Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:03 pm

Sreži plate igračima, marka više da se vrati dug treneru, bravo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:03 pm

Yebo majku dođe vakat da ti je gorčina kad moraš na Grbavicu da gledaš ove sline, a nekad si živio za vikend i Želju gdje god igrao..
Sad jedino to što te raduje i daje ti osjećaj razdraganosti je pogled ka upaljenim reflektorima još iz hrasnog kad ideš, sam ulazak na stadion, pogled ka predivnom terenu, modernijoj Grbavici i pratiš lagano kako se stadion puni i shvatiš koliko mi sve ovo volimo, koliko se nadamo da će im klikeri bar taj dan proraditi i da ćemo sretni izađi sa stadiona..
Odavno osmijeha na Grbavici nema poslije utakmice Željine..
Ne sjećam se kad je taj post ovoliko dugo trajao..
Ko će na sljedećoj domaćoj biti? Ko će opet iznova čekati kockice da se slože i da vidimo nešto?..
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u ned apr 07, 2019 5:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:04 pm

kvalitet je napisao/la:
ned apr 07, 2019 4:30 pm
Viđa li neko Senada Misimovića na utakmicama? Viđao sam i Čenana i Vukotića i mnoge bivše zaposlenike, ali njega ne. Bez ikakvih provokacija, samo pitam, fakat me zanima.
Na Istoku bude, sektor gdje su desetogodisnje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:04 pm

Hoće li poslije ove sankcije uvezati 4 - 5 dodavanja ili će sezona ista biti?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:07 pm

barbarez je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:04 pm
Kospa je napisao/la:
ned apr 07, 2019 2:02 pm
barbarez je napisao/la:
ned apr 07, 2019 12:11 pm
@zvaka Stanic osim sto je supak,a Bogami i mi smo par puta bili supci prema njemu,je neko ko je kod nas imao par odlicnih i par prosjecnih epizoda. Ja ga prvi nikad nisam volio. Taj frajer meni nema osnovnu tehiku trcanja a kamo li sta drugo.
A opet koga si mogao dovesti boljeg od njega.
Koji su razlozi njegovog vracanja ne znam,ali jedino sto mi je logicno,ono ga smatraju dobrim za ekipu . On kao zna sta je Zeljo. Samo znam da su predhodnih godina dovodili bekova ,kako lijevih tako i desnih,a da je na kraju uvijek kad se pojelo govno,Stanic taj koji je vadio stvari. I vracali su ga isti ti koji su dovodili i stavljali te bekove. Mijenjao je Memiju,Hadzica,Sinisu,ProjicaBevab,vjeruj ne mogu vise da se sjetim svih lijevih bekova koje smo izmijenjali. Ah da Merhemic,pa onaj kloc sto dobi crveni na derbiju kad je Lendric zabio iz voleja.
Sto je svim trenerima prije igrao Bogicevic . Mozda zato sto su ovi drugi toliko losi.
A u krajnjem slucaju uvijek imas trenera koji vide nesto sto niko drugi ne vidi. Evo i ovog Husrefa ubise prozivajuci za Hebibovica. I mi se uvijek nadamo da cemo Zaimom ili nasim krilima jebat Sarajevo preko te njegove strane. A taj lik nas zadnja 3 derbija satra po bokovima.
E brate cijenio sam te al kad rece mi smo bili supci prema stanicu ko da me hladnom vodom poli, ako tako gledas na stvari nema covjek vise sta reci ili oduzeti
Kako nismo brate. Sjecas se kad je igrao sezonu zivota i kad se povrijedio. Nije se ni vratio treninzima,bio je otpusten i poslali ga u Olimpic.Nismo ispali korektni tada. To isto da smo Zolu ili Sinana otpustili nakon loma noge.Nisam mislio sad,pogresno si me shvatio. Za mene je on smrad kako god.
Brate ti si mozda igrao profesionalno pa nekako mozes se staviti u njegovu situaciju i razumiti njegove postupke, ako je tako, razumijem.
Ja nisam, ja gledam iz perspektive stolice sjevera ili juga citav zivot. Mene ne zanimaju motivi igraca kada idu kontra Zelje niti se mogu kao navijac poistovijetiti sa njima... Isto tako ne mogu razumijeti navijaca koji moze to uzeti u obzir, mozda sam ja naopak ali tu nema sive zone za mene.

Isto tako nisam za tjeranje bilo koga, nemamo mi Amara puno. Nama trebaju i Amar,Senad,Miodrag, Kemal i svi koji su voljni stati u rov, ima mjesta za sve.

Ali kad je nesto naopako, mora se kritikovati. Kad su Svabe ispale sa svjetskog sa onim starohanima, nisu trazili alibije nego su kritikovali i pronasli gdje gdje steka. Nisu govorili dje ces na mateusa, zamera, kolera i ostale nego su potpuno reformirali omladinski pogon i regrutaciju i par godina kasnije dobili legendarnu generaciju klose, ozil, khedira, neuer, kross itd.

Samo kod nas ne smijes kritikovati svece i njihov pristup, jer ako je neko sampion onda ne smijes reci da mu govno smrdi, a smrdi i to je normalno al se ne smije spomenuti. A najgore je kad dodje neko drugi i kaze ma nije to govno to se neko posr'o

Da smo mi drugaciji mozda i ponos ovih nasih ne bi bio toliki pa bi radili zajedno za Zelju a ne ponasali se ko pubertetlije na ego tripu.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:10 pm

Oni se jos sprdaju sa nama sa ovim saopstenjem
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:11 pm

Brzinski sklepano, da se operu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:12 pm

Curjuric bezveze igrac
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:13 pm

Ono sto Curjuric ima u lijevoj nozi, citav nas vezni red nema, ali dobro...

Hajde Zeljo, izadji iz ovoga jaci!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:14 pm

Choks je napisao/la:
ned apr 07, 2019 5:11 pm
Brzinski sklepano, da se operu.
nemoj tako, bila je to sveobuhvatna diskusija
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:16 pm

AsharaK je napisao/la:
ned apr 07, 2019 5:12 pm
Curjuric bezveze igrac
deba, 'ta ce on, Sadikovic mu kroz noge probaciv'o.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:18 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned apr 07, 2019 4:58 pm
kvalitet je napisao/la:
ned apr 07, 2019 4:30 pm
Viđa li neko Senada Misimovića na utakmicama? Viđao sam i Čenana i Vukotića i mnoge bivše zaposlenike, ali njega ne. Bez ikakvih provokacija, samo pitam, fakat me zanima.
Da mu mater psuju ublehe koje hodaju u i oko stadiona,kao sto je bio slucaj kada je uspjesno vodio ovaj klub.

Mnogo je on izgrađenija osoba od tog sivila koje je sad ovdje, a njegova ljubav i predanost klubu nikad nije niti ce biti upitna!

Doviđenja i tebi i svima koji bacate kost na ovu temu 'gdje je Misimovic'..providni ste,samo kazem tebi kojeg fakat zanima!
Ja sam, naprimjer, bio svjedok kada je nekoliko Željovaca zaustavilo Vukotića pred jednu utakmicu (dok je bio u klubu), pa su ga ispitivali, tersali mu..., a to ga nije zaustavilo da i dalje prati Želju. To je primjer Željovca. Takav je i, naprimjer, Mulalić, koji, kada može, uvijek dođe na Grbavicu, bez ikakvih kompleksa (plati kartu i sjedne na sjever). I ne znam čemu ovakvo pisanje, navijaču FK Megamix Rajlovac, kad sam normalno pitao, a imam svoje razloge zašto sam pitao. Uopće ne želim čovjeka da kudim, svoje mišljenje o Senadu sam već iznio, itekako ga poštujem.

I da, nevezano za Senada, šta znači to mnogo izgrađenija osoba? Zar Željo i Grbavica nisu bili oduvijek mjesto susreta i siromašnih i bogatih, i uspješnih i neuspješnih, i lijepih i ružnih, i zgodnih i debelih i mršavih, i mladih i starih, pa se tu nikad nismo dijelili na takve načine, već smo svi tu bili samo i isključivo zbog Želje?

@storme hvala na odgovoru. Budem ja na istoku skoro uvijek, ali nisam ga viđao. Nebitno, vjerujem ti da tu bude.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:24 pm

To je sve nebitno @kvalitet. Stvarno se bavimo trivijalnim stvarima. Mnogo mi imamo vecih problema.

Ne znam cemu da se nadam protiv Zrinjskog stvarno. Nicemu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:26 pm

Moram još nešto da kažem. Ne upalim se ja, niti vidim @barbarez, @CURVA i drugi što se kritikuje Amar. Pa ja ću prvi to raditi, evo i dalje mi ne ide u glavu da smo u sezonu ušli sa Anelom i Harisom u veznom redu i Bogijem na stoperu. Ali, mnogi krenu pisati zlonamjerno, o kamatama, pa se odmah spominju nekakve karme, spominje se Senad, odmah se dijelimo, govori se da je Amar ušao u klub samo kako bi izvukao pare, a da ga Željo ne zanima (ova glupost mi onako posebno zapara uši)...

Nemojte tako ba. Kritikuj fudbalski sve ako treba, kritikuj konstruktivno, ali nemoj biti ba zlonamjerni shupak. Kakva je to furka. I mi kad smo kritikovali Senada, govorili smo o fudbalu, o sportskom segmentu, ne o namjerama, kamatama... Govorim o ovom forumu, ne nekim drugim.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:31 pm

Velika plata Ivanu, zato imamo Sadikovica..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:33 pm

sahmat je napisao/la:
ned apr 07, 2019 5:31 pm
Velika plata Ivanu, zato imamo Sadikovica..
nije njemu velika plata nego smo mi kokuzi.
ovi hadalji ne mogu namaci ni za Sadikovica.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:35 pm

***** vam svima familije,picke mrs iz svetinje!

Jug :baklja: :11: :klanjase:
1921-1987-2007
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:40 pm

Ja sam govorio da Curjuric ne treba igrati svaku utakmicu po 90 minuta, tu gresku smo napravili sa Markovicem koji je isto korektan veznjak. Ali nije ga se trebalo rijesiti. I pored toga jos svih iskusnijih veznjaka. Cak ne bih imao ni s tim problema da je Dacic ostao da igra + Osmanovic, bez obzira sto se frajer zajebava, valjda ga Amar moze prizemljiti. Sad je kasno kukati, ali samo kazem da se ne smije govoriti da je qrina ekipa kada su se cetiri iskusna, poprilicno kvalitetna veznjaka makla iz kadra.

@kvalitet
I ja sam protiv toga, ali ne cudi me sto raja to radi, isfrustrirana je i nije bez ikakvog pohoda. Onakva bahatost na skupstini, slavlje u kafani, a prije toga pogrdno komentarisanje trenera...do podjele je doslo davno i sada nema nazad, treba sistemski restart sa totalno novim ljudima kojih nema ili ogromni sportski uspjeh. Realno kada se dobro igra i pobjedjuje, sve se zaboravi, a dugorocno bi i nestale podjele. Ne moze se jedno radit i onda kada se nesto promijeni ocekivati da se to zaboravi i da se ide dalje kao da se nista nije desilo.
Dobra igra, pozrtvovanost, pobjede, pokazivanje da ti je stalo - to ce raji vratiti osmijeh na lice i onda ce na forumu opet biti po 2-3 stranice poslije utakmice, a ne 10 i vise :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:44 pm

Hipoteticki, da je predsjednik neko drugi sada i da fakat odluci kazniti, igrace i SSS te da se Amar pobuni.. Bruka Zeljinih navijaca bi ga podrzalo... I jos gore opravdavalo bi eventualni bunt rijecima tipa, pa oni su njega kaznili u pravu je ima razlog...

To je realna situacija... bez ideje, hijerarhije a plan nam se svodi na recenicu: "Daj da utrpamo nekom ovog Zelju da nam da para ne moze se ovako jbg..."
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 5:47 pm

Kakav pokušaj mazanja očiju...
Uprava napolje, Amare odlazi!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 266 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija