Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 7:16 am

barbarez je napisao/la:
sri apr 24, 2019 6:42 am
Evo ja sam sinoc cuo,da zastitarska agencija koja radi na nasim utakmicama,veceras radi posljednu tekmu,zbog duga koji imamo prema njima. Cuo sam to od uposlenice . Jel moguce da je dug napravljen u 4 utakmice na proljece i da samo zbog duga od ove nove uprave,ljudi otkazuju saradnju.
Izgleda da je tako.
Skontaj samo kada su nekog sponzora potpisali.A nije da nisu fino krenuli.Svako 3 dan neka objava o sponzoru.
Ono kako sam ja skontao ocigledno da ljudi u poslovnom svijetu nece da saradjuju sa njima.
Na zalost je tako.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 7:25 am

Kospa je napisao/la:
sri apr 24, 2019 1:37 am
Zeljo je napisao/la:
sri apr 24, 2019 12:52 am
neroazzuro je napisao/la:
sri apr 24, 2019 12:35 am
Koji lik...
Pa osvajao bi on sad opet al sa Pofalićkim da se neko nije uhvatio prljavog dijela posla kojeg je dijelom icsam stvorio.
Ne znam do kad će te trpit moderacija sa ponavljanjem iste rečenice na 2957359 različitih načina, ali ovo stvarno više nema smisla. Vas trojica, četvorica stvarate iluziju neke podjele, dijametralno suprotnih mišljenja na forumu. A zapravo samo ljudima samo stvarate veću odbojnost prema Amaru.
A sta rade forumasi Guvo, Kokoska, Bosanac. Likovi koji nisu napisali post,a da nisu vrijedjali naseg trenera? I ako ovo stvara odbojnost prema Amaru, isto tako dizanje Misimovica i prosle uprave stvara odbojnost prema toj upravi.
Razlika je sto su ovi bivsi i nemaju vise sta dodati ni oduzeti, a ovi sadasnji su itekako u mogucnosti da naprave dobrih stvari i ta odbojnost moze uticati na njihov rad.

Iskreno kako ovi gore nabrojani nerviraju raju kad dizu u nebo prethodnu upravu, pojedinci ovde da ih ne izdvajam a zna se ko su, na isti nacin se trude da svaki propust trenutne garniture i AO ( a ima ih i treba da ih ima jer ko radi taj i grijesi) operu.
I to pranje i branjenje ide do te mjere da nekada fakat smijesno izgleda, tipa branjenje igranja Stanica navodnom losom formom Stevanovica :zid:

To samo vise produbljuje jaz i nervira raju... upravo kontra efekat od onog koji zele postici.

Samo krajnji rezultati ce dati potpunu sliku rada ovih sadasnjih, kao sto su pokazali i pokazati ce kvalitet rada proslih.

Zato umjesto mlacenja prazne slame, sutra u dolinu podrzati naseg Zelju !
Pa rade isto sto su radili i oni kad su branili proslu upravu, bukvalno identicna stvar.
A trebaju i jedni u drugi da odvade malo i da pisemo malo o utakmicama. Svaka kritika stoji, ali konstantno pljuvanje samo produbljuje losu situaciju. To smo vidjeli na zimu, a isto ce biti i sada ako se nastavi.
Bukvalno kad god udjem na forum, neko dodje, baci neku bombu, svi se uhvate za to i onda krene pljuvanje i uvijek ista prica, te Amara zovu kamatarom, te sto nije radio sa proslom upravom kad je vec htio na klupu, mislim stvarno. Od Decembra se ista prica u krug vodi.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 7:28 am

barbarez je napisao/la:
sri apr 24, 2019 6:42 am
Evo ja sam sinoc cuo,da zastitarska agencija koja radi na nasim utakmicama,veceras radi posljednu tekmu,zbog duga koji imamo prema njima. Cuo sam to od uposlenice . Jel moguce da je dug napravljen u 4 utakmice na proljece i da samo zbog duga od ove nove uprave,ljudi otkazuju saradnju.
Imamo isti info samo što sam ja čuo još dvije utakmice da će biti.Vjerovatno do kraja prvenstva.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 7:37 am

Zeljo je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:25 am
Kospa je napisao/la:
sri apr 24, 2019 1:37 am
Zeljo je napisao/la:
sri apr 24, 2019 12:52 am


A sta rade forumasi Guvo, Kokoska, Bosanac. Likovi koji nisu napisali post,a da nisu vrijedjali naseg trenera? I ako ovo stvara odbojnost prema Amaru, isto tako dizanje Misimovica i prosle uprave stvara odbojnost prema toj upravi.
Razlika je sto su ovi bivsi i nemaju vise sta dodati ni oduzeti, a ovi sadasnji su itekako u mogucnosti da naprave dobrih stvari i ta odbojnost moze uticati na njihov rad.

Iskreno kako ovi gore nabrojani nerviraju raju kad dizu u nebo prethodnu upravu, pojedinci ovde da ih ne izdvajam a zna se ko su, na isti nacin se trude da svaki propust trenutne garniture i AO ( a ima ih i treba da ih ima jer ko radi taj i grijesi) operu.
I to pranje i branjenje ide do te mjere da nekada fakat smijesno izgleda, tipa branjenje igranja Stanica navodnom losom formom Stevanovica :zid:

To samo vise produbljuje jaz i nervira raju... upravo kontra efekat od onog koji zele postici.

Samo krajnji rezultati ce dati potpunu sliku rada ovih sadasnjih, kao sto su pokazali i pokazati ce kvalitet rada proslih.

Zato umjesto mlacenja prazne slame, sutra u dolinu podrzati naseg Zelju !
Pa rade isto sto su radili i oni kad su branili proslu upravu, bukvalno identicna stvar.
A trebaju i jedni u drugi da odvade malo i da pisemo malo o utakmicama. Svaka kritika stoji, ali konstantno pljuvanje samo produbljuje losu situaciju. To smo vidjeli na zimu, a isto ce biti i sada ako se nastavi.
Bukvalno kad god udjem na forum, neko dodje, baci neku bombu, svi se uhvate za to i onda krene pljuvanje i uvijek ista prica, te Amara zovu kamatarom, te sto nije radio sa proslom upravom kad je vec htio na klupu, mislim stvarno. Od Decembra se ista prica u krug vodi.
Majstore.
Ovu raju ne mozes folirati vise.Ili jesi ili nisi.
Vide ljudi sve.
Danas je takvo vrijeme da se vrlo lahko dodje do imformacije na ovaj ili onaj nacin.
Ono sto su bile kafane ranije to su sada drustvene mreze I bukvalno se ne moze nista sakriti....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 8:21 am

Nadam se jednom lošem danu Širokog, mada nakon pobjede nad Zrinjskim oni će vjerovatno biti puni samopouzdanja. Bez njihove loše partije teško ćemo do sva 3 boda, jer naš maksimum trenutni je da protiv njihove dobre igre izvučemo x.
Enin u sredini im je jako bitan i u odličnoj je formi, a o našem veznom redu svi sve znamo. Bagarić će kao i uvijek biti najveći problem i tip je igrača koji će našim štoperima praviti probleme.
Mislim da u odbrani imaju propusta, ali ponovo je pitanje šta mi možemo prems naprijed uraditi i možemo li iskoristiti njihove greške.
Pri tome, oni su nam vjerovatno najteži protivnik na Grbavici i često su znali odnijeti bodove s našeg terena.
Manekeni ko vas jebe, ja jedva čekam opet u svoj dom, na svoje mjesto.
Vidimo se večeras, sretno Željo!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Urbanfen
Postovi: 10
Pridružen/a: sri apr 24, 2019 7:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 8:32 am

DANAN je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:37 am
Zeljo je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:25 am
Kospa je napisao/la:
sri apr 24, 2019 1:37 am


Razlika je sto su ovi bivsi i nemaju vise sta dodati ni oduzeti, a ovi sadasnji su itekako u mogucnosti da naprave dobrih stvari i ta odbojnost moze uticati na njihov rad.

Iskreno kako ovi gore nabrojani nerviraju raju kad dizu u nebo prethodnu upravu, pojedinci ovde da ih ne izdvajam a zna se ko su, na isti nacin se trude da svaki propust trenutne garniture i AO ( a ima ih i treba da ih ima jer ko radi taj i grijesi) operu.
I to pranje i branjenje ide do te mjere da nekada fakat smijesno izgleda, tipa branjenje igranja Stanica navodnom losom formom Stevanovica :zid:

To samo vise produbljuje jaz i nervira raju... upravo kontra efekat od onog koji zele postici.

Samo krajnji rezultati ce dati potpunu sliku rada ovih sadasnjih, kao sto su pokazali i pokazati ce kvalitet rada proslih.

Zato umjesto mlacenja prazne slame, sutra u dolinu podrzati naseg Zelju !
Pa rade isto sto su radili i oni kad su branili proslu upravu, bukvalno identicna stvar.
A trebaju i jedni u drugi da odvade malo i da pisemo malo o utakmicama. Svaka kritika stoji, ali konstantno pljuvanje samo produbljuje losu situaciju. To smo vidjeli na zimu, a isto ce biti i sada ako se nastavi.
Bukvalno kad god udjem na forum, neko dodje, baci neku bombu, svi se uhvate za to i onda krene pljuvanje i uvijek ista prica, te Amara zovu kamatarom, te sto nije radio sa proslom upravom kad je vec htio na klupu, mislim stvarno. Od Decembra se ista prica u krug vodi.
Majstore.
Ovu raju ne mozes folirati vise.Ili jesi ili nisi.
Vide ljudi sve.
Danas je takvo vrijeme da se vrlo lahko dodje do imformacije na ovaj ili onaj nacin.
Ono sto su bile kafane ranije to su sada drustvene mreze I bukvalno se ne moze nista sakriti....
Isto tako ni ti ne mozes folirati raju
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 8:44 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:31 am
storm_raider je napisao/la:
sri apr 24, 2019 6:56 am
Jeste, vecina duga je od decembra napravljena.
2,500 je po utakmici zastitarska agencija. Kako onda dug od decembra 93.000 KM. Mozes li mi odgovoriti molim te?
Od te 93.000 KM, koliko je u valuti ?
 
Urbanfen
Postovi: 10
Pridružen/a: sri apr 24, 2019 7:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 8:47 am

93.000 je do dec sve je placeno ova polusezona
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 8:49 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:32 am
DANAN je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:37 am
Zeljo je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:25 am


Pa rade isto sto su radili i oni kad su branili proslu upravu, bukvalno identicna stvar.
A trebaju i jedni u drugi da odvade malo i da pisemo malo o utakmicama. Svaka kritika stoji, ali konstantno pljuvanje samo produbljuje losu situaciju. To smo vidjeli na zimu, a isto ce biti i sada ako se nastavi.
Bukvalno kad god udjem na forum, neko dodje, baci neku bombu, svi se uhvate za to i onda krene pljuvanje i uvijek ista prica, te Amara zovu kamatarom, te sto nije radio sa proslom upravom kad je vec htio na klupu, mislim stvarno. Od Decembra se ista prica u krug vodi.
Majstore.
Ovu raju ne mozes folirati vise.Ili jesi ili nisi.
Vide ljudi sve.
Danas je takvo vrijeme da se vrlo lahko dodje do imformacije na ovaj ili onaj nacin.
Ono sto su bile kafane ranije to su sada drustvene mreze I bukvalno se ne moze nista sakriti....
Isto tako ni ti ne mozes folirati raju
Pešto ili neko iz uprave? Ili si neko blizak novoj upravi? Maloprije si se registrovao, a vidim barataš informacijama i odmah krećeš u prozivanje.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 8:50 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:47 am
93.000 je do dec sve je placeno ova polusezona
Ocito nisi skontao moje pitanje, ako je 93.000 KM, koliko je stiglo na naplatu?
Obzirom da govoris da zastitarska agencija kosta 2.500 po utakmici jel to znaci da opet nemamo zastitara na stadionu 00:24, ako je tako treba opet ocekivati da pukne neki ventil na zapadu pa da racun za vodu dodje cca 40.000KM. Ljepota
 
Urbanfen
Postovi: 10
Pridružen/a: sri apr 24, 2019 7:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:11 am

Imamo zastitara.. dug od 93 je dosao na naplatu 12 mjesecu. Ima zastitar na stadionu i nije toliko vode doslo nego vise
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:13 am

Ne zna čovjek više šta da misli. Pa takve mizerne stvari se dešavaju(ako su tačne naravno) da je to tako tužno, jadno i prosto nevjerovatno. I kako da se čovjeku više sve ne zgadi i ne izmješa, pogotovo navijačima koji su manje upućeni u dešavanja u klubu. E svašta.
 
Urbanfen
Postovi: 10
Pridružen/a: sri apr 24, 2019 7:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:23 am

Zaka je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:49 am
Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:32 am
DANAN je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:37 am


Majstore.
Ovu raju ne mozes folirati vise.Ili jesi ili nisi.
Vide ljudi sve.
Danas je takvo vrijeme da se vrlo lahko dodje do imformacije na ovaj ili onaj nacin.
Ono sto su bile kafane ranije to su sada drustvene mreze I bukvalno se ne moze nista sakriti....
Isto tako ni ti ne mozes folirati raju
Pešto ili neko iz uprave? Ili si neko blizak novoj upravi? Maloprije si se registrovao, a vidim barataš informacijama i odmah krećeš u prozivanje.
Nisam Pesto ali mogu reci da sam blizak klubu. Prosli put me neko,a nikome nista opsovao nisam ,trajno banovao. Prijavio sam se samo da podjelim ISTINITE podatke. Od spinovanja nema niko koristi a najmanje FK Zeljeznicar. Ocekujem opet ban jer ce navaliti sad da sam pesto i sl. Nije bas tako kako se iznose info. Zeljo nije ni Amar ni Nihad ni Senad... Sto bi rekli drugi iz splita sve je prolazno samo Zeljo i Bog su vjecni!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:25 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:11 am
Imamo zastitara.. dug od 93 je dosao na naplatu 12 mjesecu. Ima zastitar na stadionu i nije toliko vode doslo nego vise
Super neka si se registrovao.
Imam par pitanja ako nije problem pa da nam odgovoris.
1.Gdje je advokatski tim?
2.Koji je razlog njihovih otkaza punomoci?
3.Kako je moguce da fan shop posluje minusu u ova prva 4 mjeseca I to 20 000 km?
Eto za pocetak toliko.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:29 am

Moje pitanje bi bilo, zasto momku sa 1921.tv nije vracena sluzbena akreditacija. Je li to Pesto i kompanija privatizovala Klub. Klub je moj koliko i njihov i kao aktivni clan imam ista prava kao i cijela Uprava. Mnogi od nas su kroz mnoge akcije "upumpali" vise novca u Klub nego trenutna garnitura.
Alea iacta est!
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:30 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:11 am
Imamo zastitara.. dug od 93 je dosao na naplatu 12 mjesecu. Ima zastitar na stadionu i nije toliko vode doslo nego vise
Pa i ako je toliki dug, a nije, sve je stiglo na naplatu vjerovatno zbog toga sto je neko raskinuo ugovor sa starom zastitarskom agencijom jer je bio pametan pa mislio da mu ne trebaju pa ljudi potrazuju kompletan iznos, a kad je "pukao ventil" na zapadu taj neko skontao da mu treba zastitar pa potpisao ugovor sa novom zastitarskom agencijom.
 
Urbanfen
Postovi: 10
Pridružen/a: sri apr 24, 2019 7:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:40 am

DANAN je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:25 am
Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:11 am
Imamo zastitara.. dug od 93 je dosao na naplatu 12 mjesecu. Ima zastitar na stadionu i nije toliko vode doslo nego vise
Super neka si se registrovao.
Imam par pitanja ako nije problem pa da nam odgovoris.
1.Gdje je advokatski tim?
2.Koji je razlog njihovih otkaza punomoci?
3.Kako je moguce da fan shop posluje minusu u ova prva 4 mjeseca I to 20 000 km?
Eto za pocetak toliko.
1. Otkazala su 2 advokata i 3 po punomoci jednog od ove dvojice. I to ne znam ko je nazvao Advokatski tim? Ima 4 advokata koji su uzeli predmete. O imenima ce te biti obavjesteni isto kao sto smo svi bili obavjesteni o ovim do sada.
2. Jedan je otkazao zbog navodne njegove uvjerenosti da ovaj UO hoce da prekine krivnicu prijavu oko duga iz blagajne. Sto granici sa ludoscu jer ja bi volio vidjeti nekoga ko moze povuci krivicnu prijavu koja je u tuzilastvu za bilo sta?
3. Nije ti tacna info da posluje u minusu. Minus 20.000 je dug fan shopa prema jednom dobavljacu koji je ujedno jedno vrijeme vodio FAN shop. Sa njim je prekinut ugovor od strane bivsih UO i onda se oforimila FIRMA koja vodi fan shop. Fan shop posluje pozitivno a dug je prema GONG meni se cini da se tako firma zvala koja je vodila prije firm fan shop.
Ima li jos ista da te interesuje? Za sve sto sam ti rekao imam dokaz. A ti slobodno pitaj sve sto znam normalno cu reci a da nece nastetiti klubu.
 
Urbanfen
Postovi: 10
Pridružen/a: sri apr 24, 2019 7:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:43 am

cipiripi je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:29 am
Moje pitanje bi bilo, zasto momku sa 1921.tv nije vracena sluzbena akreditacija. Je li to Pesto i kompanija privatizovala Klub. Klub je moj koliko i njihov i kao aktivni clan imam ista prava kao i cijela Uprava. Mnogi od nas su kroz mnoge akcije "upumpali" vise novca u Klub nego trenutna garnitura.
O tome koliko je ko upumpao novca u klub mozemo uz kafu nekad. Sto se tice momka sa 1921 samo ti mogu reci da situacija nije bas takva kakvom je neki hoce da prestave. Ponudjena je saradnja 1921 cak u vidu da jedan od clanova ekipe bude stalno zaposlen u klubi itd da ne duzim sada.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:45 am

Posto neces konkretno da odgovoris na postavljeno pitanja, pitat cu samo jos nesto KADA CE BITI POSTAVLJEN KROV NA ISTOKU. GDJE JE ZAPELO.

Priblizava se vrijeme prodaje godisnjih ulaznica i ja prvi zelim znati da li ce biti postavljen krov do ljeta dok ne krene prodaja godisnjih jer bih umjesto sjevera kupio godisnju za istok.

Hvala
Alea iacta est!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 9:45 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:40 am
DANAN je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:25 am
Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:11 am
Imamo zastitara.. dug od 93 je dosao na naplatu 12 mjesecu. Ima zastitar na stadionu i nije toliko vode doslo nego vise
Super neka si se registrovao.
Imam par pitanja ako nije problem pa da nam odgovoris.
1.Gdje je advokatski tim?
2.Koji je razlog njihovih otkaza punomoci?
3.Kako je moguce da fan shop posluje minusu u ova prva 4 mjeseca I to 20 000 km?
Eto za pocetak toliko.
1. Otkazala su 2 advokata i 3 po punomoci jednog od ove dvojice. I to ne znam ko je nazvao Advokatski tim? Ima 4 advokata koji su uzeli predmete. O imenima ce te biti obavjesteni isto kao sto smo svi bili obavjesteni o ovim do sada.
2. Jedan je otkazao zbog navodne njegove uvjerenosti da ovaj UO hoce da prekine krivnicu prijavu oko duga iz blagajne. Sto granici sa ludoscu jer ja bi volio vidjeti nekoga ko moze povuci krivicnu prijavu koja je u tuzilastvu za bilo sta?
3. Nije ti tacna info da posluje u minusu. Minus 20.000 je dug fan shopa prema jednom dobavljacu koji je ujedno jedno vrijeme vodio FAN shop. Sa njim je prekinut ugovor od strane bivsih UO i onda se oforimila FIRMA koja vodi fan shop. Fan shop posluje pozitivno a dug je prema GONG meni se cini da se tako firma zvala koja je vodila prije firm fan shop.
Ima li jos ista da te interesuje? Za sve sto sam ti rekao imam dokaz. A ti slobodno pitaj sve sto znam normalno cu reci a da nece nastetiti klubu.
podnosilac krivične prijave može povući ranije podnesenu prijavu.
svojim snagama na svojoj zemlji

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], cala, cipiripi, Google [Bot], Majkel, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, Zaki87 i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija