Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:29 am

Jug veceras prekucao!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:30 am

Nemojte ljudi molim vas bacati baklje na teren. Stvarno nam to ne treba, moramo cuvati nas dom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:30 am

Govno bi pojedini pojeli da Amar ili Senad kazu tako. Sto dalje od Grbavice, da dodjem sebi
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:31 am

blueheart je napisao/la:
sub apr 06, 2019 11:23 pm
Kod joga ce jos piti vode ta prica o 3 suta... pa zapital se nas trener sta bi bilo da smo imali ne daj Boze po 5 suteva...
Ovo je samar koji nam je trebao, ali je hebeno sto je dosao od sradova.... NIKO, NIKO NIKO NE SMIJE BITI AMNESTIRAN ZA EVENTUALNI NE IZLAZAK U EUROPU I EVENTUALNE ZASTOJE U GRADNJI....
Znas sta bih ja volio brate, umjesto da tjeramo da krenemo da prizivamo, umjesto da budemo destruktivni, da budemo konstruktivni jer samo tako cemo biti jaci. Ne treba nikog tjerati, treba dovoditi, priblizavati, jacati. Moramo tako razmisljati, evo do cega su podjele dovele... nista drugo, samo podjele...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:33 am

storm_raider je napisao/la:
ned apr 07, 2019 12:30 am
Nemojte ljudi molim vas bacati baklje na teren. Stvarno nam to ne treba, moramo cuvati nas dom.
Parola na Jugu okrenuta prema tribini da se ne baca ništa na teren, ali vazda indijanaca ima kojima i da nacrtaš i obojiš opet će po svome..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:33 am

Kospa je napisao/la:
ned apr 07, 2019 12:31 am
blueheart je napisao/la:
sub apr 06, 2019 11:23 pm
Kod joga ce jos piti vode ta prica o 3 suta... pa zapital se nas trener sta bi bilo da smo imali ne daj Boze po 5 suteva...
Ovo je samar koji nam je trebao, ali je hebeno sto je dosao od sradova.... NIKO, NIKO NIKO NE SMIJE BITI AMNESTIRAN ZA EVENTUALNI NE IZLAZAK U EUROPU I EVENTUALNE ZASTOJE U GRADNJI....
Znas sta bih ja volio brate, umjesto da tjeramo da krenemo da prizivamo, umjesto da budemo destruktivni, da budemo konstruktivni jer samo tako cemo biti jaci. Ne treba nikog tjerati, treba dovoditi, priblizavati, jacati. Moramo tako razmisljati, evo do cega su podjele dovele... nista drugo, samo podjele...
Ja kada sam predlagao nadogradnju, pojedini su to ismijavali. Nista, idemo dalje. Kako smo prostrli, tako cemo i spavati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:38 am

Realno mislim ako vec nece da bude trener, nije ni trebao da budes ŠSŠ, jer ima skupljenih 8 bodova, ne zna ni on sam kako je skupio te bodove.. Kazu on je takav tip, ne pokazuje emocije, ma brate samo pogledaj kad je bilo 2 - 1 na poluvremenu na Kosevu, vidis bjes u ocima, a ovdje vidis Qurac u ocima..
Oda hvala na bodovima
Zadnja izmjena: sahmat, dana/u ned apr 07, 2019 12:39 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:39 am

Bojim se da nikad manje plana i ideje nije bilo u Zelji. Tako je to kada dodjes i preuzmes footbal clab pod onakim uslovima. Ja kada odem na skup u haustoru bilo je više papira nego na onoj skupštini. Gdje je plan? Gdje izvještaj? Na osnovu čega su ovi ljudi izabrani? CV? Pa kad u haustoru biraš predstavnika etažnih vlasnika imaš više procedura koje se ispoštuju. Ona skupština je najbolje opisala koliko sistema i plana ima sada u Želji. Ovo sad je samo ispostavljanje računa.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:43 am

Ova uprava je ispunila svoj plan, otjerali Misketa i kompaniju tzv. "neprijatelje" kluba..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:44 am

Ne boli toliko sam poraz koliko kompletna situacija u Klubu. Dešavanja posljednjih mjeseci su početak kraja Želje kakvog poznajemo. Vjerovatno će i nas kupiti neki utrpani Azijat ili ćemo još dugo biti prosjek ove jadne lige. Mi smo Željini, Željo je naš. Nekad bilo, sad se spominjalo.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:48 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:06 pm
Elegant je napisao/la:
sub apr 06, 2019 9:59 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 06, 2019 9:54 pm
Bez ikakve uvrede ikome,sad su pocele i ideje o Dzeki kao nekom spasiocu!??

Pa jeste li vi normalni u pm!???

Pustite se pojedinaca,cilje je napraviti SISTEM!!!Da kad neko ode,da se rad tog nastavlja na prepreci gdje je zapeo,a ne da se svaki put sve rusi i dize iz temelja!!

I pustite se suplje da se ne moze nesto zbog sredine,kokuzluka,petog,desetog.Itekako se moze,ali treba RADITI i treba jasno izaci sa planom.
Mi smo to prokockali sa bivsom upravom i ljudima, ljudi su radili i itekako uradili a tek bi uradili da su ostali. Ali u međuvremenu se doslo na ideju da pojedinac mora biti iznad kolektiva.

Na ljeto ako ne bude krova nad istokom, urađeni prsotori istoka i fasada sjevera, 15 novih - provjerenih igraca u klubu, spremna ekipa za narednu sezonu, generani sponzor na prednjoj strani dresa PRSTOM UPERITI samo u Amara i reci marš napolje zajedno sa svojim ljudima.
Apsolutno se slazem.Malo je nasoj navijackoj bagri (izvinjavam se na izrazu,ali pristojniji termin nemam) bilo sto se klub stabilizovao,sto je bio transparentan,sto se stadion poceo graditi,sto se imala vizija i za dodatnu gradnju,kao i za kamp,sto se 2 puta bilo viceprvak,a titula gubila znamo na koji nacin,sto se osvojio KUP itd itd.


Napisah vec,karma je ku.rva i dobijamo tacno ono sto smo i zasluzili.Samo palicom po glavi,pa il se opameti ili pusti nek te lupaju jos.

Iskreno,izlaz iz ovog ne vidim.Tesko ce se opet naci neka "budala" poput Misimovica,koji je multimilioner,a da se zaje.bava sa amaterima i bagrom,umjesto da uziva u lagodnom zivotu koji je sebi izgradio.
Jedini izlaz je privatizacija ali tada cemo nažalost igrati na otoci i koševu. Svi znaci idu ka tom cilju.
Davno sam rekao: uništi, zaduži i jeftino prodaj.
Tipična Bosanska privatizacija!
Nisam to očekivao od Amara al jbg. Pare su čudo.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:51 am

Pa ta prodaja kluba je neminovnost. Posbno zbog odgovornosti za uradjeni, odnosno ne uradjeni posao. Eto neko rece Siljak nije platio dug prema Slavki na vrijeme. Iiiiiiiiii kome ce on sad odgovarati, ko ce ga kazniti ako je do njega, cime ce ga kazniti???? Mozda nije do njega, mozda mu nisu obezbjedili novce, ko ce onda, za to biti kriv, ko ce i kakve posljedice za to snositi.... NIKO NA NASU ZALOST I DOKLE GOD JE TAKO BUDIMO SPREMNI NA SVE I SVAKAKVE REZULTATE...
Država Željo
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:04 am

Nisam popio ne sjećam se tačno al ima godina i po sigurno . Večeras su pive same kreneule. Nekad prošle godine poslije one tekme s Radnikom u gostima kad smo zijanili u ligi za prvaka, rekao sam na onoj staroj temi da su ovo možda i najteži trenuci za naš klub i naravno bio sam popljuvan i ismijan, al osjećaj je čudo, ne vara nikada. Amar je došao u klub jedino iz razloga da naplati potraživanja pa mora imati neku funkciju u klubu i to je to, Da se razumijemo i prethodna uprava je bila izgubila kompas pred kraj mandata i to žestoko.
Nikad lošije kone nas demoliraju na našoj Grbavici, užaš. Pojedini igrači prestanu igrati u 20. min utakmice, Samo Željo može imati golmana koji ima blagi oblik retardacije, ili "igračinu" Sinana koji fula s par metara haman prazan gol. Šaban , Hajdar, Siniša, su samo pukim slučajem fudbaleri. Zec je definitvno izgubio bitku s pokušajem da ostane normalan, Pavić je u stvarnom životu zapravo baletan, a Veseli konobar u nekom kafiću u Kalesiji, a Bogi je davno istjeran i iz doma penzionera.
Svako od nas može ugasiti svjetlo, namotati kablove jer ionako ništa nije ostalo. Raspali smo u stotine miliona malih djelića. Sve se je raspalo, Ah da Plave dame nisu same. Ljudi hajmo organizovati akciju pa damama napraviti pakete za naredni trening. Da im uzmemo svakom po paket uložaka Allways ili što li već, maramice npr. a obzirom da su najveće pič.kurine u Željinoj povijesti, već će ih znati koristiti. Hajmo ih provaliti, ismijati, jer veće pič.ke, glupane i nesposobna stvorenja na jednom mjestu , ja u životu nisam vidio .
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:06 am

Ja se samo nadam da nas ne čeka sudbina Slobode i Čelika., ali nisam optimista. Nažalost slijede nam crne godine i borba za opstanak. Što prije to shvatimo bit će nam lakše.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4125
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:08 am

Zvaka72 je napisao/la:
ned apr 07, 2019 1:06 am
Ja se samo nadam da nas ne čeka sudbina Slobode i Čelika., ali nisam optimista. Nažalost slijede nam crne godine i borba za opstanak. Što prije to shvatimo bit će nam lakše.
I to u boljem slucaju, u onom realnijem cemo se u dogledno vrijeme ugasiti. Jednostavno nema jakih i sposobnih ljudi koji vole Zelju i bojim se da je osudjen na propast.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:10 am

Zvaka72 je napisao/la:
ned apr 07, 2019 1:06 am
Ja se samo nadam da nas ne čeka sudbina Slobode i Čelika., ali nisam optimista. Nažalost slijede nam crne godine i borba za opstanak. Što prije to shvatimo bit će nam lakše.
Otprilike. Imamo tu jebe.nu nesreću da nam je stadion na izrazito atraktivnom lokalitetu, a novogradnja nikad masovnija . . .
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:16 am

fcz je napisao/la:
ned apr 07, 2019 1:08 am
Zvaka72 je napisao/la:
ned apr 07, 2019 1:06 am
Ja se samo nadam da nas ne čeka sudbina Slobode i Čelika., ali nisam optimista. Nažalost slijede nam crne godine i borba za opstanak. Što prije to shvatimo bit će nam lakše.
I to u boljem slucaju, u onom realnijem cemo se u dogledno vrijeme ugasiti. Jednostavno nema jakih i sposobnih ljudi koji vole Zelju i bojim se da je osudjen na propast.
Pojeli smo govna sa tipičim bosanskom filozofijom, daj sve i odmah, što su neprijatelji i dušmani kluba iskoristili da otjeraju ljude koji su imali i želje i para da od Želje nešto naprave.
Tražili ste. Eto vam ga.
PP ima li te jarane? Ko je sada kriv?
Da smo poslije izgubljene titule na koševu dali ljudima tri godine da naprave novi tim bez ikakvog pritiska možda bi danas drugu priču pričali. Al Bošnji lakše metar u gu..cu nego cenat u glavu.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:39 am

Nije kriva violina
ni gudala starog zvon,
krivi smo mi što smo nijemo slušali.

Nisu krive trube
ni bubnjeva membrana kožna, krivi smo mi što smo ritam slijedli.

Nije kriv dirigent s pokretom tijela
ni orkestar cijeli s horskom pratnjom,
krivi smo mi koji smo mukom mučali.

Mi se hranimo samouništenjem.
I tako uvijek iznova u strahu da izronimo.
Zadnja izmjena: Bosanski lonac, dana/u ned apr 07, 2019 1:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:41 am

Doce nasi dani
Mi smo Željini, Željo je naš
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:45 am

Ne znam šta sad pizdite pojedini. Eto, doš'o vam je "najdraži" i "piša po ovoj kukuruz ligi..."
Što neko reče tražili ste, gledajte.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija