Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 12:55 am

sastrane je napisao/la:
sub apr 27, 2019 11:08 pm
samo_plavo je napisao/la:
sub apr 27, 2019 11:04 pm
Otjerali Dacića na posudbu, kao ono mi imamo boljih igrača od njega, koji će nam đavo on da smeta... Momak bi bar imao motiv da se izbori za minutažu.

I još nešto, trener koji u ekipi ima jednog napadača je neznalica. N E Z N A L I C A ! ! !
I Osim i svi prije njega, a i ovi poslije koji to budu dopustili. Mada bar od Osima to nisam očekivao...
Ma nije ovo Osimova ekipa, nebi on ovakvu ekipu sebi dopustio nikad vjeruj mi. Prinudjen je bio da radi sa tim sto ima... mozda se i on preracunao malo, mislio je fizickom spremom lomiti ekipe zato smo prejake pripremne imali po tom pitanju.

Privesti sezonu kraju a od sljedece zestoko napasti. Remont je neminovan
Eh zbog tebe koji tvrdis da ovo nije Osimovo maslo pola foruma se i svadja ciji je ko i ciji igraci tj neznalice footboolske igraju.

Dosta vas je ba vise sa najavama sljedece sezone pa ne kupuje nas Ebu Bekr neki iz Medine pa da mozemo dovest 11 igraca svjetske klase pa da odma haramo, je l stvarno mislite da smo mi budale sto vas trpimo sa ovim pricama i najavama koje vrijedjaju inteligenciju sa visegodisnjim ugovorima egzistencija i anonimusa koji ni minute ne igraju.

Najavljivali ste skidanje gaca i haranje ligom cim babuka dodje,pa babuki preči grah usput do tuzle pojesti nego 3 boda uzeti..pa sad najavljujete ljeto i ako usput bude bude...sad su ODJEDNOM igraci neznalice kod Amara a otjerali ste najmanje petoricu trenera na foru da su oni krivci a ne ove balerine i pic.ketine od igraca.

NE VJERUJEM NI POLA PROCENTA AMARU NI SELIMOVICU,NI "PEŠTIĆIMA" NITI BILO KOME U KLUBU DOK NE VIDIM DJELIC NAPRETKA U BILO CEMU JER MI STANJE NA TERENU (cak nam i teren i to hibridni propada i u jako losem je stanju, a svi sute pitam se zasto?) I OKO NJEGA GOVORI DA NAZADUJEMO!

17.12. - 28.04. Navedite bilo ko sta su uradili POZITIVNO I UCINKOVITO ZA FK ZELJEZNICAR osim sto se pisaju po nama sa najavama preko medija,anonimusa forumskih, katastrofalnih finansijskih, pravnih ,marketinskih poteza, famoznih press konferencija, losom tj nikakvom footbool vizijom napretka..hocete da jos nabrajamo svi mi koji evo zbog foruma i zajednice sutimo,cekamo nesto pozitivno a ustvari zbog 20 klupskih uhljupa koji ce uci u historiju kao pi.cke gubimo zivce.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 3:42 am

Zna se da ovo nije Amarova ekipa. Zna se da je govorio da će se do kraja sezone imati jeftina ekipa i tako nam je nagovijestio da ne očekujemo previše ove sezone. Zna se da će se na ljeto praviti remont i da će, vjerovatno, Amar na okupu imati sasvim drugačiju ekipu koju će sastaviti Zuban i on...

Ali...

Raja je s pravom razočarana. Ovi igrači (ako ih tako možemo nazvati) ne mogu akcije smislene napraviti. Ne mogu 3-4 idealna prekida (situacije koje se vježbaju na treningu, bukvalno) pretvoriti makar u neku priliku, a kamoli gol. Amar radi s njima, ali očito je da su prelimitirani. Baš sam ga posmatrao. Iznervira se on pošteno (pada u vodu priča o tome kako je nezainteresovan i slično), ali kao da na kraju shvati da oni i ne mogu bolje, pa samo u svom stilu okrene glavu.

Vidim na forumu opet ista priča - Miske, Kamatar itd. Ohladite malo. Razmislite o tome šta pišete. Ako ništa, Amar je bio pošten i nije na početku najavio titulu ove sezone, već nas je pripremao za jeftinu ekipu i imamo je. Ako ne izborimo Evropu, to je isključivo njegova odgovornost. Ako izborimo, cilj je ispunjen i pragmatik kakav je Amar će smatrati polusezonu uspješnom. Dajte mu malo vremena, do naredne sezone bar, pa da vidimo šta su nam spremili Zuban i on. Lako je otjerati, najlakše, a ako neko ima neki kredit kod nas, to je Amar. Evo, obećavam, prvi ću ga tjerati ne bude li valjalo, ali tjeranje sada je pokazatelj da vi uopće ne mislite na Želju, već na neke druge stvari. Prozivate opet za onu izjavu futbol i slično... ponavljam, poslušajte dobro šta je govorio na prvoj presici, pa u skladu s tim komentirajte. Otegla se sezona, valjda k'o za inat kad nam ide loše, nikad kraja, ali proći će. A proći mora i ovo prozivanje i ove podjele i sve u vezi s tim. Malo nas svakako je da bismo se dijelili.

Hoću još samo koju rečenicu o igračima. Stalno nalazimo načine da opravdamo određene igrače, a druge pljujemo, nismo baš realni. Realno je da mi u cijeloj ekipi nemamo niti jednog igrača, fudbalera, nogometaša. Primjeri. Siniša ništa ni s čim. Smrdana ne mogu očima, ali on isključi njihovog igrača. Nešto je napravio. Siniša nije ništa. Kada su u formi obojica, tu su negdje, ali nedovoljno za Želju. Rodin pokazao zašto je Bogi ispred njega. Sipa pokazao zašto je doveden i trenutno je naš najbolji stoper, iako nije u nekoj formi. @Plava porodica pravda Asima, ma nema opravdanja. Prosuo nam je čovjek 3 boda, direktno. Znamo da ne može predriblati, ali od njega se očekuje da onda zabije u onakvim situacijama, a on odron. Krpa je jedan od rijetkih koje bih zadržao i to u prvih 11. U Sinana se uzdamo, on treba biti taj koji vuče, a on ništa, osim što su ga pošteno prebili. Ali, kad si majstor, desetka, onda moraš naći način kako da i takvim igračima pobjegneš, kako da napraviš višak (pasom, duplim pasom, driblingom, svejedno). Samo što smatram da i on vrijedi, jer sigurno može u tom smislu napredovati. Naši vezni, svi, ne zaslužuju nositi dres Želje. Šaban, Hajdar, Dado - na njih mislim. Mustafa može poslužiti samo jer je jedan od rijetkih igrača koji mogu baš trčati. Veseli me nervira jer nije konstantan. Nekoliko utakmica je baš izdominirao, a na isto toliko ga nigdje nije bilo. Fejzić je, zanimljivo, dosta napredovao otkad je u Želji, bez obzira na godine i neigranje, baš me iznenadio. Idealan rezervni golman, ali ne Veci, nego nekome kvalitetnijem.

Raspisah se pred spavanje, ali šta ću kad me muči, moram nekako ispoljiti ovu razočaranost. Ogadili su mi fudbal, pichketine yebene. Držite se braćo, izdržat ćemo i preživjet ćemo i ovo. Spustimo malo loptu, naoružajmo se strpljenjem i navijajmo za Želju. Jer, Željo je bitan, Amar, Miske, Selimović i ostali nisu. Ovdje nas je okupila ideja Željezničara, ne njihove ideje. Treba raspravljati, ali ne treba dozvoliti da se dijelimo, ne treba nam to. VTŽ!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 3:49 am

Držite se braćo, izdržat ćemo i preživjet ćemo i ovo. Spustimo malo loptu, naoružajmo se strpljenjem i navijajmo za Želju. Jer, Željo je bitan, Amar, Miske, Selimović i ostali nisu. Ovdje nas je okupila ideja Željezničara, ne njihove ideje. Treba raspravljati, ali ne treba dozvoliti da se dijelimo, ne treba nam to. VTŽ!
:palacgore:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 7:45 am

Dosli ljudi sa nam bude bolje....
Al nam je u.q.r.c.u bolje...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 8:25 am

phpBB [video]
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 9:02 am

kvalitet je napisao/la:
ned apr 28, 2019 3:42 am
Zna se da ovo nije Amarova ekipa. Zna se da je govorio da će se do kraja sezone imati jeftina ekipa i tako nam je nagovijestio da ne očekujemo previše ove sezone. Zna se da će se na ljeto praviti remont i da će, vjerovatno, Amar na okupu imati sasvim drugačiju ekipu koju će sastaviti Zuban i on...

Ali...

Raja je s pravom razočarana. Ovi igrači (ako ih tako možemo nazvati) ne mogu akcije smislene napraviti. Ne mogu 3-4 idealna prekida (situacije koje se vježbaju na treningu, bukvalno) pretvoriti makar u neku priliku, a kamoli gol. Amar radi s njima, ali očito je da su prelimitirani. Baš sam ga posmatrao. Iznervira se on pošteno (pada u vodu priča o tome kako je nezainteresovan i slično), ali kao da na kraju shvati da oni i ne mogu bolje, pa samo u svom stilu okrene glavu.

Vidim na forumu opet ista priča - Miske, Kamatar itd. Ohladite malo. Razmislite o tome šta pišete. Ako ništa, Amar je bio pošten i nije na početku najavio titulu ove sezone, već nas je pripremao za jeftinu ekipu i imamo je. Ako ne izborimo Evropu, to je isključivo njegova odgovornost. Ako izborimo, cilj je ispunjen i pragmatik kakav je Amar će smatrati polusezonu uspješnom. Dajte mu malo vremena, do naredne sezone bar, pa da vidimo šta su nam spremili Zuban i on. Lako je otjerati, najlakše, a ako neko ima neki kredit kod nas, to je Amar. Evo, obećavam, prvi ću ga tjerati ne bude li valjalo, ali tjeranje sada je pokazatelj da vi uopće ne mislite na Želju, već na neke druge stvari. Prozivate opet za onu izjavu futbol i slično... ponavljam, poslušajte dobro šta je govorio na prvoj presici, pa u skladu s tim komentirajte. Otegla se sezona, valjda k'o za inat kad nam ide loše, nikad kraja, ali proći će. A proći mora i ovo prozivanje i ove podjele i sve u vezi s tim. Malo nas svakako je da bismo se dijelili.

Hoću još samo koju rečenicu o igračima. Stalno nalazimo načine da opravdamo određene igrače, a druge pljujemo, nismo baš realni. Realno je da mi u cijeloj ekipi nemamo niti jednog igrača, fudbalera, nogometaša. Primjeri. Siniša ništa ni s čim. Smrdana ne mogu očima, ali on isključi njihovog igrača. Nešto je napravio. Siniša nije ništa. Kada su u formi obojica, tu su negdje, ali nedovoljno za Želju. Rodin pokazao zašto je Bogi ispred njega. Sipa pokazao zašto je doveden i trenutno je naš najbolji stoper, iako nije u nekoj formi. @Plava porodica pravda Asima, ma nema opravdanja. Prosuo nam je čovjek 3 boda, direktno. Znamo da ne može predriblati, ali od njega se očekuje da onda zabije u onakvim situacijama, a on odron. Krpa je jedan od rijetkih koje bih zadržao i to u prvih 11. U Sinana se uzdamo, on treba biti taj koji vuče, a on ništa, osim što su ga pošteno prebili. Ali, kad si majstor, desetka, onda moraš naći način kako da i takvim igračima pobjegneš, kako da napraviš višak (pasom, duplim pasom, driblingom, svejedno). Samo što smatram da i on vrijedi, jer sigurno može u tom smislu napredovati. Naši vezni, svi, ne zaslužuju nositi dres Želje. Šaban, Hajdar, Dado - na njih mislim. Mustafa može poslužiti samo jer je jedan od rijetkih igrača koji mogu baš trčati. Veseli me nervira jer nije konstantan. Nekoliko utakmica je baš izdominirao, a na isto toliko ga nigdje nije bilo. Fejzić je, zanimljivo, dosta napredovao otkad je u Želji, bez obzira na godine i neigranje, baš me iznenadio. Idealan rezervni golman, ali ne Veci, nego nekome kvalitetnijem.

Raspisah se pred spavanje, ali šta ću kad me muči, moram nekako ispoljiti ovu razočaranost. Ogadili su mi fudbal, pichketine yebene. Držite se braćo, izdržat ćemo i preživjet ćemo i ovo. Spustimo malo loptu, naoružajmo se strpljenjem i navijajmo za Želju. Jer, Željo je bitan, Amar, Miske, Selimović i ostali nisu. Ovdje nas je okupila ideja Željezničara, ne njihove ideje. Treba raspravljati, ali ne treba dozvoliti da se dijelimo, ne treba nam to. VTŽ!
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 9:23 am

storm_raider je napisao/la:
ned apr 28, 2019 12:43 am
7 golova u 10 utakmica. Dva Mladosti sa igracem vise, jedan Zvijezdi koja je odmah iznad zone ispadanja, jedan Gosku koji je ispao, tri Krupi koja je ispala. Pa u onom katastrofalnom nizu od 5 poraza smo pored 2-3 penala i 2-3 crvena dali 6 golova, ne ponovilo se. Daleko smo od fudbala.

Krov, odrzavanje terena, panele na Sjeveru niko vise ni ne spominje.
Milion puta avaznije stvari, nego igra li stevanovic ili stanica. Krov, fasada, evropa, održavanje terena pod moranjeeeeeeeeee za ovu godinu
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 9:39 am

SVI NAPOLJE!
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 9:52 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 10:28 am

Svi ste vi karinasi
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 10:43 am

Iz Slobode uzimamo Hadžanovića, ističe mu ugovor i sutra dolazi na pregovore kod nas. Još će nam doći vjerovatno Hadžić iz Radnika i golman Erić i Zvijezde.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 10:44 am

Hadzanovic je igrac za titulu :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 10:46 am

Bravo za Fejzu. Ostaviti ga do kraja da brani. Sto se tice odbrane, na 3 od 4 pozicije su igrali novi igraci za razliku od posljednje utakmice. Koliko su neuigrani i s obzirom da je Sinisa u zadnjim zapostavljen tj. na klupi je, a Rodin citavu polusezonu dobro je i izgledalo.

Saban neprimjetan. Hajdarevic opet pokazao u par situacija da je samo destruktivac. Ramovic nista posebno, ali opet mislim da mu treba jos jedan dobar u vezi da se napravi prevaga. Zec najgori. Veseli pokusavao, al potez viska uvijek ima, i kada moze ubaciti on baca laznjak.

Krpa se hrvao s njima, al ako vezni red skroz zakaze kako ocekivati nesto od njega.

Izmjene nista nisu napravile.

Protiv Mladosti tri boda pod moranjem. Bice teska i tvrda utakmica to je sigurno.

Na kraju sezone kako sam cuo Amar planira desetak igraca otjerati. Ostalo je jos malo utakmica. Sa dvije pobjede protiv Mladosti i Celika kuci mislim da ce nam biti dovoljno za evropu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 10:51 am

Zoka vracaj se, sve ti je oprosteno :D joj ekipe, joj fudbalera... Ukazivali mi se u snu, isprepadali me
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 10:58 am

blueboy je napisao/la:
ned apr 28, 2019 10:43 am
Iz Slobode uzimamo Hadžanovića, ističe mu ugovor i sutra dolazi na pregovore kod nas. Još će nam doći vjerovatno Hadžić iz Radnika i golman Erić i Zvijezde.
Hadzanovic po meni ima stil igre slicne Mujezinovicu. Radilica 90 minuta, agresivan, borben, ali sada da sam ga vidio da zna nesto sa loptom i nisam. Ako nastavimo takve dovoditi, gdje ce nam kraj biti...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 11:07 am

mamba21 je napisao/la:
ned apr 28, 2019 10:58 am
blueboy je napisao/la:
ned apr 28, 2019 10:43 am
Iz Slobode uzimamo Hadžanovića, ističe mu ugovor i sutra dolazi na pregovore kod nas. Još će nam doći vjerovatno Hadžić iz Radnika i golman Erić i Zvijezde.
Hadzanovic po meni ima stil igre slicne Mujezinovicu. Radilica 90 minuta, agresivan, borben, ali sada da sam ga vidio da zna nesto sa loptom i nisam. Ako nastavimo takve dovoditi, gdje ce nam kraj biti...
Sličan Mujezinoviću ali mislim da manje znanja. Ipak, moramo imati i takvih igrača, jer kad vidim Krpića kako sam ganja protivničke stopere zlo mi bude.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 11:24 am

Podijelite im ispisnice šta košta da košta molim vas eto!
Nikoga ne ostavljati mamu im šalabajzersku
Više sam ja fudbaler od svih njih sve im yebem
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 11:26 am

Ne mogu da se otmem utisku da je Fejzic igrao zadnje 3 godine da bismo jednu titulu makar osvojili... Vedran je kiksao kada je najvise trebalo da pomogne i ulijevao nesigurnost u odbranu. Fejza to rutinski radi, plus sto je miran sam po sebi.

Ne prozvasmo ga dzaba "ljudinom" jos onomad na forumu. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 11:28 am

Hadžanović se ne može porediti s Mustafom. Mustafa je ofanzivniji, iako me nervira što čovjek nema završnicu nikako. Sličnost je jedino što obojica mogu trčati puno. Hadžanović je pravi zadnji vezni, igrač koji će udariti, presjeći loptu, napraviti faul, loptu od stopera i bekova prenijeti do ofanzivaca... Rekao bih nekoliko puta naprednija verzija Hajdarevića. Iskreno, volio bih ga vidjeti kod nas, dok Hadžića iz Radnika ne bih volio. Ovakav Krpić je od njega bolji i to dosta bolji. Ima Sloboda nekoliko zanimljivih igrača. U prvom redu bek Beganović i golman Muminović.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 11:29 am

Ma napredak je čim neko zna izletiti na običan centaršut..
Onaj klošar će završit u budućnosti
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot] i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija