Moderator/ica: storm_raider

 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 9:58 am

ovo je neko moje misljenje, vi mozete pljuvati na to ali nase rasulo je krenulo kad su nam vezu preuzeli Hajdarevic i Sabanadzovic ..
Osnovni kljuc svake igre ti je bolan veza, sredinu ako uzmes uzeo si utakmicu !!
Veza kreira prilike za gol i prva je linija odbrane, tu diktiras tempo.
nama sinoc sa 3 pasa izbace komplet vezu i eto ih na 16-m i tako citavu utakmicu.
onaj jedan trci ko lane po livadi, drugi razmislja sta ce sa loptom ko da je šah..
oni ne mogu GOSKU da "sakriju" loptu bar na 2 minute a ne sta drugo..
sve znam, sve razumijem nasa djeca ovo ono, al ljudi ne mozes na silu kad kvaliteta nema.
Alibi igrači !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:01 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:21 am
A na sve ovo, ko šum na srcu stoji Amarova nezainteresovanost.. Nema onog Brkinog šmeka, njegovih metoda.. Nema treninga nakon poraza, nema reakcija u toku i nakon utakmica.. Sve je nekako nasilu, k'o tu sam da odradim što odraditi se mora..
Svako od nas i zna i razumije zašto je došao u klub.. I neka je. To je, što mu mi kao Željo, najmanje možemo učiniti za sve one dane slave što nam je priredio.. Neka bar svoje pare vrati..
Ali ne mogu ga prepoznati.. Njegov entuzijazam, njegovu pojavu, njega kao mit, uzora i sve ono što je davalo Želji šmek, sad nije to to.. Do jučer smo bukvalno sjedili za istim stolom u Tuborgu, pratili Želju preko mojeTV po raznim gostovanjima, sjediš okupiš se i čekaš strpljivo da u pozadini ne bi li dao neki svoj kratak a skup komentar koji bi spojio sve naše priče i pričice u jedno, a opet detaljnije i jasnije.. U pogledu mi vidiš koliko voli sve ovo, kako tijelom nehotično trza kad svaka prođe pored stative jer te okrzne u dubini duše..refleksno.
Sad Amare evo pitam ja tebe, čemu sve ovo sada.. Gdje si se ti izgubio, da nam bar svojim mitskim ponašanjem daš malo nade u ovoj crnini..
Daj nam malo elana, sve ćemo ti vjerovati.. Ti si Željo u obliku čovjeka, ne možeš nas prevariti da te ovo ne dotiče..
Koju igru igraš ?
PenisBol.

Penis je rijec meni nepoznatog porijekla, a bol je on vec objasnio na skupstini.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:03 am

Možemo pričati da je Hajdar loš, ali sinoć on i Sipović što su zaustavili napada, oni su zaustavili, Bogi i Šaban igrali sa Sarajevo.
Najveća greška je bila što je ostao na posudbi do kraja sezone, kurcina od igraca..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:09 am

Amar se poskliznuo ako je mislio da će sa jeftinom ekipom izboriti Evropu, trebao ti je jedan igrač u veznom redu da zna poslati loptu a ne Sadikovic, zna se glavni krivac to je iskljucivo SIR AMAR OSIM!

Isto se ponaša kao Kostić koji je najavio titulu odmah, a ovaj najavio da će sa "jeftinom" ekipom izboriti Evropa ligu
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:09 am

Nije uredu da se kola slome preko Hajdarevica i Sabanadzovica. Mladi su jos normalno da ne mogu iznijeti teret derbija. Osciliraju u igri jer su mladi njima trebaju starije kolege pomoci. Ssdikovic je odigrao 200 tekmi pa nista bolje nije odigrao.
Konkurencija ko je losije odigrao je velika, udarimo po starijim kolegama npr Stevanovicu, Stanicu, Bogiju, Zajmovicu, Mujezinovicu
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:11 am

mamba21 je napisao/la:
ned apr 07, 2019 9:55 am
storm_raider je napisao/la:
ned apr 07, 2019 9:45 am
Europu moramo dohvatiti i moramo svi gurati ka tom cilju. Hajde Zeljo!
**** i evropu s ovom ekipom, razbice nas u prvom pretkolu.
Ako idemo u evropu da bi igrali za 100-200 hiljada eura onda **** ti nas...ova uprava mora spremiti opasnu lovu za sljedecu sezonu. Ako nisu u stanju to uraditi onda lagano put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:13 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:09 am
Nije uredu da se kola slome preko Hajdarevica i Sabanadzovica. Mladi su jos normalno da ne mogu iznijeti teret derbija. Osciliraju u igri jer su mladi njima trebaju starije kolege pomoci. Ssdikovic je odigrao 200 tekmi pa nista bolje nije odigrao.
Konkurencija ko je losije odigrao je velika, udarimo po starijim kolegama npr Stevanovicu, Stanicu, Bogiju, Zajmovicu, Mujezinovicu
Ne trebaju se kola lomiti na njima samo ali pusti te price mladi su. U njihovim godinama igraci vec uveliko imaju formiranu karijeru.

Po meni jedino je Mujezinovic nesto pokazao ovi ostali ko da nisu tu. Kad vidim Zajmovica i njegove trzaje nogom i neko preskakanje lopte i tolika umisljenost povraca mi se.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:14 am

barbarez je napisao/la:
ned apr 07, 2019 9:56 am
Amar927 je napisao/la:
ned apr 07, 2019 9:28 am
Mnogo stvari ne stima al me najvise brine kako je nestao onaj Amariv smek ..nekako mi djeluje nezainteresovano...sto se tice igraca mi nismo trevali pustiti Vranjesa i Curjurica jer su za ove nase veznjake izmislili fudbal..Veca -vrijeme je da ides,Bogicevic,Pavic,Stanic,Zajmovic,Hajdarevic nemaju kvalitet za Zelju...i pitanje za mnoge kako strucni stab pitara zna tacno koju smo taktiku spremali i sta smo uigravali za derbi i sastav koji ce igrati??to me mnogo zabrinulo jer 100%provjerena info da im je neko sve prenijeo sta smo spremali za derbi od taktike i svega ostalog..treba se zapitati
Nemam brate namjeru branit nikoga poslije onog sinoc. Ono je neoprostivo. Ali ako ti trener kaze da u ekipi ima jednog jedinog igraca koji ima kvalitet,a on sinoc nije igrao,shvatis koliko imas los tim.
Ovdije covjek svega moze procitati. Od prica kako su se rastjerali bolji igraci,pa sto si doveo ove nove ako su jednako losi,sto nema pomaka,sto ne igraju djeca,a ovamo razapese 2 djecaka. Pa se kudi Amarov potez,rastjerivanja skupe ekipe,a dovodjenja ovih nekvalitetnih igraca. Pa zasto je Amar izgubio smek,pa ga boli *****....
Tesko je biti objektivan i strpljiv u nasoj situaciji.
Evo ove nezadrzive sampione su zadnje dvije godine razapinjali,i njih i njihovog trenera. A ljudi samo uz malo agresivnosti,zelje i zalaganja,iskoristili sto su svi ostali u kurcu.
Ali ponavljam ako ti covjek kaze da ima 1 igraca u timu da valja,dolazi u tim koji ima 5 poraza i minus 15,tim koji je izgubio svoj identitet i vjeru u sebe. Tim koji kad su svi bili tu i rastjerani a i ovi sto su ostali,smo pljuvali i pricali kako nam treba totalno remont. Da nam igraju juniori,da halalimo sve poraze samo da Amar preuzme.....
Zapitajte svi vi koji toliko volite Zelju,da li bi vi preuzeli tim u onakvoj situaciji. Kako hocete da se ponasa,covjek svijestan koliko ima los tim. Pa njemu je bolan najteze,nije on navikao na ovo. Meni djeluje da ce se sljedece godine najebati majke svima i iskaliti sav svoj bijes i uraditi mnoge dobre stvari. I da kad ode opet a mi budemo kukali,nikad vise se nece vratiti u Zelju.
Pa evo imate primjer Reala,1 igrac fali,doduse kakav ali 1 igrac. A na onom nivou igre,jedan igrac ne znaci tim. Da je tako Portugal i Argentina bi uvijek bili prvaci.
Pa evo vrati se trener koji je 3 titule prvaka europe osvojio,pa ne moze da ih uhaviza. Ne ide u fudbalu tako lako kako se misli. Murinjo od najboljeg dodje u fazu da ga smatraju smetljarom. Od Man Utd koji je 30 godina ima sistem i filozofiju jednu,narednih 20 godina niko nece tim napravit . Jer nemaju oni vremena da prave tim.
Ja opet vjerujem nasem treneru. Ne sad ,jer sad ni najveca budala nije mogla vjerovati da on moze od ove hrpe luzera napraviti nesto.
Neko ce opet reci a sto je dovodio Sipovica,Stanica,i ove ostale ako ne mogu pomoci.
Pa ne moze otjerati 10 igraca,i ostati na 13,ili igrati sa juniorima,i omoguciti isfrustriranoj masi da im sjebe i ono malo samopouzdanja sto imaju. Evo Hajdar je jedan derbi pojeo Sarajevo. Ono blato kad je bilo. Ja sam mislio frajer ce biti Tito. Evo vidi sad gdje i sta je. Evo Anela jebu i psuju,a ne bi me cudilo da u AEKu bude jako dobar.Kod nas je Dzeko izgledao istraumiran,a kamoli ovi ostali.
Opet ponavljam babu rodjenog ne bi branio nakon ovog sinoc,ali nece niko da gleda rezonski. Sqmo se gleda navijacki. Amar je to sinoc rekao Ligati. Znam sto pitas i kako ti razmisljas,ali ne znas ti sta smo mi vidjeli i cega smo svijesni.
Ako ti sinoc tim izadje sa stqvom da je Sarajevo favorit i tako se ponasa na terenu,onda shvatis kakve luzere imas u timu.
Ovo samo treba privesti kraju,a nije da nismo imali sezona u kojima su nas ubijali u pojam kako pitari,takoni drugi. Ali nikad,zapamti nikad mi navijaci nismo bili ovako podijeljeni,ovako neslozni,ne znam kako bih nas nazvao.
Dje ne bi. Ja bi preuzeo. Pare su pare, zbog tog je i on dosao.
Mozda bi ja doveo neke druge igrace, ali opet treba i neke drugove uhljebiti i vratiti im usluge. Kazem mozda, nisam siguran bas, ali bih prihvatio i to objerucke.
I vjerovatno bi se vise davao. :DD:

Sad ce ljeto aBd. Bit ce igraca, bit ce para.
Samo da ne bude prica, "pa doveo je 10 igraca, valja to uigrati, ne moze to tako brzo".
I nadam se malo boljim igracima. Bar malo, valjda je sve usluge vratio u ovom prvom prelaznom.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:15 am

Problem je bio u postavci igre.
Odluka da se pocne bez Veselinovica i Zeca je bila pogubna, jedina dva brza igraca ti cuvas na klupi i automatski pustas pitarima lezerniju igru i slobodu jer nema ko da istrci kontru. Automatski njihovu cijelu odbranu pomjeras do nase polovice.

Amarov poraz definitivno. Popiso nas je uvodjenjem Stanica koji centra nije presao i sa Sadikovicem.
Sinisa je vise sinoc uradio posla na desnoj strani nego on.
Dok Vedran ne ode mi cemo primat pacerske golove.
Dosta za danas odvedoh zenu i dijete na izlet ionako su nasi manekeni sigurno vec negdje.
P.S. Kapu skidam jedino Krpicu i Mujezinovicu
Alea iacta est!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:16 am

ma moramo svi realno sagledati i priznati sebi gdje smo bit ce nam svima lakse..
po historiji i velicini kluba smo najveci klub u drzavi garantujem, al po trenutnom igrackom kadru i kvalitetu smo u rangu Tuzla City vjerujte mi !
kako se vaditi iz gov.ana ? ne znam, ne mogu da budem pametan

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:21 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:13 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:09 am
Nije uredu da se kola slome preko Hajdarevica i Sabanadzovica. Mladi su jos normalno da ne mogu iznijeti teret derbija. Osciliraju u igri jer su mladi njima trebaju starije kolege pomoci. Ssdikovic je odigrao 200 tekmi pa nista bolje nije odigrao.
Konkurencija ko je losije odigrao je velika, udarimo po starijim kolegama npr Stevanovicu, Stanicu, Bogiju, Zajmovicu, Mujezinovicu
Ne trebaju se kola lomiti na njima samo ali pusti te price mladi su. U njihovim godinama igraci vec uveliko imaju formiranu karijeru.

Po meni jedino je Mujezinovic nesto pokazao ovi ostali ko da nisu tu. Kad vidim Zajmovica i njegove trzaje nogom i neko preskakanje lopte i tolika umisljenost povraca mi se.
Ma slazsm se. Ali kad pljujemo, da se okrenemo starijima.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:25 am

Od prošle uprave smo makar stadion dobili kako Bog zapovijeda, nije mogo proći mjesec da se nešto novo ne uradi. Kako su ovi došli nismo se pomakli sa mjesta a vjerovatno i nećemo. A rezultate i polutrenera neću ni da komentarisem šta god da se napiše malo je.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:27 am

Valter je napisao/la:
ned apr 07, 2019 9:52 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:01 am
Lažem sebe da sve ravnodušnije i mirnije primam poraze..
Iz dubokog, skoro dvosatnog ležanja i prevrtanja, čas na jednu, čas na drugu stranu, na stomak, na leđa, jedna noga na krevetu druga uz zid.. Al jok.. Vrte se slike.. Snimci naviru urezani. Ne treba mi nikakav hajlajts od pasa do pasa odigranog. Od uzdaha nakon prečke Ramovića kroz gusti dim sa Juga, od šanse gdje mrljavo ošuta.. Do razmišljanja sipoviću nabij je u kukuruze, ne gradi, neki glas vrišti u meni NE GRADII JE, , pas unutra Veca krenu pa stade, po hiljaditi put, siniša u svom svijetu i gol.. Uz buku sjeveroistoka, ko grom iz vedra nema, onaj isti glas što je govorio ne gradi je, sad govori pa zar ni nakon tri godine nismo naučili i primamo iste golove.. Ko šamar mi se vrte snimci građenja Bogijevog u tuzli kad je 2:2 završilo i kad smo brutalno kažnjeni, da bi samo dva mjeseca kasnije isto uradio i Graovac protiv Zete, ali tad smo se provukli..
Sad sve jedno po jedno ko na traci se vrti.. Njima je slobodan dan.. Neko od njih je i umočio da stres skinu, moš mislit, sutra će do bankomata prošetat dići koju paru da se mogu zajebavat jer imaju slobodan dan, a mi nek se ko na vatri vrtimo.. Tako izgleda moj krevet večeras.. Sve gori u meni a gdje kanalisati.. Gdje izbaciti sve ovo što se nakupilo godinama, a meščini da je večeras dobilo i zadnju porciju.. Evo dok pišem i tri je sata, uskoro se i na posao mora.. Ko i svake sedmice Željo mi je zabiberi..
Odoh na vatru još malo.. Možda u znoju isčupam koju minutu sna.. Možda....
Baš me čudi da nisi mogao spavati, pa ti si svoj posao odradio sa 17.12.2018.g.
Ma bilo je bitno baciti bubu u uho i sto puta ponoviti laž. Jer onda laž kod većine ljudi postane istina. Šta očekivati od ljudi koji nakon 30 godina i dalje biraju sda. Ali Nisu krivi onih 200, 300 k koji zaokruže sda već onih milion koji ne izađu na izbore što padnu na sda spin, da su svi isti i da nemaš za koga glasati.
PP i ostali su pali na taj spin o nepogrešivom Amaru i samoljubivom Senadu.
Mitovi polako padaju i buđenje će nas baš zaboljeti.
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:31 am

vopla je napisao/la:
ned apr 07, 2019 9:58 am
ovo je neko moje misljenje, vi mozete pljuvati na to ali nase rasulo je krenulo kad su nam vezu preuzeli Hajdarevic i Sabanadzovic ..
Osnovni kljuc svake igre ti je bolan veza, sredinu ako uzmes uzeo si utakmicu !!
Veza kreira prilike za gol i prva je linija odbrane, tu diktiras tempo.
nama sinoc sa 3 pasa izbace komplet vezu i eto ih na 16-m i tako citavu utakmicu.
onaj jedan trci ko lane po livadi, drugi razmislja sta ce sa loptom ko da je šah..
oni ne mogu GOSKU da "sakriju" loptu bar na 2 minute a ne sta drugo..
sve znam, sve razumijem nasa djeca ovo ono, al ljudi ne mozes na silu kad kvaliteta nema.
Alibi igrači !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Na zalost mozda si i u pravu. Mozda je sve ostalo posljedica toga. Ja kako vidim mi ne mozemo ni u zadnjoj liniji napraviti vise par dodavanja da se slozi ekipa. Mir u ekipu unosi odbrana i zadnji vezni. Sve sam vise siguran da mi nemamo ništa u ekipi. Golmanu pada lopta iz kormera na 1,5 m od njega, lopta koja jedva dodje na peterac se ne da ne čisti, već se ne razmišlja sa se počisti. A onda treći gol dobijemo jer komplikuješ u petercu. Nama fali inteligentijih igrača koji osjećaju fudbal, kreću se i bez lopte, otkrivaju a oni koji imaju loptu shvataju šta oni što se otkrivaju hoće. Ovo je sve ograničeno. Od kako je Zeba davao zadnju loptu Lendriću... od tad u ekipi nemaš nikog da nešto osmisli i da ga neko drugi razumije. O tome da imaju neki precizan centarsut ili pas, ne trrba nikom pojasnjavati. Svi vidimo na kom nivou je i to. Mene samo zanima, ako ovi igrači na fudbalu zasnivajju svoju egzistenciju, kako mogu zaspati kad su ovako loši u svom poslu od kojeg treba da žive.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:32 am

kvalitet je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:44 am
Ja i dalje smatram da je ulazak Amara u klub najbolje što nam se moglo desiti u onom trenutku. Ko god je barem jednom sjeo blizu njega i slušao ga, zna dobro koliko voli Želju i da mu želi, ne dobro, već najbolje. Uz to, Amar je egoista s izraženim takmičarskim duhom. Mislite da ovo njega ne grize? Da se on ne jede? Grdno se varate..

Ja imam samo jedno logično objašnjenje za ovo njegovo ponašanje - ovo nije ekipa s kojom će on raditi u budućnosti i ne želi trošiti toliko svoje živce. Ja sam siguran da će između dvije sezone biti velike promjene u igračkom kadru. I pticama na grani je jasno da mi s ovim igračima nemamo šta tražiti naredne sezone. I večeras je upakovano rekao da tu ima 5,6 igrača koji mogu igrati u Želji, a ostalo...

Lično, ni meni neke stvari nisu jasne. Prvo, što Bogi igra, drugo što nismo doveli ozbiljnog veznog igrača, treće čemu služi Klepač itd. da više ne nabrajam. Ali, prethodna iskustva mi govore da Osim zna više od mene i da mu vjerujem. I ja mu vjerujem, jer znam da će on učiniti sve što je u njegovoj moći da Željo bude što bolji.

Ono što me posebno raduje je što se, kako mi rekoše, traže ozbiljniji partneri koji će osigurati priliv sredstava i da, navodno, Amar aktivno učestvuje u razgovorima. Da odem za kraj malo dalje. Iako poštujem mišljenje nekoliko vas, ja bih bio najsretniji kada bi nas privatizovao neko ozbiljan. Samo tako ćemo mi na zelenu granu. Sve drugo je preživljavanje.
Tako je,druze.To je taj dvostruki arsin.Amaru treba dati vremena da izgradi ekipu,iako u 3 mjeseca pokazuje 0(citaj NULA) napretka,a ostale cemo tjerati nakom 3 poraza. :palacgore:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:47 am

Kada balerine treniraju danas ili ce se odmoriti?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Norsborg
Postovi: 305
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 10:51 am

dell21 je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:25 am
Od prošle uprave smo makar stadion dobili kako Bog zapovijeda, nije mogo proći mjesec da se nešto novo ne uradi. Kako su ovi došli nismo se pomakli sa mjesta a vjerovatno i nećemo. A rezultate i polutrenera neću ni da komentarisem šta god da se napiše malo je.
Varas se, od ove smo dobili neodgovorne pojedince koji u ljutnji ubacuju baklje u teren. Trava ce narasti ali izgoreni hibrid nece. Ma mozemo a i jesmo ljuti, ali ono sto je nase, nas ponos, niposto ne smijemo unistavati.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 11:00 am

CURVA je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:56 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:32 am
kvalitet je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:44 am
Ja i dalje smatram da je ulazak Amara u klub najbolje što nam se moglo desiti u onom trenutku. Ko god je barem jednom sjeo blizu njega i slušao ga, zna dobro koliko voli Želju i da mu želi, ne dobro, već najbolje. Uz to, Amar je egoista s izraženim takmičarskim duhom. Mislite da ovo njega ne grize? Da se on ne jede? Grdno se varate..

Ja imam samo jedno logično objašnjenje za ovo njegovo ponašanje - ovo nije ekipa s kojom će on raditi u budućnosti i ne želi trošiti toliko svoje živce. Ja sam siguran da će između dvije sezone biti velike promjene u igračkom kadru. I pticama na grani je jasno da mi s ovim igračima nemamo šta tražiti naredne sezone. I večeras je upakovano rekao da tu ima 5,6 igrača koji mogu igrati u Želji, a ostalo...

Lično, ni meni neke stvari nisu jasne. Prvo, što Bogi igra, drugo što nismo doveli ozbiljnog veznog igrača, treće čemu služi Klepač itd. da više ne nabrajam. Ali, prethodna iskustva mi govore da Osim zna više od mene i da mu vjerujem. I ja mu vjerujem, jer znam da će on učiniti sve što je u njegovoj moći da Željo bude što bolji.

Ono što me posebno raduje je što se, kako mi rekoše, traže ozbiljniji partneri koji će osigurati priliv sredstava i da, navodno, Amar aktivno učestvuje u razgovorima. Da odem za kraj malo dalje. Iako poštujem mišljenje nekoliko vas, ja bih bio najsretniji kada bi nas privatizovao neko ozbiljan. Samo tako ćemo mi na zelenu granu. Sve drugo je preživljavanje.
Tako je,druze.To je taj dvostruki arsin.Amaru treba dati vremena da izgradi ekipu,iako u 3 mjeseca pokazuje 0(citaj NULA) napretka,a ostale cemo tjerati nakom 3 poraza. :palacgore:
Amar je to zasluzio jer nam je 1001 pokazao da zna i on nam je toliko donio radosti da mora imati kredita kod nas ,nije to niko njemu poklonio vec je to zasluzio .Pisao sam da je Amar na reprezentativnoj pauzi isao van BIH.a licno i trazi ozbiljnog investitora necu govoriti ko je u pitanju ako slucajno uspije to ce biti ono sto smo svi mi sanjali .Ja ga ne opravdavam pa kad sam vidio Sadikovica da ulazi suze su mi krenule jel moguce da na terenu ponovo gledam Bogija ,Stanica i njega .Sinoc se opet pokazalo da niko nije bitan i da ne smije biti podjela medju navijacima jer samo je Zeljo bitan i na kraju mi kao navijaci sve ce proci uprave i igraci ali ce opet biti tu Zeljo i Manijaci .MOLIM VAS PRESTANIMO SE DIJELITI
Buraz to sto Amar ide traziti. To ti je isto ko da Slavko ide traziti sponzore u tome nema nista pozitivno.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 11:02 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:32 am
kvalitet je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:44 am
Ja i dalje smatram da je ulazak Amara u klub najbolje što nam se moglo desiti u onom trenutku. Ko god je barem jednom sjeo blizu njega i slušao ga, zna dobro koliko voli Želju i da mu želi, ne dobro, već najbolje. Uz to, Amar je egoista s izraženim takmičarskim duhom. Mislite da ovo njega ne grize? Da se on ne jede? Grdno se varate..

Ja imam samo jedno logično objašnjenje za ovo njegovo ponašanje - ovo nije ekipa s kojom će on raditi u budućnosti i ne želi trošiti toliko svoje živce. Ja sam siguran da će između dvije sezone biti velike promjene u igračkom kadru. I pticama na grani je jasno da mi s ovim igračima nemamo šta tražiti naredne sezone. I večeras je upakovano rekao da tu ima 5,6 igrača koji mogu igrati u Želji, a ostalo...

Lično, ni meni neke stvari nisu jasne. Prvo, što Bogi igra, drugo što nismo doveli ozbiljnog veznog igrača, treće čemu služi Klepač itd. da više ne nabrajam. Ali, prethodna iskustva mi govore da Osim zna više od mene i da mu vjerujem. I ja mu vjerujem, jer znam da će on učiniti sve što je u njegovoj moći da Željo bude što bolji.

Ono što me posebno raduje je što se, kako mi rekoše, traže ozbiljniji partneri koji će osigurati priliv sredstava i da, navodno, Amar aktivno učestvuje u razgovorima. Da odem za kraj malo dalje. Iako poštujem mišljenje nekoliko vas, ja bih bio najsretniji kada bi nas privatizovao neko ozbiljan. Samo tako ćemo mi na zelenu granu. Sve drugo je preživljavanje.
Tako je,druze.To je taj dvostruki arsin.Amaru treba dati vremena da izgradi ekipu,iako u 3 mjeseca pokazuje 0(citaj NULA) napretka,a ostale cemo tjerati nakom 3 poraza. :palacgore:
Amar da je dobio milion km za pojacanja sad,opet bi fasovao derbi,i imao ovoliki zaostatak. Ne pravi se tim za 3 mjeseca. Kakav napredak hocemo sa 10 igraca koji nemaju kvalitet za Zelju. Tim bez glave i repa.
Tim nije dobro sastavljen dok je Krcmarevic bio i otisao je jer mu ekipa nije kvalitetna i nisu mu dovedena adekvatna pojacanja koja je zelio. A sad hocete da Amar to krpi na kraju sezone sa nekim napredkom.
Ponasamo se ko djeca koja hoce skupu igracku u zatvorenoj radnji. Ne moze sine ne radi a i skupo,ali ja hocu igracku i Bog.
Ako imas 4 km u jednom djepu,3 u drugom,i 5 u jakni. To je 12 km,nije nikako 100 km. Logika ljudi. Od cega da napravi napredak. Covjek nema bekove,nema stopere,nema vezni redmnema krila.
Ima golmana,a bolje da ga nema ***** mu pleme truhlo.
Sad nam je i Krpic karina,covjek lopte nije dobio 7 utakmica. A sinoc je jos napadan kako nije sanse namjesio nikome,a covjek namjesti sansu Sinanu i Zaimu cini mi se.
I kako ocekujes napredak hajde molim te mi reci.
A isto tako objasnite mi zdravorazumski,zasto bi sada ulagao pare u igrace ako ima propalu sezonu.
Nemamo mi taj luksuz da mozemo ulozit i 100 000 km za pravljenje tima za narednu godinu. Pola godine prije kraja sezone.
Dobri igraci kostaju. Kakva je velika razlika igrati Eurpou kao 2 ili 4. Igras pretkolo vise. U nasim uslovima to je i bolja varijanta. Zaradis od gledalqca vise para. Svakako je nasim igracima lutrija sve nakon 2 pretkola. I koja je logika davati sad pare.
Mislim dovodim se u situqciju da branim nekog nakon onog sinoc. Ne zelim i necu to da radim. Ali bas smo jednostrani u kritikama i gledamo samo sa jedne strane. Previse navijacki a premalo logicki.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 11:05 am

CURVA je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:56 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned apr 07, 2019 10:32 am
kvalitet je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:44 am
Ja i dalje smatram da je ulazak Amara u klub najbolje što nam se moglo desiti u onom trenutku. Ko god je barem jednom sjeo blizu njega i slušao ga, zna dobro koliko voli Želju i da mu želi, ne dobro, već najbolje. Uz to, Amar je egoista s izraženim takmičarskim duhom. Mislite da ovo njega ne grize? Da se on ne jede? Grdno se varate..

Ja imam samo jedno logično objašnjenje za ovo njegovo ponašanje - ovo nije ekipa s kojom će on raditi u budućnosti i ne želi trošiti toliko svoje živce. Ja sam siguran da će između dvije sezone biti velike promjene u igračkom kadru. I pticama na grani je jasno da mi s ovim igračima nemamo šta tražiti naredne sezone. I večeras je upakovano rekao da tu ima 5,6 igrača koji mogu igrati u Želji, a ostalo...

Lično, ni meni neke stvari nisu jasne. Prvo, što Bogi igra, drugo što nismo doveli ozbiljnog veznog igrača, treće čemu služi Klepač itd. da više ne nabrajam. Ali, prethodna iskustva mi govore da Osim zna više od mene i da mu vjerujem. I ja mu vjerujem, jer znam da će on učiniti sve što je u njegovoj moći da Željo bude što bolji.

Ono što me posebno raduje je što se, kako mi rekoše, traže ozbiljniji partneri koji će osigurati priliv sredstava i da, navodno, Amar aktivno učestvuje u razgovorima. Da odem za kraj malo dalje. Iako poštujem mišljenje nekoliko vas, ja bih bio najsretniji kada bi nas privatizovao neko ozbiljan. Samo tako ćemo mi na zelenu granu. Sve drugo je preživljavanje.
Tako je,druze.To je taj dvostruki arsin.Amaru treba dati vremena da izgradi ekipu,iako u 3 mjeseca pokazuje 0(citaj NULA) napretka,a ostale cemo tjerati nakom 3 poraza. :palacgore:
Amar je to zasluzio jer nam je 1001 pokazao da zna i on nam je toliko donio radosti da mora imati kredita kod nas ,nije to niko njemu poklonio vec je to zasluzio .Pisao sam da je Amar na reprezentativnoj pauzi isao van BIH.a licno i trazi ozbiljnog investitora necu govoriti ko je u pitanju ako slucajno uspije to ce biti ono sto smo svi mi sanjali .Ja ga ne opravdavam pa kad sam vidio Sadikovica da ulazi suze su mi krenule jel moguce da na terenu ponovo gledam Bogija ,Stanica i njega .Sinoc se opet pokazalo da niko nije bitan i da ne smije biti podjela medju navijacima jer samo je Zeljo bitan i na kraju mi kao navijaci sve ce proci uprave i igraci ali ce opet biti tu Zeljo i Manijaci .MOLIM VAS PRESTANIMO SE DIJELITI
Moze on (i treba) imati kredita kod vecine navijaca, ali ga se mora i kritikovati kad je lose...A ono sinoc je bio horor, od same igre, pripreme utakmice, izmjena...horor zivi i to se mora reci...

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 223 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija