Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 10:57 pm

Qooler je napisao/la:
sub apr 27, 2019 10:56 pm
Pola sata se pokušavam smiriti. Ja više ni za jednog igrača, ali ni jednog više našeg igrača nemam ništa pohvalno reći. Do danas sma branio neke, al poslije ove utakmice, samo što prije sve da vidim što dalje. Bez izuzetka.
Pa igrač više, stoje naša četiri igrača, niko ih ne napada oni u tri dodavanja izmedju sebe jedva loptu od auta sačuvaše. Dakle aut ih napao u sred terena. Kednom predje preko noge, jedan frljavo, treći jedva spasio da ne ode u aut i sve to dok ih niko ne napada. Pa nijedan, nijedan me više ne zanima. Ako neki ovo čita, neka uzme snimak na web TV ili šta pa neka odgleda ovo. Ako bude čovjek, prestat će se fudbalom bavit. Ima hljeba i bez fudbala.
Amare jedva čekam sledeću polusezonu, da vidimo i taj footbool.
Joj od muke se smijem. :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 10:59 pm

Ja kao glavni problem nasd lose igre vidim u Hajdaru i Sabanu ma sa kim god igrali u paru. Jak vezni red je kljuc.. kad je neki od nji 2 povuko loptu uradio neki dribling dosao na 20m i raspalio, asistiro u sredinu, probacio kroz noge... toga nema. Kad se rijesimo njih dvojice i dovedemo bolje sto nije tesko mozemo nesta ocekivati. Blagojevic je to znao, znao je i raspaliti. Pa za njih je Radinovic Iniesta.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:01 pm

BlwD je napisao/la:
sub apr 27, 2019 10:48 pm
Spoiler:
slika
Oplakah ti brate :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:02 pm

BlwD definitivno nije normalan... :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:03 pm

I ako još neko nekad pohvali A. Zeca treba automatski ban dobiti.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:04 pm

Otjerali Dacića na posudbu, kao ono mi imamo boljih igrača od njega, koji će nam đavo on da smeta... Momak bi bar imao motiv da se izbori za minutažu.

I još nešto, trener koji u ekipi ima jednog napadača je neznalica. N E Z N A L I C A ! ! !
I Osim i svi prije njega, a i ovi poslije koji to budu dopustili. Mada bar od Osima to nisam očekivao...

Gle kod Zeca storija, stigao već na instagram, boli njega ona stvar što je amater, što ne liči na fudbalera, nešto on sa Osmanovićem... Pu ***** vas šugave obojicu. Za nepovjerovati koliko mrzim ove igrače, a igrači su mog Želje...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:08 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub apr 27, 2019 11:04 pm
Otjerali Dacića na posudbu, kao ono mi imamo boljih igrača od njega, koji će nam đavo on da smeta... Momak bi bar imao motiv da se izbori za minutažu.

I još nešto, trener koji u ekipi ima jednog napadača je neznalica. N E Z N A L I C A ! ! !
I Osim i svi prije njega, a i ovi poslije koji to budu dopustili. Mada bar od Osima to nisam očekivao...
Ma nije ovo Osimova ekipa, nebi on ovakvu ekipu sebi dopustio nikad vjeruj mi. Prinudjen je bio da radi sa tim sto ima... mozda se i on preracunao malo, mislio je fizickom spremom lomiti ekipe zato smo prejake pripremne imali po tom pitanju.

Privesti sezonu kraju a od sljedece zestoko napasti. Remont je neminovan
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:13 pm

BlwD je napisao/la:
sub apr 27, 2019 10:48 pm
Spoiler:
slika
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:16 pm

Jedan od uvjeta za buduce igrace je da stave loptu na 16 i iz sve snage osutaju. Ako od 10 pokusaja ne pogode bar 6 puta ne potpisivati. Pa jel realno da nemaju kuveta u sebi.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:31 pm

sastrane je napisao/la:
sub apr 27, 2019 11:16 pm
Jedan od uvjeta za buduce igrace je da stave loptu na 16 i iz sve snage osutaju. Ako od 10 pokusaja ne pogode bar 6 puta ne potpisivati. Pa jel realno da nemaju kuveta u sebi.
Prije svega moraju uraditi Test inteligencije, pa tek onda šutanje lopte i ostalo.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:33 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub apr 27, 2019 10:02 pm
bodom sa zadovoljan! igra je katastrofa... mislim da bi zeljo iz 2006. ovakvu slobodu prosuo ko iz sale...
Jarane tada smo na Grbavici toj istok slobodi i širokom po četiri uvaljivali glatko al na strani ako gol damo bude dobro.
Možda sam ja lud ali je meni ovo veceras bila igra sa mudima.
Čestitke Naliću i igračima slobode jer ljudi sa igračem manje u devedesetoj minuti igraju presing.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:54 pm

Asim Zec, Zajmovic, Osmanovic, Bogicevic, Kjosevski pa i stanic - rak rana zelje u zadnje 3 godine. Kraj price. Sve ih nogama nabiti, fuj kakve su to gnjide i karakterne curice.

Asim kaonkrilni napadac zabio 7 golova u 3 sezone. Isto kao i zaim. Pojedincima zabremedet zaimovo poskakivanje i pokusaj skarica. Shvatite ljudi, ne znaju osnove fudbalskog šuta, linije kretanja i nesposobni su da donose logicke zakljucke. Dno dna. Karijere sutra zavsili, amin.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1195
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:57 pm

Koji gospodin je bio Bobo Krcmarevic....Dosao, pogledao, probao, snimio, zahvalio se i otisao....
Kulturno, strucno, elokventno, korektno...Cak je i objasnio....Vrlo jednostavno i logicno...Nije nam
objasnjavao sta je Zeljo, jer za to imamo kompetentnije strucnjake, pokusao nam je reci gdje je
problem... Nismo slusali, mi znamo....Niko ne zna bolje od nas....
Ovo, braco moja draga, vise nije Zeljo....Ja ne znam ni sta je ovo....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 12:02 am

Ujko je napisao/la:
sub apr 27, 2019 11:57 pm
Koji gospodin je bio Bobo Krcmarevic....Dosao, pogledao, probao, snimio, zahvalio se i otisao....
Kulturno, strucno, elokventno, korektno...Cak je i objasnio....Vrlo jednostavno i logicno...Nije nam
objasnjavao sta je Zeljo, jer za to imamo kompetentnije strucnjake, pokusao nam je reci gdje je
problem... Nismo slusali, mi znamo....Niko ne zna bolje od nas....
Ovo, braco moja draga, vise nije Zeljo....Ja ne znam ni sta je ovo....
Eh moj Ujko dobri..., moramo vjerovati da ce se nas Zeljo iz ovoga izvuci i pomoci mu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 12:10 am

Da li bi neko drugi bio vec razapet, tjeran, Skupljam postere, značke i salvete. Rado bi se dopisivao sa mladim širom svijeta. Prednost onim sa slikom?
Ja mislim da bi.

I nije posteno ovako. Ovo je udar na razum, na mozak. Tolika prica o procvatu a mi jos gori. Niko ni da se pocese.
Nismo dali gol ekipama sa prvih 6 mjesta. Halo gola.

Trazile su se vandredne sjednice, saopstenja. STo se sad to ne trazi? Ko je odgovoran za ovo jebavanje zivaca navijacima? Pocese li se on imalo? Njeg kc boli. Tako se ponasa.

Ma ko nas jebe ustvari. Sami smo krivi.
Vozdra!
 
MDljoZe
Postovi: 8
Pridružen/a: čet jan 24, 2019 11:51 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 12:18 am

Guvo je napisao/la:
sub apr 27, 2019 9:57 pm
17.12.2018 - DAN PORAZA ZELJEZNICARA!
Upravo tako!!! Nazalost otjerasmo covjeka koji je najbolja poslijeratna stvar koja se desila Zelji
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 12:22 am

Yebo majku unazadise me 10 godina sto se tice emocije, fudbala, ocekivanja... Dozivotne traume sam fasovao ove sezone....
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 12:28 am

Ujko je napisao/la:
sub apr 27, 2019 11:57 pm
Koji gospodin je bio Bobo Krcmarevic....Dosao, pogledao, probao, snimio, zahvalio se i otisao....
Kulturno, strucno, elokventno, korektno...Cak je i objasnio....Vrlo jednostavno i logicno...Nije nam
objasnjavao sta je Zeljo, jer za to imamo kompetentnije strucnjake, pokusao nam je reci gdje je
problem... Nismo slusali, mi znamo....Niko ne zna bolje od nas....
Ovo, braco moja draga, vise nije Zeljo....Ja ne znam ni sta je ovo....
**** te zivot koliko sada to zvuči ono udara u glavu evo upravo sam pogledao opet izjavu onu, liku je bilo dovoljno nekoliko dana da vidi kakvi diletanti su to, kakve pizdurine mrtve... Što ce se iko normalan zajebavati sa tim...

Ali sto mi najvise bode oci je to sto je Amaru ovo sve oke, normala, nije lose, dobro je... jel moguce, jel ironican on? Jel to ironija sta je to ba? Gdje onaj Amar sto poslije 8:0 kaze ne valja kurcu? Jeeeebani smo mi rođaci i moze proci jos osamsto priprema i rokova i pizdi materina pauza, mi smo zaglibili u kanal dubok kilometar.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 12:43 am

7 golova u 10 utakmica. Dva Mladosti sa igracem vise, jedan Zvijezdi koja je odmah iznad zone ispadanja, jedan Gosku koji je ispao, tri Krupi koja je ispala. Pa u onom katastrofalnom nizu od 5 poraza smo pored 2-3 penala i 2-3 crvena dali 6 golova, ne ponovilo se. Daleko smo od fudbala.

Krov, odrzavanje terena, panele na Sjeveru niko vise ni ne spominje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 28, 2019 12:50 am

storm_raider je napisao/la:
ned apr 28, 2019 12:43 am
7 golova u 10 utakmica. Dva Mladosti sa igracem vise, jedan Zvijezdi koja je odmah iznad zone ispadanja, jedan Gosku koji je ispao, tri Krupi koja je ispala. Pa u onom katastrofalnom nizu od 5 poraza smo pored 2-3 penala i 2-3 crvena dali 6 golova, ne ponovilo se. Daleko smo od fudbala.

Krov, odrzavanje terena, panele na Sjeveru niko vise ni ne spominje.
Eh to lako ćemo promijeniti igrače ali pitanje budućnost stadiona krov,teren,paneli ..itd niko ništa ne spominje u vezi stadiona

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Jacksparrow i 267 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija