Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:05 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:54 pm
gavran je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:32 pm
zeljoiznadsvega je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:22 pm
Cistka neistomisljenika na grbavici je pocela.
Zabranjen je pristup utakmicama jednom clanu 1921 TV zbog psovki poslije derbija.
Cistka je krenula kada su poceli da nam vrijedjaju inteligenciju sa egzistencijom,sindikalcem,fakom i biber po pilavu dado.
Sad je zvanicno putem maila i oduzmanjem akreditacija.
Da li je to momak koji je ušao u sukob sa Stanićem?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:08 pm

Mislim da je ono momak koji snima i slika za grupu, a ovo je bilo valjda na zapadu upuceno pesti
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:27 pm

Novinari govnovoda mogu šetati Grbavicom, a momak iz 1921.tv dobije zabranu...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:34 pm

Gdje je 1921.ba da nam potvrdi ovo, ako je istina, veliki minus. Pa jedina svijetla tacka u klubu su ti momci
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:36 pm

Tacno je nazalost
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:41 pm

Ovo je dno dna sta se radi..
Hoce li moci kad im neko opsuje sa tribina da stave zabranu ulaska na stadion?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:45 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 11:08 pm
Mislim da je ono momak koji snima i slika za grupu, a ovo je bilo valjda na zapadu upuceno pesti
Svaka decku cast ako je psovao onoj ljigi od covjeka, pa samo obracanje clana 1921 ekipe treba da mu bude cast pa makar bila i psovka, pakas podmazani.

Samo jos ukinite 1921.tv i ugasicete zadnji tracak radnickog, nesalomivog, slobodnog duha u klubu..
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:48 pm

Svim debilima, koji vjerujete u te gluposti. Znam da vas ima i ovde. 150 000 km? Sta ce ba Senadu te pare, malo mu Megamix, valjda.
Objavili bi i ovi te podatk o trosenju, kradji. Objavit ce k, ili su nesposobni ili ih nema uopste. Jedva bi docekali, kao sto su i na ostalo pljuvali.
Za nacine utaljivanja ocito znate kako se to radi.

Pestu istjerat odmah i svakog ko podrzava to.
Beganovic radi i dan danas protiv Zelje.
Ko ste vi da tjerate? Jucer ste u klub dosli.
Bojim se da vec na ljeto ne pocnemo prizivat Senada..
Jednostavno nek se pocne graditi krov, sjever fasada, trg iza istoka, mora se poceti.
Evropa vam je sut karte ako ne bude, prehodnici bi je izborili. Nikakvo dodatno vrijeme za ove stvari nisu potrebne. Ok imste vremena za generalnog, jug, kamp, titule, ovo mora biti u ovoj godini. TAKO NAS MISKE "LOPOV NA KVADRAT" NAUCIO.

NOVINARI I POSTENA LICA, DALEKO VAM BILA GRBAVICA!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ma ova atmosfera se neće u skorije vrijeme promjeniti.. Jednostavno previše se mrze neke osobe a ne bi trebale.
Taman da titulu uzmemo sljedeće godine ista će stvar biti.
Ono jedinstvo kad smo svi zajedno učestvovali u akcijama se neće ponoviti, i tako je kako je.
A umjesto što pišu sve i svašta, neka razmisle koliko vremena bi trebali žmiriti na neke stvari, ne tako male, da bi eto bar prividno novi ljudi imali podršku.
Da smo se bivšoj upravi ovako protivili od prvog dana, ne bi ni oni trajali duže od šest mjeseci. I dalje bi imali stadion u raspadu, a ne ljepoticu.. E što sad ne bi dali ovima šansu da vidimo na šta će izaći.
Kritikujem i ja, za mene sina najveće legende FKŽ, ali to ne znači da ga ne podržavam. Čak štaviše, ako nas ko i uspije izvaditi iz govana, to će biti on..
**** majku, uđeš u apoteku, one te radnice već prepoznaju i čim te vide znaju šta ti treba..
Da su prosli dosli na nacin i sa namjerama kao ovi, isto od prvog dana ne bi imali podrsku. Da, pored svih promasaja u sportskom segmentu, nisu pokazali ciste i postene namjere kao i konkretne poteze u vodjenju kluba izgubili bi svaki vid podrske odavno.

Cime ovi zasluzuju podrsku? Na osnovu Amarovih titula iz proslosti? Od toga se ne zivi, ljudi traze konkretne stvari. Ljudi ne vole kad im se muti iza ledja. Ako zele prodati klub neka skupe muda pa to prezentiraju na skupstini. Srozavati klub, kukati kako je stanje alarmantno samo da bi ljudi pomislili da je privatizacija jedini spas je jadno i direktan napad na vrijednosti kluba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 12:05 am

Odmah poslije derbija je ovsje neko napisao kako se “celavi momak iz 1921” nagovorio Pesti u smislu da mogu seruckati o forumima, a ne rade nista. Niko nije spomenuo psovanje niti ista. Ocito je problem sto istina boli.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 12:07 am

1921 stanite iza momka i ne izbacujte više klipove u znak protesta..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 12:17 am

Jel' to onaj stariji što ima bradicu?
Kako god bruka. Fuj. Odron.
Katastrofa!
Ne brukajte se, i izvinite se momku. Ko god da je ovo "naredio".
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 12:43 am

Nadam se da će i Manijaci stati iza momka kojeg je Smrđan napao i da će mu pokazati gdje mu je mjesto, kao što su to uradili skandiranjem.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 1:12 am

zeljoiznadsvega je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:22 pm
Cistka neistomisljenika na grbavici je pocela.
Zabranjen je pristup utakmicama jednom clanu 1921 TV zbog psovki poslije derbija.
Polahko, kad osvojimo titulu sljedeće godine (možda) shvatit će taj momak da nije bio u pravu.
Spoiler:
:placeodsmijeha: :zid:
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2991
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 7:17 am

Ko je potpisnik te odluke , molio bih momke sa 1921.tv koji su ovdje na forumu da nam samo kazu ko je potpisao odluku, automatski im i ja vracam i clansku i godisnju. Ja kao individua cu stati uz momka a vjerujte da necu biti sam.
Zeljo je nas koliko i njihov i nece niko provoditi neki fursat i nekome nesto zabranjivati, kao da je njegovo privatno vlasnistvo
Alea iacta est!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 8:33 am

cipiripi je napisao/la:
sri apr 10, 2019 7:17 am
Ko je potpisnik te odluke , molio bih momke sa 1921.tv koji su ovdje na forumu da nam samo kazu ko je potpisao odluku, automatski im i ja vracam i clansku i godisnju. Ja kao individua cu stati uz momka a vjerujte da necu biti sam.
Zeljo je nas koliko i njihov i nece niko provoditi neki fursat i nekome nesto zabranjivati, kao da je njegovo privatno vlasnistvo
Potpisujem!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 8:35 am

cipiripi je napisao/la:
sri apr 10, 2019 7:17 am
Ko je potpisnik te odluke , molio bih momke sa 1921.tv koji su ovdje na forumu da nam samo kazu ko je potpisao odluku, automatski im i ja vracam i clansku i godisnju. Ja kao individua cu stati uz momka a vjerujte da necu biti sam.
Zeljo je nas koliko i njihov i nece niko provoditi neki fursat i nekome nesto zabranjivati, kao da je njegovo privatno vlasnistvo
+1
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 9:07 am

***** li im maj.ke smecarske. Ovi sa gg se mogu sepuriti po stadionu, a nasem momku zabrana. Moramo nesto poduzeti, pisaju nam se usta, svima redom. UPRAVA NAPOLJE!!
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 9:12 am

Covjek koji je u period 09-14 aminovao sve negativne izvjestaje kluba i poreske dugove i koji nikad marke u klub nije donio ima obraza nekoga istjerivati sa stadiona.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 9:18 am

Ne kukajte sad zbog podjela, pojedini od vas su aktivno učestvovali u nastanku istih. Mnogi i nesvjesno, ali sad je kasno.
Nek ovi majmuni dokažu da zaslužuju povjerenje i svi sretni.
Al ako ništa, što trol reče nadajmo se da Amar ima plan, jel.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija