Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 8:24 pm

ž'21 je napisao/la:
uto apr 30, 2019 7:00 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/nize-lig ... rao/153717
Sad ce savez njega i slicne sudije da aktivira u ovim zadnjim kolima, samo je pitanje na ciji mlin pitara ili hrvata.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 11:26 pm

fcz je napisao/la:
uto apr 30, 2019 3:45 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
uto apr 30, 2019 2:28 pm
Bil to guze prodali zbog trofeja, mi imamo sta izgubiti a oni nemaju tako da je njima lahko se prodavati.
Ona njihova titula afera punac je presmijesna, ovu su osvojili jer su konkurenti go *****.
Da mi klub ne izgubimo? Komunizam/socijalizam je ovdje (nazalost) prestao da funkcionise prije par decenija, u ova sugava vremena ili ces funkcionisati po principima kapitalizma ili te nema.
Nisam protiv privatizacije i ona je neminovna ali ne onako kao kod pitara.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 11:31 pm

Ljudi ce sve oprostiti osim "bolikurac" moda. Pod tim mislim "kafice, instagram, sise, kafane" a rezutata nigdje... to je pljuvanje po grbu, za koji mi pjevamo sa suzama u ocima...

Nakon toga, ljudi nece oprositi da im neko prica da je to ok i da ne moze bolje... jer je to nakon pljuvanja po grbu, dodatni samar svima nama...

I na kraju ljudi NIKADA nece oprostiti da neko omalovaza njihovu ljubav prema klubu, a puno toga su se odrekli i prosli zbog njega...

Previse izgovora i pljuvanja, a malo postovanja prema nama navijacima...

ZELJEZNICAR JE KLUB NARODA, KOJI SE POSTUJE I KOJI SUZBIJE SAFOVE/LINIJE KADA JE NAJTEZE... NA ZALOST ZELJO JE SVE DALJE O TOGA.

PITAM SE STA JA MOGU URADI DA MOJ ZELJO BUDE ONAJ STARI? A VI?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 8:43 am

Durgo je napisao/la:
uto apr 30, 2019 11:31 pm
Ljudi ce sve oprostiti osim "bolikurac" moda. Pod tim mislim "kafice, instagram, sise, kafane" a rezutata nigdje... to je pljuvanje po grbu, za koji mi pjevamo sa suzama u ocima...

Nakon toga, ljudi nece oprositi da im neko prica da je to ok i da ne moze bolje... jer je to nakon pljuvanja po grbu, dodatni samar svima nama...

I na kraju ljudi NIKADA nece oprostiti da neko omalovaza njihovu ljubav prema klubu, a puno toga su se odrekli i prosli zbog njega...

Previse izgovora i pljuvanja, a malo postovanja prema nama navijacima...

ZELJEZNICAR JE KLUB NARODA, KOJI SE POSTUJE I KOJI SUZBIJE SAFOVE/LINIJE KADA JE NAJTEZE... NA ZALOST ZELJO JE SVE DALJE O TOGA.

PITAM SE STA JA MOGU URADI DA MOJ ZELJO BUDE ONAJ STARI? A VI?
Sve cemo uraditi moj Durgo da pomognemo, to nam je obaveza! Dajte ideje da se pomogne voljenom klubu i podrzacemo ispred ove zajednice.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 9:12 am

Da bi mi kao navijaci pomogli, prvo mora klub i ljudi u njemu uraditi neke poteze da bi nas kao jednu uspavanu armiju probudili i natjerali svojim postupcima da i mi djelujemo...
Država Željo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 9:36 am

blueheart je napisao/la:
sri maj 01, 2019 9:12 am
Da bi mi kao navijaci pomogli, prvo mora klub i ljudi u njemu uraditi neke poteze da bi nas kao jednu uspavanu armiju probudili i natjerali svojim postupcima da i mi djelujemo...
Tako je, to se najbolje vidjelo sa stolicama na Sjeveru (Plavi Zid smo dobili zauzvrat svi) i gradnji Istoka. Farbanje reflektora na Jugozapadu da ne spominjem.
Eh Zeljo moj...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 10:41 am

kokoška je napisao/la:
uto apr 30, 2019 11:08 am
ponosannavas je napisao/la:
uto apr 30, 2019 10:54 am
kokoška je napisao/la:
uto apr 30, 2019 1:00 am
Sudije su krive da nas nisu ostetile u zadnjih 12 utakmica ni bi sad bili prvi i bjezali bi trecem 20 bodova a to sto ne mozemo da se sastavimo s loptom i sto ne mozemo akciju odigrati za 90 minuta i sto nemamo ozbiljnijeg suta prema golu i tu su sudije krive pa klosari nam moraju odmah dva penala i crveni u prvih 15 minuta svirati da mozemo rastereceno igrati a ne ovako da se svi patimo...
Po ko zna koji put moram reći da jedno drugo ne isključuje, To da smo loši stoji ali isto tako da nismo samo dva puta oštećeni protiv Širokog sad bi bili ispred njih i imali bi siguran put u Europu, a da ne govorim dalje. Da imamo na kontu 7 dodatnih bodova sad bi mogao gurnuti neku djecu da vidiš mogu li. DAo bi Zubanu par tekmi i još nekoj djeci da ih vidiš. TO mnogo znači. Isto je i sa titulom. Jesmo mi ko pice odigrali ali da nije sviran penal mi bi bili prvaci i niko ne bi spominjao te tekme.
Taj tvoj nacin razmisljanja je pogresan i zbog toga ne vidis sustinu, ti si prosle godine imao 3 mec lopte i nisi iskoristio znaci do tebe je da je Zrinjskom jos 100 penala dosudio dzaba im, ovdje se prica o sudijama kako su nas ostetile al na nacin da smo mi zbog sudija losi a istina je da se ovdje prizivao Amar spasitelj i govorilo se kako cemo karati sve redom pa kad smo u najmanju ruku isti ako ne i gori sa igrom nego prije pocela se lopta prebacivati na neke druge stvari.Neka pocnu igrati futbol dosta je vise pametovanja imali su vremena da se primijeti napredak a sta mi vidimo?NISTA...popisali nam se pitari usta, sramota za citav zivot a ovdje se trazi krivac u drugima, fino Amar nek se pozabavi igrom a ovi njegovi jazavicari nek stvore pare za iducu sezonu inace ide noga.
Sustina je i jedno i drugo. Da bi dobra igra iskljucila sudijske lakrdije moras biti kao Dinamo u Hr. Cak i oni su godinama imali podrsku sudija. Nisu cak ni posteno isli nego imali podrsku. Mene nece zavarati kad igramo lose a pobjedjuemo. Ali eto ti vidis da je samo sustina u igri a ostalo ko sisa. Nekad mnogo bolja ekipa upadne u krizu jer zbog dva losa rezultata strepe ili zbog loseg sudjenja ne smiju uci u duel i sl. tj idu mnogo blaze nego neki kpji se guraju. To ne amnestira losu igru ali nekad je odlucujuci fak.tor. Dva dovra rezultata bi okrenula psihu a sudija ti ne da. Ali eto nek ja nw vidim sustinu. Titula kako god osvojena bi okrenula sve. Niko se (sem par ljudi mozda) sad ne bi sjecao da smo ko picke bili u Krupi i na Kosevu nego bi slavili tu generaciju.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 2:07 pm

ž'21 je napisao/la:
uto apr 30, 2019 7:00 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/nize-lig ... rao/153717
''- Nijedan klub kad ima šest poraza zaredom, to nije odraz nekvaliteta nego se nešto čudno dešava u klubu, ali sigurno je da će se vratiti na pravi smjer kao i što trebaju tako da će liga biti zanimljiva sljedeće godine.''
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 2:22 pm

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 2:45 pm

Bravo za ovaj potez.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 2:48 pm

Kakav fotbal gledamo i ovo je puno.

Vidjet cemo koliko ce ovo popraviti posjetu. Nadam se da hoce iako je posjeta vise uslovljena igrama na terenu.
Precjednik je obecao vecu posjetu, e ako ti jeovo jedini nacin jadni mi. Nije raji puno ni ono prije da se ima sta vidjet.

Mada apsolutno sam za da se karte protiv slabijih ekipa smanje.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 2:54 pm

Nek je sa srećom gavrane

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 3:01 pm

:rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 3:07 pm

Kada prodas klub koji je, kakav god da je i sta god mi mislili, ipak tu dugo i uz nas je najpoznatiji fudbalski klub iz BiH, onda je i ovih 500 - 1000 na utakmicama realnost. Da su na nasem mjestu, bilo bi ih jos manje. Ako gledam kao Sarajlija i neko ko voli ovaj grad, zao mi jeste, dugo su tu i dali su lijepih prica ovom gradu, realni da budemo. Ako gledam kao Zeljovac, apsolutno me boli briga i ne dotice.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 3:12 pm

CURVA je napisao/la:
sri maj 01, 2019 3:02 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 01, 2019 2:48 pm
Kakav fotbal gledamo i ovo je puno.

Vidjet cemo koliko ce ovo popraviti posjetu. Nadam se da hoce iako je posjeta vise uslovljena igrama na terenu.
Precjednik je obecao vecu posjetu, e ako ti jeovo jedini nacin jadni mi. Nije raji puno ni ono prije da se ima sta vidjet.

Mada apsolutno sam za da se karte protiv slabijih ekipa smanje.
Majke mi ovi pitari ja ne znam imali odvratnije skupine kakvi su to mozgovi i njihova saopstenja :zid: :zid: ispade neko im branio da idu na utakmice i na kakav nacin pokusavaju da privuku publiku.Prvo su poceli tri dana pred utakmicu druzenje pa dva dana prije dijelili karte po gradu sad izmisljalju kao da probude inat fuj.
Neko je postavio jucer neka nova u upravi i naveo ostale. Slomis se posteno da procitas imena Malezijaca, Vjetnamaca.

Ne bi volio da miimamo to. Jer nema tu pripadnosti. Zato je i njima tako ako su ikad imali osjecaj pripadnosti.

Ko ih jebe. Sijemo ih i s ovakvom situacijom, a oni za titulu se bore.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 3:36 pm

Ja se ne bi mijenjao sa njima za milijardu titula...
Oni su po meni u jadnoj situaciji jer su izgubili identitet. Vlasnika boli kita za njih, klub vode zene...

Nama nije lahko... ni sa finasijama ni sa odnosima u klubu. Ali mi imamo nesto posebno, a to je kad kazemo "Mi smo Zeljini Zeljo je nas" to nije suplja... to je fakat tako.

Zato ako se bude prodavao klub, to mora biti neko ko voli Zelju. Neko kome ce on biti na prvom mjestu... ko ce biti navijac kluba i manijak do koske.
Nista manje Zeljo ne zasluzuje...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 4:00 pm

@Kospa, Sve si dobro napisao osim dijela "klub vode zene". Jako glupo je na taj nacin bilo sta komentarisati(cak i pitare) i jako ruzno to zvuci.

Mi u nasem klubu imamo u administraciji zene koje na godisnjem nivou donose ogroman novac klubu. Treba gledati samo to da li je neko kvalitetan i sposoban a ne jel u pitanju zena ili muskarac..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 4:13 pm

Nije zastitnik zena, nego je u pravu. Recimo kod nas Melisa, Amira, i ostale gospodje/gospodjice su proteklih godina uradile ogroman posao za Zelju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 4:14 pm

Brkoo je napisao/la:
sri maj 01, 2019 4:00 pm
@Kospa, Sve si dobro napisao osim dijela "klub vode zene". Jako glupo je na taj nacin bilo sta komentarisati(cak i pitare) i jako ruzno to zvuci.

Mi u nasem klubu imamo u administraciji zene koje na godisnjem nivou donose ogroman novac klubu. Treba gledati samo to da li je neko kvalitetan i sposoban a ne jel u pitanju zena ili muskarac..
Uz duzno postovanje prema politici zastupljenosti zena i jednakosti polova kao i uz puno uvazavanje njihovih poslovnih sposobnosti, zastupljenost zena na UPRAVLJACKIM pozicijama fudbalskih klubova u svijetu je na nivou statisticke greske.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 01, 2019 4:16 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 01, 2019 2:54 pm
Nek je sa srećom gavrane

slika
A mrkija ko jebe, jel ?

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, billybih, ficobahtic, Google [Bot], ubaceni element i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija