Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 11:32 pm

Ako se u junu prodje monitoring uefe koji su uveli od ove godine......
S obzirom da slijedi poostravanje uslova za dobivanje licence od sljedece sezone.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 11:37 pm

I ako se izbori mjesto koje vodi u evropu
イビチャ・オシム
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 11:53 pm

Ma biće licenca ako Bog da.
Samo da rata ne bude :)
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 12:39 am

– Ono što je činjenica jeste da je 3. oktobra 2018. godine FIFA donijela odluku u kojoj je naložila da Željezničar mora isplatiti 39.025 KM bivšem treneru Petroviću. Ta odluka je 3. oktobra dostavljeno meni , kao punomoćniku gospodina Petrovića, zatim Željezničaru i Nogometnom savezu Bosne i Hercegovine. Prema pravilima FIFA-e o registraciji i statusu igrača, ja kao punomoćnik Petrovića sam se 4. oktobra obratio Želji sa dopisom u kojem smo poslali broj računa gospodina Petrovića na koji će uplatiti, a na ovaj iznos bile su uračunate i zakonske zatezne kamate od dana raskida ugovora pa do donošenja konačne odluke. Iz Želje su 25. oktobra uplatili 2.000 KM i to je bilo sve. Na dan 31.12.2018. godine dug prema Slavki Petroviću iznosio je 37.025 KM plus kamate. Nakon što se niko iz kluba nije oglašavao ponovo smo uputili dopis 11. februara Želji i NSBiH gdje je Plavima ostavljen rok do 4. marta da plate kompletan iznos. Na dan 28. februara na račun gospodina Petrovića uplaćeno je 10.000 KM, a isti iznos uplaćen je i 20. marta, dok je ostatak duga uplaćen 4. aprila. Mi smo zbog procesa licenciranja obavijestili Savez da 31. marta nije isplaćen kompletan dug. Nakon što je novac uplaćen mi smo obavijestili Savez 5. aprila da je kompletan dug prema Petroviću izmiren. Ono što je važno reći jeste da je direktor Željezničara Mirsad Šiljak na Skupštini koja je održana 23. decembra javno kazao da se duguje novac Slavki Petroviću, što je jasan pokazatelj da su i prethodna i nova Uprava bile upoznate sa dugovanjima. Ono što želim dodati jeste da se od 4. oktobra pa do danas, dakle šest mjeseci niko nije obratio ni gospodinu Petroviću, ali ni meni kao njegovom punomoćniku – kazao je za Dražen Nikolić, advokat Slavka Petrovića
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 12:55 am

EVO DOPISA KOJI JE OTISAO UDRUZENJU 1921

Obraćamo Vam se povodom incidenta koji se dogodio neposredno nakon utakmice FK Željezničar – FK Sarajevo na zapadnoj tribini stadiona Grbavica a čiji je akter Vaš član ekipe „1921TV“, XXXXXXXXXXXXXX. Ukoliko niste upoznati, obavještavamo Vas da je gore navedeni nakon utakmice na najgnusniji i najprimitivniji način, neprimjeren nekome ko stoji iza krilatice „Iz ljubavi prema tradiciji...“, vrijeđao članove uprave, upravljačkih struktura i administracije prisutne na zapadnoj tribini (osim predstavnika uprave u neposrednoj blzini nalazili su se Direktor i Generalni sekretar, te uposlenici iz administracije Kluba, koji su dali sve od sebe da utakmica prođe u najboljem redu i predivnoj atmosferi na dan našeg Grada). S obzirom, da se XXXXXXXXX nije obratio nikome konkretno po imenu i prezimenu već svima koji su u tom trenutku bili tu smatramo, da su njegove psovke i najgnusnija vrijeđanja na ličnoj osnovi upućene svima nama.

Uvažavajući činjenicu, da Klub Vaše Udruženje zaista doživljava kao prijatelje Kluba o čemu svjedoči i Sporazum o međusobnoj saradnji, zvanično potpisan 2016. godine, te da Klub neizmjerno cijeni Vaš dosadašnji rad i doprinos na promociji Kluba i klupskih vrijednosti ipak moramo istaći, da incident koji se dogodio u proteklu subotu kao takav je nedopustiv i u koliziji s odredbama Sporazuma.

Klub izričito zauzima stav, da takvo ponašanje nije dostojno ponašanja onih koji se deklariraju kao prijatelji Kluba a istovremeno su akreditovani ispred FK Željezničar kao, de facto, klupski medij (kako Vas zaista i doživljavamo). Pravo na mišljenje ne osporavamo ali vrijeđanja po bilo kojoj osnovi nisu nikakvo pravo već narušavanje ugleda Kluba ili ugleda njegovih predstavnika.

S obzirom na godine XXXXXXX, te činjenicu da su mu vrata Kluba uvijek bila otvorena ovaj incident dodatno dobija na težini.

Apsolutno razumijemo razočaranost navijača rezultatom, za šta ne postoji adekvatno opravdanje ali to ne znači, da ćemo dopustiti narušavanje ugleda Kluba i dostojanstva onih koji u datom momentu predstavljaju FK Željezničar, bez obzira o kome da je riječ, na tako gnusan i primitivan način.

Pritom, napominjemo, da ovo XXXXXXX nije prvi incident jer je imao i određene ispade i za vrijeme saziva prethodne uprave koje smo mu nerado tolerisali zbog doprinosa Vašeg Udruženja.

Shodno navedenom a s namjerom zaštite integriteta i digniteta FK Željezničar kao i njegovih predstavnika, ovim putem Vas obavještavamo, da u buduće FK Željezničar neće više dozvoliti akreditovanje XXXXXXXXXXX ispred Kluba u bilo kojoj ulozi kao člana ekipe „1921TV“. Odluka se odnosi na utakmice u organizaciji našeg Kluba kao i gostujuće (Premijer liga, KUP BiH, međunarodne utakmice, prijateljske), te druge projekte Kluba ili Vašeg Udruženja.

XXXXXXXXXXX je do danas bio dobrodošao u Klub osim toga imao je potpun pristup prostorijama i informacijama u Klubu i svemu ostalom bez ikakvih prepreka međutim svojim, blago rečeno, nedoličnim ponašanjem (a što se ponavlja) doveo je do toga, da se interesi Kluba moraju zaštiti na ovaj način jer takav vid ispoljavanja nezadovoljstva nije dostojan nekoga ko se smatra navijačem FK Željezničar a posebno ne, nekoga ko je smatran prijateljem Kluba.

Klub ne umanjuje dosadašnji angažman i doprinos XXXXXXXX i na tome smo mu zahvalni ali postoje granice ispod kojih Klub zarad svog ugleda ne smije i neće ići bez obzira o kome da je riječ.

Naglašavamo, da u skladu sa sastankom na kojem su prisustvovali g. Fočo i g. Nurko, Klub i dalje „Udruženje 1921“ smatra za prijatelje i da će poduzeti sve, da Vam olakša u radu, te da ste dobrodošli s Vašim idejama i prijedlozima ali da ovo što se dogodilo u subotu je nešto preko čega se ne prelazi jer interes Kluba je na prvom mjestu a ne sumnjamo da je i Vama.
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 12:57 am

Molim Vas da se ujedinimo sto CURVA prica nije bitno ko je sta je bitan je ZELJO i niko vise... Nemoj te namjerno izvrtati neke stvari. Ko god hoce moze u klub doci i pitati sta ga god interesuje. Klub je svih nas i takav ce i ostati!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:02 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 12:48 am
Biti ce licenca, nece biti privatizacije, Amaru nije tolika plata niti bonus kako je neko naveo. Para je bilo u klubu ali strpite se jos 10 ak dana pa ce biti press na kojem ce sve biti objavljeno.
P.s
Nisam pesto!!!
Bimbo iz 1921 je psovao svima, nije tjeranje neisomisljenika kako pojedi hocete da prestavite. Nije mu prvi put vec
je imao upozorenje od prosle uprave. Nek svako radi sta god hoce ali kao akreditivan imaju pravila po kojima se treba ponasati.
Jos ako moze samo info zasto ne blokiraste 7 dana. Jel to i vi neistomisljenike blokirate??
Kako mislis para je bilo u klubu? Hoce li potencijalni investitori o kojima mahala bruji uci u klub na ljeto?
Dokle se stiglo sa dozvolama za krov na istoku?
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u čet apr 11, 2019 1:04 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:03 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 12:48 am
Biti ce licenca, nece biti privatizacije, Amaru nije tolika plata niti bonus kako je neko naveo. Para je bilo u klubu ali strpite se jos 10 ak dana pa ce biti press na kojem ce sve biti objavljeno.
P.s
Nisam pesto!!!
Bimbo iz 1921 je psovao svima, nije tjeranje neisomisljenika kako pojedi hocete da prestavite. Nije mu prvi put vec
je imao upozorenje od prosle uprave. Nek svako radi sta god hoce ali kao akreditivan imaju pravila po kojima se treba ponasati.
Jos ako moze samo info zasto ne blokiraste 7 dana. Jel to i vi neistomisljenike blokirate??
Jel ti nik bio FKZ1921
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:06 am

slika

slika

Gradjevinska za teren. Naredne sedmice gradjevinska za trbinu i krov. I 15 og kao sto rekoh jednom raspisuje se tender od strane FS BiH za krov. Grijaci rade isto jos jedan spin za koji nema potrebe. Placeno je 92.000 KM Elektru za povecanje snage. Znaci nije bas tako da se ne radi nista. Radi se!! Plate su isplacene za februar i za Mart cak ali umanjena za 30 posto igracima i strucnom stabu. Bez doktora i pomocnog osoblja njima je ostala ista.
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:06 am

Charlie Sheen je napisao/la:
čet apr 11, 2019 1:03 am
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 12:48 am
Biti ce licenca, nece biti privatizacije, Amaru nije tolika plata niti bonus kako je neko naveo. Para je bilo u klubu ali strpite se jos 10 ak dana pa ce biti press na kojem ce sve biti objavljeno.
P.s
Nisam pesto!!!
Bimbo iz 1921 je psovao svima, nije tjeranje neisomisljenika kako pojedi hocete da prestavite. Nije mu prvi put vec
je imao upozorenje od prosle uprave. Nek svako radi sta god hoce ali kao akreditivan imaju pravila po kojima se treba ponasati.
Jos ako moze samo info zasto ne blokiraste 7 dana. Jel to i vi neistomisljenike blokirate??
Jel ti nik bio FKZ1921
Nije nego isti ovaj.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:16 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 1:06 am
slika

slika

Gradjevinska za teren. Naredne sedmice gradjevinska za trbinu i krov. I 15 og kao sto rekoh jednom raspisuje se tender od strane FS BiH za krov. Grijaci rade isto jos jedan spin za koji nema potrebe. Placeno je 92.000 KM Elektru za povecanje snage. Znaci nije bas tako da se ne radi nista. Radi se!! Plate su isplacene za februar i za Mart cak ali umanjena za 30 posto igracima i strucnom stabu. Bez doktora i pomocnog osoblja njima je ostala ista.
Bravo! :zeljeznicar1:

Zanima me u vezi infrastrukture, kakvi su dalji planovi uprave, nakon sto se postavi krov na istoku?

Predsjednik Selimovic je u jednom od intervjua rekao da od naredne sezone dobijamo novog generalnog sponzora, da li se trenutno radi na tome?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:17 am

Brkoo je napisao/la:
čet apr 11, 2019 1:02 am
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 12:48 am
Biti ce licenca, nece biti privatizacije, Amaru nije tolika plata niti bonus kako je neko naveo. Para je bilo u klubu ali strpite se jos 10 ak dana pa ce biti press na kojem ce sve biti objavljeno.
P.s
Nisam pesto!!!
Bimbo iz 1921 je psovao svima, nije tjeranje neisomisljenika kako pojedi hocete da prestavite. Nije mu prvi put vec
je imao upozorenje od prosle uprave. Nek svako radi sta god hoce ali kao akreditivan imaju pravila po kojima se treba ponasati.
Jos ako moze samo info zasto ne blokiraste 7 dana. Jel to i vi neistomisljenike blokirate??
Kako mislis para je bilo u klubu? Hoce li potencijalni investitori o kojima mahala bruji uci u klub na ljeto?
Dokle se stiglo sa dozvolama za krov na istoku?
Mislim da je bilo tada para ima i sad hB nego govorim zbog price da se nije moglo naci 39.000 KM . To apsolutno nije problem nego je problem kazni koje je slavko ima odlukama UO. Investitori kao sto je vjetnamac ili tan se ne traze niti ce takvi i biti ne znam sta mahala prica. Na ljeto full remont ekipe i vec pare imaju spremne za nova pojacanja/prinove kakonl god ih ko bude zvao sutra. Za licence sam vec odg. Samo jedinstvo je potrebno niko iz ove uprave trenutne nije ruzno nista rekao spram prosle (nadjite gdje).
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:20 am

Brkoo je napisao/la:
čet apr 11, 2019 1:16 am
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 1:06 am
slika

slika

Gradjevinska za teren. Naredne sedmice gradjevinska za trbinu i krov. I 15 og kao sto rekoh jednom raspisuje se tender od strane FS BiH za krov. Grijaci rade isto jos jedan spin za koji nema potrebe. Placeno je 92.000 KM Elektru za povecanje snage. Znaci nije bas tako da se ne radi nista. Radi se!! Plate su isplacene za februar i za Mart cak ali umanjena za 30 posto igracima i strucnom stabu. Bez doktora i pomocnog osoblja njima je ostala ista.
Bravo! :zeljeznicar1:

Zanima me u vezi infrastrukture, kakvi su dalji planovi uprave, nakon sto se postavi krov na istoku?

Predsjednik Selimovic je u jednom od intervjua rekao da od naredne sezone dobijamo novog generalnog sponzora, da li se trenutno radi na tome?

Da radi se na novom sponzoru, isto tako na porodicnom dijelu trbine i na pokroviteljima utakmica(to sam objasnjavao nekad).
Sto se tice daljnjih radova ono sto je najizvjesnije je fasada staklena na sjeveru, ako se uspije dogovoriti islo bi se i na istok. Znaci sjever ne kao sto je bio projekat nego staklena fasada a radovi bi trebali tamo nekad ako sve bude po planu 7 ili 8 mjesec. Ima i prica oko kampa i nasla se lokacija ali Vam to jos ne smijem reci da se ne izjalovi.
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:44 am

Hvala druže baš me razveseli. #1921 💙
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 1:47 am

Daj Boze da se to sve ostvari, ne bi bilo sretnijeg covjeka od mene, pogotovo ovo za trening kamp. Uprava bi pronalaskom jakog gs, gradnjom trening kampa i znacajnim ulaganjem u sportski dio (napisao si da su vec pare spremne za pojacanja) pokazala ozbiljnost i sposobnost a pokupila bi i simpatije navijaca i mislim da bi mnogo bolja atmosfera bila nego sto je sad.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 2:31 am

Hvala na informacijama druze, bas smo u qrac zapali pogotovo nakon derbija treba nam malo dobrih vijesti. Ovo je fakat bilo lijepo cuti.

Vezano za clana 1921 tv ekipe. Po ovome iznesenom zasluzena suspenzija ocigledno je da je momak malo pretjerao, razumijem ga al ne moze tako jbg.

:zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 5:25 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 12:57 am
Molim Vas da se ujedinimo sto CURVA prica nije bitno ko je sta je bitan je ZELJO i niko vise... Nemoj te namjerno izvrtati neke stvari. Ko god hoce moze u klub doci i pitati sta ga god interesuje. Klub je svih nas i takav ce i ostati!!!
Bacas suplju ovdje Boga mi......
I nije u redu da tako ofirno lazete da bi oprali svoje guzice.......
Kakve crne pare za pojacanja u junu......bolje vam je uhvatite se posla I radite u interesu Zelje umjesto sto hodate okolo I nudite klub kome stignete......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 6:54 am

DANAN je napisao/la:
čet apr 11, 2019 5:25 am
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 12:57 am
Molim Vas da se ujedinimo sto CURVA prica nije bitno ko je sta je bitan je ZELJO i niko vise... Nemoj te namjerno izvrtati neke stvari. Ko god hoce moze u klub doci i pitati sta ga god interesuje. Klub je svih nas i takav ce i ostati!!!
Bacas suplju ovdje Boga mi......
I nije u redu da tako ofirno lazete da bi oprali svoje guzice.......
Kakve crne pare za pojacanja u junu......bolje vam je uhvatite se posla I radite u interesu Zelje umjesto sto hodate okolo I nudite klub kome stignete......
Ne bacam suplje, jeste istina da ima para za pojacanja odakle teebi da nema ne znam . I nisi korektan, niko ne nudi klub nigdje nikome... kao sto rekoh isto kao i ja odes u klub i sve se informiras
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 7:09 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:EVO DOPISA KOJI JE OTISAO UDRUZENJU 1921

Obraćamo Vam se povodom incidenta koji se dogodio neposredno nakon utakmice FK Željezničar – FK Sarajevo na zapadnoj tribini stadiona Grbavica a čiji je akter Vaš član ekipe „1921TV“, XXXXXXXXXXX. Ukoliko niste upoznati, obavještavamo Vas da je gore navedeni nakon utakmice na najgnusniji i najprimitivniji način, neprimjeren nekome ko stoji iza krilatice „Iz ljubavi prema tradiciji...“, vrijeđao članove uprave, upravljačkih struktura i administracije prisutne na zapadnoj tribini (osim predstavnika uprave u neposrednoj blzini nalazili su se Direktor i Generalni sekretar, te uposlenici iz administracije Kluba, koji su dali sve od sebe da utakmica prođe u najboljem redu i predivnoj atmosferi na dan našeg Grada). S obzirom, da se XXXXXXXXXXX nije obratio nikome konkretno po imenu i prezimenu već svima koji su u tom trenutku bili tu smatramo, da su njegove psovke i najgnusnija vrijeđanja na ličnoj osnovi upućene svima nama.

Uvažavajući činjenicu, da Klub Vaše Udruženje zaista doživljava kao prijatelje Kluba o čemu svjedoči i Sporazum o međusobnoj saradnji, zvanično potpisan 2016. godine, te da Klub neizmjerno cijeni Vaš dosadašnji rad i doprinos na promociji Kluba i klupskih vrijednosti ipak moramo istaći, da incident koji se dogodio u proteklu subotu kao takav je nedopustiv i u koliziji s odredbama Sporazuma.

Klub izričito zauzima stav, da takvo ponašanje nije dostojno ponašanja onih koji se deklariraju kao prijatelji Kluba a istovremeno su akreditovani ispred FK Željezničar kao, de facto, klupski medij (kako Vas zaista i doživljavamo). Pravo na mišljenje ne osporavamo ali vrijeđanja po bilo kojoj osnovi nisu nikakvo pravo već narušavanje ugleda Kluba ili ugleda njegovih predstavnika.

S obzirom na godine XXXXXXXXCC te činjenicu da su mu vrata Kluba uvijek bila otvorena ovaj incident dodatno dobija na težini.

Apsolutno razumijemo razočaranost navijača rezultatom, za šta ne postoji adekvatno opravdanje ali to ne znači, da ćemo dopustiti narušavanje ugleda Kluba i dostojanstva onih koji u datom momentu predstavljaju FK Željezničar, bez obzira o kome da je riječ, na tako gnusan i primitivan način.

Pritom, napominjemo, da ovo XXXXXXXXXX nije prvi incident jer je imao i određene ispade i za vrijeme saziva prethodne uprave koje smo mu nerado tolerisali zbog doprinosa Vašeg Udruženja.

Shodno navedenom a s namjerom zaštite integriteta i digniteta FK Željezničar kao i njegovih predstavnika, ovim putem Vas obavještavamo, da u buduće FK Željezničar neće više dozvoliti akreditovanje XXXXXXXXXXX ispred Kluba u bilo kojoj ulozi kao člana ekipe „1921TV“. Odluka se odnosi na utakmice u organizaciji našeg Kluba kao i gostujuće (Premijer liga, KUP BiH, međunarodne utakmice, prijateljske), te druge projekte Kluba ili Vašeg Udruženja.

XXXXXXXXXXX je do danas bio dobrodošao u Klub osim toga imao je potpun pristup prostorijama i informacijama u Klubu i svemu ostalom bez ikakvih prepreka međutim svojim, blago rečeno, nedoličnim ponašanjem (a što se ponavlja) doveo je do toga, da se interesi Kluba moraju zaštiti na ovaj način jer takav vid ispoljavanja nezadovoljstva nije dostojan nekoga ko se smatra navijačem FK Željezničar a posebno ne, nekoga ko je smatran prijateljem Kluba.

Klub ne umanjuje dosadašnji angažman i doprinos XXXXXXCCCXXX i na tome smo mu zahvalni ali postoje granice ispod kojih Klub zarad svog ugleda ne smije i neće ići bez obzira o kome da je riječ.

Naglašavamo, da u skladu sa sastankom na kojem su prisustvovali g. Fočo i g. Nurko, Klub i dalje „Udruženje 1921“ smatra za prijatelje i da će poduzeti sve, da Vam olakša u radu, te da ste dobrodošli s Vašim idejama i prijedlozima ali da ovo što se dogodilo u subotu je nešto preko čega se ne prelazi jer interes Kluba je na prvom mjestu a ne sumnjamo da je i Vama.
Ko je potpisnik maila?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 7:24 am

CURVA je napisao/la:
čet apr 11, 2019 7:02 am
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 1:20 am
Brkoo je napisao/la:
čet apr 11, 2019 1:16 am


Bravo! :zeljeznicar1:

Zanima me u vezi infrastrukture, kakvi su dalji planovi uprave, nakon sto se postavi krov na istoku?

Predsjednik Selimovic je u jednom od intervjua rekao da od naredne sezone dobijamo novog generalnog sponzora, da li se trenutno radi na tome?

Da radi se na novom sponzoru, isto tako na porodicnom dijelu trbine i na pokroviteljima utakmica(to sam objasnjavao nekad).
Sto se tice daljnjih radova ono sto je najizvjesnije je fasada staklena na sjeveru, ako se uspije dogovoriti islo bi se i na istok. Znaci sjever ne kao sto je bio projekat nego staklena fasada a radovi bi trebali tamo nekad ako sve bude po planu 7 ili 8 mjesec. Ima i prica oko kampa i nasla se lokacija ali Vam to jos ne smijem reci da se ne izjalovi.
Jesu li Francuzi u pitanju za kamp?
Nisu..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija