga, ali on nije kapacitet da vodi klub i tačka! Mogao je to prije 10 godina i kad mu je Žujo davao sve ovlasti, ali sad ne! I suludo je i pomisliti da ovima radi Misimović o glavi! Pa to je bjelosvjetska budalaština! Čovjek i dalje pati za Željom! Mislim, da ćemo na kraju doći do toga da će Amar skontati da s ovima nema hajra i da je trebao pristati na Misimovićevu ponudu, te da će ga pozvati nazad u klub, ma koliko bio ters i samoljubiv! Ipak, ja osjećam da nikad jače nisam bio za našeg Želju i mnogo više nego prije kad smo imali bolje rezultate, odlazim na tekme i dajem podršku plavima, ma ko u njemu igrao! Halalite, ako sam vas upeglao, ali morao sam nakon jučerašnje kafe i onoga što sam čuo, a lik nije bezveze i nije bez informacija. Svako dobro želim svima koji vole Želju i nadam se brzom izlasku iz krize, koja je nadam se trenutna.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 1:47 pm

Kako stvari stoje, na kraju će nas najtrofejniji trener ukopati... Da je sto puta najtrofejniji nije se smjelo dozvoliti da onako udje u klub, tj. da otjera onako sposobnu upravu. A i mi navijači smo krivi sto smo samo gledali i šutjeli i ništa nismo poduzeli. Trebali smo i morali smo to spriječiti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 295 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija