Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 9:31 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
pon apr 29, 2019 8:33 pm
Trenutno traje sjednica upravnog odbora, razmatra se opcija ulaska “novih” clanova u upravu i diskutuje se tuzba za kletevu koju je Selimovic dobio od strane bivse uprave.
Važno je poredati prioritete, prije svega tužba protiv predsjednika, pa sve ostalo.
Što prije to bude moguće, treba promijeniiti predsjednika UO, tj. skloniti Selimovića i staviti Badžaka, čovjeka koji ima novac, koji voli Želju i kojeg neće zanimati reklama njega kao osobe.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 9:39 pm

Odakle Vama ideja da se zbog krova Istoka ne reaguje na sudijsko masakriranje FK Zeljeznicara?

Zasto pojedini manipulisu masom i na forumu provlace tu informaciju da se zbog istog šuti NSBIH?

I kad nije bilo krova i projekata bili smo redovna musterija delegata,sudija i kompletnog kadra NSBIH kako na terenu tako i na tribinama..ja ne znam kako to vec nije normalnoj osobi nije jasno
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 9:46 pm

Elegant je napisao/la:
pon apr 29, 2019 8:50 pm
Da li se rate duga uredno vracaju, koliko ih je preostalo ? Sta je sa poreznom upravom i finalnim izvjestajem koliki je zaista dug kluba i razmjeri pljacke i ne odgovornosti nekadasnjih celnika kluba?

Ili se svodi na to da Amar zna, da ce na ljeto carobni stapic da radi ?

Od kojih klikera ide potpuna rekonstrucija tima za narednu sezonu ?
Ta pitanja mogu postaviti članovi kluba koji idu na utakmice FK Željezničar. To znači da ti ne možeš.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 9:52 pm

kvalitet je napisao/la:
pon apr 29, 2019 9:46 pm
Elegant je napisao/la:
pon apr 29, 2019 8:50 pm
Da li se rate duga uredno vracaju, koliko ih je preostalo ? Sta je sa poreznom upravom i finalnim izvjestajem koliki je zaista dug kluba i razmjeri pljacke i ne odgovornosti nekadasnjih celnika kluba?

Ili se svodi na to da Amar zna, da ce na ljeto carobni stapic da radi ?

Od kojih klikera ide potpuna rekonstrucija tima za narednu sezonu ?
Ta pitanja mogu postaviti članovi kluba koji idu na utakmice FK Željezničar. To znači da ti ne možeš.
Da li će Amarov čarobni štapić da radi pa da @elegant posjeti Dolinu?!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 10:37 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 28, 2019 11:39 pm
Babuka zna.
A ti si kao neki menadžer pa znas jel?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 10:39 pm

Oštećeni za crveni i penal protiv Širokog, Beganović trebao biti isključen u 20. minuti..
Nadam se da ćemo opet uputiti izvinjenje savezu i ograditi se od pojedinaca koji ih psuju.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 10:48 pm

Vjerovatno zbog toga sto smo iz tog slobodnjaka postigli gol i sto smo tu utakmicu
pobijedili, niko, ni u komentarima, niti u analizama nije spominjao da smo i u utak-
mici protiv Krupe bili osteceni, jer se golmanu za namjerno igranje rukom izvan svog
sesnaesterca dodjeljuje direktan crveni karton, kao i svakom drugom igracu.....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 10:51 pm

ne mogu da vjerujem sta nam sudije rade ove sezone, losi smo, situacija je katastrofalna to svi znamo, ali to nikako ne treba umanjivati cinjenicu da bi sigurno bolji na tabeli bili da nije bili sudijskih gresaka na nasu stetu, ma smijem se zakleti da bi imali 10+ vise bodova trenutno, ne treba u tome traziti opravdanje, ali itekako treba na to skretati paznju, pa ne do bog da se zrinjskom i piticama ovako sudi, zapalili bi savez, a mi sve na finjaka pa nam ga suka ko stigne

penal sad protiv sirokog sto nije sviran, penal u krupi, penal protiv sirokog prosle polusezone, crveni sad protiv slobode, penal protiv radnika prvo pretkolo ove sezone, eto na prvu sto se mogu sjetiti gresaka i to je odma 5-6-7 bodova manje nego sto bi realno trebali imati, a siguran sam da ima jos duplo ovoliko situacija
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 10:59 pm

Selimoviću izvini se još jednom sportskim prijateljima iz saveza jebali te oni u pakaš, očito da im se niste duboko uvukli sa prethodnim izvinjenjem..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 11:11 pm

Ne treba bjezati od cinjenice da su igraci prelosi. Al mislim da ovo dosta utice i psihicki na njih, u toku igre. Trudis se, budes i bolji od protivnika i onda ti sudija svira penal protiv tebe ili ne svira u tvoju korist(ovo se odnosi posebno za kraj prve polusezone).

U savezu se moramo pojacati prvo, jer ako se nastavi ovako bice lose i sljedece sezone.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 11:29 pm

Jebes ovu ligu ako klubovi moraju imati svoje ljude u savezu ako zele da budu mirni i imaju rezultat. To ne donosi nista dobro na duze staze, sura kad klubovi izađu u europ to je najbolji pokazatelj kriminalnosti i (ne)kvalitete ove lige.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 11:37 pm

Polahko novi clanovi uprave ovih dana, pa najezda novih clanova skupstine ovih mjeseci, pa uskoro i prodaja. Citirati cete me, a ja cu se smijati, jer ljudi koji su znali kako treba voditi klub su sutnuti.

Igracki kadar je bio najbolji u ligi, obe sezone smo bili najbolji i titule su izgubljene radi politike saveza, sudjenja i novca koji je bio u igri, izmedju liderskih stranaka, talova, ulice, vlasnika klubova i pozicija gdje je Zeljeznicar uvijek tanak bio jer nije imao svoje ljude na tim mjestima.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 29, 2019 11:41 pm

Elegant je napisao/la:
pon apr 29, 2019 11:29 pm
Jebes ovu ligu ako klubovi moraju imati svoje ljude u savezu ako zele da budu mirni i imaju rezultat. To ne donosi nista dobro na duze staze, sura kad klubovi izađu u europ to je najbolji pokazatelj kriminalnosti i (ne)kvalitete ove lige.
Pa hocemo prestat onda igrat ovu ligu ako je tako? Ili da mrdnemo guzicom malo da se zastitimo? Sta predlazes?
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 1:00 am

Sudije su krive da nas nisu ostetile u zadnjih 12 utakmica ni bi sad bili prvi i bjezali bi trecem 20 bodova a to sto ne mozemo da se sastavimo s loptom i sto ne mozemo akciju odigrati za 90 minuta i sto nemamo ozbiljnijeg suta prema golu i tu su sudije krive pa klosari nam moraju odmah dva penala i crveni u prvih 15 minuta svirati da mozemo rastereceno igrati a ne ovako da se svi patimo...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 1:33 am

teatrale36 je napisao/la:
pon apr 29, 2019 10:37 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 28, 2019 11:39 pm
Babuka zna.
A ti si kao neki menadžer pa znas jel?
Gdje sam rekao da ja znam?

Kaze covjek Amar ubleha, napadaju ga. Kaze covjek Amar zna, opet ga napadaju.

Tu pricu o menadjeru citaj i pisi tamo gdje si to i procitao. Mene ne pozivaj ovdje zbog Amara, tebi licno nista nisam rekao. Nisam uopce nista lose ni Amaru rekao a ti se nasao replicirati.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 3:00 am

Nakon pola godine skontali sto je vecina raje za 15 dana... da trenutnom sastavu UO fali finasijski jakih ljudi.
Manite se javnih preduzeca u kojima caruju uhljebi. Nadjite ostvarene Zeljovce iz privatnog sektora koji mogu pogurati kad zatreba
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 8:52 am

Kospa je napisao/la:
uto apr 30, 2019 3:00 am
Nakon pola godine skontali sto je vecina raje za 15 dana... da trenutnom sastavu UO fali finasijski jakih ljudi.
Manite se javnih preduzeca u kojima caruju uhljebi. Nadjite ostvarene Zeljovce iz privatnog sektora koji mogu pogurati kad zatreba
Svašta sam se ovdje naslušao i načitao...dolaze ovi...oni...eto para...evo para...sa'će na ljeto....ma milina...
Moja info od prije 2 dana - a od insana koji je u onih 5-6 što su doveli Brku ili on njih - svejedno...nejse, ona glasi:
"PARA NEMA"!
Šta će to u budućnosti značiti?
Nemam pojma, samo ovom info iznenađen nisam.
Ko misli da izmišljam da bih ove uhljupe (čast RIJETKIM izuzecima) iz uprave popljuvao, zaboli me K.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 9:16 am

zeljoiznadsvega je napisao/la:
pon apr 29, 2019 8:37 pm
urbanzeljeznicar je napisao/la:
pon apr 29, 2019 8:33 pm
Trenutno traje sjednica upravnog odbora, razmatra se opcija ulaska “novih” clanova u upravu i diskutuje se tuzba za kletevu koju je Selimovic dobio od strane bivse uprave.
Licenca upitna, dizu se krediti za plate, projekata nigdje, igra nula, nemamo nijednog igraca za prodati, a oni se bave tuzbom prema Selimovicu i bivsom upravom
Licenca nije upitna u tolikoj mjeri, bitno je da je igrači izbore na terenu. A onda se treba nadležnim za ove lakrdije nah.ebati svega i znam da u Klubu to i čekaju. Isto tako sam siguran da imamo već dogovoreno 4-5 igrača koji dolaze, isto i novu svježu krv u Upravi, uz to idu intenzivni pregovori sa potencijalnim investitorima u klub i OP. Ima tu lijepih stvari koje se dešavaju ali kod ove Uprave nema puno priče izgleda(što je i bolje). Siguran sam da dobri rezultati koji moraju doći će vratiti jedinstvo među strukture kluba i navijača. Volim te Željo!
Odmorite sutra ko može.
Živili. Sretan 1.maj praznik rada.
SF/SN
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 9:46 am

Hoce li biti taj press sto je Selimovic obecao?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 10:25 am

Bio bi da imaju sta konkretno iznijeti.

Bolje im je neka ne talasaju, ionako im je raja dosta zamjerila zbog Saopštenja iz prosle sedmice. Prosla Uprava kakva god da je bila, da je ostavila i jednu marku duga, uvjeren sam da su imali nacine i metode kako to rjesavati.

Iza njih je ostala prelijepa Grbavica sa novom tribinom, sa novim travnjakom , sa novim zapadom i mnostvom pozitivnih stvari sto njihovi prethodnici u nazad 20 godina nisu bili u mogucnosti ostvariti.

Od nove Uprave trazimo samo rezultate a vrijeme ce pokazati da li ce biti bolji ili gori od prethodnika. Nama je bitan samo interes Zelje i samo Zeljo, sve ostalo nas ne interesuje
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija