Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 12:46 pm

pile87 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 12:44 pm
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:46 pm
Kad si zasnji put ti otisao i rekao mogu li ikako pomoc ja sam tu volim zelju samo recite hocu da dam doprinos? :) ne zaj znaci vrlo jednostavno
Posao navijaca je da dolazi na utakmice i placa karete, to je nekako duznost. A to pomoci i to ok u nekim vanrednim situacijama ali kad budemo navijali za Merhamet onda to moze, do tada ne tjerajte ovo malo ljudi sto idu na tekme sa takvom pricom.
jes pa da mi zabrane da dolazim na utakmice :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 12:49 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 12:46 pm
pile87 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 12:44 pm
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:46 pm
Kad si zasnji put ti otisao i rekao mogu li ikako pomoc ja sam tu volim zelju samo recite hocu da dam doprinos? :) ne zaj znaci vrlo jednostavno
Posao navijaca je da dolazi na utakmice i placa karete, to je nekako duznost. A to pomoci i to ok u nekim vanrednim situacijama ali kad budemo navijali za Merhamet onda to moze, do tada ne tjerajte ovo malo ljudi sto idu na tekme sa takvom pricom.
jes pa da mi zabrane da dolazim na utakmice :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Kako samo spletkarite malo je reci...
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 12:51 pm

Zeljeznicar1921 haj mi odgovori, sta je zadatak uprave?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 12:56 pm

mirzoni1921 je napisao/la:Zeljeznicar1921 haj mi odgovori, sta je zadatak uprave?
Da kuka po fejsbuku i portalima
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 1:02 pm

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 10:19 am
blueboy je napisao/la:
pet apr 12, 2019 9:23 am
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:24 pm

Nije istina ti tapkarosi su tu bili i prije sto puta sam zovnuo policiju smijali su mi se ... Svaki put kad vidite nazovite mahnite policiji i oni ce to rjesiti
Evo ja lično kupio kartu za derbi u Fan shopu, istok C5, imao problem sa očitavanjem koda.
Evo dole je covijek rekao da je on sa godisnjom imao problema hoces da kazes da i godisnje se kod tapkarosa mogu uzet jel?
Kralju moj gdje sam ja u postu spomenuo tapkaroše? Samo sam se nadovezao i konstatovao da mi nije očitan kod na karti, tako da nema potrebe da mi se obraćaš tim napadnim tonom niti ću ti to dozvoliti. Sa drugim forumašima komuniciraj kako hoćeš, sa mnom nećeš kako hoćeš nego kako može.
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 1:11 pm

Šta je ovo ljudi moji? fatamorgana?! Kakve su ono prozivke na gg.ba ljudi sa ovog foruma? Fuj, na najnižim osnovama prozivke, voljeli bi da nas ukinu i da nas nema! Ne dajte ovaj forum, molim Vas! Ovdje je stvarno sloboda govora i dok je tako, biću ovdje! Naravno, moderatori će voditi računa da ne bude nekih zloupotreba, kao i dosad. Kud uđoh ikad na taj forum na kojem nisam ni registrovan i nemam namjeru! Opet podjele, pa dokle više! Ima li kraja ovome? Samo Željo ispašta, nažalost! Dajmo podršku našem Želji, uz naravno argumentovane kritike za loše stvari, Nije vrijeme, ni momenat za ove prljave stvari. I vrli predsjednik, baš je našao trenutak kad će se oglasiti! Muka mi je od ovog svega, al ne dam na Želju! Dugo sam uz njega i postao mi je kao član familije, a to se brani svim dozvoljenim sredstvima. Ključno je pitanje: KADA ĆEMO ZNATI, KO JE U PRAVU, KO NAPRAVI DUGOVE, KOJE JE PRECIZNO STANJE I KOJI JE IZLAZ IZ TRENUTNOG STANJA? Hitno ovo treba rasvijetliti, ili ćemo i dalje unedogled jedni druge bez validnih dokumenata i dokaza prozivati.

Teško mi je kao iskrenom Željovcu, ali nadam se najboljem. Samo nemoj da opet Brko - Amar napravi dugove, zarad nekog instant rezultata!

Svima želim sve naj i da što prije izađemo jači iz ovog fuj stanja!

:zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: tm87alem, dana/u pet apr 12, 2019 1:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 1:12 pm

Ne tako davno baš na ovom forumu se trubilo na sva zvona, da se ne isključim iz toga, i sam sam to isto govorio tada, uprava pogide od posla, ko god može makar šaraf zavrnut nek ode nek pomogne, ljudi ne stižu, ne spavaju. I evo ja lično znam za trojicu, možda ih ima i još ali ne znam, iz ove trenutne uprave koji su na svoj način, što kroz novac, što kroz svoje veze i posao, pomagali klubu i tada. Šta se u medjuvremenu promijenilo? Sad smo najednom samo navijači koji treba da navijaju. Ne znam za mene se ništa nije promijenilo, i dalje to smatram kao pomoć Želji a ne Misketu ili Amaru, Selimoviću, Grediću, Vukotiću...
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 1:41 pm

Skroz al skroz smo zaglibili..
Ima svačije krivice. Ima i moje.
Ali ovo fakat ne može na dobro izaći..
Ovo je postalo nepodnošljivo za klub, srećom nije to izraženo na stadionu ni 10% koliko je izraženo na društvenim mrežama pričama prije i poslije utakmice.
Ipak dok traje utakmica svi zaboravimo na sve i nadamo se da će ovi levati bar malo proigrati.. I sve što napišemo, u afektu, ljuti i onako bez razmišljanja, uvrede, sve proizilazi od patnje 90. minuta koji nam naši priređuju.. Da bar bolje igramo ovo bi sigurno bilo u manjoj mjeri.
Ja se nadam da sutra možemo pobjediti, a najvažniji razlog da bi bili mi kao navijači, bar malo smireniji i opušteniji, jer na ovakve rezultate nismo navikli, a poslije toga i radi Europe i motivacije za ostatak prvenstva.
Ove sezone smo rahat bili do gola Koljića na Grbavici za 1:1, od tad je samo stres.. A to je preduuuuugo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 1:53 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 12, 2019 1:41 pm
Skroz al skroz smo zaglibili..
Ima svačije krivice. Ima i moje.
Ali ovo fakat ne može na dobro izaći..
Ovo je postalo nepodnošljivo za klub, srećom nije to izraženo na stadionu ni 10% koliko je izraženo na društvenim mrežama pričama prije i poslije utakmice.
Ipak dok traje utakmica svi zaboravimo na sve i nadamo se da će ovi levati bar malo proigrati.. I sve što napišemo, u afektu, ljuti i onako bez razmišljanja, uvrede, sve proizilazi od patnje 90. minuta koji nam naši priređuju.. Da bar bolje igramo ovo bi sigurno bilo u manjoj mjeri.
Ja se nadam da sutra možemo pobjediti, a najvažniji razlog da bi bili mi kao navijači, bar malo smireniji i opušteniji, jer na ovakve rezultate nismo navikli, a poslije toga i radi Europe i motivacije za ostatak prvenstva.
Ove sezone smo rahat bili do gola Koljića na Grbavici za 1:1, od tad je samo stres.. A to je preduuuuugo.
rahat smo bili do poraza u kupu od širokog. do te utakmice smo bili prvi, a onda su kočnice otkazale i sve krenulo nizbrdo
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:34 pm

Kad se čovjek sjeti o kakvim se stvarima maštalo na ovom forumu prije godinu ili dvije, a da danas pričamo o gašenju... Tužno.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:36 pm

Novi članak o Misimoviću na sc.sport. Bravo za PR. Tako i treba, a Željo kao Željo sve gori.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:42 pm

Evo uprava radi svoj posao, od gg, avaza, sportske i sad sc kuknjava, bravo Nihade spasioče naš, da tebe nije bilo već bi bili ugašeni! Ovaj nema blage veze o ovom poslu
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:42 pm

Svaljivanje krivice na druge, skretanje paznje s trenutnih stvari.

Halo picke igrajte football, mi smo Fotbal klab. To nam je u kurcu vecem nego kad ste dosli. Za to vam nije niko kriv.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:44 pm

sahmat je napisao/la:
pet apr 12, 2019 2:42 pm
Evo uprava radi svoj posao, od gg, avaza, hehe i sad sc kuknjava, bravo Nihade spasioče naš, da tebe nije bilo već bi bili ugašeni! Ovaj nema blage veze o ovom poslu
Bas kontam, sralo se kako neko ne zna nista o fudbalu, a trenutno isti *****. U upravi neki elektricari, kosarkasi, ali hajd.
Druga stvar, znalo se srat kako neko nije nas, a namaa predsjednik nije nas, vise je pitar nego nas. Ali hajd i to je normala.

De vi kukajte.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:44 pm

Ne mogu da vjerujem šta se radi od kluba, fuj!

IGRAJTE PIČKE FUDBAL!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:46 pm

slika
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:48 pm

Nema potrebe za medijskim blaćenjem prethodnim, nema potrebe da pišete ili da neko piše za vas po forumima kao @zeljeznicar1921, samo obezbijedite osnovno: licenca, evropa, krov, sjever fasada i ekipu spremnu za borbu za titulu iduće sezone. Tako se dobija povjerenje i poštovanje, a ne ovako kako sad pokušavate.
Običan navijač,poput mene, koji nema veze ni s jednom upravom, kojeg zanima samo ono što vidi da je urađeno, čim vidi da radite, da ste nešto pokrenuli, uradili odmah će početi da vam vjeruje, tako je prethodna uprava "kupila" navijače i imala veliku podršku. Kako ste došli u klub svakog običnog navijača ste povrijedili, a trenutnim svojim ponašanje izazivate kontraefekat.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:50 pm

Jel burager Zec otišo u međugorje? Jel spreman za tekmu?
Jedino u njega i polažem neke nade..

Šabanu i Hajdaru zabraniti utakmice do kraja sezone. Stop levatima..stop!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:52 pm

AsharaK je napisao/la:
pet apr 12, 2019 2:36 pm
Novi članak o Misimoviću na sc.sport. Bravo za PR. Tako i treba, a Željo kao Željo sve gori.
Sve bi mozda bilo ok da clanak nije pisao jedan od osnivaca Bordo prijatelja.....
Al mozda je najpametnije da sacekamo tu vanrednu press konferenciju pa da vidimo sta je I kako je.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 2:53 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 12, 2019 2:50 pm
Jel burager Zec otišo u međugorje? Jel spreman za tekmu?
Jedino u njega i polažem neke nade..

Šabanu i Hajdaru zabraniti utakmice do kraja sezone. Stop levatima..stop!
neće igrati. povreda mišića :doktor:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija