Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 8:39 am

Ima li smo period kad nismo uplacivali doprinose, mislim sad ih uplacujemo oko 4-5 miliona duga.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 8:50 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:34 am
storm_raider je napisao/la:
čet maj 09, 2019 7:39 am
Plasim se da nikada necu prezaliti propustenu priliku da se neke stvari izgrade, a neke dovedu u red.
Storme , ti sam znas koliko sam ja branio proslu upravu i koliko mi je bilo stalo da Amar radi sa njima nazalost nije doslo do toga ,ali to ne znaci da necemo napraviti sistem. Ja sto imam informacije ako nam se poklope neke stvari moglo bi biti bas dobro .Previse su raja skepticna ,Amaru nije vise samo cilj da bude prvi vec i da se te neke stvari posloze njega ne zanima krov njegovo misljenje da nas bez kampa nema nigdje .
Prica ako na se to i to poklopi nije informacija,to je nagadjanje i gatanje.To ti ga dodje isto kao kada bih ja sada rekOao,ako mi se poklope neke stvari y.e.b.a.t. cu jelenu karleusu.To sto ti ovjde valjas je u rangu toga.Trenutne informacije iz kluba nisu nikako optimisticne.
Zadnja izmjena: Dzezvar, dana/u čet maj 09, 2019 8:53 am, ukupno mijenjano 1 put.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 8:52 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:35 am
storm_raider je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:28 am
Je li tebi jasno da nam je inspekcija toliko bila u klubu da smo doslovno natjerani bili da prijavimo sve na punu platu?
Na kraju krajeva, znas li da je sve drugo kaznjivo?
Kako 24 godine ni jedan klub nema prijavljene igrace na punu platu eto samo smo mi morali :r
Ako vec znas da je tako, obavezan si da ih prijavis ili si saucesnik onda. Meni je jako bitno da smo pred zakonom cisti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 8:55 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:34 am
storm_raider je napisao/la:
čet maj 09, 2019 7:39 am
Plasim se da nikada necu prezaliti propustenu priliku da se neke stvari izgrade, a neke dovedu u red.
Storme , ti sam znas koliko sam ja branio proslu upravu i koliko mi je bilo stalo da Amar radi sa njima nazalost nije doslo do toga ,ali to ne znaci da necemo napraviti sistem. Ja sto imam informacije ako nam se poklope neke stvari moglo bi biti bas dobro .Previse su raja skepticna ,Amaru nije vise samo cilj da bude prvi vec i da se te neke stvari posloze njega ne zanima krov njegovo misljenje da nas bez kampa nema nigdje .
Mislim da trener nije taj kojeg treba da zanima krov.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 9:08 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:41 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:39 am
Ima li smo period kad nismo uplacivali doprinose, mislim sad ih uplacujemo oko 4-5 miliona duga.
nema to veze sa ovim sto ja govorim
Oj zaludjeni covjece ti fakat nisi okej, PA JEL IM NA RUKE TREBA DAVATI DA ZA TRI GODINE DOĐE INSPEKCIJA da se opet utvrdi 5-6 miliona nekih ludih kamata necega ... pa sta sve nece se pročitati na ovom forumu sviju mi, ti fakat ... ne znam
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 9:11 am

Kako vam vise nije dosadno svaki dan iste stvari pisati?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 9:30 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:34 am
storm_raider je napisao/la:
čet maj 09, 2019 7:39 am
Plasim se da nikada necu prezaliti propustenu priliku da se neke stvari izgrade, a neke dovedu u red.
Storme , ti sam znas koliko sam ja branio proslu upravu i koliko mi je bilo stalo da Amar radi sa njima nazalost nije doslo do toga ,ali to ne znaci da necemo napraviti sistem. Ja sto imam informacije ako nam se poklope neke stvari moglo bi biti bas dobro .Previse su raja skepticna ,Amaru nije vise samo cilj da bude prvi vec i da se te neke stvari posloze njega ne zanima krov njegovo misljenje da nas bez kampa nema nigdje .
Šta god da je cilj, mi moramo napredovati u svim segmetima. A pod broj jedan rezultatskom, jer on vuće sve drugo,i to je svima jasno. Vjerujem Amaru i znam da će sve biti dobro, znam da sam ja prvi pa svi ostali izgubio sabur , trebamo rezultat makar on instant bio, koji će biti pokretač ostalih promjena i napretka. Znam da ulaze ulagači u kamp i da je ta priča već opipljiva, i molim Boga da se posloži sve.MI MORAMO BITI JEDNO U PERIODU ISPRED NAS , MA KAKO TO TEŠKO BILO, JER NAM TO JEDINO PREOSTAJE , U PROTIVNOM MRKA KAPA. MORAMO STATI UZ SVAKOG NAŠEG U KLUBU , NA TRIBINI NA ULICI U KAFIĆU U RASPRAVI , U AKCIJI , MORAMO BITI JEDINSVENI SADA KAD JE NAJPOTREBNIJE.

SVI U BIJELJINU !
UTAKMICA SEZONE!

PRIVATNO , ORGANIZOVANO, KAKO GOD, SVI SVI U BIJELJINU PO POBJEDU !

SRETNO SVOJ BRAĆI I NAŠIM IGRAČIMA KAKVI TAKVI BILI , JER SU DIO MOG ŽELJE !

HAJDE ŽELJOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 9:56 am

Mi smo se zahvaljujući "navijačima" poput ovih nekoliko udarnika sa foruma doveli u ovu situaciju, tj. situaciju da moramo molit Boga da Amar nešto smisli, da nađe nekog ko će napraviti kamp i napokon on lično postaviti stvari od temelja, uz molitve da se njemu ništa ne desi ne daj Bože.
Tu mislim na navijače kojima je jedino bitna pozicija na tabeli, ljubitelje lika i djela Amara Osima, navijače kojima su dva druga mjesta, ali po fair play-ju "propast sportskog segmenta", navijače kojima je kup potpuno nebitan i sl. Kakvi su to navijači to nek svako za sebe procijeni.
Kakve su nam šanse za iskorak da se naslutiti. Ali iznenađenja su uvijek moguća, jel?.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 9:59 am

mene sto najviše brine je to "ako", a sta ako ne bude "ako"?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 9:59 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 9:38 am


:klanjase: :klanjase: :klanjase: napokon nakon toliko vremena i truda stvarno necu se vise rapravljati i dokazivati .Volio bi svi vi koji samo kritikujete da navedete ko je taj koji moze bolje ,evo za sportski segment ne valja Amar i Zuban daj ko je bolji ? i da u tom smjeru ide a ne samo se popisaj i otjeraj,
Trenutno bilo ko je bolji, po rezultatima ovi bi trebali letiti.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:06 am

https://www.transfermarkt.co.uk/premije ... on_id/2019

da bilo koji trener ima ovakve rezultate bio bi bivši
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:11 am

neroazzuro je napisao/la:
čet maj 09, 2019 9:56 am
Mi smo se zahvaljujući "navijačima" poput ovih nekoliko udarnika sa foruma doveli u ovu situaciju, tj. situaciju da moramo molit Boga da Amar nešto smisli, da nađe nekog ko će napraviti kamp i napokon on lično postaviti stvari od temelja, uz molitve da se njemu ništa ne desi ne daj Bože.
Tu mislim na navijače kojima je jedino bitna pozicija na tabeli, ljubitelje lika i djela Amara Osima, navijače kojima su dva druga mjesta, ali po fair play-ju "propast sportskog segmenta", navijače kojima je kup potpuno nebitan i sl. Kakvi su to navijači to nek svako za sebe procijeni.
Kakve su nam šanse za iskorak da se naslutiti. Ali iznenađenja su uvijek moguća, jel?.
Ni meni ovo nikada neće biti jasno, ovo nazivati propašću sportskog segmenta je meni bilo presmiješno, ali dobro...Svako rezonuje kako želi...
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:30 am

željozaživotcijeli je napisao/la:
sri maj 08, 2019 10:27 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:46 pm
Da li je drugostepena za Europu ikada promjenila oduku prvostepene?
?? Zna li neko?
Pa mi smo u doba Amara vazda dobijali licencu na drugostepenoj

slika

Uspio sam naci za jednu sezonu, a siguran sam da su bile 2 sezone minimalno.
Zadnja izmjena: Kospicar, dana/u čet maj 09, 2019 10:30 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:34 am

mirzoni1921 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:06 am
https://www.transfermarkt.co.uk/premije ... on_id/2019

da bilo koji trener ima ovakve rezultate bio bi bivši
https://www.transfermarkt.com/amar-osim ... ainer/4419

Da bilo koji trener ima ovoliko ćupova makar na gibraltaru ili san marinu ovdje bi mu se davalo tri četiri godine kontinuiteta..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:37 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:34 am
mirzoni1921 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:06 am
https://www.transfermarkt.co.uk/premije ... on_id/2019

da bilo koji trener ima ovakve rezultate bio bi bivši
https://www.transfermarkt.com/amar-osim ... ainer/4419

Da bilo koji trener ima ovoliko ćupova makar na gibraltaru ili san marinu ovdje bi mu se davalo tri četiri godine kontinuiteta..
Sa Selimovićem, Peštom i drugim (čast izuzecima)??? Teško...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:42 am

teteac8684 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:37 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:34 am
mirzoni1921 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:06 am
https://www.transfermarkt.co.uk/premije ... on_id/2019

da bilo koji trener ima ovakve rezultate bio bi bivši
https://www.transfermarkt.com/amar-osim ... ainer/4419

Da bilo koji trener ima ovoliko ćupova makar na gibraltaru ili san marinu ovdje bi mu se davalo tri četiri godine kontinuiteta..
Sa Selimovićem, Peštom i drugim (čast izuzecima)??? Teško...
A ko sad njih uopšte spominje?
Držimo se Amara Osima i rezultata.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:44 am

Plava Porodica je napisao/la:
mirzoni1921 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:06 am
https://www.transfermarkt.co.uk/premije ... on_id/2019

da bilo koji trener ima ovakve rezultate bio bi bivši
https://www.transfermarkt.com/amar-osim ... ainer/4419

Da bilo koji trener ima ovoliko ćupova makar na gibraltaru ili san marinu ovdje bi mu se davalo tri četiri godine kontinuiteta..
Uvjek sam za kontinuitet. Najmanje 2 godine, al govorim o tome da je sad na klupi Admir Adzem ne bi dočekao sutra. A to burazeru najtrofejniji, to je sve bilo nekad. I Murinjo je nekad bio najbolji pa sad ne moze 10 kola sastaviti

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:53 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:53 am
teteac8684 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:37 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:34 am


https://www.transfermarkt.com/amar-osim ... ainer/4419

Da bilo koji trener ima ovoliko ćupova makar na gibraltaru ili san marinu ovdje bi mu se davalo tri četiri godine kontinuiteta..
Sa Selimovićem, Peštom i drugim (čast izuzecima)??? Teško...
ali kako namjerno cuj cast izuzecima znas li ti ko je u upravi ?
Naravno da znam, znaš li ti?
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 10:56 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:42 am
teteac8684 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:11 am
neroazzuro je napisao/la:
čet maj 09, 2019 9:56 am
Mi smo se zahvaljujući "navijačima" poput ovih nekoliko udarnika sa foruma doveli u ovu situaciju, tj. situaciju da moramo molit Boga da Amar nešto smisli, da nađe nekog ko će napraviti kamp i napokon on lično postaviti stvari od temelja, uz molitve da se njemu ništa ne desi ne daj Bože.
Tu mislim na navijače kojima je jedino bitna pozicija na tabeli, ljubitelje lika i djela Amara Osima, navijače kojima su dva druga mjesta, ali po fair play-ju "propast sportskog segmenta", navijače kojima je kup potpuno nebitan i sl. Kakvi su to navijači to nek svako za sebe procijeni.
Kakve su nam šanse za iskorak da se naslutiti. Ali iznenađenja su uvijek moguća, jel?.
Ni meni ovo nikada neće biti jasno, ovo nazivati propašću sportskog segmenta je meni bilo presmiješno, ali dobro...Svako rezonuje kako želi...
Majke mi jeste li vi normalni? pa raja obolila kako smo luzerski odigrali 4 boda tri kola do kraja :zid: :zid: 3 -0 pa 3-3 traume cemo imati za cijeli zivot .Sve jedan sto branite proslu uprave ste svjesni da oni nikad Titulu nebi uzeli nema sanse ,Pogotovo sto su se sad pitari poslozili ako iko moze to je Amar ili on ima najvece sanse . Ali zivot nije stao ako je Miske otisao hvala mu do neba za sve odradili su lavovski posao i to je to .
Ko je rekao da je život stao, šta ti je, ohladi malo...Moje je mišljenje takvo, tvoje možda drugačije i ćao...Šta se pališ, niti ćeš moje mišljenje ti promijeniti niti ću ja tvoje...O pitarima me neka stvar zaboli, sljedeće sezone titula ili noga, to je moje mišljenje...To smo, na kraju krajeva, i čuli na Skupštini...Znači TIT-ULA!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 11:04 am

Jesu našli zemlju za kamp ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 168 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija