Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 9:41 am

Gledam ovaj izvještaj momaka sa 1921.tv i mogu vam reći mi smo njih ubili. U svakom smislu smo bili bolji. Nama su ovu sezonu najviše uništile sudije. Bio sam na svakoj domaćoj tekmi i veći problem su osim onih krupnih grešaka, one sudijske odluke kada ti ubijaju ritam, kad protivniku svira sve, a tebi ništa , to ubje igrače moralno.

Nešto se mora uraditi po pitanju suđenja!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 9:43 am

DANAN je napisao/la:
pet apr 26, 2019 9:12 am
Zeljo je napisao/la:
pet apr 26, 2019 7:24 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet apr 25, 2019 11:12 pm
Evo i Tosk napravio video, samo nasi sute.
Ne ide mi to u glavu nikako. Evo citavu sezonu su nas dobro pokrali, ali nasi samo sute. Neshvatljivo
A sta bi postigli stalnim kukanjem zbog sudijskih lakrdija....
Evo sta i da se oglase nasi,sta.dalje.....
Nista to nece promjeniti cinjenicno stanje.
A nije to do kukanja, nego jednostavno izgleda kao da su se pomirili, neka nas kradu, sta ima veze. Ovako kazes, napravis malo pritisak na savez, pa se mozda i malo promijeni sudjenje.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 9:46 am

Radovac na radaru Želje ...
BTW. Po pitanju suđenja , ne brinem za naredu sezonu, N.B. je tu .
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 9:50 am

kvalitet je napisao/la:
pet apr 26, 2019 9:29 am
cikazubo je napisao/la:
pet apr 26, 2019 9:20 am
Sinisa je jedini lik koji je shvatio filozofiju i koji je s ponosom nosio grb kroz ove tri godine, kritikovao sam ga i ja redovno za nedostatke u ofanzivnom dijelu igre, do ove sezone kada je popravio konacno i taj segment i nakucao dobar broj asistencija.
Uvijek krvav, sa savovima, zamotan, sto bi rekli uvijek “u kost”.
I sada skace sa klupe na svaku sudijsku odluku, bodri saigrace, dok ostala bagra zagnjuri glave u njedra i jedva pljesak izbaci iz svog egoisticnog mozda, valjda nezadovoljni tretmanom zvjezdice.

Sramota je sefe ne ponudit mu novi ugovor, skoro si pricao da jedino Sinisu raja prepoznaje jer duze igra tu u kontinuitetu, jos covjek ima dugorocne planove za ovaj klub i grad sa tek rodjenim sinom, a zasluzio je novi ugovor, ako je iko odnosom predma grbu i navijacima onda je on, al neka Stanic ce bolje objasniti sta je Zeljeznicar, ima iskustva na pitarskom sjeveru, u ustaskom dresu, najbolje moze uporediti jel tako..
100% brate. Ako ništa, dobar je za rotacije (istina je da nama treba bolji bek, ali sigurno ne smrdan). Zaslužio je novi ugovor, dovoljno nas je zadužio. Nikad nisam bio za skandiranja igračima (vidjeli smo kako se smrdan pokakio po nama), ali njemu bih, jer je bitno da znaju i struka i on šta mi mislimo o njemu. Siniša je postao jedan od nas.
Svi se slažemo vezano za Sinišu. Sve nas je kupio svojim zalaganjem! Ovo je Željo! Pogeldajte video nakon utakmice sa Čelikom:

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... avu/133113
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 9:59 am

Greška je pustiti Sinišu..Ako će več taj Beganović iz Slobode bolje uz njega imati Sinišu za rotacije nego ublehu Stanića..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:00 am

Apsolutno ne postoji igrac u zadnjih par godina a da nas je zaduzio nesto aman zaman. Bilo je dobrih igraca ali sad da nekoga zalim, to ne.To vazi i za Sinisu. Mrtvi prosjek, 30 mu godina a nikad ne znas kako ce odigrati. Isto ko Blagojevic sto je bio. I neki zale takve. Kazu borio se, to je nesto vau. Sta je sljedece? Da slavimo sto nam igraci trce? Ovo ne amnestira stanica, jer da smo normalan klub ne bi u klubu bilo mjesta ni za Sinisu a ni za stanica a ni za vecinu sadasnjih igraca..

Koliko smo samo nisko pali..
Kad se sjetim koliko smo tjerali Benju Colica, (lik bio jedan od najboljih bekova u ligi, u jednom trenutku i najbolji, bio pred finim inostranim angazmanom itd) jer smo smatrali da je los i da mozemo dovesti nekog boljeg a sad pojedinci skoro pa placu zbog lika koji ni u nasoj ligi ne moze da bude prevaga.
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pet apr 26, 2019 10:10 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:05 am

Neka si nas prosvijetlio..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:11 am

Gledajuci izvjestaj, statistiku i izjave iz oba tabora, mi smo bili doosta dosta bolji. Crveni karton, 2 puta igranje rukom u 16 metara, Krpic je imao 2 dobre sanse glavom.. mi smo njih ubili i prava je steta sto nismo pobijedili.

Niko ovdje ne bjezi od cinjenice da ovo nije “ta” ekipa, ali mi smo debelo debelo osakaceni ove godine, pocevsi od prvog vezanog poraza na jesen. ALI DEBELO. Na sve ovo, da je srece i kosmicke pravde, mi bi imali, bez laznog pretjerivanja, 10-ak bodova vise. Uvjeren sam.

Nije to, sto rece gore kolega, vise penal i kardinalna greska, to je konstantno ubijanje u pojam igraca i narusavanje njihove psihicke stabilnosti stalnim kontrafaulovima, nepotrebnim sjeckanjem i slicno.

Vjerovali ili ne, jedan prvotimac pitara cesto zna otici sa mnom na Zeljinu tekmu, uvijek kaze da je na Grbavici najljepsa atmosfera u Bih. Prekjucer mi govori, ovo se tacno vidi da niko nema ni 1% samopouzdanja, a da stoperi uopste ne smiju dohvatiti protivnickog igraca kao sto to rade Mujakic i Lazic.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:15 am

Ako ćemo dovesti bar malo boljeg i mlađeg desnog beka onda je ok pustiti Stevanovića, ali nemoj da mi neko vrijeđa inteligenciju time će Stanić i naredne sezone nositi dres Željezničara, a Stevanović je višak.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:18 am

Qooler je napisao/la:
pet apr 26, 2019 9:41 am
Gledam ovaj izvještaj momaka sa 1921.tv i mogu vam reći mi smo njih ubili. U svakom smislu smo bili bolji. Nama su ovu sezonu najviše uništile sudije. Bio sam na svakoj domaćoj tekmi i veći problem su osim onih krupnih grešaka, one sudijske odluke kada ti ubijaju ritam, kad protivniku svira sve, a tebi ništa , to ubje igrače moralno.

Nešto se mora uraditi po pitanju suđenja!
Po meni je Siroki odigrao super utakmicu.
Nisu oni dosli da se nadigravaju i nose tri boda, oni su odlucili igrati tvrdo, biti strpljivi i cekati svoju sansu, sansu i to najbolju na susretu su i docekali, nisu imali hladnokrvnosti da je iskoriste.
Nasa igra cista improvizacija i disbalans, dva spora stopera gdje je jedan izrazito spor pa ga ovaj “normalno” spori mora pokrivati, pa nastane cirkus kao kod pomenute sanse, Pavic nazad jako neodgovoran, Stanic povlaci noge u duelima, spor takodje, Dado u pasu i prijemu uglavnom grijesio, mozda i razumnjivo s obzirom da dugo nije bio u takmicarskom ritmu, plus sto su ga pluca izdala sredinom drugog, Hajdarevic na nivou, Mujezinovic se trudio ali slabo je sta proizveo, krila neucinkovita, potpuno impotentna, izuzev dva dobra centarsuta nista nisu proizveli, Krpic se potrosio do kraja jer drugacije nista ne mozemo napraviti, nabij, ganjaj, nadaj se gresci, korneru, ma vala mene oci zabolile ne znam kako pisete da smo dobro odigrali, da smo u Sirokom onako igrali tad bi rekao da je ok utakmica..

@renzo ne samo stoperi, cijela ekipa udara koliko hoce, Stanojevic dok nekom nogu ne otkine nece dobiti crveni.
Nas sudije tuku od pocetka sezone, od kad pratim Zelju ne pamtim da nas se ovoliko klalo, pogotovu se na Grbavici pisaju po nama, postqlo vise normalno covjek se i ne iznervira, uzas..
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:25 am

Sramota za Sinisu moj Amare. Sramota!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:43 am

"Kada sam došao u Fudbalski klub Željezničar shvatio sam žašto ga ljudi toliko vole".

Stidi se Amare za ovo. Momak je jedan od najkorektnijih koji je posljednjih godina nosio sveti dres i uz to ga nikad nije obrukao. Planirao je završiti karijeru ovdje, osnovao porodicu, vezao se za ovaj grad i sigurno bi prihvatio sve uslove koji bi mu se ponudili, a sigurno i to da ne bude standardan u prvom timu. Sramota Amare, sramota! Ovakvog momka ćeš otjerati da bi ti smrdljivi invalid, tvoj jaran imao mjesto u Klubu. Ja sam mislio da je Željo na prvom mjestu, ali vidimo da su lični interesi ispred. Bruka! Siniša majstore!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:48 am

Tražio 2500€, naši nudili 2000€, ima i neke opcije da se vrati u Novi Pazar. Nije Siniša sad neki Carvajal, al' kakav god da je izmislio je loptu za egzistenciju.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:53 am

Siniša kao rezerva je odličan, ali eto debil Stanić mora igrati...
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:56 am

Vala mi idu na ***** kada ovako pocnu prizivati remi. Joj sto racunaju i kalkulisu, **** mater ako nam se ne desi opet 2015/2016.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:04 am

Da mi je žao i nije. Daleko je Siniša od pravog Željinog beka.. Baš daleko.
Ali kad sa druge strane gledaš sastav, on je među pet šest igrača koji bi posljednji trebali napustiti ekipu, ima ih bruku što bi prije njega trebali to uraditi.
@renzo i meni ovo ide na ku.rac.. Biće znači mrljavo ko i nedavno u TZ. A nije da imamo neku prednost nad pratiocima da bi mogli kalkulisati. Pogotovo jer možemo svaku kiksati a i svaku dobiti. Nikad ne znaš na čemu si.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:10 am

blueboy je napisao/la:
pet apr 26, 2019 10:15 am
Ako ćemo dovesti bar malo boljeg i mlađeg desnog beka onda je ok pustiti Stevanovića, ali nemoj da mi neko vrijeđa inteligenciju time će Stanić i naredne sezone nositi dres Željezničara, a Stevanović je višak.
Stanic ima ugovora jos finu godinu i po, tako da ce on tu biti i dalje. Zbog toga se Sinisa i tjera.

Imas klasicno uljebljenje Stanica, karakteristicno za nase prostore.

Ne znam koliko je Sinisa tu, cak se i ozenio pa mislim da bi mogao i drzavljanstvo imati. Tako da ni to ne bi trebao biti razlog ne produzavanja.

Ma sramota je ovo. Ali tako smo htjeli i dobili privatni klub Amara i jarana mu.
Ne treba se nervirati, ko ih jebe. Nicija nije do zore gorjela.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:12 am

Ne bi se trebali zayebavati..
Mi imamo MDK kući gdje jedva uzesmo uz crveni, imamo radnik u gostima gdje opet bod je realniji od tri, imamo čelik kući koji ako zatreba a i inače će poginuti da ne odemo u europu, i tuzlu za kraj na mrtvom tušnju.
Radnik nema šansi. Njima je raspored da te bog mili sačuva. Cekaju pitare, idu zrinjskom, cekaju nas, igraju sa sirokim i slobodom.
Ali sloboda ima dosta lakši raspored, imaju tri utakmice kući i oni su opasni.
Ni pod razno ne smijemo izgubiti sutra, a eventualnom pobjedom bio bi to možda i ključni korak za europu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:16 am

Ma ovo se dobro kalkuliše, svi smo znali da će protiv Širkog biti X, pa tako i Sloboda u Tuzli proslu tekmu X, a vala ne vidim razlog zasto ne bi i sutra bio X.. Sve u svemu katastrofa proljeće 3 remija, 3 pobjede, 3 poraza. Relano gledajući nismo zasluzili da pomislimo na Evropu, a da je igramo jos smo dalje od toga. Radnik od svih ovih ekipa, zasluzuje tu 4 poziciju, a mi zasluzujemo da budemo 8 na tabeli, jer su svi bolji od nas
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:19 am

Ako budemo kalkulisali, čekali da oni pogriješe, a da mi ne pogriješimo, bojim se da će nam u tom slučaju Stanić, Bogi ili Pavić pokazati da ćemo mi prvi pogriješitii..
Mujezinović i Veseli krila, a Rama na ofanzivnog, to bi nam mogla biti prilika da ih uzmemo, mada ja očekujem Asima umjesto Mujezinovića i da ćemo skontati da Asim igra u 67. kad nabije loptu na tribine...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija