Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3192
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:11 pm

Zvaka72 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 08, 2019 1:22 pm
Eo jedan za pravog tima. Samir Radovac.
Ja sam za. Pokušati mogao bi inat proraditi.
ako mu šnjure nisu mozak uništile.
Ja nisam za, to bi bio jos jedan u nizu oživljavanja i ućorav transfer, pri tome ne znajući šta dobijamo...nama trebaju provjerena i kvalitetna pojačanja a ne Radovci,Sadikovici, Bajici,Stanici,Klepači i ostala kompanija.

Tako da ja kao član kluba kažem NE,ali ko nas pita...i ne treba nas pitati,jer nas je Miske previse slusao i ispunjavao želje "stručnjaka".
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:12 pm

starigrad je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:56 pm
Zvaka72 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:40 pm
Zeljo je napisao/la:
pon apr 08, 2019 1:49 pm

Pa i prosloj upravi se oprostilo sto se nije u Evropu izaslo. I ta uprava je imala najvecu podrsku ikada dvije godine, zasluzeno naravno. Ali ne treba da se stvara mit da su svi bili protiv prosle uprave da su samo gledali kako da ih se rijesi, jer je to cista glupost.
Zaboravljaš da je tada Misimović održao press i rekao da možemo preživjeti i bez evrope. Šta misliš da će ovi uraditi. Evo tri odgovora izaberi jedan.
a. Uzeti kredit u banci i još se više zadužiti
b. prodati poslovne prostore na stadionu
c. naći investitora
pa, i uprava iz senadovog mandata se kreditno zaduzivala. i oni su davali poslovne pod hipoteku. prezivljavali kroz te kredite i pozajmice. dobar dio tih obaveza je ostavljen ovoj upravi u amanet za izmirenje. ocito da, ipak, nismo mogli prezivjeti bez evrope, poplacati sve obaveze, a da se, pri tom, ne zaduzimo kreditno. nisu bile dovoljne i velike pozajmice, svaka vreca ima dno.

tacno je da ove niko nije tjerao da dodju i preuzmu te obaveze. sami su se uhvatili u kolo i nek ga sad igraju kako znaju i umiju, bez pravdanja i pozivanja na zateceno stanje. ali im spocitavati neke poteze, koje su, maltene, prinudjeni poduzimati, nije korektno.

svi smo ovdje, ili barem ogromna vecina nas, za vedrana na nekoj znacajnoj poziciji u klubu. prvi ja. a, vedran se i razisao sa senadom, upravo, zbog razlicitih razmisljanja po pitanju finansiranja kluba. vedran je odavno za neki vid ulaska privatnog kapitala u klub, samo ne znam na koji nacin. koliko god se mi protivili i bili protiv toga, ako zelimo ozbiljan i uspjesan klub, ulazak privatnog kapitala je neminovnost. samo sto se sve treba dobro osmisliti i, kroz statut, maksimalno zastiti interese kluba. kod nas je puno love u igri, koja se ogleda u nekretninama.

ako smo protiv toga, moramo se pomiriti da cemo biti prosjecan premijerligaski klub, koji ce se boriti za izlazak u evropu i, povremeno, ukljuciti se u borbu za trofeje. o evropskim iskoracima da i ne govorimo.
Hajde molim te napiši koji su to krediti ostali iz te sezone. Ja vidim Grbavicu na kojoj smo tada poslije penarose trebali, prvi put, igrati evropu.
Stariša nisi u pravu i nisi realan.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u pon apr 08, 2019 9:21 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:18 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:11 pm
Zvaka72 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 08, 2019 1:22 pm
Eo jedan za pravog tima. Samir Radovac.
Ja sam za. Pokušati mogao bi inat proraditi.
ako mu šnjure nisu mozak uništile.
Ja nisam za, to bi bio jos jedan u nizu oživljavanja i ućorav transfer, pri tome ne znajući šta dobijamo...nama trebaju provjerena i kvalitetna pojačanja a ne Radovci,Sadikovici, Bajici,Stanici,Klepači i ostala kompanija.

Tako da ja kao član kluba kažem NE,ali ko nas pita...i ne treba nas pitati,jer nas je Miske previse slusao i ispunjavao želje "stručnjaka".
Znam i ja da nam treba skoro cijeli prvi tim ali od kojih para. Čitam ovdje komentare tipa dovesti igrace uigrati za narednu sezonu bla bla bla. Od kojih PARA. Trebamo shvatiti da para nema i vjerovatno ih neće biti.
Ja se psihički pripremam da se za iduću sezonu ne nadam puno.
Kao što bi moja Nana rekla" dabogda kćeri da te car uzme ali fukara oko kuće hoda "
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:56 pm

Zvaka72 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 08, 2019 1:22 pm
Eo jedan za pravog tima. Samir Radovac.
Ja sam za. Pokušati mogao bi inat proraditi.
ako mu šnjure nisu mozak uništile.
Radovac, top.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 10:10 pm

Nakon loše forme prošli put uzesmo u mostaru, pa poslije nastavismo sa katastrofom..
Haj bar sad da uzmemo i da se nastavimo patit
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 10:12 pm

Al brate koliko se kuka mene sramota majke mi...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 10:49 pm

Dominic je napisao/la:
pon apr 08, 2019 4:30 pm
Mozemo li vratiti Blagojevica, bar na posudbu? Ozbiljan sam. Nova uprava nema konflikt s njim vec bivsa a osim toga covjek nije bio ni u zapisniku ni jednom za Osmanlispor od kako je otisao Turcima a s njim bi puno toga bilo lakse u sredini. Ne vjerujem ni da je bio skup. Ko Vranjes garant nije.
Mislim da je ovo prvi korak u sklapanju ekipe. Izvinuti se čovjeku i vratiti ga ako je ikako moguće.
Ne znam sta je sa Graovcem.
Rodina aktivirati.
Stevanović je dobar
Pavić OK.
Uz Blagojevića još Osmanovića afirmirat.
E. Zeca utegnut
Ramović OK
Zajmovića ako ne počne bit koristan i u obrani i ono malo što probije, otpisat
Desno krilo Mujezinović, zahvalit ss Veselom ili A. Zecu.
Na lijevo krilo nabavit nekog ako Zajmović ne postane odgovoran.
Zaboravih, jedno dva golmana kupit. Ovaj sada naš Kjosevski nije ni za klupe. Nek se ubije kad mu lopta iz kornera u po peterca ispred njega padne.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pon apr 08, 2019 10:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 10:50 pm

Kospa je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:12 pm
Al brate koliko se kuka mene sramota majke mi...
Sto li nam je Boze moral pao, bas nema razloga. Sta ima veze sto su nam jufke dostizne jednako koliko i Bayern Munchen, sto strahujemo hoce li nas poluklub iz Zenice izgurati iz Evrope i sto izgleda kao da su svi digli ruke od kluba koji osim njegovih navijaca vise niko ziv ne postuje. Strasan, betonski temelj za optimizam.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 10:55 pm

Zvaka72 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:12 pm
starigrad je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:56 pm
Zvaka72 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:40 pm

Zaboravljaš da je tada Misimović održao press i rekao da možemo preživjeti i bez evrope. Šta misliš da će ovi uraditi. Evo tri odgovora izaberi jedan.
a. Uzeti kredit u banci i još se više zadužiti
b. prodati poslovne prostore na stadionu
c. naći investitora
pa, i uprava iz senadovog mandata se kreditno zaduzivala. i oni su davali poslovne pod hipoteku. prezivljavali kroz te kredite i pozajmice. dobar dio tih obaveza je ostavljen ovoj upravi u amanet za izmirenje. ocito da, ipak, nismo mogli prezivjeti bez evrope, poplacati sve obaveze, a da se, pri tom, ne zaduzimo kreditno. nisu bile dovoljne i velike pozajmice, svaka vreca ima dno.

tacno je da ove niko nije tjerao da dodju i preuzmu te obaveze. sami su se uhvatili u kolo i nek ga sad igraju kako znaju i umiju, bez pravdanja i pozivanja na zateceno stanje. ali im spocitavati neke poteze, koje su, maltene, prinudjeni poduzimati, nije korektno.

svi smo ovdje, ili barem ogromna vecina nas, za vedrana na nekoj znacajnoj poziciji u klubu. prvi ja. a, vedran se i razisao sa senadom, upravo, zbog razlicitih razmisljanja po pitanju finansiranja kluba. vedran je odavno za neki vid ulaska privatnog kapitala u klub, samo ne znam na koji nacin. koliko god se mi protivili i bili protiv toga, ako zelimo ozbiljan i uspjesan klub, ulazak privatnog kapitala je neminovnost. samo sto se sve treba dobro osmisliti i, kroz statut, maksimalno zastiti interese kluba. kod nas je puno love u igri, koja se ogleda u nekretninama.

ako smo protiv toga, moramo se pomiriti da cemo biti prosjecan premijerligaski klub, koji ce se boriti za izlazak u evropu i, povremeno, ukljuciti se u borbu za trofeje. o evropskim iskoracima da i ne govorimo.
Hajde molim te napiši koji su to krediti ostali iz te sezone. Ja vidim Grbavicu na kojoj smo tada poslije penarose trebali, prvi put, igrati evropu.
Stariša nisi u pravu i nisi realan.
Jeste, ostao je kredit. Bila je i dogovorena dinamika placanja i to bi bilo vjerovatno i isplaceno tom dinamikom, ali je ostao kredit.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 11:10 pm

Amar i kompanjoni ce nas u crno zaviti, tj. vec su nas zavili.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 11:17 pm

fcz je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:50 pm
Kospa je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:12 pm
Al brate koliko se kuka mene sramota majke mi...
Sto li nam je Boze moral pao, bas nema razloga. Sta ima veze sto su nam jufke dostizne jednako koliko i Bayern Munchen, sto strahujemo hoce li nas poluklub iz Zenice izgurati iz Evrope i sto izgleda kao da su svi digli ruke od kluba koji osim njegovih navijaca vise niko ziv ne postuje. Strasan, betonski temelj za optimizam.
Pa bolan kad je 'ebeni Radnik ili Celik bolji od nas i gdje strahujes hoces li igrati Evropu na ljeto, zbog jeftine ekipe
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 11:17 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:55 pm
Zvaka72 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:12 pm
starigrad je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:56 pm


pa, i uprava iz senadovog mandata se kreditno zaduzivala. i oni su davali poslovne pod hipoteku. prezivljavali kroz te kredite i pozajmice. dobar dio tih obaveza je ostavljen ovoj upravi u amanet za izmirenje. ocito da, ipak, nismo mogli prezivjeti bez evrope, poplacati sve obaveze, a da se, pri tom, ne zaduzimo kreditno. nisu bile dovoljne i velike pozajmice, svaka vreca ima dno.

tacno je da ove niko nije tjerao da dodju i preuzmu te obaveze. sami su se uhvatili u kolo i nek ga sad igraju kako znaju i umiju, bez pravdanja i pozivanja na zateceno stanje. ali im spocitavati neke poteze, koje su, maltene, prinudjeni poduzimati, nije korektno.

svi smo ovdje, ili barem ogromna vecina nas, za vedrana na nekoj znacajnoj poziciji u klubu. prvi ja. a, vedran se i razisao sa senadom, upravo, zbog razlicitih razmisljanja po pitanju finansiranja kluba. vedran je odavno za neki vid ulaska privatnog kapitala u klub, samo ne znam na koji nacin. koliko god se mi protivili i bili protiv toga, ako zelimo ozbiljan i uspjesan klub, ulazak privatnog kapitala je neminovnost. samo sto se sve treba dobro osmisliti i, kroz statut, maksimalno zastiti interese kluba. kod nas je puno love u igri, koja se ogleda u nekretninama.

ako smo protiv toga, moramo se pomiriti da cemo biti prosjecan premijerligaski klub, koji ce se boriti za izlazak u evropu i, povremeno, ukljuciti se u borbu za trofeje. o evropskim iskoracima da i ne govorimo.
Hajde molim te napiši koji su to krediti ostali iz te sezone. Ja vidim Grbavicu na kojoj smo tada poslije penarose trebali, prvi put, igrati evropu.
Stariša nisi u pravu i nisi realan.
Jeste, ostao je kredit. Bila je i dogovorena dinamika placanja i to bi bilo vjerovatno i isplaceno tom dinamikom, ali je ostao kredit.
Oprosti na podpitanju; je li to dugovanje navedeno u onom zadnjem izvještaju prethodne Uprave ili je to sad nešto novo otkriveno?
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 11:21 pm

Nadam se da vam je jasno nakon svega ovoga da moraju prestati podjele. 100% uz Željezničar, boli me ku.rac ko je trener a ko na celu kluba!! Iduca sezona mora biti nasa!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 11:21 pm

Nemam pojma iskreno. Ja zaista ne biram strane, osim Zeljine. Mislim da se o tome i u decembru pricalo, tako da pretpostavljam da je bilo u izvjestaju, zajedno sa dinamikom otplate. Jebi ga, ljudi vjerovatno nisu planirali ici iz kluba tada. Nikada Zeljo nije imao nesto novca, mi smo sirotinjski, radnicki klub, ali je bitno kako i na koji nacin novac kola kroz klub. Tu se ogleda kvalitet i sposobnost. Ova ekipa moze dohvatiti Europu, jos uvijek je sve u nasim nogama i jos uvijek se mi pitamo. Ne sumnjam u to.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 11:42 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 08, 2019 11:21 pm
Nemam pojma iskreno. Ja zaista ne biram strane, osim Zeljine. Mislim da se o tome i u decembru pricalo, tako da pretpostavljam da je bilo u izvjestaju, zajedno sa dinamikom otplate. Jebi ga, ljudi vjerovatno nisu planirali ici iz kluba tada. Nikada Zeljo nije imao nesto novca, mi smo sirotinjski, radnicki klub, ali je bitno kako i na koji nacin novac kola kroz klub. Tu se ogleda kvalitet i sposobnost. Ova ekipa moze dohvatiti Europu, jos uvijek je sve u nasim nogama i jos uvijek se mi pitamo. Ne sumnjam u to.
Evo našao sam ja, bilo je sve u izještaju, kao i planirani način otplate tog kredita.

"Klub također ima i tri kredita u iznosu od 640.000 KM. Tačnije, klub ima dva revolvinga (300.000 KM i 140.000 KM) te anuitetni kredit (200.000 KM).

Potraživanja kluba mogu narasti za 150.000 eura ukoliko AEK naredne sezone izbori Ligu prvaka, tada će Željezničar dobiti taj iznos za transfer Anela Šabanadžovića. Željezničar je od tog transfera već dobio 200.000 eura i očekuje još 250.000 eura u januaru*. Od tog iznosa odmah će regulisati određene obaveze prema Ziraat banci od koje je uzeo kredit te dogovorio revolving."
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 12:03 am

A sta ako ne izborimo Evropu?
Da li cemo Amara proglasiti neznalicom?
Da li ce Amar od jednom postati nedovoljno talentovan da vodi Zelju?
Da li cemo Amaru zabraniti svaki prilaz klubu i ne dat mu da bude cistacica i reci mu "Manijak jesi, trener nisi" ?
Da li cemo ga smjeniti kao Dinu Djurbuzovica, Adzema, Odovica, Mulalica, Petrovica jer nije ispunio cilj?
Da li ce uprava i navijaci i dalje podrzavat Amara Osima?
Ako podrzimo, ko ce odgovarat za neuspjeh?
Kod prethodnika su to bili treneri, clanovi uprave, predsjednici itd?

Jednostavan cilj je pred nama dokopat se cetvrtog mjesta u konkurenciji sa Celikom, Radnikom i Slobodom uz duzno postovanje tim klubovima prethodnih godina nisu bili nas rang, a nisu ni sad.
Evropu cemo i moramo izboriti!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 6:57 am

Najbolje kombinacija za nas bi bila Miske + Amar za sportski dio ali obzirom da se to nije dogodilo treba i ovoj upravi dati sansu.

Amar nas je zaduzio i to se ne smije zaboraviti!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 7:54 am

Kao što sam pisao i za svakog trenera do sada, treba Amaru dati bar sezonu i po.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:09 am

Prema nekim informacijama, na ljetnoj pauzi nam ulazi kapital u klub, e sad na koji način i odakle stvarno ne znam, i to će tek biti momenat da vidimo Amarov kapacitet i kapacitet ove Uprave. Samo da je do ljeta izgurati.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:16 am

Pa morace, pojacanja ce morati doci...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, ghamaz, MiroslavKruzik i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija