Moderator/ica: storm_raider

 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 12:23 pm

Zaka je napisao/la:
ned apr 21, 2019 12:04 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
ned apr 21, 2019 12:01 pm
posto sam se prikljucio prenosu utakmice tek u 5.minuti... jel se iko sjetio iz kluba da cestita amara DVA jubileja?
Bila je čestitka oficijelnog spikera prije početka utakmice čini mi se, ali nisam fino čuo.
ok :) lijepo cuti da se klub toa sjetio...

za sljedecu utakmicu, imamo dva jubileja, jedan ce obradovati navijace a drugi nece :DDDD

hajdarevic igra 50. zvanicnu utakmicu za klub
stanic igra 200. premijerligasku utakmicu za klub
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 12:45 pm

Zaka je napisao/la:
ned apr 21, 2019 12:04 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
ned apr 21, 2019 12:01 pm
posto sam se prikljucio prenosu utakmice tek u 5.minuti... jel se iko sjetio iz kluba da cestita amara DVA jubileja?
Bila je čestitka oficijelnog spikera prije početka utakmice čini mi se, ali nisam fino čuo.
Culo se bas jasno, a i kako ne bi na polupraznoj Grbavici.
Nego, mene iznenadilo pravilo kad golman izadje iz sesnaesterca s loptom u rukama. Uvijek sam mislio da se sudi indirektan udarac a jucer - jok. Direktan i Damir ga zavali. Nisam fakat znao.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 12:56 pm

Sad kad aBd izborimo evropu pa opet počnemo slušat prognoze o 1-2% šansi za prolaz.
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 1:06 pm

Da li ce bit izvještaj?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 1:32 pm

Ma dobit cemo je sigurno.
Ako ne sada zbog onog kasnjenja onda na sljedecem roku.
Sad ne znam sta je oko novog duga poreznoj, ono sto je najavljivano da ce biti. Da li ce to praviti problem ne znam.
Je li ono trebalo doci u Martu ili MAju?
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 1:35 pm

Meha87 je napisao/la:
ned apr 21, 2019 1:06 pm
Da li ce bit izvještaj?
Hoće.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 1:38 pm

Igra onako nit nešto za pohvalit nit nešto što treba samo pokudit. Neka siva predstava Željezničara, na momente odlična na momente ko da su na terminu se prvi put sreli. Igrač utakmice: Veselinović, nadam se da se nije povrijedio. Veliki minus za konstantno guranje srđana stanića u prvi plan, on kad pokuša ono biciklo jedno dijete se oprosti od fudbala. Čestitke i Krpiću što je konačno probio led, nadam se da će u svakoj narednoj zabiti makar po jedan pogodak. Vjerujem da bi Krpa zabio još koji glavom, ali kako kad legenda fudbala centrira po zemlji a prostora dulum ima za centaršut.

I citirat ću našeg Nikića, kojeg sam imao zadovoljstvo upoznati na jučerašnjoj utakmici Olimpik Bratstvo, a koja se može odnositi na pojedine igrače i u plavom dresu.
"Ako ne znaš ni desnom ni lijevom da dodaš, probaj makar sa mudima."
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 1:53 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 21, 2019 1:32 pm
Ma dobit cemo je sigurno.
Ako ne sada zbog onog kasnjenja onda na sljedecem roku.
Sad ne znam sta je oko novog duga poreznoj, ono sto je najavljivano da ce biti. Da li ce to praviti problem ne znam.
Je li ono trebalo doci u Martu ili MAju?
Trebala je biti u martu, ne bi bilo lose da saznamo nesto o ovome ali cini mi se da je vec na skupstini siljak rekao da ce konacnu odluku odgoditi za par mjeseci...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 2:00 pm

bogi je napisao/la:
ned apr 21, 2019 1:38 pm
Igra onako nit nešto za pohvalit nit nešto što treba samo pokudit. Neka siva predstava Željezničara, na momente odlična na momente ko da su na terminu se prvi put sreli. Igrač utakmice: Veselinović, nadam se da se nije povrijedio. Veliki minus za konstantno guranje srđana stanića u prvi plan, on kad pokuša ono biciklo jedno dijete se oprosti od fudbala. Čestitke i Krpiću što je konačno probio led, nadam se da će u svakoj narednoj zabiti makar po jedan pogodak. Vjerujem da bi Krpa zabio još koji glavom, ali kako kad legenda fudbala centrira po zemlji a prostora dulum ima za centaršut.

I citirat ću našeg Nikića, kojeg sam imao zadovoljstvo upoznati na jučerašnjoj utakmici Olimpik Bratstvo, a koja se može odnositi na pojedine igrače i u plavom dresu.
"Ako ne znaš ni desnom ni lijevom da dodaš, probaj makar sa mudima."
A sta ako nema ni muda :D
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 2:10 pm

Ne želim da ispadne kao pljuvanje, ali Šabanadžović ako misli da uspije u fudbalu bar kao prosječan fudbaler mora poraditi na svojoj mišićnoj masi i na snalaženju ispred protivničkog gola. On je lagan na nogama i to mu je prednost, ne treba on biti nabildan i prejak, ali ne može svaki jači duel gubiti. Moram priznati da je napredovao u duel igri, ali mora još dosta raditi.
Druga stvar je njegovo snalaženje u i oko 16 metara protivničkog gola. Jučer mu Rama ostavlja zicer na penalu, on umjesto da ošuta prvom, pokušava se namjestiti, gubi prostor i nikako ne uputi udurac. Imao je još jednu sličnu situaciju i skoro u svakoj utakmici se nađe u solidnoj poziciji iz koje ništa ni ne pokuša, a to je za veznog igrača dosta loše.
On je momak koji se trudi i radi i nadam se da će uspjeti.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 2:34 pm

Hvala Krupi, igra losa cak Krupa bolja do prvog gola, bitna su tri boda i da igraci vrate samopouzdanje vidi se da ga nemaju nikako. Staviti Krpica na krilo je smijesno, trenerski mag je to vjerovatno negdje vidio i Dzeko cesto igra krilo u Romi al jbg da je to uradio neko drugi bilo bi jeb..... majke. Spremiti se za Siroki koliko god mozemo bice to teska utakmica ali i bod nam tu odgovara.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 2:40 pm

Grbavica je napisao/la:
ned apr 21, 2019 10:31 am


Ocigledno ne gledamo fudbal istim ocima kad su ti Pavic i Stanic isto odigrali, kad je Dado bio jedan od najboljih.
Hrkljus, eksperimentisanje, igra 0, ali eto, dva gola koja vise nikad neces tako zabiti i dobijes to sto dobijes.
Komotno je utakmica mogla otici i u drugom smijeru. Komotno u prvih 25 minuta.
Pavic je u drugom poluvremenu u par minuta imao mozda 2-3 greske, ali nista sto je ugrozilo gol. Porediti Pavica i stanica je kriminal.

Moze stana dati ruke, moze ali negdje drugo.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 2:45 pm

Utakmica, jedna od dosadnijih u zadnjih par godina. Bez ikakvog srkleta, tacno je neobicno..
Funo su igrali, dali tri gola mogli su jos pet.
Samopouzdanje nam je nula, idemo tri na tri kontru ne znamo sta sa loptom.
Ubija nas to sto, ne znamo.
Ekipa koja je duplu krunu osvojila dala bi im sedam osam golova siguran sam.
Nisu nas puno napadali, pa je najslabiji dio odbrane dobro izgledao.
Prvo ok, u drugom imali smo sansi ali se igralo da se odigra cuvali se za Sirokog.
Fejzic - u boljoj formi od Vece
Stanic - ok odigrao.. Nisu nas napadali, centarsut uzasan. Sinisa je bolji od njega..
Bogi - slobodnjak :klanjase2: , imao je dvije kardinalne greske, nisu nas napadali. Ok partija. (Kemo i Rodin su bolji)
Sipa - najbolji u odbrani
Pavic - nista spektakularno, vecina raje koja ga pljuje.. Bivsi ga doveli, mora se istjerat.. U nekom nasem Zelji klupa.
Sadikovic osim slobodnjaka nista ni s cim. Nas najgori igrac. Naprijed sa loptom jednom krenuo i zakucao se u sredinu. Hajdarevic i Saban su par puta prolazili uzimali prostor. Defanzivno je uzasan, nista nije napredovao od ksd je otisao.
I dalje je igrac koji ima dobar sut i nekad neki lucidan pas,igrac koji je slab u duelima, i kad trci bezveze trci. Saban je usao dva tri puta u sansu, ovaj to nece nikad uspjeti, a trebao bi jer je stsriji i iskusniji...
Saban ok utakmica, usao u dvije sanae lose reagovao. Vise volim igraca koji proba uci u sansu, nego onog koji pet metara iza gleda sta se desavaa..
Ramovic dobar iako je imao povredu. Zuti karton glupost.
Veseli zabio golcinu, imao jos dvije sanse koje je morao zabiti jednom je sa tri metra gol prebacio. Ima on to nesto, ali mora jos raditi.
Krpic uzasan na krilu. Koga je tu stavio, nek ga ne stavlja vise. Ermin je krilo, ali nemoj ga da trci..
Rama je mogao iici desno, a mi da igramo neku verziju 4-4-2. Kasnije igrao napadaca, zabio gol super igrao.
Ermin slucaj Jahic, Crnov. Povrijedi se, jos je bezobrazan. I sto je igrao igrao je lose. Kad je izasao proigrali smo. Doveli smo igraca koji je nezainteresovan, povrijedjen, alkoholicar, nespreman. Da je to Miske uradio, razumio bi..
Hajdarevic usao sa klupe, fino odradio. Jednu sansu napravio kad je oteo loptu Puzigaci, mora se raditi na njegoovm samopouzdanju. Ako iko zna sa igracima, zna Amar..
Mujezinovic i Klepac nista uradili nisu,komplikuju bespotrebno. Nije to sto nama treba. Mujezinovic je bolji od Krpica na krilu. Nema potrebe da se Krpic zavaljuje..
Pojedinac najbolji? Svi su bili tu negdje mozda Veselinovic zbog golcine. Svi su bili u nekom svom prosjeku.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 2:48 pm

Zaka je napisao/la:
ned apr 21, 2019 2:10 pm
Ne želim da ispadne kao pljuvanje, ali Šabanadžović ako misli da uspije u fudbalu bar kao prosječan fudbaler mora poraditi na svojoj mišićnoj masi i na snalaženju ispred protivničkog gola. On je lagan na nogama i to mu je prednost, ne treba on biti nabildan i prejak, ali ne može svaki jači duel gubiti. Moram priznati da je napredovao u duel igri, ali mora još dosta raditi.
Druga stvar je njegovo snalaženje u i oko 16 metara protivničkog gola. Jučer mu Rama ostavlja zicer na penalu, on umjesto da ošuta prvom, pokušava se namjestiti, gubi prostor i nikako ne uputi udurac. Imao je još jednu sličnu situaciju i skoro u svakoj utakmici se nađe u solidnoj poziciji iz koje ništa ni ne pokuša, a to je za veznog igrača dosta loše.
On je momak koji se trudi i radi i nadam se da će uspjeti.
Stavi sebe sa 19 godina, da ides u duel sa onim njihovim stoperima,koji su lomili Krpica.
To ce doci iskustvom, Sadikovic sa 24 godine nije h stanju blizu 16 doci..
Uspjet ce aBd!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 2:52 pm

Juniori u 15 sati protiv Radnika.

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 2:53 pm

Je li ovaj iz 1921 snimao ili mu je uzeta akreditacija na kraju?

Neko je pitao, pa da potvrdim, jeste, Zec se svadjao sa nekim sa Zapada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 3:48 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned apr 21, 2019 2:48 pm
Zaka je napisao/la:
ned apr 21, 2019 2:10 pm
Ne želim da ispadne kao pljuvanje, ali Šabanadžović ako misli da uspije u fudbalu bar kao prosječan fudbaler mora poraditi na svojoj mišićnoj masi i na snalaženju ispred protivničkog gola. On je lagan na nogama i to mu je prednost, ne treba on biti nabildan i prejak, ali ne može svaki jači duel gubiti. Moram priznati da je napredovao u duel igri, ali mora još dosta raditi.
Druga stvar je njegovo snalaženje u i oko 16 metara protivničkog gola. Jučer mu Rama ostavlja zicer na penalu, on umjesto da ošuta prvom, pokušava se namjestiti, gubi prostor i nikako ne uputi udurac. Imao je još jednu sličnu situaciju i skoro u svakoj utakmici se nađe u solidnoj poziciji iz koje ništa ni ne pokuša, a to je za veznog igrača dosta loše.
On je momak koji se trudi i radi i nadam se da će uspjeti.
Stavi sebe sa 19 godina, da ides u duel sa onim njihovim stoperima,koji su lomili Krpica.
To ce doci iskustvom, Sadikovic sa 24 godine nije h stanju blizu 16 doci..
Uspjet ce aBd!
Njemu je 20 godina uskoro, a De Ligt 2000. godište s kapitenskom trakom predvodi Ajax do finala LP. Ne kažem da neće uspjeti, ali nemojte ih štediti, čekati, tako smo i Dadi i mnogim drugim gledali kroz prste, naši su, mladi su, pa vidimo kako je Dado uspio, a ima mnogo gorih primjera od njega.
Situacija gdje mu Ramović ostavlja loptu na šutu sa 10 metara nema veze ni sa čim, osim sa tim što ne vjeruje da može ošutati slabijom lijevom nogom iz prve.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 3:54 pm

Zaka je napisao/la:
ned apr 21, 2019 2:10 pm
Ne želim da ispadne kao pljuvanje, ali Šabanadžović ako misli da uspije u fudbalu bar kao prosječan fudbaler mora poraditi na svojoj mišićnoj masi i na snalaženju ispred protivničkog gola. On je lagan na nogama i to mu je prednost, ne treba on biti nabildan i prejak, ali ne može svaki jači duel gubiti. Moram priznati da je napredovao u duel igri, ali mora još dosta raditi.
Druga stvar je njegovo snalaženje u i oko 16 metara protivničkog gola. Jučer mu Rama ostavlja zicer na penalu, on umjesto da ošuta prvom, pokušava se namjestiti, gubi prostor i nikako ne uputi udurac. Imao je još jednu sličnu situaciju i skoro u svakoj utakmici se nađe u solidnoj poziciji iz koje ništa ni ne pokuša, a to je za veznog igrača dosta loše.
On je momak koji se trudi i radi i nadam se da će uspjeti.
On i Hajdarevic hitno trebaju popraviti/uciti tehniku suta. Pa cak i na zagrijavanju ih gledam, to je Bogu za plakati kako los sut imaju van 16.
Hajdarevic svaku pusta previse preko noge, lopta uvijek u nekom felsu leti 5 na sat i uglavnom van okvira gola.
Sabanadzovic samo po zemlji fol plasira, jedva dobaci.
A o sutevima u igri ne smijem ni pisati, mislim da nije snalazljivost u pitanju, vec nemoc, ne mogu uzet sut na prvu ili nakon brzog primanja kad ne znaju sutati, oni sutaju samo kad moraju, odnosno kad nista drugo ne preostane, a za poziciju koju igraju moraju savladati taj segment igre jer su precesto u zoni suta.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 4:01 pm

Ma kakva stednja Saban je morao dati sinoc makar jedan go... a oni koji predju u prvi tim treba da dobiju do max 1 god gledanja kroz prste... preko toga nema smisla gledati nekom kroz prste. Talnti su u kadetima i juniorim, a u prvi tim dolaze mladi igraci koji imaju jos nesto osim pustog talenta...
Država Željo
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 4:14 pm

Sinocnja pobjeda da bude stimulans da do kraja odigraju jednako dobro i da se izbori europa, Srioki ce biti jako teska utakmica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 76 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija