Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:33 pm

AsharaK je napisao/la:
ned maj 05, 2019 1:30 pm
flux je napisao/la:
ned maj 05, 2019 1:28 pm
AsharaK je napisao/la:
ned maj 05, 2019 1:20 pm


Pa jel imaju uplatnicu, ili su je bacili misleci da ne treba?
Ne kontam te Boga mi, čemu takvo pitanje? Je li ti znaš razlog zbog kojeg nismo dobili licencu?
Pa to znaju svi, zakasnili su sa uplatom. Fino uplatnicu ako imas da si uplatio prije, mores i mailom poslat uefi, rijesi se licenca za dan, a savez se kazni zbog propusta.
A gospodin Badžak reče da nisu zakasnili. :roll:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:34 pm

flux je napisao/la:
ned maj 05, 2019 1:33 pm
AsharaK je napisao/la:
ned maj 05, 2019 1:30 pm
flux je napisao/la:
ned maj 05, 2019 1:28 pm

Ne kontam te Boga mi, čemu takvo pitanje? Je li ti znaš razlog zbog kojeg nismo dobili licencu?
Pa to znaju svi, zakasnili su sa uplatom. Fino uplatnicu ako imas da si uplatio prije, mores i mailom poslat uefi, rijesi se licenca za dan, a savez se kazni zbog propusta.
A gospodin Badžak reče da nisu zakasnili. :roll:
Pa onda je propust saveza, i ne trebamo se sikirat :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:35 pm

Ja vjerujem u Badžaka apsolutno i poštujem, ali Šiljak, Pešto su spremni na svašta, pa možda i petljaju nešto.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:38 pm

Najmanje što možemo jeste sačekati zvanično očitavanja i saveza i kluba po pitanju licence, pa onda krenuti sa pljuvanjem. Kada se iznesu zvanične informacije i jednih i drugih e onda nema opravdanja nikakvog, tačno će se znati do koga je i šta je u pitanju. Sve do tada je samo nagađanje i iznošenje poluinformacija određenih ljudi.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:40 pm

Siljak u svakom slucaju treba otici iz kluba. Pitanje je da li ce otici sam ili ce biti otjeran. Bolje bi mu bilo da ode sam. Direktor kluba je odgovorna pozicija, tu nam treba neko kvalitetan i sposoban a ne neko ko je alkoholicar, uhljup, dvolicnjak itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:44 pm

vopla je napisao/la:
ned maj 05, 2019 12:55 pm
vidio se nakon duzeg vremena sa dobrim drugom koji je isao dugo sa kcerkom Mirsada Siljka, Lanom..
i prica o zelji tamo vamo, i samo cu vam reci, zapamtite Mirsad Siljak je rak rana Zeljeznicara..

a momak puno zna ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Sakrivati dusmanluk je saucesnistvo, ako znas konkretne stvari a volis Zelju nema razloga da se ista presucuje, ijedan detalj. Nisi prvi koji kaze slicnu recenicu ali niko da iznese detalje, zar da se gura pod tepih neko ko je dusman Zelje?? Ko je on, skaljarski klan, 'ndrangheta???

Ne mogu da vjerujem da nas godinama za nos vuce i igra se s klubom jedan olinjali, blago feminizirani alkoholicar. Nas, hiljade fanatika koji Zeljeznicar dozivljavamo kao clana porodice. Pa je li moguce da smo takvi zecevi...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:56 pm

Evo ulazemo zalbu...

Valjda ce biti nesto na Zvanicnoj.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:57 pm

Za pokretanje postupka za drugostepenu komisiju morat cemo uplatiti 1000 KM na adresu Saveza, a u toj komisiji cini mi se sjedi pitar Delic. Pa nadam se da ce biti fer barem kad je ovo u pitanju jer ima dosta ljudi iz rs-a koji ce vjerovatno biti protiv.
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u ned maj 05, 2019 1:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 1:59 pm

Guvo je napisao/la:
ned maj 05, 2019 12:52 pm
Volio bi da se stariji i iskusniji forumasi jave i napisu treba li ova uprava ici. Njihova izjava se najvise pika
Otici ce prvo Amar kada vidi da nema novca a onda njegova uprava za njime, sto se jako brzo moze desiti.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u ned maj 05, 2019 2:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:02 pm

Evo tog pitara:

https://www.fksarajevo.ba/bs/intervjui/maid-delic/1439

Clan bordo prijatelja... strasno je da kroz sve ove godine nismo nikoga uspjeli ugurati ni u jednu bitniju strukturu u Savezu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:08 pm

Cuj tajno. Kakvo glasanje. Ili ispunjavas ili ne. Imaju pravila. Cuj glasanje. Vjerujem Badzaku a zbog ovog bez obzira na konacan ishod neko treba snositi odgovornost jer sve ovo utice i na igrace i na posjetu. Ovo je propust bez obzira na konacan ishod. Ne svidja mi se Badzakov stav da ce razmisliti treba li ostati. Na prvoj prepreci odustaje. Uz duzno postovanje to nije odlika clana uprave. Ne smije biti. Ima zalba UEFI i sl. Ne moze neko tajno preglasati ako si uplatio na vrijeme kao sto covjek kaze, a vjerhjem mu i nadam se da je to dobro provjerio jer ne vjerujem ovima koji su mu to predocili jer sigirno ako su zajbali stite svoju guzicu. Odgovornost stare uprave ovsje je minorna ali postoji. Eh sad kad je konacano presudjeno za zalbu Slavke ne znamo. Ako je poslije 15.12. onda oni nemaji nikakvu odgovornost.
Veceras treba doci i dati podrsku igracima, a Siljku jebati sve od do.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:17 pm

Sta ba bilo tacno......
De ne provaljuj se Allaha ti....
Lupeto sve same gluposti.....
Sta si ti to tacno rekao...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:18 pm

DANAN je napisao/la:
ned maj 05, 2019 2:17 pm
Sta ba bilo tacno......
De ne provaljuj se Allaha ti....
Lupeto sve same gluposti.....
Sta si ti to tacno rekao...
Vijetnamce niste vjerovali a sve je tačno čovjek rekao... Bože sačuvaj...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:21 pm

Pa rekao je za Vijetnamce tacno i bio je upravu nisam ni ja vjerovo a tad nisam ni bio registrovan.
Curva grijesis za ovo sada . Amar mora otici on je grobar Zelje
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:22 pm

Ja mislim da ne red da se veceras malo prozove Siljak, lik je ubleha. Ko zohar sve je uprave prezivio, picka jedna obicna, ulizica.

SILJAK ODLAZI nemoj Zelju brukati!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:22 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 05, 2019 2:02 pm
Evo tog pitara:

https://www.fksarajevo.ba/bs/intervjui/maid-delic/1439

Clan bordo prijatelja... strasno je da kroz sve ove godine nismo nikoga uspjeli ugurati ni u jednu bitniju strukturu u Savezu.
Uz taj sportski segment i ovo se moze prethodnim prisloniti kao jedan minus. Cini mi se da nisu bas davali prevelik znacaj tim imenovanjima " nasih ljudi u organe saveza"...
Nas moze spasiti samo mukotrpan dug i naporan rad u svemu... uz sve to da saburamo....
Država Željo
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:23 pm

"Rok za ispunjavanje uvjeta za sve klubove bio je 31. mart. Međutim, Željezničar to nije ispunio, odnosno svoje konačne obaveze su izvršili tek 4. aprila. U pitanju je dug prema bivšem treneru Petroviću kojeg su oni prvobitno, kako navode u određenim dokumentima, isplatili 28. marta. Ipak, novac tada nije poslan već tek 4. aprila, odnosno, kako opet navode iz Želje, na dan kada su im iz banke javili da transakcija zbog pogrešno upisanog broja nije uspjela. Dokumentacija klubova koji se bore za evropske licence podliježu provjeri UEFA-e i zbog toga smo gotovo jednoglasno donijeli odluku da uskratimo licencu Željezničaru", rekli su nam iz Prvostepene komisije za licenciranje.

Hebo lud zbunjenog
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:27 pm

Mame im se naje.bem svima,ako daju ostavke nakon par mjeseci.Srusili su godine rada da bi dosli,proveli svoje sta imaju i otisli.
Majku vam je.bem!!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:29 pm

MRŠ PIČKE IZ SVETINJE
OSTAVKE !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 2:39 pm

Uz dopustenje autora prenosim jedan post sa .org-a:

YoungManiac je napisao/la:Znate koliko se puta spominjalo da smo na samom dnu i da ne može gore, e pa nismo, ali sada ako ostanemo bez para od Evrope, a Džeko se ne proda, vidjet ćemo onda barem iz blizine kako izgleda to dno i da je daleko ružnije i gore nego što smo mislili.

Već duže vremena izbjegavam ovaj forum kako znam i umijem jer posljednjih 6 mjeseci on je prepun negativne energije odnosno energije niskih vibracija i ne pamtim kad sam nešto pročitao fino. Također sam razmišljao da li ovaj post da pišem, ali moram i ja nešto izbaciti iz sebe.

Forum je rekao svoje mišljenje o staroj upravi u više navrata i barem osam desetina foruma je dalo podršku istoj, pa čak i onda kada smo imali pet poraza u nizu. Da li to znači da ne može bolje, da ta uprava nije imala svojih grešaka, velikih i malih, normalno da ne. Jednostavno shvatili smo da mijenjati nešto samo kako bi se mijenjalo bez adekvatne, podjednake ili bolje zamjene je vrlo glup potez i potez očajnika. Jesmo li mi bili toliko očajni? Mislili smo da jesmo, jer nismo znali da može još gore, još dosta gore.

Amar = Titula. Okay. Ali isto tako Amar = ogromni dugovi koji se vraćaju sezonama i u potpunosti neuređen klub. Ma dobro, ali brate dominacija, football, pitare zajebajemo po fejsbuku.. Okay. Problem je što se za tu titulu više ne pita samo Amar, došli su i drugi veliki igrači koji imaju svoje veze i koji je neće tek tako predati lako, kao što je možda to nekad bilo.

Amaru zamjeram što mu njegov ego nije dopustio da radi sa Misketom. Ne može me niko ubijediti da i ovaj drugi nije htio da radi sa njim, jer ga je on zvao više puta, doslovno moljakao, a Amar imao svoje neke vidike.
Zamjeram mu što prvo kad je došao je odlučio da unaprijedi klub tako što će otpustiti "radnike" , ne bi li srezao troškove. Odmah greška u koracima. Radnici, a pogotovo radnici koji bi nam pomogli kao Čurjurić koji je Zinedin Zidane za redom Šabana, Hajdarevića i Sadikovića se nikada ne otpuštaju kako bi klub, ili neka firma imala manje troškova, nego se radi šta?! Traže se novi načini da se zaradi više novca kako bi mogli podnijeti sve te igrače(radnike)- prva stvar koju sam naučio čitajući Grant Cardonea, multimilionera i poznatog biznismena iz SAD. Problem je izgleda što niko nije ni znao ni tražiti, a kamo li naći taj novac.
Zamjeram im način na koji su otjerali prethodne i neću im to nikada halaliti(a ko da je to njima bitan fakt ), pa da mi je babo uključen bio u to "preuzimanje". Nemam nikakve dokaze o tome da su svojim vezama neki bili uključeni što preko igrača, što preko sudija da nas direktno oštećuju, ne bi li se navijači pobunili i otjerali upravu, ali mi prosta to logika govori. Vranješ je nedavno u svom intervjuu prokomentarisao stanje kluba u koji je došao, a i taj niz poraza :
- Što se tiče Željezničara, u tom momentu kada sam došao, znate svi da je to bio najbolji klub u BiH što se tiče svih stvari, finansiranja i svega ostalog, vizije i tako dalje. Osvojen je Kup, izgubljena titula posljednjih par kola, godinu prije se isto desilo nakon čega se dogodilo nešto nevjerovatno. Drugih šest mjeseci je bilo turbulentno. Željezničar je veliki klub, izaće iz krize i turbulentnog vremena. Dešavaju im se neke stvari, rekao je Vranješ, te dodao:
- Nijedan klub kad ima šest poraza zaredom, to nije odraz nekvaliteta nego se nešto čudno dešava u klubu, ali sigurno je da će se vratiti na pravi smjer...
Došli su bahato. Sve njihove izjave su bile prepotentne i s jedne strane sam se nadao da ćemo možda fakat odmah primjetiti neke razlike, a ono ništa. U prvih 10 kola smo sakupili 21 bod, a otkad su oni došli u prvih 10 kola smo sakupili - hej 13 bodova!! Ako je to taj football, molim vas nemojte više. Zamjeram im na tome što u ovih pola godine što su tu, jedino su se oglasili onda kada su se žalili na stanje kakvo su našli u klubu, tražeći odmah opravdanja za svoje buduće neuspjehe. Nedavno vidim preko Tapatalka, "Bravo uprava, dobar potez", reko nešto uradili napokon kvalitetno, a oni, smanjili cijenu karata, inače visina cijene karata nam je najveći problem bio. Eto to im je jedina pohvala do sada bila.
Ovu posljednju grešku ne mogu ni da komentarišem, od tuge i gorčine u stomaku. Kako su došli, mislim da će još brže otići, a onda me još veći strah jer ne znam ko će se pojaviti, a ako se niko ne pojavi onda više nećemo samo "gledati u dno" nego ćemo postati dio tog istog.


Rekao sam na samom početku da su Miske i stara uprava imali svojih grešaka, što malih i velikih i zamjeram im na istim, međutim, možda i iz moje neke subjektivnosti, iako lično nisam poznavao nikog od njih, moja kritika će biti malo drugačija.
Zamjeram im na tome što su trudili da posluju skroz transparentno i što igračima nisu davali dio plate na ruke.
Zamjeram im na tome što su vraćali stare dugove, jer logikom pojedinih forumaša, ako ti nisi napravio taj dug, kako da ti neko zamjera na istome, samim time što je to tvoja dužnost da ga vratiš?!
Zamjeram im na tome što su gradili stadion. Čuj to?! Pa kažu neki naši "navijači" koji će nam Q stadion, ako na njemu nećemo gledati, opet šta , football. Sam i Amar je rekao kome da gradimo stadion, onda kada nam je Evropa na Grbavici bila misaona imenica. Dobro to pamtim i dobro pamtim moje razočarenje na licu kada sam to čuo.
Zamjeram im na tome što titulu nisu riješili u više navrata na načine na koji svi danas riješavaju i na koji su svi riješavali. Kad imaš priliku sudije malo pogurati, da barem ne sude protiv tebe, poguraš. Kad imaš priliku dogovoriti kup za titulu, dogovoriš. Kad imaš priliku riješiti 3 boda u gostima bez da se peglaš riješiš, jer titula je titula i to se piše, barem tako mi gledamo.
Zamjeram im na svemu tome jer sve te pare koje su potrošili dodatno na zdravstveno osiguranje, na dugove bivšim igračima, članovima uprave, na uređenje čitavog stadiona, su mogli potrošiti na šta- bolja pojačanja i samim time - TITULE. Jer mi navijači se nikad ne zasitimo toga i nakon par titula je prepun stadion i ... aha..

Zamjeram nama navijačima jer nismo imali i nemamo strpljenje. Nije bezveze kod nas u narodu vrlo korištena riječ "sabur", jer mi očigledno da nemamo istoga. Neko će reći eto čekali smo tri godine tu upravu da nam donose titulu, eto sabur, saboor, ali mi smo čekali jer smo svi vidjeli svojim očima klub koji napreduje iz dana u dan. Vidjeli smo svi te pomake u svim nivoima i bila nam je čast da budemo dio svega toga. Baš onda kada smo trebali se još malo strpiti, tu smo pukli i popucali svi. Poslije svakog kiksa se tolika hajka dizala od samog početka napr ove sezone. Trener nam je otišao, jebote ne sjećam mu se ni imena toliko je malo bio, nakon 2 kola jer " previše je negativne energije" i svi su doslovno odmah očekivali Manchester United. Daleko od toga da je on kvalitetan trener bio, ali isto tako sami znamo da kvalitetnijeg, a da je htio doći, nije ni bilo. Sjetite se neriješenog protiv Mladosti ufff... jebat mater i Odi i svima... To je bilo poslije 10 kola i tada smo sakupili 21 bod, sada ponavljam imamo 13, a manje skačemo. Zamjeram na tome što smo svi svjesni toga i znamo da titule ne znače ništa ako sve drugo ne cvjeta jer poslije njih dolazi onda raspad, a opet smo to htjeli. Na početku sam posta spomenuo energiju niske vibracije, kažu ona se skriva nekada u obliku užitka. Htjeli smo taj užitak opet pa makar... a znamo da smo takvi i da nam i to dosadi, pa na proslavi ne možemo ni popuniti stadion. Adžem nam nikad nije valjao, deranje pitara 3 puta u sezoni isto tako, a kup nam je bio ravan bajramskom turniru, ali ne onom jakom od prije 15 godina, nego ovom sadašnjem. Ma nismo samo mi takvi, eto i naše komšije, a vidi se da su nam komšije, sakupi ih se jedva 2 milje, a ganjaju duplu.

Za kraj bih rekao ono" ma hajde, preživio je Željezničar i gore, te će biti bolje", ali ne mogu. Niko nam ne garantuje da će biti bolje i dosta veći klubovi od FKŽ kao Parma, Leeds United, Glasgow Ranges, Portsmouth su zbog bankrota znali padati u najniže rangove svojih liga. "Stanje jednog >naroda< se neće promjeniti dok se taj narod sam ne promjeni". Neće nam biti bolje dok se ne okupe svi ljudi koji znaju i koji mogu pomoći FKŽ na jednom mjestu i dok oni ne krenu raditi i davati sve od sebe. Neće se promjenuti dok ne budemo opsjednuti uspjehom, mi navijači na način da ćemo dolaziti na utakmice i davati podršku, a uprava time što će šutiti, raditi non stop i ne žaliti se, a ako oni to ne mogu, ima ko može.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 287 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija