Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:04 am

kvalitet je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:48 pm
Durgo je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:14 pm
Ovako, niko nije rekao da nije bolno 5 poraza u nizu, al ljudi su dosli da poprave "fuuutboool", cjena toga je bila prevelika:

1. Navijaci podjeljeni
2. Otjerani ljudi koju su koji su uradili velike stvari
3. Zeljo postao sprdnja

Desilo se to da je fuuutbooolll i dalje ka.rina... klub nikad jadniji (kuknjava po portalima) i pljuvanje po svima... ekser se nije zakovao na stadionu...

I sta sada? Eto sta? Da zmirimo?
1. Ovo je Amarov treći mandat. Nakon (a i prije i tokom) njegova prva dva nismo bili podijeljeni. Nakon Senadovog prvog smo se podijelili. Kako je onda Amar kriv? Veze s logikom to nema.

2. Otjerani? Jesu li se udostojili pojaviti na sjednici Skupštine? Nisu, a svi smo tražili od njih da dođu i kažu što imaju. Valjda u njihovim glavama Željo nije bio dostojan njihovog pojavljivanja. Neko je morao onda preuzeti. Preuzeli su ovi. Da li su planirali preuzeti - vjerovatno, ali ja nisam vidio da se neko tjera. Druga je stvar što su ovi odlučili da se ne pojave kad su vidjeli da nemaju većinu.

3. Željo je sprdnja već odavno. Mislim, meni i nama generalno nije, ali nas drugi ismijavaju još od 3:3 u Mostaru.

Futbol ćemo pod Amarom zaigrati kad-tad. Pod ovim bivšim ne bismo nikad. Laku noć.

P. S. Otjerani treneri su (uz neke druge) "napravili" našu zlatnu '94 generaciju (Hodžić, Bajić, Hajradinović, Ćerimagić, pa i Kjosevski koji je mlađi, ali je branio za ove itd.), pa i druge kao što su Zolotić i Hadžiahmetović naprimjer, ranije Štilić, Čolić... I to u 20x gorim uvjetima. Ali, eto, ne valjaju, rezali nokte...
1.Amarov treci mandat. Raja zaslijepljena, nemoguce je praviti stadion zivjeli smo od rata sa tom slikom. Normalno da ce doci do podijela, dosli neki ljudi za zimu dovedose zvucna imena, bivse reprezentativce. Dodjose napravise cuveni istok, dobi smo teren, porezni dug 0 KM!
DOBili konacno podatke koje su uprave pravile taj dug. Jednom rijecju sve uprave poslije rata.
Pocese pametovat Kozaric i ko Kozaric da imaju obraza sutili bi. Normalno da se raja zapitala koga nama to Amar dovodi? Da li su to ljudi koji ce raditi kao i oni prethodni koje je dovodio.
Vecina raje je bila za Senada, jer njegov sistem ne bi ugasio klub. Sistem daj rezultat, samo zbog rezultata itekako moze ugasiti klub.
Iskreno nedostajao nam je taj sistem, bile plate vau, licenca uprava bravo.. Ako se Dzeko proda dovest cemo Kajkuta...
2. Kako nisu otjerani? Javno se pricalo da ovi lobiraju na sve strane. Ta skupstina bi bila zivi cirkus da su se pojavili..
Oni su itekako htijeli nastaviti rad u klubu. Pozvali su Amara da bude trener, zvali su ga cetri puta. Itekako su davali sve od sebe, dovodili su najbolje sto su mogli u tom trenutku. Amar nije htio! Nije mu prijalo nesto. Prvi Amarov pres, covjek prica koliko ekipa kosta? Amar trazi investitora? Gdje to ima na svijetu? Da se vratimo, otjerani su itekako otjerani. Zar nije skupina koja je dosla na jug bez transparenta da urla "upraba napolje". Ostatak stadiona se ne slaze se njima, i nastavljaju da nam jebu matee u picku.
Mediji uveliko pisali o tome kako ce Amar preuzet klub, i kako su navijaci nezadovoljni Senadom, placeni clanci!
3. Zlatna generacija Dinama, Osijeka. Zeljo je uzeo milion km zahvaljujuci "sposobnosti" Zubanovica, Amar je bio 3000 kilometara od Sarajeva.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:04 am

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:59 pm
Kud udjoh na forum, ubjedise me da je dobra situacija i da je neko drugi kriv.

Odoh.
Sve med i mlijeko hahaha ma nismo mi normalni da bog kaze.

Klub nam je postao sprdnja na svim frontovima...situacija u klubu losa kao i medju navijacima.

Bit ce interesantno vidjeti teren za jedno 2 mjeseca ma sta ce liciti, imam osjecaj da ce se teren zapostaviti pa ce biti vidite kako je lose uradjeno.

SELIMOVICU odlazi ako ne nabavite pare za extra pojacanja a ne neka tamo tzv. Pokusaja od igraca tipa Stanica, Sadikovic, Klepac itd.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:04 am

zamislite uzmemo krupu rahat, bez ikakvog srkleta :D

fejzic
sinisa rodin sip pavic
saban dado
mujezinovic zajmovic
ramovic
zec

kako imate snage raspravljat svaki put o istom...

MI SMO ZELJO, A VI STE PICKE!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:05 am

kvalitet je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:48 pm
Durgo je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:14 pm
Ovako, niko nije rekao da nije bolno 5 poraza u nizu, al ljudi su dosli da poprave "fuuutboool", cjena toga je bila prevelika:

1. Navijaci podjeljeni
2. Otjerani ljudi koju su koji su uradili velike stvari
3. Zeljo postao sprdnja

Desilo se to da je fuuutbooolll i dalje ka.rina... klub nikad jadniji (kuknjava po portalima) i pljuvanje po svima... ekser se nije zakovao na stadionu...

I sta sada? Eto sta? Da zmirimo?
1. Ovo je Amarov treći mandat. Nakon (a i prije i tokom) njegova prva dva nismo bili podijeljeni. Nakon Senadovog prvog smo se podijelili. Kako je onda Amar kriv? Veze s logikom to nema.

2. Otjerani? Jesu li se udostojili pojaviti na sjednici Skupštine? Nisu, a svi smo tražili od njih da dođu i kažu što imaju. Valjda u njihovim glavama Željo nije bio dostojan njihovog pojavljivanja. Neko je morao onda preuzeti. Preuzeli su ovi. Da li su planirali preuzeti - vjerovatno, ali ja nisam vidio da se neko tjera. Druga je stvar što su ovi odlučili da se ne pojave kad su vidjeli da nemaju većinu.

3. Željo je sprdnja već odavno. Mislim, meni i nama generalno nije, ali nas drugi ismijavaju još od 3:3 u Mostaru.

Futbol ćemo pod Amarom zaigrati kad-tad. Pod ovim bivšim ne bismo nikad. Laku noć.

P. S. Otjerani treneri su (uz neke druge) "napravili" našu zlatnu '94 generaciju (Hodžić, Bajić, Hajradinović, Ćerimagić, pa i Kjosevski koji je mlađi, ali je branio za ove itd.), pa i druge kao što su Zolotić i Hadžiahmetović naprimjer, ranije Štilić, Čolić... I to u 20x gorim uvjetima. Ali, eto, ne valjaju, rezali nokte...
Odgovorio sam brki, pa da ne pisem 2 puta isto... mozes procitati...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:12 am

Ali stvarno mi nije jasna jedna stvar, kako je Misimović kriv za podjelu ako je ponudio Amaru da rade zajedno, a ovaj odbio. Ne može jednostavnije od toga i niko ovo ne može osporiti.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:12 am

Od tog 3:3 je i počceo rapad..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:13 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned apr 14, 2019 12:04 am
kvalitet je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:48 pm
Durgo je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:14 pm
Ovako, niko nije rekao da nije bolno 5 poraza u nizu, al ljudi su dosli da poprave "fuuutboool", cjena toga je bila prevelika:

1. Navijaci podjeljeni
2. Otjerani ljudi koju su koji su uradili velike stvari
3. Zeljo postao sprdnja

Desilo se to da je fuuutbooolll i dalje ka.rina... klub nikad jadniji (kuknjava po portalima) i pljuvanje po svima... ekser se nije zakovao na stadionu...

I sta sada? Eto sta? Da zmirimo?
1. Ovo je Amarov treći mandat. Nakon (a i prije i tokom) njegova prva dva nismo bili podijeljeni. Nakon Senadovog prvog smo se podijelili. Kako je onda Amar kriv? Veze s logikom to nema.

2. Otjerani? Jesu li se udostojili pojaviti na sjednici Skupštine? Nisu, a svi smo tražili od njih da dođu i kažu što imaju. Valjda u njihovim glavama Željo nije bio dostojan njihovog pojavljivanja. Neko je morao onda preuzeti. Preuzeli su ovi. Da li su planirali preuzeti - vjerovatno, ali ja nisam vidio da se neko tjera. Druga je stvar što su ovi odlučili da se ne pojave kad su vidjeli da nemaju većinu.

3. Željo je sprdnja već odavno. Mislim, meni i nama generalno nije, ali nas drugi ismijavaju još od 3:3 u Mostaru.

Futbol ćemo pod Amarom zaigrati kad-tad. Pod ovim bivšim ne bismo nikad. Laku noć.

P. S. Otjerani treneri su (uz neke druge) "napravili" našu zlatnu '94 generaciju (Hodžić, Bajić, Hajradinović, Ćerimagić, pa i Kjosevski koji je mlađi, ali je branio za ove itd.), pa i druge kao što su Zolotić i Hadžiahmetović naprimjer, ranije Štilić, Čolić... I to u 20x gorim uvjetima. Ali, eto, ne valjaju, rezali nokte...
1.Amarov treci mandat. Raja zaslijepljena, nemoguce je praviti stadion zivjeli smo od rata sa tom slikom. Normalno da ce doci do podijela, dosli neki ljudi za zimu dovedose zvucna imena, bivse reprezentativce. Dodjose napravise cuveni istok, dobi smo teren, porezni dug 0 KM!
DOBili konacno podatke koje su uprave pravile taj dug. Jednom rijecju sve uprave poslije rata.
Pocese pametovat Kozaric i ko Kozaric da imaju obraza sutili bi. Normalno da se raja zapitala koga nama to Amar dovodi? Da li su to ljudi koji ce raditi kao i oni prethodni koje je dovodio.
Vecina raje je bila za Senada, jer njegov sistem ne bi ugasio klub. Sistem daj rezultat, samo zbog rezultata itekako moze ugasiti klub.
Iskreno nedostajao nam je taj sistem, bile plate vau, licenca uprava bravo.. Ako se Dzeko proda dovest cemo Kajkuta...
2. Kako nisu otjerani? Javno se pricalo da ovi lobiraju na sve strane. Ta skupstina bi bila zivi cirkus da su se pojavili..
Oni su itekako htijeli nastaviti rad u klubu. Pozvali su Amara da bude trener, zvali su ga cetri puta. Itekako su davali sve od sebe, dovodili su najbolje sto su mogli u tom trenutku. Amar nije htio! Nije mu prijalo nesto. Prvi Amarov pres, covjek prica koliko ekipa kosta? Amar trazi investitora? Gdje to ima na svijetu? Da se vratimo, otjerani su itekako otjerani. Zar nije skupina koja je dosla na jug bez transparenta da urla "upraba napolje". Ostatak stadiona se ne slaze se njima, i nastavljaju da nam jebu matee u picku.
Mediji uveliko pisali o tome kako ce Amar preuzet klub, i kako su navijaci nezadovoljni Senadom, placeni clanci!
3. Zlatna generacija Dinama, Osijeka. Zeljo je uzeo milion km zahvaljujuci "sposobnosti" Zubanovica, Amar je bio 3000 kilometara od Sarajeva.
Samo mi Allah moze dokazati da nisu otjerani. Pa sila je bila na sve strane. Na kraju je jug dosao na sjever i gledali ko ce im zvizdati na "uprava napolje". Jel to sila i tjeranje. Pa naravno da jeste.

Clanci placeni itd.Do jucer najveci neprijetalji kluba sada "medijski partner". Mater im jeb.em daboda se ugasili...

I sada umjesto da zavrnu rukave i rade. Idu okolo i kukaju. FUJ!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:17 am

Okolele je napisao/la:
ned apr 14, 2019 12:12 am
Od tog 3:3 je i počceo rapad..
Maa od onih silnih precki protiv Zrinskog, sa Edisom. Tacno od tad smo ograjisali.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:24 am

Durgo je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:48 pm
Durgo je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:14 pm
Ovako, niko nije rekao da nije bolno 5 poraza u nizu, al ljudi su dosli da poprave "fuuutboool", cjena toga je bila prevelika:

1. Navijaci podjeljeni
2. Otjerani ljudi koju su koji su uradili velike stvari
3. Zeljo postao sprdnja

Desilo se to da je fuuutbooolll i dalje ka.rina... klub nikad jadniji (kuknjava po portalima) i pljuvanje po svima... ekser se nije zakovao na stadionu...

I sta sada? Eto sta? Da zmirimo?
1. Ovo je Amarov treći mandat. Nakon (a i prije i tokom) njegova prva dva nismo bili podijeljeni. Nakon Senadovog prvog smo se podijelili. Kako je onda Amar kriv? Veze s logikom to nema.

2. Otjerani? Jesu li se udostojili pojaviti na sjednici Skupštine? Nisu, a svi smo tražili od njih da dođu i kažu što imaju. Valjda u njihovim glavama Željo nije bio dostojan njihovog pojavljivanja. Neko je morao onda preuzeti. Preuzeli su ovi. Da li su planirali preuzeti - vjerovatno, ali ja nisam vidio da se neko tjera. Druga je stvar što su ovi odlučili da se ne pojave kad su vidjeli da nemaju većinu.

3. Željo je sprdnja već odavno. Mislim, meni i nama generalno nije, ali nas drugi ismijavaju još od 3:3 u Mostaru.

Futbol ćemo pod Amarom zaigrati kad-tad. Pod ovim bivšim ne bismo nikad. Laku noć.

P. S. Otjerani treneri su (uz neke druge) "napravili" našu zlatnu '94 generaciju (Hodžić, Bajić, Hajradinović, Ćerimagić, pa i Kjosevski koji je mlađi, ali je branio za ove itd.), pa i druge kao što su Zolotić i Hadžiahmetović naprimjer, ranije Štilić, Čolić... I to u 20x gorim uvjetima. Ali, eto, ne valjaju, rezali nokte...
Odgovorio sam brki, pa da ne pisem 2 puta isto... mozes procitati...
Druze puno veci talenti su propali jer nisu dobili pravu priliku.

Ko je trenirao u Zelji nakon rata zna dobro kako se kreirao prvi tim. A nista se nije znacajno promjenilo. Ko danas se sjecam Hanke P kako trenera pripazi na nase oci a mi levati treniramo i sanjamo da zaigramo za prvi tim pjetlica.

Mosa ljoZe!!!

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:27 am

neroazzuro je napisao/la:
ned apr 14, 2019 12:01 am
Ne sikirajte se, investitor je sve bliže.
a mi smo sve dalje i dalje u zivom blatu prosjeka .
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:30 am

selimovicu, amare i ostali debili oko njega vratice se Misimovic i jebace vam milu majku!!!
ODLAZITE IZ ZELJE!!!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:32 am

Guvo je napisao/la:
ned apr 14, 2019 12:30 am
selimovicu, amare i ostali debili oko njega vratice se Misimovic i jebace vam milu majku!!!
ODLAZITE IZ ZELJE!!!
Tako su i ovi govorili Senadu 😂
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:33 am

Mi vise nemamo klub mi imamo Amara i Senada, sve se vrti oko njih dvojice. Nabijem ih na ***** obojicu, Zeljo je spao na niske grane zbog njih dvojice.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:34 am

Joj Guvo de prekini svega ti, moliš me da ti dam trajni ban zbog načina komuniciranja.
イビチャ・オシム
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:35 am

@Durgo, Valjda svi ocekujemo da izborimo evropu. Ako se to ostvari onda smo ispunili cilj i spasili sezonu koliko toliko. O kakvom napredovanju pricati kad smo ispali iz kupa i oprostili se od titule davnih dana. Kako poslije toga mozemo napredovati? Dovodjenje Stanica, Bajica, Klepaca, Sipovica itd je Amarova greska..

1. A sto je to toliko strasno jer ne zeli da radi sa Misimovicem. Ne mogu se dogovoriti u vezi necega imaju razlicite poglede na neku stvar, mozda Amar ima nekog investitora u planu a Misimovic je protiv toga itd. Milion ljudi na svijetu ima koji su odlicni individualci u necemu ali ne mogu raditi zajedno i nije to nista cudno.

2. Ne znam razlog zbog cega nisu dosli na skupstinu samo je taj potez bas pickast i samar svima nama koji smo ih podrzavali.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:52 am

Šta Amar ima odlučivati o investitoru i sponzoru i od kada se on bavi tim poslom, on je menadžer i šef struke i to treba da radi i do sada smo zbog toga najtrofejniji klub. Amar može predložiti nekoga, ali loše i tužno je za klub da Amar dovlači sponzore ili investitore i on lično pregovara s njima.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 12:58 am

Izvini drug ali nemogu da gledam sta radi amar kamatar od kluba!!
ODLAZI ubleho jedna jeba li te tvoji dupelizci
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 1:06 am

Brkoo je napisao/la:
sub apr 13, 2019 8:38 pm
amar92 je napisao/la:
sub apr 13, 2019 8:02 pm
Brkoo je napisao/la:
Izvinite sto ste nam dovodili ove debile i luzere od igraca, izvinite sto ste par puta izgubili dobijene titule. Izvinite sto ste nam dovodili razne "trenercine" u klub,a svaki od njih je doveo svoj kamion igraca. Izvinite sto smo izgubili 5 u nizu. Izvinite sto smo u sezonu usli sa totalno neizbalansiranom ekipom, supljom na skoro svim pozicijama. Ova sezona je kulminacija njihovog znanja o fudbalu. Eto ja sam im se izvinio..

Ako Amar Osim ne napravi totalni restart sto se tice igrackog kadra i ako se ne rijesi ovih picki i luzera nek se jebe i on..
Inace ova Uprava dovela sva prava pojacanja, sjebali Barcu i real kad smo im ukrali stanu, bogija, klepaca, bajica, dadu, sipovica, itd. Isto tako, ovi nisu sposobni ni doci do prvog mjesta pa da bi ga mogli izgubiti u zadnjem kolu. “Doveli” trenera koji je isto doveo svoj kamion igraca, i to nikad gorih. Jedino sto sad imamo boljeg trenera, ali istog kojeg je i prosla uprava pokusala dovesti ali nije htio. S tim, treba priznati i to da kako sad izgledamo ne bi se reklo da je Amar trenutno nesto bolji od proslih trenera. Na terenu se to bar ne vidi. Mozda je pauza od posla utjecala na to.

Dakle niko ne kaze da su prosli bili savrseni, bez greske. Medjutim, bili su vjerovatno najbolji koje mi mozemo imati. Imao si infrastrukturu, uredjen klub, milion dobrih stvari u i oko kluba. Osim titula, ali i tu smo bar bili blizu uvijek.

Nije se bolje ni moglo ocekivati kada manjina nadglasa vecinu. Ne moze na dobro izaci kad grupa puna lopova i klosara (osim Amara) porazi postene radne ljude koji su sve svoje dali a nista zauzvrat dobili nisu. Ne ide jednostavno. Sad je samo pitanje dokle cemo tonuti i kad ce se sve slomiti. I na kome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta znaci uredjen klub? Jel to ono kad kazes da klub nece dizati kredite u bankama pa onda dignu. Jel uredjen klub kad nadjes gs i napravis vrhunsku reklamu, maksimalno ih izreklamiras i dobijes qrac od njih, mi njima onda budemo gs itd.. Kad samo malo zagrebes ispod povrsine vidis da to nije bio uredjen klub.

Uredjen klub je klub u kojem su svi segmenti na dobrom nivou, sve funkcionise dobro. Zna se sta ko radi i zna da ima nagradu ili kaznu za to sto uradi. To nije ono kao kad Amar osvaja titule a svi ostali segmenti kluba katastrofalni ili situacija kad Senad gradi stadion par godina konstantno dovodili govna od igraca, igrace bez karaktera itd i napravili ekipu koja ima kvalitet za federalnu ligu..
Sve danas mogu presutiti i trpim dati komentar na rezultat i igru danas..od Amara i svih nasih na terenu ..ali Brko tebi ne mogu, jesi ti bolan svjestan da smo mi prije dolaskom te prosle Uprave krenuli u proces vracanja dugova (MILIONSKIH koji i danas se trebaju vracati). Jesi ti bolan svjestan da su ti ljudi dosli na stanje kakvo su dosli Selimovic i ublehe da bi mi danas imali 10ak miliona na racunu minimalno jer bi prije dosli u mogucnost za napredovanje u finansijskom dijelu kod prostora, da bi stosta mogli opustenije raditi a ne dizati kredite i pozajmice kod Misimovica koji je jedini mogao iskesirati i biti budala koji mi niko nismo da svom Zelji iskesira 800 900 k i ne ide od medija do medija da se hvali time, kao sto ni danas ne rusi Zelju kroz medije..pozdrav za tebe i sve koji manipulatorski pisete izmedju redova ,budite svjesni ba da su stvari kristalne nama i da ovo ne prolazi tim pricama koje ti i slicni tebi pokusavate da he stanje prije i danas isto. Uprave su nebitne, rezultat je bitan,otisli su jedni zbog nedostatka rezultata a otici ce i ovi,a i Amar s njima jer ovo sto izjavljuje i prikazuje je cista smijurija.

Braci s juga svaka cast za danasnje gostovanje i transove, pun pogodak!

Hvala i 1921.tv ekipi sto su bili i danas uz naseg Zelju!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 1:23 am

Zaboravimo imena...Sva imena...Ne spominjimo ih....Pocnimo razmisljati i planirati sa samo jednim
i jedinim imenom na umu....Imenom zbog kojeg smo ovdje, imenom koje nam je svima na srcima....
U proteklih 100 godina bili smo mi i u mnogo vecim jadima od ovih danasnjih, bilo je tu mnogo imena
kojih se i ne sjecamo vise...Bili su i prosli su....Samo je jedno ime ostalo i ostace i kada nas vise ne
bude.....Samo je jedno ime vaznije od nas sviju i ne igrajte se sa njim....Ne dajte nam ZELJU !!!!!!!
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 14, 2019 1:48 am

Bosanac1993 je napisao/la:
ned apr 14, 2019 1:06 am

Sve danas mogu presutiti i trpim dati komentar na rezultat i igru danas..od Amara i svih nasih na terenu ..ali Brko tebi ne mogu, jesi ti bolan svjestan da smo mi prije dolaskom te prosle Uprave krenuli u proces vracanja dugova (MILIONSKIH koji i danas se trebaju vracati). Jesi ti bolan svjestan da su ti ljudi dosli na stanje kakvo su dosli Selimovic i ublehe da bi mi danas imali 10ak miliona na racunu minimalno jer bi prije dosli u mogucnost za napredovanje u finansijskom dijelu kod prostora, da bi stosta mogli opustenije raditi a ne dizati kredite i pozajmice kod Misimovica koji je jedini mogao iskesirati i biti budala koji mi niko nismo da svom Zelji iskesira 800 900 k i ne ide od medija do medija da se hvali time, kao sto ni danas ne rusi Zelju kroz medije..pozdrav za tebe i sve koji manipulatorski pisete izmedju redova ,budite svjesni ba da su stvari kristalne nama i da ovo ne prolazi tim pricama koje ti i slicni tebi pokusavate da he stanje prije i danas isto. Uprave su nebitne, rezultat je bitan,otisli su jedni zbog nedostatka rezultata a otici ce i ovi,a i Amar s njima jer ovo sto izjavljuje i prikazuje je cista smijurija.

Braci s juga svaka cast za danasnje gostovanje i transove, pun pogodak!

Hvala i 1921.tv ekipi sto su bili i danas uz naseg Zelju!
Almir Gredic
Kada su u pitanju finansije, naveo sam šta sam zatekao, a sada ću navesti šta sam ostavio:

- Odblokirali smo sve račune u poslovnim bankama (bili su blokirani na milionske iznose)

- Na istim je nakon mog odlaska ostalo cca. 3 miliona KM (govorim o septembru 2015. god., do kraja godine očekivali smo još uplate za Bajića 500.000 KM., Džeku cca. 700.000 KM., Mersin cca 250.000 KM, mislim nešto sitno za Zukanovića, Gojaka. Nakon toga uslijedila je prodaja Amira za 1 milion KM). Možda sam nešto dodao ili ispustio, ali nenamjerno, obzirom da govorim po sjećanju, naravno postoji dokumantacija za sve ovo o čemu govorim.

- Sve obaveze po tužbama (39) izmirene, posljedne koje smo platili odnose se na Željezničko-štednu zadrugu i Bekrićevog menadžera (obaveze prema njemu za transfer iz seoje 2010/11)

- Dobavljači i uposlenici izmirene sve obaveze

- Potpisali reprogram sa Poreskom za plaćanje glavnice na 10 godina uz ratu od 10.000 KM, a oslobođeni smo kamata u iznosu cca 1,4 miliona KM

dosta ljudi je davalo pare u zeljeznicar, ne samo misimovic. uporedi stanje tad i sad ;) desetak miliona hahaha
derac clanski, ohani malo. opra na ruke. vodi sebi kuci koga god hoces od njih.


nadam se zeljo da ces se rijesiti kvazi navijaca i kvazi fudbalera i vratit se na staze stare slave. volim te Zeljo!
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija