Moderator/ica: storm_raider

 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:09 pm

@ kvalitet,
Opet lupetas, da si prije pratio...pisao sam da je stara uprava-citaj Senad grijesio previse se mijesajuci u sportski dio.
SVI sem tebe i ostalih koji misle da je TIM=Amar, su pisali i znamo da ja PRVI PUT poslije rata u klubu uspostavljen red i vertikala upravljanja...
Nemoj se sad sakrivati da si samo za Zelju....
...
I BORD direktora ne odlucuje samoupravljanjem, kako je tebi neko objasnio, pogresno, pitaj ove studente, reci ce ti
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:12 pm

kvalitet je napisao/la:
ned maj 05, 2019 5:57 pm
MATORI je napisao/la:
ned maj 05, 2019 5:31 pm
kvalitet je napisao/la:
ned maj 05, 2019 4:22 pm
De ba Guvo, govoriti tako o Amaru je čisti bezobrazluk, majke mi. Čovjek koji nam je donio toliko radosti, toliko pehara, koji je davao pare klubu kad nismo imali feninga (zbog toga, između ostalog, on nikad neće biti samo trener kod nas)... Kad nekog ne voliš, kažeš ne volim ga, ne mislim da je dobro rješenje za nas, ali pljuvati ga na taj način, a svi znamo da nije to zaslužio, je bezobrazluk.

Ja ne bih volio vidjeti Senada opet, ali mu odajem priznanje za sve. Ne volim takve ljude, kontrol frikovi. Ne mislim da su takvi ljudi za neki sistem. Nama trebaju sposobni ljudi koji rade u timu, koji nemaju kompleksa više ili čak niže vrijednosti, koji ne misle da su bolji od ostalih...
Daj Boga ti...
Pa ko uspostavlja sistem i rukovodeci tim nego onaj ko je na vrhu?
Ko je napravio tim maldih ljudi koji su klubu namicali godisnje milion KM?
Jesu li ovi tvoji pri dolasku ko placipicke kukali kako Senad odvede taj tim...
Je li on taj tim trebao ostaviti ovim uhljupima ko' sto je bajni direktor?
Zasto ovi tvoji ne naprave BOLJI tim i ko im brani?
O upravljanju ne lupaj jer o tome pojma nemas.
Palamudi ovoj omladini o cemu drugom, o upravljanju nemoj ziv bio...
Cuj treba neko, ko je za tim...valjda se tim SAM uspostavi...samoupravljanjem - kako li?
Nisam blizu racunala...napisao bih ti jos koju ali me mrzi kucati na mob.
Prvo, nema mojih. To sam ponovio 100 puta. Čitaj šta pišem, pa komentariši.

Dalje, Senad ima svoj sistem u Megamixu koji savršeno funkcionira. Tu je on, vjerovatno, šef i svaka mu čast. Ne znam detalje, pa ću se ovdje zaustaviti.

Ali...

Želji ne treba šef, nego LIDER. Kad nas neko privatizuje (ako se to desi) taj ima pravo da šefuje (iako nije preporučljivo i može donijeti mnoge loše stvari). Senad je šefovao. Npr. obavljao je identične poslove i kao predsjednik UO i kao predsjednik NO. Ponašao se kao da je njegov klub. Šta tu nije jasno? Mogu još o ovome koliko hoćeš, ali takav sistem kakav je uspostavljao Senad je bio osuđen na propast jer je zavisio od njega samog. Nešto kao Titina Jugoslavija, gdje ti se jedan čovjek sve pita. To nije ZDRAV sistem. Zdrav sistem se uspostavi nekim bordom direktora (a, vidim, znaš sisteme, onda znaš i da sistemi najvećih multinacionalnih korporacija na svijetu ovako funkcioniraju). Nema TITE, može eventualno biti jedan lider, koji je prvi među jednakima i ništa više. Razumiješ sad šta sam želio reći, nakon kratkog objašnjenja? Ili možda i na ovo gledamo drugačije...

I, ponavljam po 1000. put - NEMA MOJIH. Moj je Željo. I da, i dalje Senadu skidam kapu za sve što je uradio, ali stoji sve što sam rekao.

Nisam imao namjeru ti ni odgovarati, ali mrzim kad me neko etiketira. Vi slobodno to radite, nazivajte se Amarovcima i Misketovcima, mene ne uvlačite u te priče.
Velika vecina nije ni na jednoj strani. Postoje argumenti i neka svako snosi posljedice za svoj rad. Mi smo dio velike porodice FK Željezničar. Podjele mogu samo da dodatno devastiraju klub. Ko ce upravljati me stvarno ne interesuje, interesuje me igra, pozrtvovanost, golovi na utakmici. Nazalost to je sve u drugom planu, na trenutke smo imali igru kad su igrali Bajic, Hadziahmetovic, Memija, ali su brzo napustili klub za inostranim angažmanom. I dva igra a koja smo ubili u transfer politici Miroslav Stevanovic I Goran Zakaric. Onog momenta kad nismo bili u stanju zadržati jednog od te dvojice logika mi je govorila da smo tanki sa lovom. Prioritet je novac, i prioritet su mladi talentovani igraci. Zeljo treba da ima jasan cilj, a ja to vidim u prioritetima koje sam naveo.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:13 pm

Meni je drago što se ovo dešava jer je ovo neki logičan slijed događaja nakon što ovi ljudi nisu ''pravilnim putem'' stigli u klub već putem sile i ko zna čega. Također ini novinari koji su srali na sva zvona po Misketu, sa svih mogućih portala osim ovoga, sada ne smiju da seru po Nihadu i Amaru. Began i SS ne smije zbog Amara, SC ne smije zbog Zubana, ovaj portal je i dalje medijski partner dok su Sportske nebitne. Čak štaviše daju priliku Selimoviću da popljuje sve bivše, a čovjek je hladno u Italiji za vrijeme dok smo mi u katastrofalnoj situaciji. Gospodine Selimoviću držite se Sparsa, tu ste pola godine, kurcem niste mrdnuli. Mrš iz Želje.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:16 pm

MATORI je napisao/la:
ned maj 05, 2019 6:09 pm
@ kvalitet,
Opet lupetas, da si prije pratio...pisao sam da je stara uprava-citaj Senad grijesio previse se mijesajuci u sportski dio.
SVI sem tebe i ostalih koji misle da je TIM=Amar, su pisali i znamo da ja PRVI PUT poslije rata u klubu uspostavljen red i vertikala upravljanja...
Nemoj se sad sakrivati da si samo za Zelju....
...
I BORD direktora ne odlucuje samoupravljanjem, kako je tebi neko objasnio, pogresno, pitaj ove studente, reci ce ti
Sve si u pravu, ja nemam pojma. Haj sad, mani me se, vakat da se krene.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:18 pm

Ja odoh na utakmicu, gledati svog Zelju, ne interesuje me uprava, vec moj Zeljo.
Iako je vrijeme katastrofa ko god moze neka dodje da zajedno bodrimo nas klub
Alea iacta est!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:41 pm

Ne uplatiti covjeku pare na zadani rok je stvar amaterizma,nestrucnosti i ne znanja eto ko nam sad vodi klub, cirkus.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:45 pm

1:15 prije pocetka stigao na stadion. Nigdje ni jednog navijaca. Vise ih ima ovamo na pomocnom gdje igra Jug i jos neko u bijelim dresovima. Samo zastitari oko stadiona. Nadam se da cemo bar napuniti do pocetka bar 3000.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:45 pm

kvalitet je napisao/la:
ned maj 05, 2019 5:57 pm
MATORI je napisao/la:
ned maj 05, 2019 5:31 pm
kvalitet je napisao/la:
ned maj 05, 2019 4:22 pm
De ba Guvo, govoriti tako o Amaru je čisti bezobrazluk, majke mi. Čovjek koji nam je donio toliko radosti, toliko pehara, koji je davao pare klubu kad nismo imali feninga (zbog toga, između ostalog, on nikad neće biti samo trener kod nas)... Kad nekog ne voliš, kažeš ne volim ga, ne mislim da je dobro rješenje za nas, ali pljuvati ga na taj način, a svi znamo da nije to zaslužio, je bezobrazluk.

Ja ne bih volio vidjeti Senada opet, ali mu odajem priznanje za sve. Ne volim takve ljude, kontrol frikovi. Ne mislim da su takvi ljudi za neki sistem. Nama trebaju sposobni ljudi koji rade u timu, koji nemaju kompleksa više ili čak niže vrijednosti, koji ne misle da su bolji od ostalih...
Daj Boga ti...
Pa ko uspostavlja sistem i rukovodeci tim nego onaj ko je na vrhu?
Ko je napravio tim maldih ljudi koji su klubu namicali godisnje milion KM?
Jesu li ovi tvoji pri dolasku ko placipicke kukali kako Senad odvede taj tim...
Je li on taj tim trebao ostaviti ovim uhljupima ko' sto je bajni direktor?
Zasto ovi tvoji ne naprave BOLJI tim i ko im brani?
O upravljanju ne lupaj jer o tome pojma nemas.
Palamudi ovoj omladini o cemu drugom, o upravljanju nemoj ziv bio...
Cuj treba neko, ko je za tim...valjda se tim SAM uspostavi...samoupravljanjem - kako li?
Nisam blizu racunala...napisao bih ti jos koju ali me mrzi kucati na mob.
Prvo, nema mojih. To sam ponovio 100 puta. Čitaj šta pišem, pa komentariši.

Dalje, Senad ima svoj sistem u Megamixu koji savršeno funkcionira. Tu je on, vjerovatno, šef i svaka mu čast. Ne znam detalje, pa ću se ovdje zaustaviti.

Ali...

Želji ne treba šef, nego LIDER. Kad nas neko privatizuje (ako se to desi) taj ima pravo da šefuje (iako nije preporučljivo i može donijeti mnoge loše stvari). Senad je šefovao. Npr. obavljao je identične poslove i kao predsjednik UO i kao predsjednik NO. Ponašao se kao da je njegov klub. Šta tu nije jasno? Mogu još o ovome koliko hoćeš, ali takav sistem kakav je uspostavljao Senad je bio osuđen na propast jer je zavisio od njega samog. Nešto kao Titina Jugoslavija, gdje ti se jedan čovjek sve pita. To nije ZDRAV sistem. Zdrav sistem se uspostavi nekim bordom direktora (a, vidim, znaš sisteme, onda znaš i da sistemi najvećih multinacionalnih korporacija na svijetu ovako funkcioniraju). Nema TITE, može eventualno biti jedan lider, koji je prvi među jednakima i ništa više. Razumiješ sad šta sam želio reći, nakon kratkog objašnjenja? Ili možda i na ovo gledamo drugačije...

I, ponavljam po 1000. put - NEMA MOJIH. Moj je Željo. I da, i dalje Senadu skidam kapu za sve što je uradio, ali stoji sve što sam rekao.

Nisam imao namjeru ti ni odgovarati, ali mrzim kad me neko etiketira. Vi slobodno to radite, nazivajte se Amarovcima i Misketovcima, mene ne uvlačite u te priče.
Lider=sef, svaki lider je sef. Svaki sef je lider. Jer je na vrhu neke ljestvice, iznad nekoga, postavlja pravila. Senad moze biti lider jer ima dobro iskustvo, Megamix ocito da zna postaviti pravila negdje.
Sad smo dobili drugog lidera? Tacnije menadzer ovog kluba, Amar Osim. Trenersko iskistvo vrhunsko, ostalo vodio je kafanu u Hrasnom Tuborg..
Senad Misimovic je pored sebe imao jake ljude, Bajramovic, Vukotic, Hadziosmanovic.. Itekako fin sistem koji je uspostavljen u administraciji, cijim se radom Siljak kurcio kao svojim, milion km su donosili preko sponzora.
Za Senada su treneri javno govorili da se nije mijesao u taktiku, sastave. Doduse to smo culi od pojedinjh forumasa,valjda oni znaju u svlacionici su..
Sad smo dobili menadzera, ne engleski tip menadzera nego top menadzera, ili ti covjeka koji se za sve pita. A fudbalsk je trener,lider,sve naj naj. Cak se i pita za cijenu karte, trazi sponzore ili ti ga investitore, u vakat je prodavao godisnje karte.
Ko god ovo moze nazvati sistemom, sistem jeste ali je gori milion puta od onog. Ovo je stari dobri sistem koji ovisi o Amaru, doktor marketinga, racunovodstva, infrastrukture svega sto ima veze sa klubom..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:47 pm

Fejzic, Stevanovic, Sabanadzovic, Krpic, Ramovic, Stanic, Bogicevic, Veselinovic, Sadikovic, Rodin, Klepac
Klupa: Kjosevski, Bajic, Zec, Mujezinovic, Osmanovic, Zajmovic, Sipovic
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:49 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 6:45 pm
1:15 prije pocetka stigao na stadion. Nigdje ni jednog navijaca. Vise ih ima ovamo na pomocnom gdje igra Jug i jos neko u bijelim dresovima. Samo zastitari oko stadiona. Nadam se da cemo bar napuniti do pocetka bar 3000.
Dobro, ti si bas poranio, ja tek hocu da rucam. :) Kako god, 3000 je maksimum maksimuma, daj Boze. Klub je pred raspadom a mi ocito nemamo inata ni snage da se za njega borimo, puno bolje nam ide dizanje ruku i okretanje glave.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:50 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 6:45 pm
1:15 prije pocetka stigao na stadion. Nigdje ni jednog navijaca. Vise ih ima ovamo na pomocnom gdje igra Jug i jos neko u bijelim dresovima. Samo zastitari oko stadiona. Nadam se da cemo bar napuniti do pocetka bar 3000.
Milja je maksimalno
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:53 pm

Pitanje jedno, ua one dobro upucene. Zasto se uopste cekalo ovoliko dugo da se Petrovicu isplati novac? Covjek je otisao u julu 2017, a evo prosla uprava u decembru 2018. Zasto se odmah nije covjeku isplatio novac, a ugovorom si se obavezao da ces isplatit?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:56 pm

Stanicu sve ti *****
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 7:03 pm

Nas klub je teskom periodu. Neprijatelji nikad nisu bili jaci. Valjda ste toga svjesni i sami.
Mi svi moramo pomoci Zelji, jer ovako tesko da cemo Evropu i naredne sezone izboriti.
1.savez sve uraditi da uguramo nase ljude. Pogeldajte sve sami pitari drze. Pogledakte utakmici Zrinski Sarajevo 2:2, oba njihova gola s neregilarna, alo se prica samo o penalu za Zrinski.
Derbi na Kosevu, mi sami sutimo ubili nas. Njihova titula je zasluzena. Uradili su sve sto je potrebno izgradilo prijateljske odnose sa Mladosti, Celikom, Slobodom ako zatreba.. Ali **** njih..
Nama u ovom svemu mediji mogu pomoci.
Pogledajte posjete u zadnjih par utakmica, nama jedino i odjednom se pise brojka sa brojaca, a njima se lupa po 7 milja..
2.odnosi sa medijima su uzasni. Svaka glupost koja se desi, o nama se pise. Naazalost, zna se ko ih drzi. Dok su pitari bili drugi treci, ova liga je bila nikad gora, sudije isto nikad gore, uefa stalno ispitiviala o namjestenim utakmicama.. Sudijske greske su nenormalne na nasim utakmicama, namjerno se sudi svim silama protiv nas. Niko nije pokusao objaviti. Ova skupina debila koji igraju za nas klub, imala bi vise bodova da je sve fer bilo, ali nije.

Prvo ove dvije tacke srediti!!!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 7:05 pm

*ebeš me al' su Odovicu makar igrali Osmanovic, Zilic, Dacic. Sad igraju Bogi, Stana, Sadikovic.. u 2019oj.. tuga.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 7:07 pm

Amare ubleho odlazi!!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 7:08 pm

LARSSON je napisao/la:
ned maj 05, 2019 6:47 pm
Fejzic, Stevanovic, Sabanadzovic, Krpic, Ramovic, Stanic, Bogicevic, Veselinovic, Sadikovic, Rodin, Klepac
Klupa: Kjosevski, Bajic, Zec, Mujezinovic, Osmanovic, Zajmovic, Sipovic
Evo i Klepaca :pljesak:
 
lebu
Postovi: 4
Pridružen/a: sri apr 24, 2019 6:26 pm
Lokacija: vogosca
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 7:18 pm

ako neko ima pravo dobar Link nek gurne u inbox :D
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 7:28 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 6:45 pm
1:15 prije pocetka stigao na stadion. Nigdje ni jednog navijaca. Vise ih ima ovamo na pomocnom gdje igra Jug i jos neko u bijelim dresovima. Samo zastitari oko stadiona. Nadam se da cemo bar napuniti do pocetka bar 3000.
Jel puštaju sa godišnjim kartama od Istoka na Sjever? Znaš li slučajno?
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 7:33 pm

Šta ja znam, treba ovima bar čestitati na efikasnosti. Ni 5 mjeseci nije prošlo, a skoro da su završili posao.
Šteta samo što onako potrošiše Badžaka.
Isto ko ona stoka u savezu Kodru onomad.
Sad samo kokice i maramice u šake...
Daj Bože da griješim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 253 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija